Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [5.Kolejka] Wisła Kraków - Lech Poznań 14.09.2008 godz. 17 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=4793)

4fan_player 14.09.2008 17:23

****a mać! nie można tak było grać w I połowie !

edit

sobie pograliśmy

martiness 14.09.2008 17:24

Cztery...Lewandowski!

thechris 14.09.2008 17:25

Z Barceloną zaczynamy grać przy stanie 0:4, Z Cracovią przy stanie 0:1, z Lechem przy stanie 0:3. Gdzie jest trener aby powiedział piłkarzom że mają zacząć grać od stanu 0:0??

martiness 14.09.2008 17:27

Lewandowski gra jak profesor...a ma 20 lat!!
Jak Pawelek zagra z Totenhamem to naprawde czarno to widzę...

jasnyGwint 14.09.2008 17:29

Cytat:

Pierwotnie napisane przez martiness (Post 602614)
Lewandowski gra jak profesor...a ma 20 lat!!
Jak Pawelek zagra z Totenhamem to naprawde czarno to widzę...

No ale dla nas był za słaby, my przecież mamy Dawidowskiego, Niedzielana-bloggera, więc siedziałby na ławce

Raporter 14.09.2008 17:34

Oj Cleber słaby

Aga21 14.09.2008 17:34

Kufa ...komentatorzy już orgazmu dostają wypowiadając nazwisko Lewandowskiego.

marcinarsenal 14.09.2008 17:35

Cytat:

Pierwotnie napisane przez jasnyGwint (Post 602615)
No ale dla nas był za słaby, my przecież mamy Dawidowskiego, Niedzielana-bloggera, więc siedziałby na ławce


Przymknijcie się już z tym Lewandowskim!!! Krew mnie zalewa jak wylewacie wszyscy żale, czemu to nasi go nie chcieli, nie ma go to nie ma, to jest fakt. Najgorsze jest to że taki kryzys przydarza nam się przed jednym z najważniejszych meczy w sezonie. Jak już ktoś napisał, musimy być skupieni przez 90 minut, z Tottenhamem przez 180 i to to trzeba się martwić!!!

martiness 14.09.2008 17:35

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Aga21 (Post 602619)
Kufa ...komentatorzy już orgazmu dostają wypowiadając nazwisko Lewandowskiego.

Sam przyznaj...gra zajebisty mecz.
A kogo z Wisly bys wyroznił oprocz Boguskiego ktory gryzie trawę bo niewiele moze sam zrobic?

Aga21 14.09.2008 17:40

Cytat:

Pierwotnie napisane przez martiness (Post 602621)
Sam przyznaj...gra zajebisty mecz.
A kogo z Wisly bys wyroznił oprocz Boguskiego ktory gryzie trawę bo niewiele moze sam zrobic?

Patrz komu odpowiadasz!

Bronex 14.09.2008 17:42

Gramy słabo , na ławce nikogo kto by mógł zmienić obraz gry na naszą korzyść. Bardzo szkoda ,że dostajemy takie baty. Powiedzmy sobie szczerze wcześniej czy później zaniedbania transferowe i trenerskie musiały wyjść. Nad Lechem się nie rozpływam bo to nie ma sensu. Rozsądnie budują zespół od jakiegoś czasu i to im chyba w obecnym sezonie przyniesie korzyść. My tymczasem mamy partyzantkę i łatanie dziur. Wystarczy ,że teraz na dwa mecze wypadnie Brożek i zobaczycie jak trudno będzie nam straty odrabiać. Rado Nadzorcza dziękujemy.

PS. Dawać Dawidowskiego na boisko. Dopełnijmy czarę goryczy!!!

buczo1985 14.09.2008 17:47

najlepsi są kibice, tyle w temacie:(
Wczesniejsze porazki w PE nie były przypadkiem. Z druzyną jest cos nie tak...

Estovic 14.09.2008 17:50

Nie płaczmy, że Lech lepszy i, że będziemy oglądać ich plecy w lidze. Jeden mecz nie zamienił bełkotu Reissa w proroctwo. Wciąż mamy punkt przewagi, a Leszek pewnie nie raz poprzegrywa wygrane mecze. Bardziej się martwię o Legię, która już się zrównała z nami punktami i wyraźnie wyszła z kryzysu. Oni tak frajersko jak Lech nie będą wtapiać punktów.

Czy wygrywasz czy nie, zawsze ja kocham cię. W sercu moim Wisła i na dobre i na złe!

martiness 14.09.2008 17:51

Wkurzają mnie te spiewy ze "nic się nie stało"
Stało się.
1:4 u siebie, to az za dużo.

Ale fakt ze kibice są tip top.
I ci z Grodu Kraka i ci z Poznania.

eMeneMs 14.09.2008 17:54

no niestety coś jest nie tak z naszą drużynką, wychodzi że nie ma zmienników... A to co zrobił Pawełek, tych dwóch sytuacjach to woła o pomstę do nieba, no ale kto ma zmienić Pawełka, ... Juszczyk ?? może lepiej żeby nie...

grzesiek632 14.09.2008 17:58

i co?! po jednym meczu pewnie juz bedziecie chcieli zwolnic Skorże i połowe piłkarzy.

wolfy 14.09.2008 17:59

Matko, ale wtopiliśmy...

Dla waszego własnego dobra - jak ktoś ma tu jakieś wrzuty robić, to niech lepiej ochłonie i później napisze kulturalnie o tym, jak bardzo dzisiaj nasi piłkarze się nie popisali. Jak zobaczę tutaj znowu wdzięczne określenia typu "idiota", nawet w stosunku do RN - to nie ręczę za siebie.

martiness 14.09.2008 18:00

Na pewno Wisla potrzebuje BRAMKARZA!
To co robi Pawelek go kompletnie dyskfalifikuje
NIe ma co plakac, trzeba zacząć walczyć.
I tyle.

zloto 14.09.2008 18:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez buczo1985 (Post 602624)
najlepsi są kibice, tyle w temacie:(
Wczesniejsze porazki w PE nie były przypadkiem. Z druzyną jest cos nie tak...


Niestety muesze sie zgodzic, to nie jeden mecz, puchar ekst to niebyl przypadek, a wczesniej w lidze bylo widac ze ten zespol to nie to, to nie tamten sezon :-/

pawelos84 14.09.2008 18:01

No cóż, nie oszukujmy się, wynik jest tragiczny. Nie ma co winić Pawełka za porażkę, chłop jest po kontuzji, widać, że ma elektryczne ręce. Oby wyciągnął wnioski.

Największy problem to to, że mając dwóch 32 letnich środkowych pomocników, Wisła nie kupiła żadnego zawodnika w ich miejsce. Obrona fatalna, aczkolwiek liczę bardzo na to że Marcelo będzie o klase lepszy niż Głowa i Cleber razem wzięci.

ciacho 14.09.2008 18:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez CH. (Post 602627)
Kogo mi żal? kibiców i MACIEJA SKORŻY!

Żal Ci Skorży? Sam jest sobie winien za pierwszą połowę wystawiając Łobo, który jak zwykle przewraca się o własne nogi i Cantoro, który jak widać nie miał swojego dnia bo sędzia nie gwizdał jego super padów rodem z siatkarskiego parkietu.

wolfy 14.09.2008 18:04

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pawelos84 (Post 602636)
Największy problem to to, że mając dwóch 32 letnich środkowych pomocników, Wisła nie kupiła żadnego zawodnika w ich miejsce. Obrona fatalna, aczkolwiek liczę bardzo na to że Marcelo będzie o klase lepszy niż Głowa i Cleber razem wzięci.

Mówisz o tym Głowackim, o przedłużenie kontraktu którego pyskowało(i słusznie!) trzy-czwarte forum?
Proponuję nie przesadzać i pamiętać, że Głowa, Sobolewski, Pawełek i Brożek są po kontuzji.
Inna rzecz, że reszta była zdrowa, a i tak zagrała jak zagrała...

Konrad. 14.09.2008 18:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez zloto (Post 602634)
Niestety muesze sie zgodzic, to nie jeden mecz, puchar ekst to niebyl przypadek, a wczesniej w lidze bylo widac ze ten zespol to nie to, to nie tamten sezon :-/

najbardziej było to widać w meczu Wisła - Barcelona, i Wisła - Beitar...

Walczymy o utrzymanie...

Za to Lech jest już pewny mistrzostwa, efektowna gra w meczach z Arką czy GKSem tylko to potwierdza...

Chorągiewki...

kubawislak 14.09.2008 18:07

Nie ma co gadać o obrońcach, bez SKRZYDŁOWYCH nic w tym roku nie osiągniemy...

Dean 14.09.2008 18:08

Czy wygrywasz, czy nie zawsze ja kocham Cie .

znacie ta przyspiewke prawda?
brawa i to najgoreszte dla Kibiców Białej Gwiazdy! Jak to Szymek mówi: Szacuneczek :D
Mistrz, mistrz nasz TS . :)

Kamson 14.09.2008 18:08

Cztery-jeden to za mało by kibiców załamało! :D
Panowie spokojnie :) Za pół roku rewanż przy Bułgarskiej!

In plus, może Skorża wkońcu zrozumie żeby posadzić Łobo na ławie i Boguski na skrzydło.


O przegranej zadecydowało pierwsze 8 minut meczu.

Sloth 14.09.2008 18:08

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ciacho (Post 602637)
Żal Ci Skorży? Sam jest sobie winien za pierwszą połowę wystawiając Łobo, który jak zwykle przewraca się o własne nogi i Cantoro, który jak widać nie miał swojego dnia bo sędzia nie gwizdał jego super padów rodem z siatkarskiego parkietu.

Czego Ty chcesz od Skorży? A kogo innego miał wystawić, skoro dzięki naszej wspanialej inaczej RN nie miał tam specjalnego wyboru? Latem prosi o wzmocnienia, chciał lepszego bramkarza, dodatkowego napastnika i skrzydłowego, RN powiedziala mu przepraszam za kolokwializm "wala" - więc zbieramy tego owoce.

Dziękuję też "znawcom" z RN za Lewandowskiego - jego też chciał Skorża, ale RN nie zgodziła się na finansowe powalczenie o tego zawodnika i zaproponowanie mu konkurencyjnych warunków dla tych oferowanych przez Lecha...

Zaczynamy zbierać "owoce" chorej polityki władz Wisły tego lata.

studio 14.09.2008 18:08

Piekny meczyk, ciekawe gdzie teraz sa te kompleksiarze ktorzy tak tutaj pisali o "jakims" Murawskim, "jakims" Lewandowskim, "jakims" Peszko, dobrze to dla Was zrobi, moze ochloniecie i nabierzecie troche szacunku do pilkarzy Lecha, ktorzy dzisiaj Wam pokazali jak mozna determinacja rozpykac dobry zespol.

4:1 i tyle w temacie, a moglo byc jeszcze wiecej

Mrsnh 14.09.2008 18:09

Cytat:

Pierwotnie napisane przez CH. (Post 602627)
Kogo mi żal? kibiców i MACIEJA SKORŻY!


nie zartuj. Przeciez to on widzial zawodnikow na treningach, to on wystawil tych ktorzy byli dzisiaj beznadziejni ( nie mowie tu o Łobodzinskim, bo to jest fenomen). Po przegranym w żenujacym stylu na wlasnym boisku trener powinien wyleciec na zbity pysk.

sayek89 14.09.2008 18:09

Takie mecze się zdarzają rzadko ale jednak. Trzeba wyciągnąć wnioski z tego meczu zarówno piłkarze jak i sztab szkoleniowy. Nie ma co gadać że połowa składu do wymiany i że trzeba zmienić trenera .. nie ! trzeba natomiast na spokojnie prze analizować wszystko i na mecz z Tottenhamem pokazać to czego dzisiaj brakowało.

Faithful_Fan 14.09.2008 18:09

Cytat:

Pierwotnie napisane przez CH.
Szkoda że taki chujowy mecz w wykonaniu naszych nie wyszedł z kimś innym tylko z Lechem.

Prawdę mówiąc Skorża popełnił moim zdaniem błąd. Widać było juz od kilku dni (mam na myśli mecze PE), że nawet podstawowi zawodnicy albo nie są w dyspozycji albo po prostu odpuszczają mecz. I to nie jest przypadek, że Lech nas jednym słowem roz..... Już przy okazji tamtych spotkań trener powinien potrząsnąć nieco szatnią bo widać było, że podejście zawodników jest nie takie jak trzeba. Co do Pawełka to nie bedę się zbytnio wypowiadał, każdy wie jak było i tyle...

harthausen 14.09.2008 18:10

było, minęło. 1-4 ciężko przełknąć ale trzeba.
Teraz tylko TT się liczy, trener i drużyna sami dostali na tacy obraz, co jest złe.

A swoją drogą trzeba Lechowi pogratulować, naprawdę ładną i mądrą piłeczkę zagrali.
A nasi niech zejdą na ziemię, lekcyjka nie zawadzi.

igortsw 14.09.2008 18:13

Po 10 minutach czułem to samo co Szymkowiak powiedział, a mianowice że wygrać będzie strasznie trudno bo od pierwszych minut widać jak lech świetnie ustawia sie w obronie a nasi coś nie teges z ruszeniem do przodu, nie mówiąć o Pawełku:-/

Gdyby nie uraz nogi byłbym na tym meczu i teraz żałuje, że nie byłem bo może dla wielu tylko wynik jest ważny, ale liczy sie bycie z drużyną zawsze a nie tylko jak wygrywa 4:0 i zdobywa mistrza Polski.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ciacho (Post 602637)
Żal Ci Skorży? Sam jest sobie winien za pierwszą połowę wystawiając Łobo, który jak zwykle przewraca się o własne nogi i Cantoro, który jak widać nie miał swojego dnia bo sędzia nie gwizdał jego super padów rodem z siatkarskiego parkietu.


Ludzie każdy się myli i np. taki Franz który dzisiaj tak doskonale ustawił Lecha tyle razy zaliczył "glebe" że ciężko to nawet zliczyć, ale Smuda to tylko przykład a nie wyjątek, w każdemu trenerowi przydarzy się jakaś wpada, kto wie jak by wyglądał tamten sezon i na którym miejscu skończyłby sie dla na szych grajków gdby nie nasz coach.

Ojciec Chrzestny 14.09.2008 18:14

A kto powiedział że Skorża uważa że Łobo powinien grać na prawej stronie ? Czy nikt nie pomyślał o tym, że główne role w piłkarskim świecie grają menadżerowie ? Nie ma takiej siły żeby Maciek dawał szanse Łobodzińskiemu dlatego bo wierzy że on coś zrobi... Pomyślcie :)


A tak swoją drogą to powiem wam tyle, że takiego dowodu na korupcję w Zagłębiu Lubin jakim jest Łobodziński to nikt nie miał. Jedyny prawdziwy i naoczny dowód, że przechodził prawą stroną dla Zagłębia tylko dlatego bo mecz był sprzedany :)

Czy to nie najnormalniejszy tok rozumowania ?

cola 14.09.2008 18:15

zotawcie skorze!!! chcecie zrobic z niego kozla najpierw mi napier...... podm wam adres tylko musicie jechac az do WLKP TYLKO Wisla!!!! jutro kumple po mnie poskacza :(:(:(:(

Crusi 14.09.2008 18:15

Cytat:

Pierwotnie napisane przez zloto (Post 602634)
Niestety muesze sie zgodzic, to nie jeden mecz, puchar ekst to niebyl przypadek, a wczesniej w lidze bylo widac ze ten zespol to nie to, to nie tamten sezon :-/

Nic dziwnego ze to inna druzyna, skoro zostalismy wykastrowani z dwoch motorow napedowych (Kosa, Paulista), a na ich miejsce niema godnych zastepcow. Druga runde w tamtym sezonie gralismy jeszcze na gazie z poprzedniej, a w tym sezonie widac wyraznie ze to juz nie to, nie liczac meczu z Beitarem i Barca gdzie zawodnicy mieli zyciowke. Niestety ostatnie mecze to chyba jednak nie wypadek przy pracy, tylko forma idzie po rowni pochylej w dol ;/

Co do dzisiejszego meczu nasi niby cos grali, probowali konstruowac jakies akcjie, ale tak jakby sami nie wierzyli ze moga cos ugrac, a bez wiary w zwyciestwo nie da sie wygrac meczu i tyle. Nalezy tez zganic Skorze (tylko mi prosze nie wyskakiwac ze chce go zwolnic) za sklad jaki desygnowal w pierwszej polowie. Ciekawe ile jeszcze bedzie wystawial Lobodzinskiego w pierwszym skladzie, jak ten sie od poczatku kopie po glowie...

Ogryzek 14.09.2008 18:16

Ocenie piłkarzy po tym blamażu!

Pawełek - słaby, niepewny przynajmniej 2 bramki na jego konto - wolałbym chyba dzisiaj Juszczyka. Nie radzi sobie z presją. Za słaby na puchary i ważne mecze o "wszytko" w lidze. (Szkoda że nie ma tego Fina)
Junior Diaz - w pierwszej połowie bardzo słaby. Gubił piłki przed naszym polem karnym, pośrednio 2 bramki zawalił. W drugiej połowie trochę lepiej. Wolny!
Głowacki - bardzo słaby, prawie wszystkie pojedynki biegowe przegrał.
Cleber - słaby. Wolny ale i tak na bezrybiu.....
Baszczyński - słaby, wolny w drugiej części na środku zostawił bez krycia piłkarzy Lecha...
Singlar - walczył z przodu... ale ciekawe ze i tak był wolniejszy od większości lechitów mimo że wszedł po przerwie! Wszystko ma poza szybkością. Nasza obrona z wolnymi (Głowacki, Cleber, Baszczyński, Diaz, Singlar) gra jak wiekowa obrona AC Milan gdzie wszyscy mają po około 35 lat!
Łobodziński - dno i kilo mułu. Nawet trener Skorża i tzw kontrakt motywacyjny nie pomagają. Czy Skorża jest ślepy ze go wystawia czy też czuje się w obowiązku żeby Łobo zarobił i go wystawia?
Cantoro - słabo albo bardzo słabo..... nie ma co pisać (Pamiętam kiedyś porównanie Bandrowski - Cantoro i śmiechy niektórych że jak to? Bandrowski lepszy? Niestety tak i to wyraźnie.)
Sobolewski - dobry występ! Brawo Sobol, szkoda że inni grali piach ale jemu dziękuje:)
Zieńczuk - a widział go ktoś? Niewidoczny, słabo - ale i tak dużo lepiej niż Łobo
Boguski - po Sobolewskim dla mnie najlepszy nasz piłkarz. Dobry występ.
Brożek - jak mamy tylko JEDNEGO napastnika to każdy może taką grę rozszyfrować. Ile podań dostał? Przynajmniej walczył. Przeciętnie.
Jirsak - porównanie Stilić-Jirsak - i wiadomo kto co gra! Jirsak może i jest solidny ale nic więcej. I tak w tym meczu - starał się - przeciętnie
Niedzielan - miał jedną sytuacje i ją spartolił - słabo

noonelikeus 14.09.2008 18:17

nie zlalamywac Lech idzie na majstra i tyle
a my swoje !!!!!

Pablo84 14.09.2008 18:21

Wezcie juz zamknijcie mordy płaczki.

Przegraliśmy z silną drużyną ligową a tragedie robią jakbybyśmy spadli z Ligi.
Będzie coraz trudniej i należy się z tym pogodzić, a jak nie przychodzi to łątwo to proponuje pokibicować Barcelonie, Realowi ManU czy teraz ManCity.Powodów do zmartwien będziecie mieć zdecydowanie mniej!!!

Inna sprawa, że nasi zawodnicy nie są w formie, bo zagrali dziś bardzo słabo.Coż każdemu się zdarza.Byle by z tej porażki wyciągnac wnioski przed meczem z Tottenhamem i nie przegrać zbyt wysoko, bo przy dzisiejszej naszej grze to z 10 pewnie byśmy zebrali.

Czy wygrywasz czy nie, ja i tak kocham Cie. :-)

****a Griszka co ty znow .......isz na tego Bednarza!!!Ja .......e weze zanim cos napiszesz .......nij sie dobrze w łeb, bo czasami to załamujesz mnie chłopie. ****a to wina Bednarza, że nie występował na boisku?
Jedynie to do czego możemy się przypieprzyć, to to, że Łobodzinski jest w Wiśle.
No al kto się spodziewał, że nie wypali?

Edit:

To też wina Bednarza, że Lewandowski powiedział, że woli grać w Lechu..!!!Zrozumcie, że dla nas Wisła może i jest pępkiem świata, ale nie oznacza, że jest ona dla innych!

irman 14.09.2008 18:21

Byłem, wróciłem, obejrzałem najgorszą żenadę od czasów sprzedanej Legii. Bełchatów i Groclin tak nie bolały jak kompromitacja z zaprzyjaźnionym Lechem.

Jak dla mnie ten mecz nie jest zaskoczeniem. Gramy padlinę od początku roku kalendarzowego, przyjechała wreszcie dobra drużyna w gazie, która szybko wymienia piłki i nie istnieliśmy. Podobnie jak to było dwa lata temu z Bełchatowem. Skorży nie ma co usprawiedliwiać kiepską kadrą. Taka żenada nie powinna się zdarzyć nawet z tym składem który mamy. Może jednak trener jest zadowolony. Ważne, że Łobodziński i Cantoro wyszli w pierwszym składzie. To jest chyba najważniejsze. Co tam dobro drużyny.

Pisało i napisze to pewnie wielu ale ja sobie nie odpuszczę. Panie Bednarz gratulacje transferu Lewandowskiego. Trzeba przyznać, że dwudziestoletni chłopak, który gra tak jak on nie jest warty wysokiego kontraktu. Mam nadzieję, że ma pan paru darmowych obrońców w zanadrzu. Na pewno się przydadzą.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 04:08.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl