Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Jak? Gdzie? Kiedy? (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=16)
-   -   Ku przestrodze (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=4863)

Devonisch 16.12.2008 07:14

ten mandzioł jest głupszy od gracjana........... że on jeszcze w.......u nie dostał to się dziwię.........

PrzemooTSW 16.12.2008 16:36

Wiślak Dymek
zwrócił mi 50zł dziś i powiedział że resztę dostanę w Przyszłym tygodniu

R33 16.12.2008 18:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez PrzemooTSW (Post 643335)
Wiślak Dymek
zwrócił mi 50zł dziś i powiedział że resztę dostanę w Przyszłym tygodniu

Idą Święta...

:lol:

HarryTB 16.12.2008 18:55

No Idą Idą

Aro1234 16.12.2008 19:05

Rili? Co ty nie powiesz? ;] A tak w ogóle, to po co ty się tu jeszcze udzielasz? Zajmijże się lepiej projektem nowej oprawy na Arce, Lechu albo Motorze, czy ch.. wie gdzie jeszcze...

Napisz, jak spłacisz drugą ratę, bo raczej to nas bardziej obchodzi...

Robert_wislak 16.12.2008 19:27

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 4fan_player (Post 643135)
Człowieku Ty powinieneś być deportowany na Kubę niech Cię Castro tam zamknie i nie dopuści do internetu. Ja bym nie mógł żyć ze świadomością że jestem takim hujem.

Ewidentnie trzeba mieć poważne problemy psychiczne żeby zakładać drugie konto i na siebie najeżdżać. W końcu komu ty kibicujesz? co tydzień inny klub? Koniec z tematem bo coś takiego nie powinno się wogóle stać.

Kurt 16.12.2008 19:31

To jest jakaś świąteczna prowokacja...? no bez jaj? wkręcacie nas czy co? Przecież, aż ciężko uwierzyć że to się dzieje naprawdę...

Przecież żeby reprezentować taki poziom s****nia (nie wiem bo jak inaczej to nazwać)... jak Wydymek... ech... Skąd się biorą tacy ludzie? I dlaczego to na nas padło...? Może to jakaś prowokacja drugiej strony błoń...

4fan_player 16.12.2008 19:34

Robert ale chyba Ci nie chodzi o mnie?:p bo mnie za cytowałeś więc się zmartwiłem że porównywujesz mnie do Dymka.

dostuffca 16.12.2008 19:36

Wiedziałem, że gdzieś to widziałem, ale wczoraj się nie doszukałem:

Cytat:

Pierwotnie napisane przez HarryTB (Post 631144)
To poproś kogoś z forum żeby ci kupił albo jakiegoś znajomego z Krakowa

Recydywa czy Przejęzyczenie?

Bronowianin 16.12.2008 20:06

A weźcie olejcie tego pajaca, zbanujcie go czy coś... Wiem że to tylko net, ale nawet tutaj (zwłaszcza jeśli jest to forum Wisły) takich jaj nie powinno się odwalać... Ten koleś jest jakiś ułomny psychicznie i jakby z kosmosu po tym co tu o nim czytam. Niech odda kasę komu ma oddać i zignorować go. Jak się wchodzi w dyskusję z takim delikwentem to on jest dumny że "zaistniał" i że jest głośno z jego powodu... Jak nikt nie będzie patrzeć na jego pajacowanie i jak wszyscy przestaną odpisywać na posty tego człowieka to się uspokoi.

Pan Jotka 16.12.2008 21:03

Ma chlopak poczucie oddania długu!To dobrze, ze nie wyruchał kogoś na np.1000 zeta , bo moglibysmy smialo pisac:
Pamietasz ja w 2008 miales mi mecz na Barce kupic? A on: w 2008 ? Myslalem ze to bylo 2009. To juz 10 lat minelo?
Na poważnie: to jakiś pojeb i tyle. Choc musze przyznac ze tamat pasjonujący:D

Kibic_1906 16.12.2008 21:39

Człowieku , oddaj to 50 zł i wypier***aj !!Jesteś nienormalny , sam się gubisz we własnych kłamstwach...
Skoro przestało interesować cie "kibicowanie" to może zajmij się teraz np. uprawą buraków cukrowych :D:D

fantom chicago 16.12.2008 21:54

Przeciez kazdy z Nas ma jakis ziomali na Wyspach , wiec czemu ten blazen jeszce nie obskoczyl wpierd..

3michal_04 16.12.2008 22:07

primo - on nie mieszka na wyspach, tylko w Krakowie

fantom chicago 16.12.2008 22:14

Tym bardziej mnie to dziwi ( by the way Krakow z malej litery?)

Kamyk 16.12.2008 22:23

TO ścierwo oddało wszystkie pieniądze w końcu? Bo mnie ten przerzut normalnie rozpierdzielał od początku.
Kilka słów do ciebie: Po ch.j waliłeś taką manianę? Po ch.j Ci to było? Po ch*j się przerzuciłeś z łęcznej? CHWDD na koniec.

3michal_04 16.12.2008 22:27

spytałem się wczoraj Dymka, dlaczego tak poleciał w chuja, to powiedział, ze brakowało mu na wyjazd do Londynu i sobie "takie coś" wykombinował...

s****ysyństwo w czystej postaci...

Kamyk 16.12.2008 22:31

Normalnie z niego to taki Dżejms Bond

Jachcik 16.12.2008 22:34

Lublin-Wyspy-Częstochowa-Kraków
No... No... No ......... Jestem pełen podziwu dla Ciebie WyyDymku

darotsok73 16.12.2008 22:48

Hej wy-dymek, "ziomalu specjalnej troski" prośbę mam do ciebie świąteczno-noworoczną, oddaj kibicowi Przemo zagarnięte pieniądze i -- ZNIKNIJ Z TEGO FORUM NA ZAWSZE!--

Ps. i nie wracaj pod żadnym pozorem i żadną postacią.

Pan Jotka 16.12.2008 23:49

Koles chcial WyDYMAC ludzi. Tylko dalej nie moge zrozumiec jak mozna zrobic z siebie idiote za ....100 zeta czy 200? Jak juz wyszla ta sprawa na forum to zamiast oddac to podgrzal atmo i wyszlo wiele innych "ciekawostek". I na co ci to było chłopaku? Spalony jestes za frajer.

orzeu 17.12.2008 10:22

Prosba o informacje od oszukanych gdy dlug zostanie zwrocony. Wtedy podejmiemy stosowne kroki.

HarryTB 17.12.2008 10:30

Nie ma żadnych oszukanych osób Orzeu , Vip kasę dostał i Przemo też więc nie rób ze mnie nie wiadomo kogo były tylko te dwie osoby . nara

mic 17.12.2008 10:33

Cytat:

Pierwotnie napisane przez HarryTB (Post 643556)
Nie ma żadnych oszukanych osób Orzeu , Vip kasę dostał i Przemo też więc nie rób ze mnie nie wiadomo kogo były tylko te dwie osoby . nara

:lol:
sam zrobiles z siebie niewiadomo kogo pajacu !

Dziwie sie ze jeszcze nie dostales po ryju

SZYMEK_TSW 17.12.2008 10:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez HarryTB (Post 643556)
Nie ma żadnych oszukanych osób Orzeu , Vip kasę dostał i Przemo też więc nie rób ze mnie nie wiadomo kogo były tylko te dwie osoby . nara

tylko...:evil: no co za &$%#

a może tylko 2 dalej drązyły sprawę na forum....

Oddaj kase, i możesz już załadać :rotfl: w łecznej fc kazdego klubu z Polski :D

po ci ban, nikt nie kaze ci tutaj s****ysińsko kłamać w kazym poscie

ZwrABG 17.12.2008 10:40

dzis Feye-Lech , Feye skopie tyłki poznaniakom hehe


opis Wydymka ;] za kim jestes teraz pajacu???

bez napinki :)

HarryTB 17.12.2008 10:44

Odp prosta NIE JESTEM ZA NIKIM k...
PS Ja skończyłem i proszę o bana , nara

WISŁAZWE 17.12.2008 11:06


saklak1906 17.12.2008 11:23

Ja na miejscu ojaca tego WYDYMKA prosilbym Boga o odszkodowanie za tak s..erdolona robote.
Czlowieku wes wkoncu zniknij z tego forum bo jak widze twoje posty to mi salata w kanapkach wiednie

mcovalski 17.12.2008 11:45

Cytat:

Pierwotnie napisane przez HarryTB (Post 643564)
Odp prosta NIE JESTEM ZA NIKIM k...
PS Ja skończyłem i proszę o bana , nara

Czyli jesteś za wszystkimi :shock:

Prośba ode mnie taka żeby się już nie denerwować, gdy informacja nadejdzie od wierzycieli że już po sprawie to mu moderatorzy dadzą bana. Natomiast moja prośba jest tak żeby wrzucić zdjęcie jeszcze raz tego pajaca i jak ktoś go zobaczy to walić w pysk z liścia od razu

saklak1906 17.12.2008 11:55

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mcovalski (Post 643592)
Czyli jesteś za wszystkimi :shock:

Prośba ode mnie taka żeby się już nie denerwować, gdy informacja nadejdzie od wierzycieli że już po sprawie to mu moderatorzy dadzą bana. Natomiast moja prośba jest tak żeby wrzucić zdjęcie jeszcze raz tego pajaca i jak ktoś go zobaczy to walić w pysk z liścia od razu


Raz byl tu na forum filmik z kibicem Legi ktory biegal w majtkach po D podczas meczu tylko znalesc nie moge.
Zrobic to samo tylko napisac na nim najwieksza meda ktora okrada kumpli po szalu i kazac biegac po sektorach, oj nie bylo by mu lekko

donPedro23 17.12.2008 12:33

Cytat:

Pierwotnie napisane przez saklak1906 (Post 643594)
Raz byl tu na forum filmik z kibicem Legi ktory biegal w majtkach po D podczas meczu tylko znalesc nie moge.


http://pl.youtube.com/watch?v=YsW0uGpaZ08

ktoś pomylił D z E, ale mniejsza z tym, beka była konkretna ("Żeby mu się nic nie stało":lol:)
gdyby to był kolega Dymek to nie byłoby tak miło

ZwrABG 17.12.2008 12:34

http://nasza-klasa.pl/profile/8360838

nie chce siac zamentu ale to nie jest czasem jego profil???jesli sie myle to przepraszam ta osobe :)

saklak1906 17.12.2008 13:27

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ZwrABG (Post 643605)
http://nasza-klasa.pl/profile/8360838

nie chce siac zamentu ale to nie jest czasem jego profil???jesli sie myle to przepraszam ta osobe :)

Strzal w dziesiatke drogi kolego.
To On bo wlasnie wywalil zdiecie i zablokowal mozliwosc przegladania jego profillu, a jeszcze pare minut temu mozna bylo go przeswietlic yl na forum i zobaczyl Twojego posta w przypadki nie wierze.

mic 17.12.2008 13:32

Gowniarz nazywa sie Damian Pecio i mieszka w Kurowie.

Wiecej info na priv tylko dla poszkodowanych

PrzemooTSW 17.12.2008 13:32

niee z tego co wiem to to był jego profil

http://nasza-klasa.pl/profile/311034

piter116 17.12.2008 13:37

http://typeron.blog.onet.pl/1,DA2008-06-29,index.html
:)

Pan Jotka 17.12.2008 14:02

Ale jaja...We wlasnej wsi ponaciagal ludzi skoro ojciec go wydziedziczyl:D Brawo za wszelkie dane osobowe, ale skoro nie jezdzi do domu to po co jego adres na Lubelszczyżnie?? Tak czy siak---wyrósł nam mały Bagsik na Lubelszczyżnie ;-)

PS. W archiwum po lewej stronie jest wiecej takich internetowych wirachów:D

Kibic_1906 17.12.2008 14:06

Haha nie mogę już leżę i nie stanę :rotfl::rotfl::rotfl:

Cyrk na kółkach :lol::lol:

born2b3k 17.12.2008 14:26

takiej rozkminki to dawno nie widziałem
świat mały....:D


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 22:03.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl