Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Jak? Gdzie? Kiedy? (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=16)
-   -   Karnety 09/10 - Wiosna 2010 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=4563)

Coglin 24.07.2008 11:14

Cytat:

Pierwotnie napisane przez nicolas (Post 573143)
3. Jeśli zapisze się niebawem do SKWK, to czy będę mieć od razu zniżkę na karnet?

maly OT: do SKWK zapiszesz sie tylko dlatego ze bedziesz mial znizke na karnet??

jesli tak, to na szczescie juz za pozno.

mcovalski 24.07.2008 13:21

Po dwudniowej banicji to mój pierwszy post.
Po pierwsze miałem bardzo nerwowe 3 dni, bo gdzieś posiałem 2 karnety i mnie szlag jasny trafiał, żona miała mnie dosyć etc., a chcąc uzyskać jakiekolwiek info w WŚ przez tel. nie dało się dodzwonić bo cały czas zajęty numer. Wkurzyłem się i zadzwoniłem do działu marketingu. Chciałem uzyskać informacje na temat możliwości uzyskania duplikatów bez osobistego stawiennictwa przy składaniu wniosku lub uzyskania na mecz z Ruchem 2 biletów zastępczych. Dlatego tego miejsca bardzo chciałby podziękować Panu Szymonowi K. za profesjonalną obsługę zwykłego „Kowalskiego” a nie zbycie i olanie tematu. Po zakończonej rozmowie zadzwonił i zaproponował bardzo rozsądne wyjście z sytuacji. Dzisiaj się karnety odnalazły i zadzwoniłem i całe szczęści nie wystawili jeszcze duplikatów duplikatów nikt mi z racji „zawracania dupy” nie zrobił problemu.
Dlatego jeszcze raz dziękuje.
Przepraszam za mały OT.

piterwislak 31.07.2008 10:30

czy wiadomo juz ile zeszło na poszczególne sektory. czyli ile na D,A,B,E?

piterwislak 31.07.2008 22:00

nie wiem czy to dobry temat ale wiadomo kiedy mają byc rozegrane te 3 mecze PE ktore sa na karnetach??

gris 31.07.2008 22:51

Cytat:

Pierwotnie napisane przez piterwislak (Post 577227)
nie wiem czy to dobry temat ale wiadomo kiedy mają byc rozegrane te 3 mecze PE ktore sa na karnetach??


Na razie to nie wiadomo w ogóle kto będzie grał w tym pucharze :)

oldbiezanow 01.08.2008 20:53

karnety dalej są w sprzedaży?

PvD 01.08.2008 21:43

Cytat:

Pierwotnie napisane przez oldbiezanow (Post 578020)
karnety dalej są w sprzedaży?

TAK cały czas.

Prezydentowa 04.08.2008 14:30

Wole się upewnić, zanim się wybiorę:
Karnety sprzedawane są cały czas, póki nie znamy terminu startu ligi, tak?
Planuję iść dziś/jutro i nie chciałabym się naciąć.



EDIT: Dzięki PvD

PvD 04.08.2008 22:47

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Prezydentowa (Post 579187)
Wole się upewnić, zanim się wybiorę:
Karnety sprzedawane są cały czas, póki nie znamy terminu startu ligi, tak?
Planuję iść dziś/jutro i nie chciałabym się naciąć.

Byłeś na wakacjach?Nie zdążyłeś zakupić lub przedłużyć karnetu? Nic nie szkodzi. Okazja by to ucznić ciągle istnieje.

Informujemy, iż w związku z zamieszaniem w polskiej ektraklasie związanymz aferą korupcyjną i odwołaniem pierwszych dwóch kolejek Wisła Kraków SA w dalszym ciągu prowadzi sprzedaż abonamentów na rundę jesienną sezonu 2008/2009.

Ceny na poszczególne sektory kształtują się następująco:

Sektory A i B - 330 zł

Sektory D i E - 240 zł

SKWK: A i B - 230 zł, D i E - 170 zł

Źródło: SKWK

white1906star 07.08.2008 18:48

Jest mozliwosc isc do wislackiego swiata i poprosic o korekte by zmienili karnet z E na D?

PvD 07.08.2008 18:59

Nie. Taka możliwość nie istnieje.

kormi 07.08.2008 19:18

czy w związku z przedłużeniem sprzedaży karnetów, można jeszcze dokonywać wzowień? nigdzie niby nie ma info o takiej możliwości ale pytam na wszelki wypadek ;D

regan 07.08.2008 19:28

nie ............

PvD 07.08.2008 19:28

Karnet można nabywać. Jednak wznowienia/rezerwacje przestały obowiązywać i karnet mozna zakupić jedynie w cenie obowiązującej wszystkich.Czyli 330 AiB, 240 DiE.

WiselkaMLP 07.08.2008 20:54

mam BARDZO WAZNE pytanie i poprosze o odpowiedz kogos kto wie na 100% jak to jest ... czy jest mozliwosc "zwrocenia" karnetu w WS czy raczej slabo z tym juz bedzie

z gory dziekuje

PS: bawcie sie dobrze na meczach i miejcie w pamieci tych ktorzy nie moga byc obecni przez dluzszy czas na meczach NAJWSPANIALSZEGO KLUBU :-/ Pozdrowienia

gris 07.08.2008 21:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WiselkaMLP (Post 581319)
mam BARDZO WAZNE pytanie i poprosze o odpowiedz kogos kto wie na 100% jak to jest ... czy jest mozliwosc "zwrocenia" karnetu w WS czy raczej slabo z tym juz bedzie

z gory dziekuje

PS: bawcie sie dobrze na meczach i miejcie w pamieci tych ktorzy nie moga byc obecni przez dluzszy czas na meczach NAJWSPANIALSZEGO KLUBU :-/ Pozdrowienia

Wygląda na jakieś pożegnanie na zawsze....

WiselkaMLP 07.08.2008 21:20

Cytat:

Pierwotnie napisane przez gris (Post 581341)
Wygląda na jakieś pożegnanie na zawsze....

nie na zawsze wszsytko spokojnie poporstu dluzsza przerwa wielka szkoda niestety :-/

czekam na info o powyzszej sprawie

pozdro

PvD 07.08.2008 21:26

Nie ma możliwości zwrotu karnetu.

Żmijka 07.08.2008 21:30

Mozesz komuś poprostu "odsprzedać" karnet. Czyli on będzie whcodizł na Twoja karte i tyle.

WiselkaMLP 07.08.2008 21:35

No wlasnie dzieki za info i niestety wlasnie o to chodzi zeby na moja karte nikt nie wchodzil trudna sytuacja ale trzeba przebolec

dozobaczenia

johnny1906 08.08.2008 10:26

Jak to jest bo nie wiem. Mam karnet na tą rundę więc mam zniżkę na mecze Pucharowe a czy mogą zarezerwować dowolną liczbę biletów na mecz Pucharowy czy nie ?

Z góry dzięki za odpowiedz

BlackPoint 08.08.2008 10:37

1 Karnet = 1 Bilet

JAR0 08.08.2008 14:20

Można jutro kupić jeszcze karnet, czy do dzisiaj tylko?

droho 08.08.2008 14:26

Karnety można kupić do 19.08.

kalashnikov2 08.08.2008 15:21

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WiselkaMLP (Post 581361)
No wlasnie dzieki za info i niestety wlasnie o to chodzi zeby na moja karte nikt nie wchodzil trudna sytuacja ale trzeba przebolec

dozobaczenia

Wyrobienie nowej karty to zaledwie 15 zlotych. Lepiej odzyskac 205 zł niż nic. Jak nie możesz chodzić na mecze w tej rundzie to karta Ci nie potrzebna będzie do niczego. Wyrobisz sobie po rundzie, gdy skończy się karnet. Tylko żebyś nie zgłaszał zaginięcia karty przed końcem rundy, bo osoba która odkupi od Ciebie karnet straci prawo wstępu ( o ile ktoś nieznajomy pójdzie na coś takiego).

puma_84 09.08.2008 20:33

Karnety mozna kupic do 19.08 a co z osobami ktore wracaja tuz przed tym terminem , czy cena karnetu jest taka jak byla czy mecze ktore juz sie odbyly beda odliczone, prosze dajcie znac jak to jest

arsfan90 09.08.2008 20:42

Cena karnetu jest stała tzn. nie jest od niej odliczony żaden mecz który się odbył....

PerezTSW 11.08.2008 09:22

Mam pytanie czy można sie jeszcze zapisac do skwk jak tak to kiedy?

BlackPoint 11.08.2008 12:36

z Tymi Karnetami to jest jak jest podobno zostało sprzedane 7000 karnetów , ale do tego dochodzi jeszcze pewnie jakieś 1000-2000 do różnych sponsorów . I zastanawia mnie , czy te 7000 karnetow to ze sponsorami czy bez...

PvD 11.08.2008 14:14

Cytat:

Pierwotnie napisane przez PerezTSW (Post 583333)
Mam pytanie czy można sie jeszcze zapisac do skwk jak tak to kiedy?

Prawdopodobnie między meczami z Barceloną.

PerezTSW 12.08.2008 10:47

A nadal aktualne jest to ze bedac w skwk karnet na D kosztuje 170zl?

dynek.pl 12.08.2008 12:27

Cytat:

Pierwotnie napisane przez PerezTSW (Post 583870)
A nadal aktualne jest to ze bedac w skwk karnet na D kosztuje 170zl?

bo jak nie to sie nie zapiszesz, co nie ? haha :)

PerezTSW 12.08.2008 19:03

Szczerze mowiac to tak:D
To jak w koncu jest?

KOZI-NH 12.08.2008 19:32

Dla Ciebie niestety nieaktualne:)

gromaders 12.08.2008 19:47

właśnie czy jest odliczony od ceny mecz który już się odbył

wiertar 12.08.2008 19:49

takim idiota ktorym zalezy tylko i wyłacznie na zaoszczedzeniu 20 zl nie powinno sie wogole sprzedawac karnetow.... Żałosne to jest

wislak_92 12.08.2008 19:50

Cytat:

Pierwotnie napisane przez gromaders (Post 584146)
właśnie czy jest odliczony od ceny mecz który już się odbył

NIE
10 znaków

PelsonTSW 16.08.2008 12:55

Czy w najbliższych istenieje możliwość zapisania się do skwk? Jak tak to kiedy?

PvD 16.08.2008 13:28

Cytat:

Pierwotnie napisane przez PelsonTSW (Post 586254)
Czy w najbliższych istenieje możliwość zapisania się do skwk? Jak tak to kiedy?

Podejrzewam, że po 19.08.

PelsonTSW 16.08.2008 14:43

Ok.Dzieki za info.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 08:29.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl