Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Plotki oraz Wasze propozycje dotyczące transferów (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=4404)

Uran235 07.07.2008 19:35

Dobrzy piłkarze za milion euro? Velsacio wymień mi kilku, tylko nie z FM-a, czy transfermarktu. Takich, których na oczy widziałeś i wiesz, że byliby wzmocnieniami. Za milion euro i tak, żeby kontrakt nie przebijał powiedzmy 400k ojro rocznie.
Podpowiem, za takie grosze to może coś znajdziesz w Portugalii, na Bałkanach, albo w Grecji, ale to nie będzie gwiazda. To będzie gracz pokroju Zieńczuka, ze wszystkimi wadami i zaletami i jednym genialnym sezonem w calej karierze.
Dobry ukształtowany piłkarz z doświadczeniem kosztuje kilka milionów euro i chce kontraktu na poziomie od 500k euro za rok wzwyż. Popatrz za ile przechodzą zawodnicy pomiędzy klubami z dołu tabeli Serie A i Primera Division, albo z Serie B i Secunda Division. Jak ktoś w Europie/na Świecie wyróżnia się, to trafia właśnie do klubu z tych 4 lig, albo do czołowego klubu swojej ligi np. Anderlecht, Porto, Panathinaikos, Rosenborg, FC Kopenhaga. A z tych klubów piłkarze idą już tylko do klubów znacząco silniejszych- do Premiership, do Championship, albo do mocnych lub bardzo mocnych klubów z Hiszpanii i Włoch.

Za milion euro to możesz spróbować wyciągnąć kogoś utalentowanego, ale nieukształtowanego, któremu gra w polskiej lidze zrobi tylko krzywdę, zahamuje jego rozwój i który będzie chciał stąd jak najszybciej zwiać.

nesta 07.07.2008 19:36

Otoz to Valsacio. Do polityki finansowej Cupiala w Wisle bardzo dobrze pasuje powiedzenie: "biednego na tanie rzeczy nie stac". Od lat widzimy transfery sredniakow i przecietniakow po kilkaset tys Euro - Varga, Zienczuk, Mijajlovic, Lobodzinski, Dawidowski i wielu wielu innych. A gdyby tak wydac raz na trzy, cztery lata 1-2 mln Euro, na 1-2 naprawde klasowych pilkarzy, jak np. Boateng, ktory kosztowal Beitar 2 mln $ to smiem twierdzic, ze nasza pozycja na arenie miedzynarodowej bylaby duzo wyzsza.

I zamiast teraz wydac te 1-2 mln Euro za Dudke na chocby jednego klasowego pilkarza, napastnika lub srodkowego ofensywnego pozmocnika i znacznie zwiekszyc szanse na awans do grupy pucharu UEFA, a przez to zarobic na transmisjach biletach reklamach, zwiekszyc szanse na znalezienie sponsora to znowu kisimy sie w sciaganiu przecietniakow po 400 tys Euro.

Ja zaczynam troche tracic sens tej calej zabawy i chcialbym o to tez spytac Cupiala. Do czego on zmierza ? W jaki sposob bawi go taka stagnacja ? Czy jego ambicje siegaja tylko ligi polskiej ?
Skoro znow odpuszczamy puchary to jaki sens jest placic tak wysokie kontrakty Niedzielanowi, Cantoro, Glowackiemu, Lobodzinskiemu, Brozkowi itp ? Znow wygrywac lige i znow zatrzymac sie w polowie drogi, po co ?

Cupial nie chce wydawac duzo, ale tak naprawde z taka polityka traci wiecej niz gdyby raz a porzadnie zainwestowal w druzyne. Pieniadze na kontrakty, premie ida na darmo w druzyne jesli nie robi sie kolejnego kroku, wiec na darmo placi sie mase pieniedzy pilkarzom aby wygrali lige, bo co z tego, ze wygraja jesli nic wiecej z tego nie ma? Dziwie sie, ze Cupiala to nie razi, skoro tak oglada kazda zlotowke.
A gdyby przeznaczyl pieniadze za Dudke na kupno klasowego gracza, takiego realnego wzmocnienia, gwiazdy, ktora podnioslaby wartosc druzyny, zyskalby, bo klub moglby osiagnac lepsze wyniki w pucharach. Mnie sie wydaje, ze on juz sie po prostu wypalil i czeka na jakas oferte sprzedazy Wisly. Tyle tylko, ze bedzie o to trudno odpadajac w 1 rundach europejskich pucharow.

Valsacio 07.07.2008 19:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez nesta (Post 563579)
Otoz to Valsacio. Do polityki finansowej Cupiala w Wisle bardzo dobrze pasuje powiedzenie: "biednego na tanie rzeczy nie stac". Od lat widzimy transfery sredniakow i przecietniakow po kilkaset tys Euro - Varga, Zienczuk, Mijajlovic, Lobodzinski, Dawidowski i wielu wielu innych. A gdyby tak wydac raz na trzy, cztery lata 1-2 mln Euro, na 1-2 naprawde klasowych pilkarzy, jak np. Boateng, ktory kosztowal Beitar 2 mln $ to smiem twierdzic, ze nasza pozycja na arenie miedzynarodowej bylaby duzo wyzsza.

I zamiast teraz wydac te 1-2 mln Euro za Dudke na chocby jednego klasowego pilkarza, napastnika lub srodkowego ofensywnego pozmocnika i znacznie zwiekszyc szanse na awans do grupy pucharu UEFA, a przez to zarobic na transmisjach biletach reklamach, zwiekszyc szanse na znalezienie sponsora to znowu kisimy sie w sciaganiu przecietniakow po 400 tys Euro.

Ja zaczynam troche tracic sens tej calej zabawy i chcialbym o to tez spytac Cupiala. Do czego on zmierza ? W jaki sposob bawi go taka stagnacja ? Czy jego ambicje siegaja tylko ligi polskiej ?
Skoro znow odpuszczamy puchary to jaki sens jest placic tak wysokie kontrakty Niedzielanowi, Cantoro, Glowackiemu, Lobodzinskiemu, Brozkowi itp ? Znow wygrywac lige i znow zatrzymac sie w polowie drogi, po co ?

Cupial nie chce wydawac duzo, ale tak naprawde z taka polityka traci wiecej niz gdyby raz a porzadnie zainwestowal w druzyne. Pieniadze na kontrakty, premie ida na darmo w druzyne jesli nie robi sie kolejnego kroku, wiec na darmo placi sie mase pieniedzy pilkarzom aby wygrali lige, bo co z tego, ze wygraja jesli nic wiecej z tego nie ma? Dziwie sie, ze Cupiala to nie razi, skoro tak oglada kazda zlotowke.
A gdyby przeznaczyl pieniadze za Dudke na kupno klasowego gracza, takiego realnego wzmocnienia, gwiazdy, ktora podnioslaby wartosc druzyny, zyskalby, bo klub moglby osiagnac lepsze wyniki w pucharach.
Tutaj Cupial mnie zastanawia...

No ja bym aż tak nie przesadzał... Ale prawda taka że nam jest potrzebny 1 dobry gracz ofensywny, przebojowy, z dryblingiem za 1-1,5 mln Euro niż kolejnych 4 zawodników za 400tys Euro na ławkę, czy nawet Garguła, bo jestem pewien że za 1mln Euro i kontrakt Garguły to można znaleźć lepszych graczy, bo nie dużo klubów wydaje ponad 1mln Euro wbrew pozorom, a do dobrych klubów za 1mln Euro też nie idą bo są poprostu za słabi żeby walczyć o miejsce.

Problem nie jest w tym że takiej kasy nie ma moim zdaniem. TYle że Cupiał wychodzi z założenia że w jednego gracza zainwestuje 1mln a on nie będzie dobry to woli w 4 cieniaków na których tak nie przepłaci:)Co prawda prawie 1mln Euro(Varga, Barreto) będzie się błąkać przez kilka lat gdzieś na wypiżyczeniu:) ale to nie problem.

Bo jakby miał pewność ze za 1-1,5 mln kupi gościa który rzeczywiście tyle będzie wart to by go kupił....

Gordian 07.07.2008 19:44

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Uran235 (Post 563578)
Dobrzy piłkarze za milion euro? Velsacio wymień mi kilku, tylko nie z FM-a, czy transfermarktu. Takich, których na oczy widziałeś i wiesz, że byliby wzmocnieniami. Za milion euro i tak, żeby kontrakt nie przebijał powiedzmy 400k ojro rocznie.
Podpowiem, za takie grosze to może coś znajdziesz w Portugalii, na Bałkanach, albo w Grecji, ale to nie będzie gwiazda. To będzie gracz pokroju Zieńczuka, ze wszystkimi wadami i zaletami i jednym genialnym sezonem w calej karierze.
Dobry ukształtowany piłkarz z doświadczeniem kosztuje kilka milionów euro i chce kontraktu na poziomie od 500k euro za rok wzwyż. Popatrz za ile przechodzą zawodnicy pomiędzy klubami z dołu tabeli Serie A i Primera Division, albo z Serie B i Secunda Division. Jak ktoś w Europie/na Świecie wyróżnia się, to trafia właśnie do klubu z tych 4 lig, albo do czołowego klubu swojej ligi np. Anderlecht, Porto, Panathinaikos, Rosenborg, FC Kopenhaga. A z tych klubów piłkarze idą już tylko do klubów znacząco silniejszych- do Premiership, do Championship, albo do mocnych lub bardzo mocnych klubów z Hiszpanii i Włoch.

Za milion euro to możesz spróbować wyciągnąć kogoś utalentowanego, ale nieukształtowanego, któremu gra w polskiej lidze zrobi tylko krzywdę, zachamuje jego rozwój i który będzie chciał stąd jak najszybciej zwiać.



Przed EURO to wielu by krzynkęło że Krzynówek...

Lemoniadowy Joe 07.07.2008 19:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Valsacio (Post 563572)
dlaczego mniejszy? 250 tys Euro nas stać, i takiego ci znajdę zaraz... poczekaj zaraz ci znajdę kogoś kto za tyle zmienił klub i sobie wybierzesz.

Marek Jarolim (FC Viktoria Pilsen) 700.000 € 24 mecze w barwach Slavii
Ranko Despotovic Real Murcia 1mln Euro

Jest dużo takich graczy...


jest dużo takich graczy tylko jeden warunek trzeba znać bardzo dobrze tą ligę mieć dobrego skauta tak jak Petrescu wiedział kogo można z Rumunii wyciągnąć bo wiedział że Bucur to dobry gracz, że Petre to dobry gracz że w Dinamie była kłótnia i można było próbować kogoś wyciągnąć czy wiedział że wtedy jeszcze w Rumunii mało zarabiali.
Tak jak Radolsky dobrze zna lige czeską i słowacka i potrafił wyciągnąć Mynara, Sedlacka czy teraz Fabusa Balaza na to sa potrzebni ludzie którym trzeba zapłacić a z tego co mówił Mielcarski z tym jest problem, był taki wywiad rok temu w którym odsłonił kilka spraw i widać było że w Wiśle parę rzeczy nie działa jak powinno.

Moim zdaniem aż prosi się aby mieć człowieka w Czechach, Słowacji czy Serbii bo na samej lidze polskiej niczego nie zbudujemy a takie szukanie raz tu raz tam niczego dobrego nie przynosi.

Branco podobno pracuje w Steule u nas był zły zobaczymy jak tam sobie poradzi.

Valsacio 07.07.2008 19:55

Za 1mln Euro możesz kupić niemal każdego reprezentanta U23 Serbii, Chorwacji, Czech, Rumunii, itp.
Połowa z tych piłkarzy w przyszłości wyląduje w lidze Hiszpańskiej, Niemieckiej, czy Angielskiej.

Wystarczy że trafisz w tą właściwą połówkę i masz zawodnika który nie boi się grać z żadnym zespołem z naszej półki w Europie a to już jest przewaga, dzięki której wyprzedzasz właśnie te drużyny.

Za tyle można też sprowadzić bardzo dobrych Afrykanów, południowo amerykańców, i zawodników typu Ljubinkovic(ktorzy dobrzy stali się dopiero w wieku 25-27 lat) i dlatego nie są łakomym kąskiem na zachodzie.

BRTS39 07.07.2008 20:01

jesli chodzi o puchar uefa 9 widzialem ze ktos wyzej pisal) to gdybysmy awansowywali rok w rok po nieudanych el . LM do pucharu UEFA -- to bysmy teraz byli rozstawieni jak Basel

Lemoniadowy Joe 07.07.2008 20:12

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Valsacio (Post 563595)
Za 1mln Euro możesz kupić niemal każdego reprezentanta U23 Serbii, Chorwacji, Czech, Rumunii, itp.
Połowa z tych piłkarzy w przyszłości wyląduje w lidze Hiszpańskiej, Niemieckiej, czy Angielskiej.

bo Ty myślisz że Czesi czy Serbowie sa głupi i nie wiedzą jaki ma talent piłkarz, myślisz że taki Fenin był do kupienia rok wcześniej za 1mln euro, popatrz sobie na Wisłę ile czekaliśmy aby Brożek błysną ale każdy wiedział już dawno że ma papiery na świetnego gracza i nikt nawet nie myślał aby Go sprzedać.
Twoja teoria jest bardzo dobra tylko wcale nie jest pozwiedzane że ktoś sie spieszy ze sprzedawaniem graczy, że sprzedadzą za 1 milion a co najważniejsze czy utalentowany gracz który zdaje sobie ze swojego potencjału będzie chciał przyjść do Polski.


Cytat:

Pierwotnie napisane przez Valsacio (Post 563595)
Wystarczy że trafisz w tą właściwą połówkę i masz zawodnika który nie boi się grać z żadnym zespołem z naszej półki w Europie a to już jest przewaga, dzięki której wyprzedzasz właśnie te drużyny.

problem polega na tym że ta lepsza polówka już sprzedana często za większe kwoty niż 1 mln euro a reszta siedzi w czołowych klubach Sparcie Slavii Crvenie czy Hajduku a oni spokojnie sobie poczekają i sprzedadzą za min 2-3 mln euro.

PS. Jarolima nie znam może to taki gracz jak Jirsak?, Despotović chyba sie nie sprawdził w Rapidze ostatnio skuteczność ma jak ten Perrone tylko 3 razy droższy

Valsacio 07.07.2008 20:17

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Lemoniadowy Joe (Post 563616)
bo Ty myślisz że Czesi czy Serbowie sa głupi i nie wiedzą jaki ma talent piłkarz, myślisz że taki Fenin był do kupienia rok wcześniej za 1mln euro, popatrz sobie na Wisłę ile czekaliśmy aby Brożek błysną ale każdy wiedział już dawno że ma papiery na świetnego gracza i nikt nawet nie myślał aby Go sprzedać.
Twoja teoria jest bardzo dobra tylko wcale nie jest pozwiedzane że ktoś sie spieszy ze sprzedawaniem graczy, że sprzedadzą za 1 milion a co najważniejsze czy utalentowany gracz który zdaje sobie ze swojego potencjału będzie chciał przyjść do Polski.




problem polega na tym że ta lepsza polówka już sprzedana często za większe kwoty niż 1 mln euro a reszta siedzi w czołowych klubach Sparcie Slavii Crvenie czy Hajduku a oni spokojnie sobie poczekają i sprzedadzą za min 2-3 mln euro.

PS. Jarolima nie znam może to taki gracz jak Jirsak?, Despotović chyba sie nie sprawdził w Rapidze ostatnio skuteczność ma jak ten Perrone tylko 3 razy droższy

O sądzę że Fenina można było spokojnie za 1 mln Euro kupić. Tu jestem prawie pewien. Jego cena wzrosła dopiero po FANTASTYCZNYM sezonie w Teplicach.

Trzeba przyznać że ten Perrone ładne bramki strzela jak już strzela i tym trochę Matusiaka jednak przypomina.

Lemoniadowy Joe 07.07.2008 20:21

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Valsacio (Post 563619)
O sądzę że Fenina można było spokojnie za 1 mln Euro kupić. Tu jestem prawie pewien. Jego cena wzrosła dopiero po FANTASTYCZNYM sezonie w Teplicach.

OK powiedzmy że masz racje to teraz sie zapytam to skąd ktoś w Polsce mógł wiedzieć że bedzie fantastycznym graczem skoro nawet w teplicach nie wiedzieli i oddaliby Go za marne 1 mln euro :)

co tych młodzieżówek czeskich czy serbskich to masz racje kiedyś sobie sprawdziłem i piłkarze z U-21 gdzie grał Baros w 90 % grają na zachodzie często w świetnych klubach podobnie jest z Serbami

KOMINEK 09.07.2008 07:22

Krzynówek ma teraz przed sobą dwóch zawodników, właśnie Misimovicia i jeszcze Brazylijczyka Marcelinho. Moim zdaniem to wyraźny sygnał od Magatha, że Polak może sobie poszukać nowego klubu - uważa dziennikarz "Kicker" :-)

Barszczu 09.07.2008 07:24

mówiąc szczerze - Krzynówek nie gra od pół roku, na euro widać było jego obecną formę. Jeżeli ma się tak prezentować to ja już wolę chłopaka jakiegoś utalentowanego z 4-5 ligi ściągnąć, będzie taniej, przyszłościowo, poziomem sportowym podobnie, a jak nie wypali to nie będzie obciążał budżetu...

Kamyk 09.07.2008 07:29

Po co nam Krzynówek? Mamy Pi. Brożka i Zieńczuka.
A ten Honduranin może być ciekawy, zobaczymy jak wyjdzie na testach.
Kiedy trzeba zgłosić kadrę do rozgrywek LM?

CelticusABG 09.07.2008 08:19

Dziś nastąpi połączenie Groclinu i Polonii Warszawa. Jak pisze PS Drzymała (prezes Groclinu) zostawił nowemu właścicielowi prawo do 3 zawodników zespołu: Majewskiego, Przyrowskiego i Jodłowca. Nowy prezes (Wojciechowski) z pewnością zechce ich sprzedać, czym zrekompensuje sobie mniejszy zysk z transakcji w Warszawie.

No to mamy 3 grajków na wyciągnięcie ręki... I na pewno ten nowy prezes nie będzie stawiał zaporowych cen bo nie wiem, czy taki Majewski będzie chciał grać w Polonii Warszawa :D

mcselon 09.07.2008 08:31

Prawa do karty zawodniczej Majewskiego i innych wartościowych piłkarzy Groclinu Drzymała zostawił sobie.

Będzie to jedyna rzecz, która pozostanie mu z Groclinu.

Tak twierdził w wywiadach.

Majewski, tak czy inaczej nie do kupienia przez polski klub.

KRIS22 09.07.2008 09:40

Ten piłkarz w obecnym braku transferów byłby super wzmocnieniem bez względu ile ma lat :
http://sport.interia.pl/pilka-nozna/...sygnal,1143049

tofik 09.07.2008 09:52

I będzie grał w Drzymała Foteliki FC ?

St@chu 09.07.2008 09:53

Postanowiłem dodać swój punkt widzenia do tej dyskusji na temat transferów.

Widze, że wszyscy narzekają z powodu braku transferów, co oczywiście mnie nie dziwi bo sam chciałbym wielkich nazwisko, dużych sum itd. Ale uważam że należy na to spojrzeć od drugiej strony.

Mianowicie budżet Wisły jest w znaczącym stopniu hamulcem wszelkich działań transferowych na wielką skalę. Nie można, a raczej nie powinno się ryzykować wielkich pieniędzy w sytuacji, gdy brak jest realnych nadziei na ich zwrot.

A jeśli zwrócimy uwagę na kwoty, które są tu podawane czyli proponowane przez różne osoby transfery kilku zawodników po 1-2mln euro to trzeba uzmysłowić sobie, że taki zawodnik nie tylko sporo kosztuje ale musi też sporo zarabiać. Tak więc inwestycja ta rośnie, a żeby mogła się ona zwrócić musimy wywalczyć awans do ligi mistrzów bądź do dalszych faz pucharu uefa... śmiem twierdzić, że dalszych niż tylko faza grupowa..

Patrząc na ostatnie lata w wykonaniu polskich klubów w pucharach w tym również i nasze osiągnięcia z żalem stwierdzam, że awans do LM byłby cudem. Cudem, w który nie wierzy nawet kapitan tej drużyny a to o czymś świadczy.

Ba, już sam Beitar będzie sporym wyzwaniem i żeby nie było, że jestem człowiekiem małej wiary to nasze szanse oceniam na 60% tylko cały czas mam w pamięci traktorzystów z Norwegii, przeciętniaków, żeby nie powiedzieć więcej pochodzenia gruzińskiego, czy ówczesnego jeśli się nie mylę spadkowicza z ligi portugalskiej, który nie zostawił nam żadnych szans.

Szans na wyelminowanie nas we wczesnej fazie rozgrywek europejskich całe mnóstwo. Ryzyko więc jest bardzo duże, żeby nie powiedzieć że ogromne. A w razie odpadnięcia dziura w budżecie będzie równie duża jak rozczarowanie postawą drużyny na boiskach w Europie.

Warto sobie zadać pytanie czy zawodnik za 1-2 mln euro naprawdę jest w stanie zdziałać cuda i sam jeden tam odmienić grę naszej drużyny, że zostaniemy mistrzami w cuglach, a faza grupowa LM to będzie dopiero początek naszych aspiracji.

A pytanie drugie, które nasuwa się na sam koniec... Co będzie jak biegające po naszych boiskach 2 mln euro + pensja + premia złamie sobie nogę, zerwie więzadła, czy Bóg jeden wie co jeszcze..

Obawiam się, że nie stać nas na takie ryzyko. Nie przy tym budżecie.

A co do Beitaru który kupuje Boatenga za bodaj 1,8 czy też 2 mln euro to proszę spojrzeć na jego budżet i porównać go z budżetem Wisły.

U nas potrzebne jest działanie długofalowe, sprowadzanie młodych zawodników z Polski, Czech, Słowacji, Bałkanów lub rezerw bardzo dobrych klubów ( żeby daleko nie szukać chyba każdy pamięta jak na polskich boiskach wyglądał Kalu Uche z rezerw Espanyolu, czy też Astiz z Pampeluny).

To oczywiście także obarczone jest ryzykiem bo z młodym zawodnikiem nigdy nie ma pewności co z niego wyrośnie, ale ryzyko jest mniejsze adekwatnie do mniejszej sumy na niego wydanej. Żeby wydać 1-2 mln euro trzeba mieć absolutną pewność że piłkarz który będzie jego przedmiotem okaże się rewelacją, albo ma na to bardzo duże szanse, a o takiego jest nie łatwo, bo boiska w Europie przeszukują tysiące scoutów.

I tu dochodzimy do tego czego moim zdaniem brakuje w Wiśle. Musimy się opierać na wyszukiwaniu młodych talentów, bo nie stać nas na gwiazdy. Potrzebna jest sieć scoutów, ale jej nie ma i dlatego teraz jesteśmy w dupie i piłkarze przyjeżdżają na testy i wyjeżdżają po tygodniu bo się do niczego nie nadają... Wygląda to na jedną wielką łapankę bez ładu i składu.

A wracają do transferów to myśle że Bednarz nie jest temu do końca winien. Klub ustala ile ma na transfery przekazuje to jemu i tego nigdy się nie dowiemy prawdopodobnie, ale być może suma, którą może operować nie jest astronomiczna i dlatego mamy do czynienia z taką łapanką jaką obecnie obserwujemy na obozie w Austrii.



To na tyle moich rozmyślań i przemyśleń... Mam nadzieje, że jest to w miarę składne, bo było pisane na raty...

saklak1906 09.07.2008 09:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez KRIS22 (Post 564397)
Ten piłkarz w obecnym braku transferów byłby super wzmocnieniem bez względu ile ma lat :
http://sport.interia.pl/pilka-nozna/...sygnal,1143049


Tak jak Matusiak tez sie mial odbudowac,Krzynowkowi to co najwyzej pozostako komentowanie meczow Polsacie bo na Canal + jest za cienki.
Nie powiem bylem za transferem Krzynowka do Wisly ale to co zobaczylem na Euro 2008 to mi sie odechcialo, przeciez On jak dostanie pilke to wali byle silniej a i nic na boisku nie widzi, zadnego pozytku.

Mrsnh 09.07.2008 10:01

Cytat:

Pierwotnie napisane przez KRIS22 (Post 564397)
Ten piłkarz w obecnym braku transferów byłby super wzmocnieniem bez względu ile ma lat :
http://sport.interia.pl/pilka-nozna/...sygnal,1143049



a ja bym mu juz podziekowal. Mamy Łobodzinskiego wiec, po co nam 2 grajek ktory nie potrafi wrzucic pilki?

vorsiak 09.07.2008 10:40

gdybym był J.B kupiłbym Robaka i Pawłowskiego

Gucio25 09.07.2008 11:40

Robak lepszy od Brożka, Niedzielana, czy Boguskiego?

vorsiak 09.07.2008 11:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Gucio25 (Post 564457)
Robak lepszy od Brożka, Niedzielana, czy Boguskiego?

a czy duzo gorszy - nie może być lepszy skoro my mamy najlepszych napastników ale to młody zawodnik z perspektywami

Michal912025 09.07.2008 11:54

Ja bym dołożył Bartczaka ale co się stało z transferem Kallona

saklak1906 09.07.2008 12:09

Cytat:

Pierwotnie napisane przez vorsiak (Post 564427)
gdybym był J.B kupiłbym Robaka i Pawłowskiego

I co by Ci to dalo?wzmocnienie na puchary zadne a na lige ekipe juz mamy:-/

saklak1906 09.07.2008 12:10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Michal912025 (Post 564465)
Ja bym dołożył Bartczaka ale co się stało z transferem Kallona


A kto Ci powiedzial ze wogole Wisla ma w planach taki transfer:D

Pablo84 09.07.2008 12:11

Przegląd Sportowy

ubi_es 09.07.2008 12:39

Gdybym byl Bednarzem mialbym depresje, ze moja praca nie przynosi efektow i obawialbym sie, ze strace prace.

ChomikNH 09.07.2008 12:42

Gdybym ja był Bednarzem to bym kupił Gargułę , Zahorskiego , Bartczaka , Pawłowskiego za wszelką cenę i Kowalewskiego na zmiennika Pawełka .

mcovalski 09.07.2008 12:45

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ChomikNH (Post 564487)
Gdybym ja był Bednarzem to bym kupił Gargułę , Zahorskiego , Bartczaka , Pawłowskiego za wszelką cenę i Kowalewskiego na zmiennika Pawełka .

Dobrze, że nie jesteś Dyrektorem Sportowym Wisły Kraków.

saklak1906 09.07.2008 12:55

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ChomikNH (Post 564487)
Gdybym ja był Bednarzem to bym kupił Gargułę , Zahorskiego , Bartczaka , Pawłowskiego za wszelką cenę i Kowalewskiego na zmiennika Pawełka .


No to zycze powodzenia w dalszych potyczkach na FM zejdz czlowieku na ziemie. Za wszelka cene:lol: :lol:

rutic 09.07.2008 12:56

Cytat:

Pierwotnie napisane przez KRIS22 (Post 564490)
I jeszcze jedno niektórzy krytykują tutaj pomysł z ściągnięciem Krzynówka panowie nie oszukujmy się tutaj Jacek jak na nasze warunki byłby mega gwiazdą i graczem ktorego własnie teraz potrzebujemy.A sprawdziłby sie na pewno najlepszym przykładem jest Kosa który tak naprawdę tylko w Wiśle był gwiazdą a na zachodzie był ZEREM ! porównajcie sobie co osiągnął Krzynówek !!!!!

Zgadzam się Krzynówek to jest to czego nam teraz potrzeba. Co prawda nic nie pokazał an Euro ale popatrzmy co pokazywał Kosowski przed przyjściem do Wisły

ChomikNH 09.07.2008 12:58

Kolego na FM mam taki sam budżet jak my i puścili mi tych zawodników (więc w realu nie powinno być tak źle hah ) zaczynam następny sezon :D:D:D:D

chojrak 09.07.2008 13:01

Cytat:

Pierwotnie napisane przez rutic (Post 564499)
Zgadzam się Krzynówek to jest to czego nam teraz potrzeba. Co prawda nic nie pokazał an Euro ale popatrzmy co pokazywał Kosowski przed przyjściem do Wisły


Krzynówkowi - mówimy NIE!!! Po co nam jakiś emeryt, za którego zapłacimy nie wiadomo ile, pensje będzie chicał nie wiadomo jaką, pogra nie cały rok (pewnie na ławie większość przesiedzi) i pójdzie w****u,a przy tym i zarobi... poprostu bez sensu...

rutic 09.07.2008 13:17

Cytat:

Pierwotnie napisane przez chojrak (Post 564503)
Krzynówkowi - mówimy NIE!!! Po co nam jakiś emeryt, za którego zapłacimy nie wiadomo ile, pensje będzie chicał nie wiadomo jaką, pogra nie cały rok (pewnie na ławie większość przesiedzi) i pójdzie w****u,a przy tym i zarobi... poprostu bez sensu...

Podaj więc nazwisko piłkarza który chciałby do nas przejść, byłby lepszy od tych których mamy (Zieńczuk, Jirsak) i jest w zasięgu finansowym Wisły.

Nasza liga jest słaba i taki Krzynówek byłby gwiazdą ligi

Tomek_TS 09.07.2008 13:27

Cytat:

Pierwotnie napisane przez grzesiek632 (Post 564509)
Krzynówek to by był ktoś kto by w trudnych momentach mógł `pociągnac` druzyne do walki.. np. dobry strzał z dystansu ( w wisle nie liczac sobola to praktycznie nikt nie strzela z dystansu), jest doswiadczony, grał w LM....

Tak jak na Euro ? To ja dziekuje!

saklak1906 09.07.2008 13:35

Cytat:

Pierwotnie napisane przez rutic (Post 564515)
Podaj więc nazwisko piłkarza który chciałby do nas przejść, byłby lepszy od tych których mamy (Zieńczuk, Jirsak) i jest w zasięgu finansowym Wisły.

Nasza liga jest słaba i taki Krzynówek byłby gwiazdą ligi

No na pewno, chyba z gwiazda ale na koszulce.Matusiakowi tez sie tak wydawalo NIE TAK SIE UMAWIALISMY ktoremu sie wydawalo ze sie mu z marszu nalezy miejsce w podstawowej 11.

1q2 09.07.2008 13:38

Jak obibok Kosowski byl gwiazda to Krzynowek ,jesli by sie tylko nie rozlecial , to z forma jak na euro ,wkrecal by w ziemie 3/4 ligi:>
Tyle ze Krzynowka nie bedzie wiec nie wiem po co te dysputy.

grzesiek632 09.07.2008 13:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Tomek_TS (Post 564524)
Tak jak na Euro ? To ja dziekuje!

na euro to nie wiem czy zauwazyłes ale cała kadra słabo grała.... ale zgadzam sie Krzynówek miał byc liderem reprezentacji ale zawiudł.... a pamietasz co sie działo z Kosa przed powrotem do Wisły??? Przez 3 sezony wcale praktycznie nie grał... a w Wiśle?! Myśle ze Krzynówek by sie przydał... a na euro zagrał slabo byc moze dlatego ze w klubie miał niepewna sytuacje ( nie grał)...ale to o czym my mowimy jak Wisła sie narazie nim nie interesuje:-/

spinnaker 09.07.2008 13:45

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ChomikNH (Post 564501)
Kolego na FM mam taki sam budżet jak my i puścili mi tych zawodników (więc w realu nie powinno być tak źle hah ) zaczynam następny sezon :D:D:D:D

szkoda że deszcz już nie pada no zalecałbym Ci wyjście i postanie tam chwile w celu ochłonięcia od komputera i zetknięcia z rzeczywistością. W FM nie masz takiego "otwartego" zarządu jaki jest w Wiśle


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 18:32.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl