![]() |
Darujcie juz sobie tego Lecha...kazdy wie jak jest i obie strony nigdy nie dojda do porozumienia.
Mnie tam bardziej interesuje DyskoPolo :/ Namnozylo sie od razu na necie fanow czarnych koszul.... "Nastepne derby wygraja Legii rezerwy...." |
Cytat:
|
Dyskopolo podobno już w tym sezonie idzie na miszcza :D
http://www.wielkapolonia.pl/serwis/content/view/1716/1/ |
Pytanie do Legionistów: kibice Ś.P. Polonii wystosowali jakieś oświadczenie w sprawie kupna ich klubu przez Groclin?
|
wisl@k_TS to polonia kupiła Dyskobolie :P
|
Cytat:
|
Zakup w pelni legalny jak to oni powiedzieli. W rejony "wielkiejpolonii" nie zapuszczam sie nawet po pijaku.
Interes zycia - zakup miejsca w OE do tego sprzedaz wlasnego miejsca z 1 ligi - maja glowe do interesow :D Znam jednego, JEDNEGO kibica Polonii ktory nie jest zadowolony ( delikatnie mowiac ) z tego calego cyrku. Reszta dostaje orgazmu na sucho a koledzy zza Blon dolewaja oliwy do ognia twierdzac ze nadchodzi nowa braterska sila w OE :D Pejsate Dyskopolo plus spadkowicze za korupcje - to dopiero mega zgoda :D Mozna tez dodac tych od "idziemy na miszcza" ale po co.. ;) |
Cytat:
|
Cytat:
Cytat:
- hurtem sędziów - hurtem mecze -w detalu miejsce w lidze:D |
Tego się można było spodziewać.
W każdym razie Legia przegrywa derby a Wisła traci mistrzostwo :D Zauważyliście że najczęstszym sloganem kolejnych tworów (Kuchenki, DyskoPolo) jest: "Idziemy na mistrza/majstra?" :P Jak jest, każdy wie :-D Swoją drogą śmieszą mnie kibice Korony, którzy na wieść o degradacji pocieszali się meczami z ukochaną zgodą, jak oni się teraz muszą czuć? :) |
Jest dzis jakaś feta pod tym waszym słupem coście go chcieli zdemolować całkiem niedawno wileńscy bandyci?
PS jak juz musicie rostrząsąc po raz 100 '93 to jest taki temat, Historia sportu, fortArt już znieczulony więc bez obaw |
swoją drogą, to strasznie wkurzające są te fuzje/kupowanie miejsca w lidze itp. Powoli z naszej ligi robi się coś na wzór ligi kosza. Tam wystarczy mieć pieniądze na wpis(tj kupienie sobie miejsca w ekstraklasie). W sumie jest to jedyna droga do tego, aby liga stała się mocniejsza i bardziej profesjonalna. Ale zanika tu sportowa walka. Idę o zakład, że kolejnym klubem który będzie tak kombinował, będzie Widzew (jeśli utrzyma się decyzja, że będą grać w 3 lidze). Cacek niby odmawiał, ale w takiej sytuacji będzie szukał, jak tu wejść bocznymi drzwiami(w tym sezonie to już raczej za późno, ale w następnym czemu nie. A w wypadku nie awansowania z 3 do 2, to jestem pewny, że Widzew się z kimś styknie). Reasumując- chyba wolę słabszą ligę, ale uczciwą piłkarsko, niż mocniejszą z takimi cyrkami. Ciekawe ile kasy satysfakcjonowało by Odrę Wodzisław, by zrobić sobie z kimś fuzję lub sprzedać miejsce w lidze. Sądzę, że w granicach 5-10 mln
PS dlaczego tylko Łódź zasłużyła sobie na dwa kluby na poziomie? Warszawa i Kraków to już nie łaska? |
"Pogodziłem się pogodziłem. Teraz trzymam kciuki żeby z tego narodziło się pasmo sukcesów już jak się sprzedawać to chociaż drogo. Patrząc na skład to liczę na minimum 4 miejsce ale i 2 jest w zasięgu."
cytat z forum DiscoPolo :rotfl: :rotfl: :rotfl: kurcze tak ich czytając to my w sumie nie mamy po co nawet w lidze startować :-p |
Takie coś a propo Polonii Warszawa z ich forum
"...Cytat z jednego z wrocławskich prokuratorów: Mając na uwadze materiały ze śledztwa dotyczącego korupcji w polskiej piłce - był to najprawdopodobniej jeden z najuczciwszych awansów do ekstraklasy z ostatnich lat..." Nie wdając się w rozkminę na temat czy taki sposób wejścia do ligi jest dobry czy zły oraz najazdy Legionistów na Polonie (obrodziło ich sporo dzisiaj :D ) ciekawy jestem czy Polonia będzie w stanie włączyć się o walkę o puchary w nowym sezonie. I czy ten ich inwestor (Wojciechowski) myśli zbudować coś na dłużej czy to jednorazowa akcja? |
Cytat:
|
Robimy sobie jaja, ale jak chcemy żeby w Ekstraklasie piłkarskiej był porządek to nie widzę inaczej jak bojkot DyskoPolo. Może ktoś otrzeźwieje. Choć przy Amice Poznań wszyscy byli nawaleni. A na dodatek "internetowi wspieracze siły polskiej ligi" uparcie będą twierdzić ze lepiej kupować miejsce w lidze niż zbudować klub na prawdziwych podwalinach.
|
|
http://sport.interia.pl/news/nowe-po...-legii,1145035
"Łokieć" nowym kapitanem w Legii. Się dzieje w wielkim świecie. |
|
To ja się chciałem zapytać o derby rózne po tych promocyjnych zakupach miejsca w lidze.
Tradycyjne Derby Warszawy to: a) Legia kontra Czarne Foteliki b) Legia kontra Bałtyk Gdynia (czy tez Polonia Gdynia/Bałtyk Warszawa) Tradycyjne Derby Wielkopolski to a) Kuchenkorz kontra Polonia Warszawa b) Nie ma. :D |
|
Kibic Lecha;
Cytat:
http://forum.wiaralecha.pl/index.php...opic=6793&st=0 |
A poważnie - to niby czemu Lech w tym sezonie nie miałby realnych podstaw walki o mistrzostwo! Mają silniejszy zespoł a My jak na razie słabszy niz w poprzednim sezonie! Z Legią potrafia wygrywać z nami jeszcze nie. Ale obawiam się ze to się moze zmienić.
Dla mnie to Lech będzie naszym głównym rywalem w walce o mistrzostwo, nic nie ujmując Legii. Lech jest bardziej zdeterminowany. |
Cytat:
Nie wiem czemu mowisz ze my jako ostatni mozemy mowic o honorze, prosze wytłumacz. Cytat:
Cytat:
Cytat:
Wcale mi nie chodzi o "poznanska jakosc" ;) :D Cytat:
Cytat:
My kibice, Polonii Warszawa z wielka radoscią przyjmujemy zakup miejsca w pierwszej lidze. Lech Poznan nam pokazał iz mozna brac wszystko co przynosi nam "los". Dlatego tez cieszymy się niezmienie ze przy stole dano nam ekstraklase. Cytat:
Cytat:
http://img253.imageshack.us/img253/8...sterqr2.th.jpg kto jest jest ten majster ????? |
Lech ma ciekawą drużynę , a mądrzejsi będziemy po paru kolejkach .
Kto wie ,mogą być naprawdę groźni . Ale mimo wszystko nie dało się czytać ich postów bez pewnej dozy uśmiechu :) . I nie mam tu na myśli ich poziomu sportowego . |
Cytat:
|
Apropo majstra Smudy, zwróćcie uwagę na datę rozmowy ;)
Cytat:
|
Cytat:
Jeszcze raz - nie interesuje mnie napinka warszawsko-poznańska na naszym forum. Jak nie mają własnego forum to niech sie gryzą u nas:D Mnie interesuje aspekt sportowy i tyle. PS Ja "lubię" tak samo Legie i Lecha. Niektórzy koledzy preferują Legie. Rzecz gustu:D |
Cytat:
Czy to jakaś "zgoda" Wisły z Legią się szykuje:D =================================== Artykuł z Łobodzińskim ze strony głównej więc każdy mógł spokojnie przeczytać,jednak słowa piłkarza wydają się tak bardzo trafne,rzeczowe że postanowiłem go tu dodatkowo zapodać: Cytat:
|
Cytat:
Po drugie, gdyby Slask nie awansowal do ekstraklasy, to teraz oni graliby na licencji Groclinu. A ze srodowisko kibicowskie dogadalo sie z Drzymala, to inna sprawa. Po trzecie, Pogon nie chciala Drzymaly tylko dlatego, ze sparzyla sie na Bekdasie, Gordonie i Ptaku. Po czwarte, ch... Cie obchodzi Polonia? Zajmij sie swoja "wielka" Legiunia, ktora jest najbardziej honorowa, przede wszystkim w klimatach kibicowskich (oczywiscie na kibice.net i legialive.pl). Po piate, to nie jest zadna fuzja. Po szoste, Polonia przejmuje miejsce Groclinu, a nie Dyskobolii. Dyskobolia bedzie grala w 4 lidze. Po siodme, kumaci nie sa zadowoleni z takiego awansu. Po osme, wolimy druga lige, gdzie mozna spotkac sie z ciekawszymi ekipami. |
Cytat:
A w I lidze oprócz Motoru i Gieksy to nie widzę jakiś super ekip, no chyba że fajna jest przejażdżka promem do Świnoujścia :lol: |
Cytat:
Cytat:
Śląsk awansował a Drzymała pod presją kibiców zrezygnował z Pucharów Cytat:
A dlaczego nie chciał Śląsk? Cytat:
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
A druga liga? Korona, Pruszkow, Zabki, Plock, Motor, Leczna, Katowice. Cytat:
Krissu. Nie wiem, co Cie tak rozsmieszylo w tym, ze przejelismy licencje Groclinu, a nie Dyskobolii? |
Cytat:
Cytat:
czemu mamy "zrobic wszystko zeby was nie wpucic". Zreszta bedzie jak zawsze "My" Was wpuscimy a was na karcie miejskiej przyjdzie 200 + 50 kumpli z Kielc itp wiec to tak jakby było 0. |
Prawda jest taka ,ze w poprzednim sezonie siła Wisły była nieco wieksza niz Legii i Lecha ,ale mistrzostwo zdobylismy dzieki rownej grze praktycznie od 1 do ostatniego meczu .Nie bylo wtop ,praktycznie bez remisow z jakimis ogórami i tylko jedna porazka w meczu o pietruszke.
Lech se moze miec silniejszy sklad ,ale ciekawe czy beda mieli tyle motywacji i sily by wygrywac co tydzien i nie tracici glupio punktow |
Cytat:
Dla Was napewno. |
Cytat:
No chyba że rzeczywiście mówisz prawdę to ja dziękuje za taką ekipę. |
Cytat:
|
Poczekamy zobaczymy...Lech ma mocny sklad i tego nikt nie moze lekcewazyc.Oczywiscie balonik rosnie ale nie mozna juz teraz powiedziec ze na 100% nie zdobeda MP. Problem Lecha polega na tym ze oni moze i chca,moze i jakies tam umiejetnosci maja ale mentalnie sa do tego slabo przygotowani.Wisla potrafi radzic sobie w takiej roli, Legia rowniez, niestniejacy juz Groclin ( nie wiedzialem jak to nazwac :) ) tak samo.
Pierwsze 6 kolejek to bedzie wystarczajacy czas na to by przekonac sie gdzie jest Lech a gdzie jest reszta ligi. PoloniaDumaStolicy - Jesli bedzie Was wiecej niz 300 to bede pod wrazeniem. Odkopie sie kilku "kibicow sukcesu" plus jakies zblakane duszyczy ze zgod...moze uciulacie te 3 setki.1 Liga ciekawsza?No comment...:) Temat DyskoPolo mysle ze juz wyczerpalismy. Zaczynam sie dziwnie czuc bo 3/4 postow o Polonii/Legii animozjach,napinkach i innych duperelach.Potem jakis Krakus wyjedzie z tekstem ze nie mamy swojego forum...;-) Sytuacja w OE jest ciekawa i o tym warto w tej chwili mowic. Jest zbrojacy sie Lech,Wisla ktora nawet bez 10 podstawowych zawodnikow jest grozniejsza niz 3/4 ligi, jest DyskoPolo ktore moze byc czarnym koniem ale tez moze okazac sie totalnym nieporozumieniem, jest Legia...tutaj nic wiecej nie napisze :D Reszta...pominalem kogos? Reszta po prostu jest. Pierwsze mecze pucharowe dadza obraz przygotowania fizycznego i psychicznego druzyn, potem pierwsze kolejki ligowe wyjasnia juz niemal wszystko. Ja osobiscie martwie sie o stadion, o dziwne zachowania wladz miasta i zarzadu ITI, nie wiem jak bedzie i boje sie najgorszego a taki Kijek wdaje sie w dyspute z kolesiem ktory stara sie w sposob komiczny wybielic swoja czarna koszule :/ |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 07:32. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl