![]() |
Normalnie sędzia powinien za to polecieć bo tak się nie robi! To był ku...wa spektakl jebanego szkota.
.......ony szowinista. Przecież ten pedał z Austrii faulował naszego Pierda i to 2 razy!!! |
Ja bym zbojkotowal ten ostatni mecz ,za to ze nas perfidnie w chu*a zrobili ,niech dadza Chorwatom walkowera 3-0 i kibicuje Chorwatom do konca tych mistrzostw
|
Cytat:
W tym całym euro poziom sędziowanie jest żenująco niski. a tak apropos piłkarzy, to najlepsi w tym meczu byli zawodnicy związani kiedyś lub teraz z Legią (Boruc, Rogedżerowski, Saganowski....) |
Najlepsze jest jak kazal powtorzyc wolnego, bo przy 1 wykonaniu niczego sie nie dopatrzyl...
Boniek dokladnie to samo powiedzial. Sedzia przez ostatnie 10 minut szukal pretekstu dla zagwizdania czegos dla Austrii. Takie samo odczucie mialem na meczu, nie podobaly mi sie te wolne. Mozna sie bylo tego spodziewac i trzeba bylo robic wszystko zeby oddalic gre od pola karnego. I niech ktos mi powie dlaczego z taka slaba Austria dali sie zamknac na wlasnej polowie... I zgadzam sie z Irmanem, przepasc jak sie patrzy chociazby na taka Turcje i na nasza kadre czy Austrie. |
szkoda gadać o tym meczu. 2 połowe gralismy naprawde dobrze a tu ta łysa ****a zagwizdała karnego. naprawde szkoda. Podobała mi sie dzisaj gra Saganowskiego. Po tej asyście coś grał. SEDZIA HUJ!
Edit: Boruc naprawde zajebiście wypadł... Pokazuje klase w każdym meczu |
Ja pier... jakie drukowanie i to na Euro , trzeba byc pojeb zeby podyktowac takiego karnego!
|
No dokladnie zagwizdal w 90 minucie i przedluzyl Austriakom szanse ,bo jak wygraja to graja dalej ,to ejst skandal
|
Ja wierzę w sprawiedliwość. .......onemu Szkotowi dzisiaj żona się posci i to nie 1 raz. My i tak byśmy odpadli a ten **** ma teraz 40 mln wrogow więcej:)
|
bojkot angielskich produktów! Niech wiedzą, że z Polakami nie można zadzierać! ;D
|
Cytat:
Przez takich s****ieli piłka traci sens, a oczywiście leśle dziadki (zresztą też z wysp) powtórek nie wprowadzą przez następne 150 lat bo" błędy sedziów to element tego sportu"... K***A. Co z tego że z Chorwacją dostalibyśmy w dupe, to nie ma znaczenia, czuje się wyruchany przez tego łysego gnoja i mi z tym źle. |
przestańcie ryczeć bo to Austria powinna wygrać ten mecz..
jesteśmy jeszcze za mali na tego typu imprezy, oby w 2012 było lepiej. |
Jak chciał kutas wyrownać szanse mogł to zrobić w 40 minucie a nie w 93
|
Cytat:
Tutaj kolesie w BBC podejrzewali, ze sedzia dysktujac karnego, moglbyc "pod wplywem" wczesniejszego starcia Baka z tym Austryjakiem. Mysle ze cos w tym jest... Drugi mecz i nadal ostatnie miejsce w tabeli. Obawiam sie, ze tak juz zostanie na koniec. |
straszna ta nasza kadra jest. Haker powolal takich zawodnikow ze nawet nie mamy wartosciowych rezerwowych. No bieda jak nic. Głowacki, Brożek, Jeleń i przynajmniej jakas alternatywa jest a tak to kogo on ma wpiuscic na pomoc.... Pazdana :/ Chujową kadre dobrał i powinno się z tego wyciągnąć wnioski
|
Ja pierdo*le. To jest kpina, ze sedzia dyktuje pod sam koniec karnego z kapeluszu. Ale coz... Niemcy kapuche wylozyli wiec beda w cwiercwinale oni a nie my...
Jest jakas mozliwosc do odwolania sie od tego karnego czy juz dupa blada? A... Boniek madrze mowi na Polsacie... |
połowa bramek na tych mistrzostwach padła ze spalonego, ale nie ma sie co dziwic skoro byly one centymetrówe i ledwo je widac nawet na powtórkach z 100x zoomem. natomiast przy takiej sytuacji gdzie wszyscy w polu karnym sie przepychają i ciągną za koszulki co jest juz normalne w pilce i za to dyktuje sie karnego gdzie sędzia dokladnie widzi co i jak ?? no to sory. Jeszcze angol, ktory sędziuje premiership gdzie sie kopią po goleniach, walą łokciami po twarzach i bywa ze nie ma fauli
|
Cytat:
To BBC to taki sam smrod jak ten sedzia. |
Remis sprawiedliwy, z tym, że powinno być 0:0
|
http://euro2008.interia.pl/sedziowie...d-webb,1069074
Myśle, że jutro na którymś z portali pojawi się adres pana łysego angola :D potem adres może stać się nieaktualny... |
Zdenerwowałem się niezmiernie na sędziego, który w takiej stytuacji dyktował rzut karny. A niech twoją matkę cap (samiec kozy) wyrucha angielski popaprańcu !
|
Przypominam jeszcze o jednej łysej ****ie, co prawda nie dał się nam we znaki, ale zapewne wszyscy kojarzą. Graham Poll...
Cytat:
|
No w sumie naród bedzie miał wymówke tragicznego turnieju w postaci tego karnego, Wielka szkoda ze znów po meczu otwarcia i meczu o wszystko czeka nas mecz o honor:(
|
Pamiętacie pana Rileya...
|
Sędzia taki jak w Orange Ekstraklasa:evil:
|
Je je je super ****a Leo przejebał mecz gdzie nawet Janas wygrał 3:1 :/ Sędzia sędzią, pomylił się przy obu bramkach, ale że chuja graliśmy z najsłabsza druzyną turnieju, będącą milion miejsc niżej w rankingu to chyba niektórym umknęło. Nie ma Brożka nie ma kto bramek strzelać. Zieńczuk w domu, a ne lewej zero alternatywy.
|
Pedał jeden oddał gola Austriakom w 92 minucie
Ale fakt że jestesmy słabi jak ****, podobo wszyskie drużyny mają psychologa tylko nie my, co było widać w I połowie |
Cytat:
|
2 lata gry w eliminacjach,upragniony historyczny awans,miliony zlotych wydanych na przygotowania, dziesiatki tysiecy kibicow na stadionie i miiony przed tv i jeden lysy ch*j jednym gwizdnieciem psuje wszystko
Nie zdziwie sie jak nasi rozj*bia troche Wiednia |
Brożek i Zieńczuk też by nic nie zdziałali... Nie ma się co rzucać o to, że zagraliśmy słabo. Nasze poczynania były naprawdę niezłe. Za pierwsze pół godziny wielkie brawa dla Boruca. Później już było całkiem dobrze. Brawo Polacy!
|
ja .......e... przekrety przekrety i jeszcze raz przekrety. ****a jebana austria gospodarzem to musi miec chocaz 1 pkt, bo przeciez od Niemcow dostana porzadnie w cipe. ****a brak slow...
|
Tak, wyjebcie Leo to już wogóle nie będzie po co grać.
nikogo lepszego na dzień dzisiejszy nie znajdziecie. odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu, zrobił co mógł, tylko piłkarze się nie dostosowali.. |
CAŁA ANGLIA KIBICUJE POLSCE .Pamiętacie tą akcję na wyspach. Jedyna reprezentacji z Wysp na Euro to Polacy. I co ?? Jak zwykle nóż w plecy ... Powinni tego łysego złodzieja spalić na stosie.
|
rozkminiacie, że on wystawil Sagana, napastnika, na skrzydle, a Smloarka, skrzydłowego, na szpicy ?
A Łobo grzał ławę 82 min... i 20 000 tępych mózgów "LEEEEEEEO". A tu Leo nie pomoże. Pierwsze 15 min kozi. i jeszcze Jop... |
Cytat:
|
Howard ty ****o! Mam sporo znajomych w Sheffield, gdzie ten buc mieszka, mam nadzieje, że go dojadą !!!
|
mam nadzieje ze ten s****ysyn bedzie nam sedziowal na euro w 2012
|
-Howard, why??!!
-For money! Ewentualnie mógł się ch... bać, że go w piwnicy zamkną po meczu. Jest też 3 opcja, jest synem/wnukiem Fritzla. Hmm... Tak czy siak - UJ! |
Dokladnie , przestanie z pie*doleniem ze dobrze ze jest 1-1 bo i tak bylismy najslabsi. Patrzac na wszystkie mecze to wcale nei wiem czy bylismy najslabsi.Szwajcaria gniotla Czechow caly mecz a przeje*ala 0-1 , Wlsoi dostali 0-3 ,kazdy mecz jest inny ,ale to nei pwood do drukowania
|
Ja wiem że w takich turniejach często gwiżdże się po gospodarsku ale to już ****a była przesada.
Co on tam do ****y nędzy widział? Ps. Przepraszam za wulgarzymy ale nie mogłem się powstrzymać. |
Cytat:
Pierd*le to wszystko... Ciekawe ile ma premii?? |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 13:12. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl