Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park Sportowy (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=8)
-   -   Euro 2008 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=4435)

Aro1234 20.06.2008 19:18

mariano710 - o 3 miejsce w 1998 :P

Chorwaci dziś muszą stłuc kebabów :D

Kuba_El_ToRo 20.06.2008 19:21

Kaelowiec zwroc uwage ze jak i Holandia jak i Hiszpania wystawili rezerwowe składy i wygrali wiec Ci zawodnicy nie grali jednak wszystkich 3 meczy...prawda jest taka tez ze portugalia zlekcewarzyla niemcow bo u nich nie ma tak wyrównanego skladu jak np w Hiszpani przeciez tam jest 2 jedenastka która podejrzewam tez by wyszla z grupy...Holandia mlodzi ambitni nie wiem zobaczymy ...
ja widze final Niemcy Holandia lub Chorwacja Holandia ale zobaczymy po tyym meczu co pokaza

RiCo_TSW 20.06.2008 20:51

Na przekór wszystkim obstawiam finał Holandia(o ile przejdzie Rosję):D-Hiszpania obie drużyny miały dobrą fazę grupową.A szwabom życzę jak najszybszego odpadnięcia.

kreseq 20.06.2008 21:12

Chorwacja - Turcja Oczy mnie bola... tyle o tym meczu

drevno 20.06.2008 21:26

noo trzeba przyznac syf ...:/

Ogryzek 20.06.2008 21:41

A niby takie techniczne drużyny grają a żal patrzeć:D

FajQ 20.06.2008 21:43

Czy tylko ja odnosze wrażenie że komentator jest niedorobiony i gada jak potłuczony ?Królestwo za Gmocha bo mi już słuch wysiada jak słucham jego farmazonów.I to jego Rustu Rezber no ja pier.... przecież to brzmi jak np Boruc Artur...A co do meczu... nudny jak flaki z olejem pomału zasypiam przy tej kopaninie i ten mecz Polska Austria wcale taki zły nie był :P.Chorwacja mnie bardzo rozczarowała po 90 minutach liczyłem że będzie to ładny mecz w wykonaniu Chorwacji a tu dupa.

Ps co to jest normalny czas ?

Aro1234 20.06.2008 21:43

Cytat:

Pierwotnie napisane przez RiCo_TSW (Post 554666)
Na przekór wszystkim obstawiam finał Holandia(o ile przejdzie Rosję):D-Hiszpania obie drużyny miały dobrą fazę grupową.A szwabom życzę jak najszybszego odpadnięcia.

Fajnie, tylko, że jakoś tak mi się wydaje, iż Holandia z Hiszpanią z przyczyn niezależnych od siebie (drabinka) nie mogą zagrać w finale...

Komentator jest żałosny to fakt.

Co do meczu - podobny jak komentator.

Niby Chorwaci przeważają ale czegoś brakuje...

Jurand 20.06.2008 22:18

to sa jaja... caly mecz ch*** jak barszcz, a ostatnie 3 minuty niesamowite... Czuje, ze Chorwacja moze sie nie podniesc...

FajQ 20.06.2008 22:20

Rustu chyba za dużo naogladal się nikopolidisa który zrobił to samo.
Już 1:1:shock:
Te 2 minuty lepszy niż cały mecz:lol:

Dżołkmen 20.06.2008 22:22

Ja .......e:shock:..................Dziękuje za uwagę.

Pan Jotka 20.06.2008 22:23

Ja cie krece....Turcja jest niesamowita...Zebysmy my mieli conajmniej 20 % tej chceci zwyciestwa co oni a byslibysmi w cwiercfinale!!! Brawo Turcja. Czuje ze polfinal Niemcy - Turcja

Kocur 20.06.2008 22:29

Podstawowa zasada - im większy gwiazdor tym bardziej pieprzy strzelanie karnych.

Obstawiałem Chorwatów, wolałem Chorwatów ale Kebabom się należy.

banasik 20.06.2008 22:29

Turcja Jest Zajebista - Idą Na Mistrza Murowanego !!

MisIIek 20.06.2008 22:30

aaaaa ;/
Mój czarny scenariusz sie sprawdza: jeszcze holandia przegra i wygra italia i bedzie zajebiscie ;/
jedyny plus jaki istnieje meczu niemcy -turasy ze moga byc niezle dymy ;d

Acha : obiło mi sie o uczy ze teraz kartki sa kasowane ? bo jak nie to znowu im z 3 odpadło :D

WILU TS 20.06.2008 22:31

Turcja ma serce do gry oj ma :) Pozazdrościć takiej drużyny i determinacji !
Co do przebiegu meczu na remis, ale przecież trzeba grać do końca czyż nie ;)
Zaraz po Holandii mój faworyt do tytułu mistrzowskiego :)

Jurand 20.06.2008 22:32

Zreszta jak sie daje strzelac karne dwudziestolatkom to trudno sie dziwic, ze sie przegrywa... Tu trzeba bylo doswiadczenia chocby Kovacow, a nie finezji, ale nieodpornosci Rakitica, Modrica czy tez mlodego Petrica

WislakWiDoK 20.06.2008 22:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez banasik (Post 554726)
Turcja Jest Zajebista - Idą Na Mistrza Murowanego !!

Pisz normalnie, nie jesteśmy na forum pokemonowym.

Troche szkoda Chorwatów, ich kibice naprawde byli dziś fantastyczni. Wszyscy sie juz cieszyli a tu taka niespodzianka w 122 minucie. Cóż finał Niemcny - ??

kreseq 20.06.2008 22:34

Kebab zostanie zgnieciony przez golonke a w finale golonka zostanie zasypana przez makaron....tak to wygladac bedzie.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez MisIIek (Post 554727)
aaaaa ;/

jedyny plus jaki istnieje meczu niemcy -turasy ze moga byc niezle dymy ;d

Dymy sa nieuniknione :D :

http://img59.imageshack.us/img59/966/turyrl7.th.jpg

Kuba_El_ToRo 20.06.2008 22:39

Żal Chłopaków....acz kolwiek jesli są + jesli Turcy wygraja euro...Kebaby beda lepsze na rynku:P

Pan Jotka 20.06.2008 22:41

Nie wiem co to za baran w studio siedzi ale nie potrafi byc obiektywnym i to sedzia skrzywdzil Chorwatow bo wydluzyl dogrywke...A kto kazal latac Chorwatom jak popyrtanym po strzeleniu gola????? NIKT! I koniec. Wina Webba ze LEwnadowski glupi, teraz wina sedziego ,ze Turcja gra 3eci mecz przegrywajac i wychodzi na +. Mzona byc nieobiektywnym ale slepym????

Ogryzek 20.06.2008 22:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez banasik (Post 554726)
Turcja Jest Zajebista - Idą Na Mistrza Murowanego !!

Na mistrza?

Spokojnie - najpierw Niemcy potem pewnie Włosi - czyli mistrzowie turniejów (nie przypadek że to najbardziej utytułowane zespoły w Europie) Dopiero wtedy zobaczymy czy mistrzowie!

Chorwaci spalili się po stracie wyrównującej bramki - a Bilić zamiast podnieść psychicznie zespół kłócił się z sędzią technicznym....

Ale gratulacje dla Turków.... to się nazywa charakter!!!! - 3 razy uciekli spod topora:D

iiYama 20.06.2008 22:45

Jestem pełen podziwu dla Turków, kolesie mają niesamowite szczęście w końcówkach. Lecz umiejętności i serce również wielkie. W obronie są przeciętni, natomiast w prowadzeniu gry wyborni.

Obawiam się iż ich mecz z Niemcami będzie wyglądał tak, iż będą prowadzić grę natomiast nasi sąsiedzi zza Odry dzięki lepszym warunkom fizycznym strzelą dwie bramy po stałych fragmentach gry z głowy i po ptakach.

Aro1234 20.06.2008 22:51

Kartki są kasowane ale tylko tym co mają jedną na swoim koncie. Ci co dostali drugą i napis: MISSES NEXT MATCH - nie zagrają..;]

d 20.06.2008 22:55

Nieprawdopodobne, że tak nędzny piłkarsko zespół doszedł tak daleko.

Kuba_El_ToRo 20.06.2008 22:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mozdzierz (Post 554742)
Jestem pełen podziwu dla Turków, kolesie mają niesamowite szczęście w końcówkach. Lecz umiejętności i serce również wielkie. W obronie są przeciętni, natomiast w prowadzeniu gry wyborni.

Obawiam się iż ich mecz z Niemcami będzie wyglądał tak, iż będą prowadzić grę natomiast nasi sąsiedzi zza Odry dzięki lepszym warunkom fizycznym strzelą dwie bramy po stałych fragmentach gry z głowy i po ptakach.



z tym sie nie zgodze bo Turcy są silnie zbudowani itp itd i twarda piłke graja

SZYMEK_TSW 20.06.2008 22:58

Cytat:

Pierwotnie napisane przez TSWojtas (Post 554608)
Walczące do końca Kebaby dziś pokonają niemrawych Chorwatów :-)

Gratuluje ;)

No cóz może racja w teorii Kowalczyka nie nie warto odpuszczać meczy i trzemać rytm meczowy bo Chorwacii tak srednio; a karne no to już głowa zadecydowała..

-Goral- 20.06.2008 22:59

Turcja pokazała klasę co tu dużo mówić.
Turcję od Chorwacji dzieliło to, że po stracie bramki się nie załamali. Naprawdę tylko mocny mentalnie zespół mógł spróbować zaatakować po straconym golu w 119 minucie meczu. 99 na 100 zespołów spuściło by głowy w dół.

Chyba każdy Turek ten mecz i cały ten turniej będzie wspominał do końca życia.

TSWojtas 20.06.2008 23:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez TSWojtas (Post 554608)
Walczące do końca Kebaby dziś pokonają niemrawych Chorwatów :-)

:-)


Chorwaci zasłużenie jadą do domu - do bardzo dobrej reprezentacji jeszcze spora droga w ich wykonaniu - jeden mecz z Niemcami wiosny nie czyni - takto grali słabiuteńko.A Kebaby grają zajebiście czyli do upadłego !!Nasi po golu w 119 minucie rozpłakali by sie i poszli do szatni ;( . Teraz rąbną Szwabów i Finał Turcja - Holandia?Chciałbym ;)

pozdro

kovval 20.06.2008 23:17

Cytat:

Pierwotnie napisane przez jedTS (Post 554740)
Nie wiem co to za baran w studio siedzi ale nie potrafi byc obiektywnym i to sedzia skrzywdzil Chorwatow bo wydluzyl dogrywke...

to Red, z pochodzenia Chorwat, więc się nie dziw. Przypomnij jak reagowało 90% Polski po karnym dla Austrii.

A Turcy niesamowici. Trzeci mecz wygrywają w końcówce. życze im jak najlepiej, niech wygrają z Niemcami.

Wojtas 21.06.2008 00:21

Cytat:

Pierwotnie napisane przez -Goral- (Post 554753)
.
Turcję od Chorwacji dzieliło to, że po stracie bramki się nie załamali. Naprawdę tylko mocny mentalnie zespół mógł spróbować zaatakować po straconym golu w 119 minucie meczu. 99 na 100 zespołów spuściło by głowy w dół.
.


Dokladnie,jak ich nie lubie to trzeba im oddac ze nie poddaja sie i wakcza ile sił....gol w 92 m w Meczu ze Szwajcaria na 2;1,...3 gole od stanu 0:2 do 3:2..z Czechami wszytkie po 75 minucie...,co prawada to prawda ze pomaga im w tym wszystkim szczescie.....a mecz Niemcami....uhuhuhuhuh ,i pilkarsko i kibicowsko bedzie ciekawie :)

A kibcie Chorwacjii doping miazdzacy ,zwlaszcza ta dluga piesn,ciagneli ja kilkakrotnie i zajebisice im to wychodzilo ,najlepsza ekipa dopigujaca na Euro,szkoda ze odpadli...

For_FuN_ 21.06.2008 01:00

Narazie wszystko z moimi przewidywaniami :). Ta faza turnieju nie jest dla druzyn pokroju Portugalii, Hiszpanii czy Holandii. Ci pierwsi juz odpadli(obstawialem jednak wiekszy opor Portugalii i 2 : 0 dla Niemcow...bo ten wynik 3 : 2 jest bardzo mylacy, skoro Niemcy od poczatku do konca dominowali na boisku), ci drudzy nie maja najmniejszych szans z Wlochami...a jesli Rosja sie postara, to i Holendrow juz nie obejrzymy :). Liczy sie wola walki, skutecznosc i gra do konca, a nie piekno i finezja, bo za to goli sie nie przyznaje.

Pan Jotka 21.06.2008 02:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kovval (Post 554758)
to Red, z pochodzenia Chorwat, więc się nie dziw. Przypomnij jak reagowało 90% Polski po karnym dla Austrii.

A Turcy niesamowici. Trzeci mecz wygrywają w końcówce. życze im jak najlepiej, niech wygrają z Niemcami.

Nie ogladalem meczu z Austria tylko sluchalem w radiu-no coz..Druga polkula..Nie ten czas ;-)
.Po obejrzeniu sytuacji mialem takie odczucie ze faul byl ale czy od razu karny sie nalezal ? A raczej szownista jestem..A tutaj facet przesadzil wiec sie zdziwilem..Jak na Chorwata dobrze po polsku mowi:D

Ocvzywiscie turniej przebiega wg planu...Wlosi graja padline, Nimecy nie zachwyciali, Holendrzy czaruja, Hispzanie skuteczni jak zawsze, kilka niespodzianek(Turcja, Rosja), potencjalni sprawcy sensacji(Chorwacja) odpadaja, a straszy mistrzowie schodzaw nieslawie (Francja). I w ten sposob zero niespodzianek i final Niemcy-Wlochy pewny jak tralala :D

Marszałek 21.06.2008 10:46

Cytat:

Pierwotnie napisane przez rys28 (Post 554779)
Dziękuje bardzo!

Wyrazy uznania.


Ja na to wszytko mam swoją teorię, której będe się trzymał i na której jakby nie było opieram dzisiejsze zwycięstwo Sbornej z Holandią. Otóż o co chodzi. Nie wiem czy zauważyliście,ale większość drużyn narodwych prowadzą młodzi trenerzy. Chorwacji,Włoch,Rumuni,Holandii. Bardzo fajnie tylko zważcie,że jakby nie było w konfrontacjach z trenerami dojrzałymi,ktorzy mają jakieś doświadczenie ci trenerzy popełniają błędy No bo co się wydarzyło podczas wczorajszego meczu? Zwyczajnie brak reakcji z ławki Chorwacji,aby grać skrzydłami. Turcy są bardzo przecietni na bokach. Zauważcie,że dwie najgrożniejsze sytuacje w meczu, po ktorych Turcy mogli stracić bramkę były właśnie po dośrodkowanich i jednym rajdzie skrzydłem. Wystarczyło jeden raz ukłuć Turków w meczu i byłoby pozamiatane. Choć nie wiem szczerze mówiać ile na Turków to wsytaczająco,dwie bramki tez na nich wrazenia nie robią:). Wsytarczyło kilka wskazówek, doświadczenie i faworcyzowani Chorwaci, szczerze mówiąc niesłusznie typowani w tym gornie, byliby w pólfinale. Tak więc doświadczony trener jest bardzo,ale to bardzo ważną sprawą na takich turnirejach. Żadne tam Donadoni,który ledwo co z gupy wyszedł czy Balić. Hiddink dzisiaj zgodnie z moją teorią powinien pokazać Van Bastenowi gdzie jego miejsce.

felipe 21.06.2008 11:02

Nie trenerzy biegają po boisku ;)
Pamiętajmy, że Ruscy póki co mieli dwóch średniej klasy rywali (żeby obalić Twoją, Marszałku, teorię dodam, ze także prowadzonych przez wiekowych już coachów). W meczu z Hiszpanią też biegali jak opętani, robili wiatru, momentami prowadzili nawet gre, ale jednak ostatecznie Torresy i inne Silvy pokazały im miejsce w szeregu.
Holandia to nie Grecja, gdzie Pavluczenko może wykorzystać jedną setkę na pięć i pozostanie to bez konsekwencji...

flamengista 21.06.2008 11:20

Jak ktoś pisze o "szczęściu Turków w końcówkach" - to nie ma pojęcia o piłce.

Szczęście to można mieć trafiając szóstkę w totku. Jak 3 mecze z rzędu potrafi się rozstrzygnąć na swoją korzyść w końcówce, to nie jest szczęście. To są umiejętności.

Pod względem mentalnym Turcy są najsilniejszą drużyną na tym turnieju. Gdyby nasi zawodnicy prezentowali choćby 50% tureckiej determinacji, ambicji i woli walki - na pewno nie było by takiej klapy.

Mecz Turcji z Chorwacją oglądałem bez większych emocji, ale Turcy naprawdę strasznie mi zaimponowali. Dokonują rzeczy teoretycznie niemożliwych, są prawdziwą drużyną - bez gwiazd, stanowiącą prawdziwy kolektyw. A na ławce mają trenera-wariata, który najchętniej sam by wszedł na boisko i który gotów bić się z sędziami.

Słowem - nie sposób Turków nie lubić i nie kibicować im w boju z Niemcami.

Chorwacja przegrała ten mecz na własne życzenie. Mieli 100% niewykorzystane sytuacje, piłkę meczową w 118 minucie i dali sobie strzelić gola. Żal mi ich, ale pretensje to mogą mieć tylko do siebie.

Marszałek 21.06.2008 11:21

Felipe,niby tak,niemniej zważ,że mecze grupowe a ćwierćfinaly to co innego. Tutajk nie będzie poprawki w kolejnym meczu.Trzeba reagować na to co jest naboisku natychmiast i nie ma wytłumaczenia,że rywal za silny albo grał inną piłkę. Poza tym zważ,że Holandia do tej pory nie grał z tak nieygodnym przecienikiem jakim jest Rosja. Oni moga się bronić,zamurować, wyczekiwać na kontre. A jak będą się zachowywać Holendrzy jeśli do 70 minuty mimo szaleńczych ataków nic to nie przyniesie? Weim,że powiesz no ale to zawodowcy. Jednak mimo,ze sa zawodnowcami to tez ludzmi. I własnie w takim momencie wychodzi warsztat trenera,co zrobi i jak zareaguje. Wtedy treener jest potrzebny jak coś nie idzie a ie jka wszytko przebiega z godnie z palnem. Zauważ,wczoraj Bilić zamiast chłopackó motywować przez karnymi, rozmawiać z nimi to wykłucal siez sędziami. Nie wiedział co siędziało,był w szoku,a od niego się wyamga aby włsąnie wtedy reagował a nie się szokował. Tak to widzę,więc dopatruje w tym elemencie, czyli ławki trenerskij gigantycznej przewagi Rosji.

flamengista 21.06.2008 11:39

Tak, Marszałek ma rację.

Co więcej - Ruskie nic nie muszą. Osiągnęli swój cel, chcą sprawić kolejną niespodziankę. Są pozytywnie nastawieni.

Od Holendrów wymaga się zwycięstwa i to efektownego. Media zrobiły z Oranje głównego faworyta do tytułu.

Zauważcie też, że Holenrzy w swoich meczach pierwsi strzelali bramkę. Ani razu nie musieli gonić wyniku. Tak więc nie wiemy, jak silni są psychicznie - bo siłę/niemoc drużyna pokazuje w momentach trudnych, jak Turcy.

Wystarczy, że Ruskie strzelą pierwszą bramkę. Głupi stały fragment gry, albo kontra. Albo rykoszet po strzale z dystansu. Dostają skrzydeł, już i tak wybiegani zaczynają biegać fwa razy szybciej. Korea-bis.

Hiddink jest jednym z najlepszych trenerów na świecie i to wielki atut Sbornej.

laska_prokocim 21.06.2008 11:49

Media nie zrobiły z Holendrów faworytów, tylko sami się nimi zrobili. Grają piłkę nie z tej ziemi, naprawdę dawno nie widziałem tak znakomitej drużyny, bez słabych punktów. A przy okazji bramka Robbena z ostrego kąta z meczu z bodajże Francją, od razu mi przypomniała słynny gol Holendrów z ostrego kąta z 1988 roku... analogie są oczywiste. Mecz będzie ciekawy do momentu strzelenia gola dla Oranje. Wtedy Rosja się odkryje jeszcze bardziej i dostanie kolejne bramy.

Aro1234 21.06.2008 11:58

Niemcy też mają młodego trenera i jakoś mogą być w 1/2... Zresztą nieważne. Nie liczy się czy młody czy stary trener. Jeśli jest to gość, który ma do tego TALENT to czy będzie miał 30 czy 70 lat, to nie robi to różnicy. Twierdzę jednak, że Chorwaci mają dobrego trenera, a to że przegrali niczego im nie umniejsza. Karne przegrali w głowach i nic więcej.

Druga rzecz. Holendrzy mieli już rywala który przeszkadza. Była nim Rumunia. O wartości Rumunów przekonali się Włosi i Francuzi, którzy jeśli mnie pamięć nie myli nie potrafili pokonać tego zespołu i tylko "boiskowa lojalność" Holendrów spowodowała, że Azzurri grają dalej...

Kolejna sprawa. Holandia gra najpiękniej na tych mistrzostwach, zresztą w ogóle prezentuje od lat najładniejszy dla oka futbol. Rosja gra również bardzo ładnie ale niezwykle nieskutecznie. Ktoś wyżej zauważył, że dziś zmarnowanie jednej setki przez Pavluchenke czy innego Arshavina może się skończyć tragicznie. Niczego nie umniejszając Sbornej - Grecy i Szwedzi grali słabo na tych mistrzostwach i wygrana z tymi zespołami to nie był jakiś strasznie wieeeeelki sukces. Podobnych rzeczy dokonali przecież Hiszpanie...

Wielu pisze o tym, że w finale zagrają Niemcy z Włochami. Możliwe, ale należy wziąć poprawkę na to, że to nie są takie same zespoły jak 2 lata temu. Przede wszystkim i u jednych i u drugich zmienili się trenerzy. O ile Niemcy powiedzmy sobie - jakoś szczególnie na tej zmianie nie stracili, o tyle Włosi mają niezwykle bezbarwnego i jak dla mnie słabego szkoleniowca. Lippi to był ktoś! Drugim atutem Hiszpanii jest hmm... brak w środku pola dwóch gwiazd Włochów. Pirlo i Gattuso nie zagrają za kartki. Wszyscy wiemy, jak wielkie jest to osłabienie. Pirlo jednym durnym strzałem z wolnego lubi przesądzić mecz, a Gattuso to chyba największy walczak na świecie. Kolejna sprawa. Włosi grają strasznie toporny i siermiężny futbol, podobnie zresztą jak Niemcy. Bronią się bardzo dobrze, choć jak wiemy Holandia wcisnęła im 3 gole, a gdyby nie Buffon to po 2.kolejce mogło być pozamiatane. No i jeśli Hiszpanie zagrają składnie i skutecznie, a przede wszystkim - jeśli nie zmiażdży ich trema, to z Italią problemów mieć nie powinni...

Finał Turcja - Holandia :D


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 06:00.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl