![]() |
Ja wiem, że dziś jest święto, ale od tego mają 3 kanały, żeby wszystko jakoś rozdzielić....
|
na eurosporcie była transmisja wioślarzy:P
Eurosport naszym przyjacielem jest (mimo puszczania non stop skoków do wody-.-) |
Brawa dla szpadzistów zwłaszcza Radka Zawrotniaka z krakowskiego SALVATORA :D
|
taa, ja wiem że dziś jest święto.
ale co leciało na TVP2? jakiś ****a western, no jaja. wielkie brawa dla szpadzistów. nareszcie! teraz trzeba powalczyć o złoto, bo z Francuzami na MŚ już wygralismy. najwazniejsze, że w koncu dobry dzien na IO. odrazu się jakoś to lepiej ogląda. :) pierwszy medal, do tego rewelacyjna postawa wioślarzy (czwórka podwójna - wiadomo, ale czwórka wagi lekkiej - wygrali półfinał!), bardzo dobry początek naszych lekkoatletów, świetny wynik Majewskiego + dobry Ziółkowskiego, nieźle nasza wieloboistka Karolina Tymińska, po swoich słabszych konkurencjach jest 18, awans Rostkowskiej i chyba Darka Kucia. szkoda tylko dziś naszego judoki, taki kawał chłopa. :) oby tak dalej, nareszcie może zaczniemy te Igrzyska. |
No to walczymy o złoto, trzymać kciuki!
|
no to mamy srebro, szacunek za walke :)
|
Mamy pierwszy medal! Super, brawo Polacy. Piękny sport.
|
ja nie bardzo rozumiem jedną rzecz , komentatorzy w studio sie zachwycają postawa fair play ze nie bił tego francuza w przedostatniej walce , ale umknęło im że był tak 'kontuzjowany' ze zaraz do nastepnej (ostatniej) walki wyszedl i wygral BYL TO TEN SAM FRANCUZ !
|
To NIE BYŁ ten sam Francuz. Radek walczył z Jerome Jeannetem a w ostatniej walce bił się jego brat Fabrice Jeannet
|
nie ma to jak uważnie oglądać kaelowiec. ;)
brawa, srebro piękny wynik. tak samo piękny jak pani Danuta w studiu. :D Sawyrymowicz odpadł, zajął 9 miejsce w eliminacjach do finału na 1500m. popis Polskich pływaków trwa nadal. czekamy na Tomka Majewskiego teraz. |
ehe nie zwróciłem uwagi na inicjał imienia , a wypastowana orda - identyczna :)
|
Miło zobaczyć Wiślacką koszulke na trybunach podczas dekoracji szpadzistów:)
|
widzieliście Wiślaka na trybunach?! :)
piękna chwila, nareszcie mamy medal... a Francuzi - poprostu za mocni, rewelacyjnie walczyli. |
Brawo Polacy! Może wreszcie rozwiąże się ten worek z medalami :).
Cytat:
|
Noo...teraz Majewski już prowadzi po pierwszym rzucie. Oby się to utrzymało do końca.
|
kawał chłopa z tego Majewskiego :D:D:D:D
edit: pachnie złotem |
21 51 Brawo Majewski !!!!
Daje przykład innym jak trzeba walczyć !!! |
ALe jeszcze nie mozna byc pewnym. Jeden rzut i sytuacja się odwraca..taki ten sport jest glupi..:D
|
Mamy Złoto !!!
Gratulacje Tomek !!! |
I mamy pierwsze złoto!
Gratulacje dla Tomka Majewskiego! |
Cytat:
|
Ależ dzisiaj pozytywne zaskoczenie ze strony naszych sportowców w Pekinie - całe szczęście bo już zaczynało brakować motywacji do wstawania w środku nocy :)
Wielkie brawa dla Majewskiego - tak powinien wyglądać występ na olimpiadzie: rekord życiowy poprawiony o ponad pół metra a do tego złoto...pięknie. Szpadziści też bardzo miło zaskoczyli. I pomyśleć że ci wszyscy goście zarabiają ułamki tego co nasi kopacze, uważający się za niewiadomo jakie gwiazdy...Ale cóż, nie ma sprawiedliwości. Pozostaje mieć nadzieję, że to naprawdę trwałe przełamanie złej passy - tak naprawdę od jutra codziennie mamy jakieś realne szanse medalowe. PS. Patrząc na poziom światowego pływania na tej olimpiadzie wynik Sawrymowicza wcale mnie nie zaskoczył, niestety... |
Brawo szczerze nie spodziewałem się dziś medali :).Licze na siatkarzy,szczypiornistów i na tyczkarki :D.Może jakimś cudem nasze złotka przejdą dalej...
|
A jeszcze dziś Szymon Ziółkowski(chyba) tez rzuca w Finale. Czyżbyśmy mieli 3 medale w jeden dzien?
|
no i pięknie. pierwszy hymn na Olimpijskim, Mazurek Dąbrowskiego - piękna chwila.
należało mu się, przez kilka lat zawsze się powolutku dobijał i ma złoto. co za dzień, mam nadzieje ze od dziś już codziennie będzie dobrze, tymbardziej że jutro zapowiada się dobrze. :) ps. kądzik, chce Ci sie tak z jednego na drugie konto przelogowywać? dziś nie rzuca, na dziś już koniec. nie bądźcie zachłanni. :D wywiad z Tomkiem: redaktor: za Tobą wielkie nazwiska - Hoffa, Michniewicz, kosmos, to jest kosmos Tomek! Tomek: nie, to jest pchnięcie kulą. :rotfl: świetny jest, brawo! |
Cytat:
|
Cytat:
Gdyby każdy z naszych sportowców był przygotowany tak jak Majewski, to na naszym koncie mielibyśmy już o wiele więcej medali. Pobić rekord życiowy o 0,5 metra - respect. Widzieliście wywiad z Tomkiem? Skromniacha z niego. Mówił jakby się nic nie stało. BRAWA DLA NIEGO! "To tylko złoty medal olimpijski" - to są jego słowa :D wisl@k_TS - nadal jesteś takim pesymistą!? PS. Jutro grają nasi siatkarze i szczypiorniści. Jak zawsze wierzę w odniesienie dwóch zwycięstw. Będzie ciężko, ale przecież `to są tacy sami ludzie jak my` PS2. Nasza srebrna drużyna ma pecha, że akurat dzisiaj zdobyła medal ;] |
Świetny był ten wywiad z Majewskim: "Nie podniecajmy się, to tylko złoty medal olimpijski". Naprawdę niezły gość - to się nazywa mieć dystans do otaczającej rzeczywistości.:lol:
|
W końcu mamy powody do radości, tyko jak się tak zdystansuje ze mamy pierwsze dwa medale DOPIERO po tygodniu to ręce opadają... Ciekawe co by mówił Majewski jak by medalu nie zdobył, może "Przestancie pierdo*** w dupie mam te śmieszne krążki":D
Z początku sonda w tym temacie raziła mnie pesymizmem, niestety coraz szybciej się do niej przekonuje;/ Pływanie kompletna klapa, ciekawi mnie jak wyjdzie lekkoatletyka... |
Cytat:
|
czyli jednak dobrze urwa zobaczylem , hehe nikt si enie kapnal tylko ja ze cos jest nie tak !
http://www.zczuba.pl/zczuba/1,90957,...c_musieli.html http://www.mocnyblog.pl/2008/08/15/io-dzien-10/ |
Cytat:
Haha gosc ma kapitalny dystans i podejscie do tego co robi. Naprawde wyluzowany ale skoncentrowany zarazem ,ciekawa osobowosc,niejeden by tam ze szczescia wył.skakał,płakał do kamery a on na pyt red mowi ze "Nie ma sie co podniecac,to tylko złoto", hehe . Poprostu taki typ czlowieka. Brawo Tomek!! |
O ktorej jutro siatkarze?
|
A szczypiorniści?
|
|
Mam pytanie gdzie na Cyfrze+ jest transmisja z Meczu Polaków w piłke ręczną??
|
Cytat:
Na cholerę puszczają to na TVP Sport, jak nikt tego syfu nie ma :evil: EDIT: e thx za info... już byłem maksymalnie zdenerwowany! Ps. Widzę, że 'dobrze' mecz zaczęliśmy. |
na TVP3 leci..
|
Ależ pięknie walczą. A nasi szczypiornisci wygrali z mistrzami olimpijskimi 27:24!!
|
No i zwycięstwo.Brawo!
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 01:33. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl