Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Grosz do grosza, czyli... (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=5037)

Wiślak1906TSW 12.11.2008 08:27

241 złotych

WzT 12.11.2008 11:37

242,20 pln

concedi 12.11.2008 12:00

243,40 zł.......

paola87 12.11.2008 12:21

........ 244,60 zł

donPedro23 12.11.2008 12:30

245,80 zł...

Kamson 12.11.2008 12:33

Cytat:

1. Wchodzisz na stronę:
http://www.pajacyk.pl
Klikasz na brzuszek pajacyka i jednym kliknięciem dorzucamy swoje 5gr do czyjegoś posiłku

2. Wchodzisz na stronę:
http://www.polskieserce.pl
Klikasz w 5-cio groszówkę i już gotowe.

3. Wchodzisz na stronę:
http://www.zmilosciserc.pl/donate.php
Klikasz " DODAJ " pomiędzy dwoma serduszkami i dodajesz kolejne 5gr.

4.Wchodzisz na stronę:
http://www.okruszek.org.pl/
Klikasz " Na Chleb " i dodajesz " ustaloną przez nas sumę " 5gr.

5. Wchodzisz na stronę:
http://www.habitat.pl/banery/banner_dom.swf
Klikasz w pasek pod budową i dodajesz 1 zl
247 złotówek

Słabo to idzie jak na liczbe aktywnie udzielających sie forumowiczów

latarnik 12.11.2008 12:35

248,20 złotych

Wisl@k 12.11.2008 13:15

249,40 Pln

mlodshy 12.11.2008 14:19

250,60 Pln

Mario Nh 12.11.2008 14:30

251,80 złotych

kuba181819 12.11.2008 15:04

Równe 253 zł

WISŁA 1906 NH 12.11.2008 15:21

254,20 złłłłłłłłłłłłłłłł

gooro3333 12.11.2008 15:26

255,40 Pln
Jazdddda!!!!!!!!

Illargui 12.11.2008 15:50

256,60 pln

oskar TS 12.11.2008 15:58

266 ,80

tysiac znakow

Strzala 12.11.2008 16:13

268 złotych polskich

w0lno. 12.11.2008 16:32

269,20zł

Z werwą panowie z werwą ;]

Firo 12.11.2008 16:42

pluuuusz... 270,40



Tam na dole, 9zł do tyłu :P

jachting 12.11.2008 16:47

280.60 zł --===--

igortsw 12.11.2008 19:05

281,80 zł...

teh42eem00 12.11.2008 20:10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Firo (Post 627835)
pluuuusz... 270,40



Tam na dole, 9zł do tyłu :P

zgodnie z porządkiem trochę podliczyłem i wyszło mi...
274 zł

WzT 12.11.2008 21:03

275,20 pln

Tumn_TSW 12.11.2008 21:23

276,40 pln

krzysiek85_TSW 12.11.2008 23:22

277.60 złotych

Kamson 12.11.2008 23:47

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Firo (Post 627835)
Tam na dole, 9zł do tyłu :P

Może to kwota podliczona z kilku dni...
Teraz to już chvj wie ile zebraliśmy.

born2b3k 13.11.2008 01:52

ja klikam dalej 278.80

jachting 13.11.2008 04:09

280 zł



1. Wchodzisz na stronę:
http://www.pajacyk.pl
Klikasz na brzuszek pajacyka i jednym kliknięciem dorzucamy swoje 5gr do czyjegoś posiłku

2. Wchodzisz na stronę:
http://www.polskieserce.pl
Klikasz w 5-cio groszówkę i już gotowe.

3. Wchodzisz na stronę:
http://www.zmilosciserc.pl/donate.php
Klikasz " DODAJ " pomiędzy dwoma serduszkami i dodajesz kolejne 5gr.

4.Wchodzisz na stronę:
http://www.okruszek.org.pl/
Klikasz " Na Chleb " i dodajesz " ustaloną przez nas sumę " 5gr.

5. Wchodzisz na stronę:
http://www.habitat.pl/banery/banner_dom.swf
Klikasz w pasek pod budową i dodajesz 1 zl

zuraw9 13.11.2008 07:25

281,20 zł...

gackos 13.11.2008 07:37

282,40 złotych

kuba_cf 13.11.2008 08:05

283,60 złotych

Żuczek 13.11.2008 08:47

284,80 ZŁotych

donPedro23 13.11.2008 10:06

286 złotych

dostuffca 13.11.2008 10:14

287,20 złotych

Kamson 13.11.2008 10:18

288,40....

zimka 13.11.2008 10:58

289,60......

WzT 13.11.2008 12:52

290.80 pln

WiślakNH 13.11.2008 13:21

292 złote .

michu-k 13.11.2008 13:55

1. Wchodzisz na stronę:
http://www.pajacyk.pl
Klikasz na brzuszek pajacyka i jednym kliknięciem dorzucamy swoje 5gr do czyjegoś posiłku

2. Wchodzisz na stronę:
http://www.polskieserce.pl
Klikasz w 5-cio groszówkę i już gotowe.

3. Wchodzisz na stronę:
http://www.zmilosciserc.pl/donate.php
Klikasz " DODAJ " pomiędzy dwoma serduszkami i dodajesz kolejne 5gr.

4.Wchodzisz na stronę:
http://www.okruszek.org.pl/
Klikasz " Na Chleb " i dodajesz " ustaloną przez nas sumę " 5gr.

5. Wchodzisz na stronę:
http://www.habitat.pl/banery/banner_dom.swf
Klikasz w pasek pod budową i dodajesz 1 zl

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

293,20 zł

igortsw 13.11.2008 14:33

29440 groszy :D

Strzala 13.11.2008 15:05

295,60 zlotych


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 01:25.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl