![]() |
Cytat:
|
Cytat:
Nie ma jeszcze certyfikatu i po za tym jest w Brazyli aby zalatwic papiery jakies. |
Bo go nie ma w kraju. Pojechał do Brazylii załatwiać sprawy z pozwoleniem na pracę w Polsce.
|
Ogólnie czytając relację można wywnioskować że naszym znowu nie chce się grać :|
|
Niedobrze...
|
padłem
gramy jednym napastnikiem którego funkcję pełni Dawidowski eh... przydałoby się, żeby się przełamał... edit. nie dziwię ze im sie nie chce... w takiej temperaturze? jakby grali o 20 byłoby lepiej... |
Cytat:
|
mimo sympatii do Tomka (spoko się z nim raz gadało) miało by to - niestety - swoje plusy
jakie? może grałby teraz Batko, który wczoraj strzelił 3 bramki Borkowi i strzela jak na zawołanie w ME |
Ogolnie to szkoda ze Niedzielana sciagnol bo on powinien grac jak najwiecej,a Dawidowski to tragedia juz bym wolal mlodego Batko
...Piotrek Brożek w napaści, a Barreto z Singlarem po lewej stronie. "Pietia" musi grać z przodu, bo Dawidowski na szpicy to żadne zagrożenie... nie rozumiem dlaczego trener na niego stawia |
Mam wrażenie że my traktujemy mecze PE bardziej na luzie niż sparingi. Teraz Piotr Brożek w ataku i co chwile zmiany ustawienia :D
|
i po dupie
|
no po wyniku widac, ze chyba faktycznie robimy wszystko, aby jak najszybciej te rozgrywki zakonczyc.
edit: i troche sie nie dziwie, wiadomo, ze mistrzowi nie przystoi. ale te rozgrywki te zenada i nie wiem co one moglyby nam dac.. |
Cytat:
|
widac ze podejscie nie do konca jest profesionalne przez naszych pilkarzy do tego pucharu bo nie wierze ze Piast nas ogrywa
|
Szczerze to nie podoba mi się lekceważenie jakichkolwiek rozgrywek.
Jaki ten puchar jest to jest ale żeby Wisła odstawiała kichę z tak przeciętnymi zespołami jak Piast to już trochę irytujące. Porażkę ze Śląskiem to jeszcze można było zrozumieć, bo grało zaplecze ale tu z Piastem większość pierwszego składu i w plecy? EDIT: I szkoda, że Nasi piłkarze nie wykazują woli walki nawet w takich meczach, bo mianem sparingów ich nie wolno nazwać. W Polsce i tak gra się strasznie mało meczy w porównaniu do innych krajów, a tutaj jakieś bzdurne argumenty, że przemęczeni, itd. To co do cholery robi sztab ludzi w klubie, że zawodowi piłkarze dostający już nie najmniejsze pieniądze są przygotowani na grę tylko co tydzień. Czyli co z góry rezygnujemy z pucharów krajowych, które także mają swój smaczek? :-/ |
teraz chyba Pawła Brożka nalezało by zamknąć w szklanej kuli żeby nic mu się nie stało, bez niego nasza druzyna w ofensywie jest niczym... A Dawidowskiemu to juz naprawde powinno się podziękować za współprace na szczeblu zawodowej piłki, ten koleś to kompletne DNO, zero przyspieszenia, dryblingu, strzału, nawet zangażowania uniego nie ma, gra jak amator w C-klasie.... eh jestem naprawde rozgoryczony ostatnimi wynikami naszej Wisełki.. ;/
|
Może na Cracovie się zmobilizują i w końcu zagrają o zwycięstwo.
|
Nie rozumiem jedynie podejścia naszych kopaczy do meczów...przecież za taką kasę jak niektórzy mają powinni w każdym spotkaniu trawę gryźć...wcale się nie zdziwię jak z PE i PP odpadniemy szybciutko,fakt ze są gówno warte nie motywuje piłkarzy
|
Powinni im po pensji polecieć to by się nauczycli
|
wygraja rewanż o nic z Tottenhamem i znowu będą mistrzami
|
Niestety nasi piłkarze nie wykazują żadnej woli walki.Dwa mecze i dwie porażki.Trzeba im chyba przypomnieć,że osmieszają nie tylko siebie ale i nas - kibiców.
|
Spokojnie, bez histerii. Mając taka , a nie inną ławkę trzeba się na coś zdecydować. Albo europejskie puchary i liga, albo jakies puchary ekstraklasy czy PP. Nie da się trzymac sto srok za ogon ! Liga i EroPuchary najważniejsze, i trzeba umiejętnie rozkładać siły. PE to moga sie na wsiach podniecać jak nie mają możliwości grać w czym innym.
|
To jest zajebisty puchar :P , znaczy samo rozwiązanie :D .
I tak zdecydowanie za mało sie u nas gra i co najważniejsze w tych rozgrywkach można odbudowywać,ogrywać,wprowadzać nowych piłkarzy,testować ustawienia itd . |
z drugiej strony to w PE, PP i Ekstraklasie nieda sie grac na wysokich obrotach przy tak waskiej kadrze ale Kibice jada na wyjazd a Oni kaszane odwalaja!!trener powinien ich grubo opierd.....
|
Przgralismy z Piastem grajac najmocnijeszym skladem :-D Wnioskow nie ma co daleko idacych wyciagac ,ale bez Brozka widac ze nie ma wogole motoru napedowego w tej druzynie
|
Nie można liczyć na cuda jeśli ma sie taką "mizerię" w ofensywie...
Dawidowski to juz po prostu fenomen... jeszcze sezon... Niedzielan to (przy całym dla niego szacunku!) szrot, o czym piszę dawno, cud że chłop jeszcze gra a nie odwiedza znowu gabinety... Zieńczuk z meczu na mecz potwierdza, że jego forma z zeszłeo sezonu (przynajmniej pierwszej rundy) to był po prostu wyskok... Kmiecik - nie skomentuje, pół ligi już wyznało sie na nim, ale u nas sie go ciagnie i pewnie będzie ciągnąć do trzydziestki. Walić ten Puchar. Dla mnie liczy sie w nim tylko dwumecz z Cracovia, zeby Pasiaści nie mieli powodów do twierdzenia, że panują w Krakowie :) Mamy za krótką ławke by walczyc na 4 frontach, ale derby zwycięskie byc muszą Wtedy wybaczę nawet ten minimalizm. |
Cytat:
Cytat:
Cytat:
|
Cytat:
|
Pamiętajcie że w związku z reprezentacją brakuje pięciu piłkarzy Pawła Brożka, Rafała Boguskiego,Wojciecha Łobodzińskiego. Patryka Małeckiego i Junior"a Diaz"a.
|
Cytat:
|
Konrad, Zieńczuk i Dawidowski grają manianę w każdym dotychczasowym meczu sezonu.
No chyba, że dziś szalał jeden z drugim, tylko że ani na relacji live nikt o tym nie napisał, ani do siatki nic nie wpadło. |
Masz racje Konrad, na pewno wymiatali jak zwykle, ostrzeliwali bramkę Piasta na potęgę, tylko oczywiście redakcja w relacji live nawet nie raczyła o tym wspomnieć...
Część z tych panów widziałem (i swoje wnioski wyciąnąłem) choćby kilka dni temu na R22, skoro więc na TWSD ANI SŁOWA o przebłyskach geniuszu tychże to jednak mam podstawy by ich oceniać, bo to wszystko komponuje sie w jedną całość - są słabi ! |
Cytat:
|
Cytat:
|
co raz bardziej gra Niedzielana przypomina mi historie Kuźby który po powrocie z zagranicy złapał ciężką kontuzje i już do formy nie wrócił a kontrakt miał zbliżony do Wtorka.Zagranicą jakoś zawodnicy wracaja po kontuzjach w miare prędko do wysokiej formy a u nas....... ehhh
|
Cytat:
W Legii jest taki piłkarz, który po mniej więcej rocznym rozbracie z futbolem teraz jest jednym z najlepszych na boisku w warszawskiej drużynie. Czyli jednak można wrócić do formy także i w Polsce. |
Cytat:
dobry kawał :) a na jakiej to pozycji grał w środę Piotr Brożek ? |
:rotfl:
jakze obiecujacy wynik, poprostu mozna powiedziec że mamy mocną ławke i bardzo wyrownaną kadre 23osobowa. Gratulacje dla piłkarzy za bardzo dorby wynik a szczególnie dla napastników: DAWID, KMIECIU jestescie Bogami footballu!! tak dalej panowie:D Cytat:
|
Mając kadrę 15 zawodników nie ma co szaleć i walczyć o wszystko co się da zdobyć. Stąd im szybciej Wisła odpadnie z PP i PE tym lepiej dla Wisły. W pozostałych meczach dobrze by było dawać pograć młodym. Może któryś błyśnie i Skorża będzie miał kolejnego "Kowalskiego", którego będzie można z czystym sumieniem wystawić w lidze?
|
Pretensje prosze slac do Bednarza, to on odpowiada za to kim gramy, a raczej kim nie gramy.
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 08:51. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl