![]() |
Pomijając temat bajek, to do Galerii Krakowskiej już powoli witają święta. W Peek & Cloppenburg już są choinku i girlandy, a na wystawach kilku sklepów sztuczny śnieg ... Jakoś szybciej to w tym roku leci :D
|
1q2 wiem, wiem!
To było 7 życzeń! Wszystkie bajeczk oglądałam... :) |
Cobyście się ze mną pośmiali... :D
http://daria24.wrzuta.pl/film/dw14iz..._budke_suflera |
Prezydentowa- ja nie wierze, że nie bałaś się BUKI...
NIE MA OSOBY, KTÓRA SIE JEJ NIE BAŁA!!! http://i.frazpc.pl/pliki/2002/board_...1341020270.jpg I tyle w tym temacie! A ze starych bajek to jednak Wilk i zając wymiatają, zwłaszcza kiedy je teraz oglądam i potrafię odczytać poszczególne wyrazy napisane na ruskich ścianach ;) |
Buka było straszna :O Bałem się sam wracać do pokoju ;)
|
Cytat:
1q2 - ze starych horrorów to Lśnienie mi odrazu na myśl przychodzi. |
Cytat:
Od Filemona sie odczepcie to moj ziomek :) Idźcie poczytać książki jakieś a nie, jedno wam tylko w głowie . |
Piszczoka pędzioka czy jakoś tak:D
Dobry temat |
Ja jeszcze Królika Bagsa oglądałem, Strusia Pędziwiatra i inne tego typu :) a teraz tylko jedne rodzaj filmow oglądam
|
my tu gadu gadu a pod mostem w Lubiczu na torach podłożono bombę, od 17 wstrzymany ruch.
czy atrapa czy co na razie nie wiadomo, zabezpieczyli teren... info telefoniczne od typa który robi na kolei :> |
http://www.milanos.pl/video.php?cat=1&id=8442
dj_ibutti czemu w Lodówce się chowasz ? Tutaj macie przerażonych ludzi |
Przyznać sie, który zostawił samochód na Lubiczu? ;d
http://wiadomosci.onet.pl/2681,18577...e_lokalne.html |
|
Cytat:
|
Cytat:
ee wole komedie nie widziałem jeszcze pornosa na wesoło:D |
Cytat:
Chyba najlepszy horror jaki kiedykolwiek został powstał A swoją drogą widział ktoś nowszą wersje z 1997r nakręcona w formie serialu? |
to Ty jeszcze mało widziałeś :lol:
|
Cytat:
Przez tych idiotów od "prawie" bomby wracałem do domu z uczelni 1,5 h.... normalnie 15... minut około O.o |
Cytat:
|
Cytat:
Zreszta w Polsce do kin wchodzi Let The Right One In nastawiam sie na świetne kino i mam nadzieje, że się nie zawiodę. A z takich wspomnień to chodziłem do wypożyczalni kilka bloków dalej i z kumplami w podstawówce wypożyczaliśmy horrory hurtowo, ile to się człowiek naoglądał wszelkiej maści chłamu to jego :lol: ale pamiętam, że po 7 Bram Piekieł (Beyond) Fulciego to ciężko mi było zasnąć jako gnojkowi, a teraz dopadłem sobie wspominkowo to na dvd i muszę przyznąć, że ten film daje rady. W ogóle to jeszcze sie oglądało wszelkiej maści Rabo, Rocky itd, zresztą pierwszy film jaki oglądnąłem n video(dokładnie odtwarzaczu z możliwością nagrywania kaset) był Conan Niszczyciel, potem sie biegało z kijami i naparzało z kumplami na podwórku pod wrażeniem, oglądniętego tytułu, a najgorzej jak dorwaliśmy Wejście Smoka i Krwawy Sport, każdy na dzielni chciał być Brucem Lee albo Frankiem Duxem i robił kopniaki z wyskoku :lol: Ech aż łezka w oku |
Właśnie właśnie. Czy ta niby-bomba to powód, dla którego po mieści dziś jeździły karetki w te i wewte?
|
Cytat:
nie fochaj sie to byla irooonia :) |
Horror klasyk to :Duch , w kinie byłem na tym 10 razy, niezłe też jest Zejście
|
co to za horror "uśmiechniętamorda-uch"? :lol:
wybacz daro, ale jeśli dla Ciebie Zejście jest dobrym horrorem, no to... nie wiem co powiedzieć. ;) zuraw9 - nie widziałem, a to chyba sam King produkował? podobno bliższy książce, ale pod względem filmu przegrywa walkowerem. |
Cytat:
|
taa, Don Wojtku. :)
endrju coś niedługo chyba ma się boksować. za 2-3 dni? |
Bob Budowniczy wszystkiemu zaradzi:)
|
Dla mnie też Zejście jest jednym z najlepszych horrorów ostatniego czasu. Więc jakie zarzuty masz do tego filmu bo nie rozumiem??
Dla wg mnie najfachowiej piszących o grozie w sieci jeśli chodzi o Polskę Danse Macabre , Zejście też było filmem roku (podsumowywali tylko to co wyszło w Polsce) No chyba, że się nie znam, a tym bardziej oni to zwracam honor ;) Tu ta lista jakbyś nie wierzył :) http://www.horrory.com.pl/teksty/22.html Jak dla mnie Zejście pierwsza klasa, a zakończenie jedno z lepszych jesli w ogóle o kino grozy chodzi. A teraz tegoż samego reżysera Doomsday widziałem i tak fajny kolarz filmowy Mad-Maxowo, Carpenterowsko jak w Ucieczkach z i do tego jeszcze wpleceni rycerze, to super zabawa, naprawdę kawał dobrej rozrywki. A Lśnienie mini serial, cieniutkie jak nogi pająka, posiadam w zbiorach na dvd jakby kto koniecznie chciał się zaznajomić z tą wizją która Kubrickowej to może co najwyżej po piwo skakać i obiadki robić :D |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
co do samego filmu, poprostu się dla mnie niczym nie wyróżnił. za dużo scen z flakami, a sam montaż (tak mi się wydaje) nie na najwyższym poziomie. Cytat:
|
Cytat:
|
dobry herbatnik z tego Giganta,co nie Emsi?
I pisze to z pelna powaga. :> |
jesteście zboczone ludzie;0
|
a Tys jest Janko,i ****? :D
|
no to cóż, mi do gustu nie przypadł, ale przecież każdemu inne filmy się mogą podobać.
a propo, zobaczyłem na filmweba, jaką ocene mu dałem i wyszło, że 7, więc tak jak mówiłem zachwycić, mnie nie zachwycił. ;) pozdrawiam. btw. znajomemu się taki film, jak REC nie podobał, więc.. róznie bywa. :) ps. boruc chyba po drodze na mecz do baru wstąpił. widział, że dwie piłki lecą, a jak były blisko to zobaczył tą właściwą i było po sprawie. |
Cytat:
|
W temacie horrorów zawsze podobał mi się Alien 1,Rzecz i większość starych! filmów Wesa Cravena!
Ps. W temacie powrotu Żurawia na R22, widzieliście co zrobił "stary" DelPiero Realowi? |
widzieliśmy. no, ale to Del Piero. ;)
aaaaa, jakby kto zapomniał! jutro kumulacja, 40mln w dużym! |
A jea jeszdczenie wnie wied iofc napsiszwe b jst miwe wszxstsko jedbao! :))))
Too much guinness will kill you... |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 10:03. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl