![]() |
****a mać! nie można tak było grać w I połowie !
edit sobie pograliśmy |
Cztery...Lewandowski!
|
Z Barceloną zaczynamy grać przy stanie 0:4, Z Cracovią przy stanie 0:1, z Lechem przy stanie 0:3. Gdzie jest trener aby powiedział piłkarzom że mają zacząć grać od stanu 0:0??
|
Lewandowski gra jak profesor...a ma 20 lat!!
Jak Pawelek zagra z Totenhamem to naprawde czarno to widzę... |
Cytat:
|
Oj Cleber słaby
|
Kufa ...komentatorzy już orgazmu dostają wypowiadając nazwisko Lewandowskiego.
|
Cytat:
Przymknijcie się już z tym Lewandowskim!!! Krew mnie zalewa jak wylewacie wszyscy żale, czemu to nasi go nie chcieli, nie ma go to nie ma, to jest fakt. Najgorsze jest to że taki kryzys przydarza nam się przed jednym z najważniejszych meczy w sezonie. Jak już ktoś napisał, musimy być skupieni przez 90 minut, z Tottenhamem przez 180 i to to trzeba się martwić!!! |
Cytat:
A kogo z Wisly bys wyroznił oprocz Boguskiego ktory gryzie trawę bo niewiele moze sam zrobic? |
Cytat:
|
Gramy słabo , na ławce nikogo kto by mógł zmienić obraz gry na naszą korzyść. Bardzo szkoda ,że dostajemy takie baty. Powiedzmy sobie szczerze wcześniej czy później zaniedbania transferowe i trenerskie musiały wyjść. Nad Lechem się nie rozpływam bo to nie ma sensu. Rozsądnie budują zespół od jakiegoś czasu i to im chyba w obecnym sezonie przyniesie korzyść. My tymczasem mamy partyzantkę i łatanie dziur. Wystarczy ,że teraz na dwa mecze wypadnie Brożek i zobaczycie jak trudno będzie nam straty odrabiać. Rado Nadzorcza dziękujemy.
PS. Dawać Dawidowskiego na boisko. Dopełnijmy czarę goryczy!!! |
najlepsi są kibice, tyle w temacie:(
Wczesniejsze porazki w PE nie były przypadkiem. Z druzyną jest cos nie tak... |
Nie płaczmy, że Lech lepszy i, że będziemy oglądać ich plecy w lidze. Jeden mecz nie zamienił bełkotu Reissa w proroctwo. Wciąż mamy punkt przewagi, a Leszek pewnie nie raz poprzegrywa wygrane mecze. Bardziej się martwię o Legię, która już się zrównała z nami punktami i wyraźnie wyszła z kryzysu. Oni tak frajersko jak Lech nie będą wtapiać punktów.
Czy wygrywasz czy nie, zawsze ja kocham cię. W sercu moim Wisła i na dobre i na złe! |
Wkurzają mnie te spiewy ze "nic się nie stało"
Stało się. 1:4 u siebie, to az za dużo. Ale fakt ze kibice są tip top. I ci z Grodu Kraka i ci z Poznania. |
no niestety coś jest nie tak z naszą drużynką, wychodzi że nie ma zmienników... A to co zrobił Pawełek, tych dwóch sytuacjach to woła o pomstę do nieba, no ale kto ma zmienić Pawełka, ... Juszczyk ?? może lepiej żeby nie...
|
i co?! po jednym meczu pewnie juz bedziecie chcieli zwolnic Skorże i połowe piłkarzy.
|
Matko, ale wtopiliśmy...
Dla waszego własnego dobra - jak ktoś ma tu jakieś wrzuty robić, to niech lepiej ochłonie i później napisze kulturalnie o tym, jak bardzo dzisiaj nasi piłkarze się nie popisali. Jak zobaczę tutaj znowu wdzięczne określenia typu "idiota", nawet w stosunku do RN - to nie ręczę za siebie. |
Na pewno Wisla potrzebuje BRAMKARZA!
To co robi Pawelek go kompletnie dyskfalifikuje NIe ma co plakac, trzeba zacząć walczyć. I tyle. |
Cytat:
Niestety muesze sie zgodzic, to nie jeden mecz, puchar ekst to niebyl przypadek, a wczesniej w lidze bylo widac ze ten zespol to nie to, to nie tamten sezon :-/ |
No cóż, nie oszukujmy się, wynik jest tragiczny. Nie ma co winić Pawełka za porażkę, chłop jest po kontuzji, widać, że ma elektryczne ręce. Oby wyciągnął wnioski.
Największy problem to to, że mając dwóch 32 letnich środkowych pomocników, Wisła nie kupiła żadnego zawodnika w ich miejsce. Obrona fatalna, aczkolwiek liczę bardzo na to że Marcelo będzie o klase lepszy niż Głowa i Cleber razem wzięci. |
Cytat:
|
Cytat:
Proponuję nie przesadzać i pamiętać, że Głowa, Sobolewski, Pawełek i Brożek są po kontuzji. Inna rzecz, że reszta była zdrowa, a i tak zagrała jak zagrała... |
Cytat:
Walczymy o utrzymanie... Za to Lech jest już pewny mistrzostwa, efektowna gra w meczach z Arką czy GKSem tylko to potwierdza... Chorągiewki... |
Nie ma co gadać o obrońcach, bez SKRZYDŁOWYCH nic w tym roku nie osiągniemy...
|
Czy wygrywasz, czy nie zawsze ja kocham Cie .
znacie ta przyspiewke prawda? brawa i to najgoreszte dla Kibiców Białej Gwiazdy! Jak to Szymek mówi: Szacuneczek :D Mistrz, mistrz nasz TS . :) |
Cztery-jeden to za mało by kibiców załamało! :D
Panowie spokojnie :) Za pół roku rewanż przy Bułgarskiej! In plus, może Skorża wkońcu zrozumie żeby posadzić Łobo na ławie i Boguski na skrzydło. O przegranej zadecydowało pierwsze 8 minut meczu. |
Cytat:
Dziękuję też "znawcom" z RN za Lewandowskiego - jego też chciał Skorża, ale RN nie zgodziła się na finansowe powalczenie o tego zawodnika i zaproponowanie mu konkurencyjnych warunków dla tych oferowanych przez Lecha... Zaczynamy zbierać "owoce" chorej polityki władz Wisły tego lata. |
Piekny meczyk, ciekawe gdzie teraz sa te kompleksiarze ktorzy tak tutaj pisali o "jakims" Murawskim, "jakims" Lewandowskim, "jakims" Peszko, dobrze to dla Was zrobi, moze ochloniecie i nabierzecie troche szacunku do pilkarzy Lecha, ktorzy dzisiaj Wam pokazali jak mozna determinacja rozpykac dobry zespol.
4:1 i tyle w temacie, a moglo byc jeszcze wiecej |
Cytat:
nie zartuj. Przeciez to on widzial zawodnikow na treningach, to on wystawil tych ktorzy byli dzisiaj beznadziejni ( nie mowie tu o Łobodzinskim, bo to jest fenomen). Po przegranym w żenujacym stylu na wlasnym boisku trener powinien wyleciec na zbity pysk. |
Takie mecze się zdarzają rzadko ale jednak. Trzeba wyciągnąć wnioski z tego meczu zarówno piłkarze jak i sztab szkoleniowy. Nie ma co gadać że połowa składu do wymiany i że trzeba zmienić trenera .. nie ! trzeba natomiast na spokojnie prze analizować wszystko i na mecz z Tottenhamem pokazać to czego dzisiaj brakowało.
|
Cytat:
|
było, minęło. 1-4 ciężko przełknąć ale trzeba.
Teraz tylko TT się liczy, trener i drużyna sami dostali na tacy obraz, co jest złe. A swoją drogą trzeba Lechowi pogratulować, naprawdę ładną i mądrą piłeczkę zagrali. A nasi niech zejdą na ziemię, lekcyjka nie zawadzi. |
Po 10 minutach czułem to samo co Szymkowiak powiedział, a mianowice że wygrać będzie strasznie trudno bo od pierwszych minut widać jak lech świetnie ustawia sie w obronie a nasi coś nie teges z ruszeniem do przodu, nie mówiąć o Pawełku:-/
Gdyby nie uraz nogi byłbym na tym meczu i teraz żałuje, że nie byłem bo może dla wielu tylko wynik jest ważny, ale liczy sie bycie z drużyną zawsze a nie tylko jak wygrywa 4:0 i zdobywa mistrza Polski. Cytat:
Ludzie każdy się myli i np. taki Franz który dzisiaj tak doskonale ustawił Lecha tyle razy zaliczył "glebe" że ciężko to nawet zliczyć, ale Smuda to tylko przykład a nie wyjątek, w każdemu trenerowi przydarzy się jakaś wpada, kto wie jak by wyglądał tamten sezon i na którym miejscu skończyłby sie dla na szych grajków gdby nie nasz coach. |
A kto powiedział że Skorża uważa że Łobo powinien grać na prawej stronie ? Czy nikt nie pomyślał o tym, że główne role w piłkarskim świecie grają menadżerowie ? Nie ma takiej siły żeby Maciek dawał szanse Łobodzińskiemu dlatego bo wierzy że on coś zrobi... Pomyślcie :)
A tak swoją drogą to powiem wam tyle, że takiego dowodu na korupcję w Zagłębiu Lubin jakim jest Łobodziński to nikt nie miał. Jedyny prawdziwy i naoczny dowód, że przechodził prawą stroną dla Zagłębia tylko dlatego bo mecz był sprzedany :) Czy to nie najnormalniejszy tok rozumowania ? |
zotawcie skorze!!! chcecie zrobic z niego kozla najpierw mi napier...... podm wam adres tylko musicie jechac az do WLKP TYLKO Wisla!!!! jutro kumple po mnie poskacza :(:(:(:(
|
Cytat:
Co do dzisiejszego meczu nasi niby cos grali, probowali konstruowac jakies akcjie, ale tak jakby sami nie wierzyli ze moga cos ugrac, a bez wiary w zwyciestwo nie da sie wygrac meczu i tyle. Nalezy tez zganic Skorze (tylko mi prosze nie wyskakiwac ze chce go zwolnic) za sklad jaki desygnowal w pierwszej polowie. Ciekawe ile jeszcze bedzie wystawial Lobodzinskiego w pierwszym skladzie, jak ten sie od poczatku kopie po glowie... |
Ocenie piłkarzy po tym blamażu!
Pawełek - słaby, niepewny przynajmniej 2 bramki na jego konto - wolałbym chyba dzisiaj Juszczyka. Nie radzi sobie z presją. Za słaby na puchary i ważne mecze o "wszytko" w lidze. (Szkoda że nie ma tego Fina) Junior Diaz - w pierwszej połowie bardzo słaby. Gubił piłki przed naszym polem karnym, pośrednio 2 bramki zawalił. W drugiej połowie trochę lepiej. Wolny! Głowacki - bardzo słaby, prawie wszystkie pojedynki biegowe przegrał. Cleber - słaby. Wolny ale i tak na bezrybiu..... Baszczyński - słaby, wolny w drugiej części na środku zostawił bez krycia piłkarzy Lecha... Singlar - walczył z przodu... ale ciekawe ze i tak był wolniejszy od większości lechitów mimo że wszedł po przerwie! Wszystko ma poza szybkością. Nasza obrona z wolnymi (Głowacki, Cleber, Baszczyński, Diaz, Singlar) gra jak wiekowa obrona AC Milan gdzie wszyscy mają po około 35 lat! Łobodziński - dno i kilo mułu. Nawet trener Skorża i tzw kontrakt motywacyjny nie pomagają. Czy Skorża jest ślepy ze go wystawia czy też czuje się w obowiązku żeby Łobo zarobił i go wystawia? Cantoro - słabo albo bardzo słabo..... nie ma co pisać (Pamiętam kiedyś porównanie Bandrowski - Cantoro i śmiechy niektórych że jak to? Bandrowski lepszy? Niestety tak i to wyraźnie.) Sobolewski - dobry występ! Brawo Sobol, szkoda że inni grali piach ale jemu dziękuje:) Zieńczuk - a widział go ktoś? Niewidoczny, słabo - ale i tak dużo lepiej niż Łobo Boguski - po Sobolewskim dla mnie najlepszy nasz piłkarz. Dobry występ. Brożek - jak mamy tylko JEDNEGO napastnika to każdy może taką grę rozszyfrować. Ile podań dostał? Przynajmniej walczył. Przeciętnie. Jirsak - porównanie Stilić-Jirsak - i wiadomo kto co gra! Jirsak może i jest solidny ale nic więcej. I tak w tym meczu - starał się - przeciętnie Niedzielan - miał jedną sytuacje i ją spartolił - słabo |
nie zlalamywac Lech idzie na majstra i tyle
a my swoje !!!!! |
Wezcie juz zamknijcie mordy płaczki.
Przegraliśmy z silną drużyną ligową a tragedie robią jakbybyśmy spadli z Ligi. Będzie coraz trudniej i należy się z tym pogodzić, a jak nie przychodzi to łątwo to proponuje pokibicować Barcelonie, Realowi ManU czy teraz ManCity.Powodów do zmartwien będziecie mieć zdecydowanie mniej!!! Inna sprawa, że nasi zawodnicy nie są w formie, bo zagrali dziś bardzo słabo.Coż każdemu się zdarza.Byle by z tej porażki wyciągnac wnioski przed meczem z Tottenhamem i nie przegrać zbyt wysoko, bo przy dzisiejszej naszej grze to z 10 pewnie byśmy zebrali. Czy wygrywasz czy nie, ja i tak kocham Cie. :-) ****a Griszka co ty znow .......isz na tego Bednarza!!!Ja .......e weze zanim cos napiszesz .......nij sie dobrze w łeb, bo czasami to załamujesz mnie chłopie. ****a to wina Bednarza, że nie występował na boisku? Jedynie to do czego możemy się przypieprzyć, to to, że Łobodzinski jest w Wiśle. No al kto się spodziewał, że nie wypali? Edit: To też wina Bednarza, że Lewandowski powiedział, że woli grać w Lechu..!!!Zrozumcie, że dla nas Wisła może i jest pępkiem świata, ale nie oznacza, że jest ona dla innych! |
Byłem, wróciłem, obejrzałem najgorszą żenadę od czasów sprzedanej Legii. Bełchatów i Groclin tak nie bolały jak kompromitacja z zaprzyjaźnionym Lechem.
Jak dla mnie ten mecz nie jest zaskoczeniem. Gramy padlinę od początku roku kalendarzowego, przyjechała wreszcie dobra drużyna w gazie, która szybko wymienia piłki i nie istnieliśmy. Podobnie jak to było dwa lata temu z Bełchatowem. Skorży nie ma co usprawiedliwiać kiepską kadrą. Taka żenada nie powinna się zdarzyć nawet z tym składem który mamy. Może jednak trener jest zadowolony. Ważne, że Łobodziński i Cantoro wyszli w pierwszym składzie. To jest chyba najważniejsze. Co tam dobro drużyny. Pisało i napisze to pewnie wielu ale ja sobie nie odpuszczę. Panie Bednarz gratulacje transferu Lewandowskiego. Trzeba przyznać, że dwudziestoletni chłopak, który gra tak jak on nie jest warty wysokiego kontraktu. Mam nadzieję, że ma pan paru darmowych obrońców w zanadrzu. Na pewno się przydadzą. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 04:08. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl