Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Mam pytanie.... (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=349)

qubu 20.06.2008 20:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mic (Post 554660)
Gdzie w Krakowie jutro bedzie mozna kupic przejsciowke do pradu angielska (nie amerykanska) -> polska ?

w saturnie

WILU TS 20.06.2008 20:52

http://www.osiolek.com/?id=12111
tylko takie cóś znalazłem ;)

globoos 20.06.2008 21:44

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mic (Post 554660)
Gdzie w Krakowie jutro bedzie mozna kupic przejsciowke do pradu angielska (nie amerykanska) -> polska ?

w bicie na Krzyża, w amperku na długiej, w saturnie itp itd.

mic 20.06.2008 21:48

Cytat:

Pierwotnie napisane przez zakk (Post 554665)
da sie jakoś ściągać w11?? chciałem zobaczyc odcinek w którym byłem, a go przegapiłem w tv....

http://darkwarez.pl/forum/viewtopic....&highlight=w11

wszystkie (chyba) odcinki :)

karmel1906 20.06.2008 23:29

mam prosbe do kogos z uzytkownikow ipodow appla, ostatnio wpadl mi w reke ipod nano,bez instrukcji oczywiscie, jak do niego wrzucic mp3, czy trzeba miec jakis program konwertujący pliki? jak to jest? wrzucilem plik z rozszerzeniem.mp3 i jakos go nie moge potem odnalezc.
dzieki za pomoc, jak co to na priva zapraszam:)

WislaFan123 20.06.2008 23:58

jesli to zwykla mp3 to nic konwertowac nie trzeba, tylko musisz sciagnac ze strony apple program iTunes bo w zasadzie tylko przez niego mozna przegrywac mp3 na ipoda.. jak cos wiecej instrukcji potrzebujesz to pisz, ale nie zbyt skomplikowane i na stronie jest wytlumaczone

banasik 21.06.2008 00:00

ile warta jest mp4 MANTA MM257 ??

orientacyjnie

zakk 21.06.2008 10:22

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mic (Post 554705)

wszystkie (chyba) odcinki :)

dzięki! ale niestety nie wszystkie, tak wiec jakby ktoś wiedział skąd da sie ściągnąc w11 to bede wdzięczny...

Andrzej_TSW 21.06.2008 10:28

gdzie kupie w Krakowie kuchenke z płyta indukcyjna?

born2b3k 21.06.2008 10:30

Cytat:

Pierwotnie napisane przez banasik (Post 554765)
ile warta jest mp4 MANTA MM257 ??

orientacyjnie

na necie nowa ''chodzi'' po 150-170zł

maTyS. 21.06.2008 12:42

Panowie mam problem.co robić z wylaną torebką stawową ?

mianowicie od czwartku mam całą kostkę opuchniętą,smaruje Altacetem,obkładam lodem..i nic a ból jest taki,że nie mogę stopą ruszyć i na niej stanąć !

zorientowanych bardzo proszę o pomoc ! :(

medyk 21.06.2008 13:57

iść do lekarza..

laku82 21.06.2008 14:31

Planuje kupić sobie jakiś rower. Generalnie głównie w celu dojazdów do pracy (ok 2 km w jedną stronę), oraz do wycieczek na podkrakowskie wsie. Nie chce wydawać na ten rower znowu nie wiadomo jakich pieniądzy: taki powiedzmy 500- 750 zł. Po poczytaniu trochę zdecydowałem na coś co się zwie rowerem trekingowym: koła 28", trochę więcej biegów niż w miejskim(18 wystarczy) tak by pojeździć wygodnie także w weekendy za miastem, błotniki, bagażnik(nie wymagany), oświetlenie z dynamem(żeby o bateriach nie musieć pamiętać), raczej bez amortyzatora bo w tym przedziale cenowym to boje się, że takie amory to po kilku km wysiądą.
Po pobieżnej lekturze wybrałem kilka modeli i proszę o radę:
Z Decathlonu:
http://www.decathlon.com.pl/PL/triba...zary-34975650/
i drugi do którego jestem trochę mniej przekonany: http://www.decathlon.com.pl/PL/b-twin-3-34976883/
i rower dostępny na Allegro:
https://ssl.allegro.pl/item381090794...tny_wybor.html
Z tym, że rozmiar ramy to jedynie 17", więc musiałbym poszukać większego (20-21")
Kross:
http://www.kross.pl/431-g8-k124-trekking.html
i do niego jestem najbardziej przekonany.
GoSport:
http://www.go-sport.pl/gosport_rowery.aspx
Zakładka: Rowery miejskie; Model: City
http://www.go-sport.pl/photo/rowery/054_1.jpg
CITY 599,95 zł
RAMA: UKŁAD NAPĘDOWY: AMORTYZACJA/HAMULCE: KOŁA/OPONY:
Materiał ramy: stal.
Rozmiary: 17",19",21".
Przerzutki tył/przód: Shimano ty-18/Shimano TZ-30.
Manetki: Shimano RevoShift 31.
Mechanizm korbowy: Lasco stalowy.
Wolnobieg/kaseta: Shimano TZ-06.
Amortyzator przedni: -
Amortyzator tylny: -
Hamulce przód/tył: dźwignia hamulca:aluplastik, Promax.
Obręcze: aluminiowe.
Piasty: Asses stalowe.
Opony: Vee Rubber.


A może jakiś inny? Co byście polecali?
W ogóle nie znam się na tym całym osprzęcie (przerzutki, korby itd...), więc ciężko jest mi ocenić, czy osprzęt w poszczególnych rowerach jest dobry. Generalnie wyczytałem, że rama stalowa lepiej tłumi drgania niż aluminiowa.
Ten Kross Trekking ma dobry osprzęt? Gdzie można go kupić w Krakowie? Gdzie jest duży wybór rowerów trekkingowych w Krakowie?

Lupo 21.06.2008 14:40

Wiecie może jak wygląda sprawa z podstawionymi autobusami po wiankach? Od której będą jeździły? Będą jakieś w kierunku Ruczaju?

banasik 21.06.2008 14:41

pokazują dziś gdzieś w TV mecz koszernych ?

saklak1906 21.06.2008 14:51

Cytat:

Pierwotnie napisane przez maTyS. (Post 554871)
Panowie mam problem.co robić z wylaną torebką stawową ?

mianowicie od czwartku mam całą kostkę opuchniętą,smaruje Altacetem,obkładam lodem..i nic a ból jest taki,że nie mogę stopą ruszyć i na niej stanąć !

zorientowanych bardzo proszę o pomoc ! :(

Lekarz i to odrazu i to jakiegos dobrego,
ja mialem to samo ponad rok temu i do tej pory odczowam skutki tylko ze ja mialem jeszcze naderwane sciego i dwie kosci srodstopia zlamane- nie polecam nawet najwiekszemu wrogowi.

Z pewnoscia odczowasz bol jak by Ci noge na ogniu przypalali? a to nie jest dobra oznaka, zycze Ci zeby to tylko byla torebka.

KrasnalFN 21.06.2008 15:17

Jakas strona z crackami bez wirusów?

Tomy 21.06.2008 15:27

Cytat:

Pierwotnie napisane przez KrasnalFN (Post 554936)
Jakas strona z crackami bez wirusów?

post #16120, tego tematu

Devonisch 21.06.2008 15:55

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Lupo (Post 554924)
Wiecie może jak wygląda sprawa z podstawionymi autobusami po wiankach? Od której będą jeździły? Będą jakieś w kierunku Ruczaju?

http://www.wianki.krakow.pl/pl/3/6/37/powrot-do-domu

maTyS. 21.06.2008 18:16

Cytat:

Pierwotnie napisane przez saklak1906 (Post 554930)
Lekarz i to odrazu i to jakiegos dobrego,
ja mialem to samo ponad rok temu i do tej pory odczowam skutki tylko ze ja mialem jeszcze naderwane sciego i dwie kosci srodstopia zlamane- nie polecam nawet najwiekszemu wrogowi.

Z pewnoscia odczowasz bol jak by Ci noge na ogniu przypalali? a to nie jest dobra oznaka, zycze Ci zeby to tylko byla torebka.

dzięki wielkie.a zapytalem sie tylko dlatego,bo myślałem,że jest jakiś szybszy i lepszy sposob niz lekarz.

saklak1906 21.06.2008 22:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez maTyS. (Post 554983)
dzięki wielkie.a zapytalem sie tylko dlatego,bo myślałem,że jest jakiś szybszy i lepszy sposob niz lekarz.

Oj w tym przypadku szykuje Ci sie dluga rechabilitacja. Zycze szybkiego powrotu do zdrowia

mic 21.06.2008 23:21

Czy tylko dla mnie i moich znajomych tegoroczne Wianki byly kupa syfu ? Non stop "smenty", rozumiem ze Jamiroquai to uznany zespol, ale granie takich koncertow na takich imprezach to chyba jest nieporozumienie. W dodatku ten niby wspanialy pokaz sztucznych ogni, ktory bedzie w jakims tam koncercie. DNO.

I naglosnienie, rok temu stalem po Jubilatem i wszystko bylo doskonale slychac, dzisiaj stojac mniej wiecej miedzy Victoria i Aquariusem ledwo co slyszalem, same pobrzekiwania do mnie dochodzily....

wisłaWieczysta 21.06.2008 23:26

dokładanie w porównaniu z poprzednimi wiankami te były syfne. ale pokaz fajerwerków bardzo mi się podobał :D

South 22.06.2008 00:29

no ja w sumie nie wiele słyuszałem ,pokaz fajerwerków tez nie zachwycił ,było lepiej w tamtym roku :)

Pijus 22.06.2008 08:39

Mam takie pytanko. Jaki program zamienia pliki np flac na mp3 ??

dymek_nhs 22.06.2008 08:46

np ten GX::Transcoder

johnny1906 22.06.2008 09:21

Od której czyny jest Wiślacki Świat i czy jest w ogóle czyny teraz ?

globoos 22.06.2008 10:02

w niedziele czynny nie jest. a w tygodniu teoretycznie od 10 do 18

concedi 22.06.2008 10:06

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mic (Post 555106)
Czy tylko dla mnie i moich znajomych tegoroczne Wianki byly kupa syfu ? Non stop "smenty", rozumiem ze Jamiroquai to uznany zespol, ale granie takich koncertow na takich imprezach to chyba jest nieporozumienie. W dodatku ten niby wspanialy pokaz sztucznych ogni, ktory bedzie w jakims tam koncercie. DNO.

I naglosnienie, rok temu stalem po Jubilatem i wszystko bylo doskonale slychac, dzisiaj stojac mniej wiecej miedzy Victoria i Aquariusem ledwo co slyszalem, same pobrzekiwania do mnie dochodzily....

ja się tylko pofatygowałem na sztuczne ognie ( były całkiem przyjemne), nagłośnienie faktycznie bardzo słabe ale to co szczególnie zapamiętałem to tekst, tu cytat "widzisz tamtego faceta?? z twarzy podobny do nikogo" :D:rotfl:

żeby nie rozmywać, zna się tu ktoś na rolkach?? mógłby ktoś poradzić jakie i gdzie kupić jak najmniejszym kosztem?? :)

hancock 22.06.2008 10:21

Poszukuje osoby
 
Czy ktos z was zna moze kilka dziewczyn ktore wybraly sie na mecz z Austria w Wiedniu? Wsrod nich byly dwie blizniaczki wiec mam nadzieje ze ktos je kojarzy. Musze sie skontaktowac z jedna z nich.Jakby co prosze o kontakt na priv lub ponizej

BronekTS 22.06.2008 11:01

http://www.sportizo.com/football/eur...et-highlights/

W momencie kiedy piłkarze wychodza na murawe, na samym początku w tle leci jakaś kibicowska muzyczka bo nie podejrzewam żeby to był doping kibiców. Co to za utwór czy coś ? Można prosić jakiś link ?

Wasiu 22.06.2008 13:08

A ja mam takie pytanie :

mam folder i tam kilkadziesiąt mp3. Czy jest mozliwe aby jakos stworzyc ich liste zeby ja potem wydrukowac ?

rafalek 22.06.2008 13:13

Nie wiem, czy jak ich nie zaznaczysz, a pozniej wkleisz do Worda to nie będzie tylko nazw...spróbuj, ale nie jestem pewny.:p pozdrawiam..

Awe 22.06.2008 13:17

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wasiu (Post 555302)
A ja mam takie pytanie :

mam folder i tam kilkadziesiąt mp3. Czy jest mozliwe aby jakos stworzyc ich liste zeby ja potem wydrukowac ?

Możliwe jest na 150% tylko nie pamiętam teraz nazwy programu. http://dobreprogramy.pl/index.php?dz...ultimedialnych tu coś na pewno wyszukasz, np. Audio Manager

qubu 22.06.2008 14:09

Cytat:

Pierwotnie napisane przez BronekTS (Post 555216)
http://www.sportizo.com/football/eur...et-highlights/

W momencie kiedy piłkarze wychodza na murawe, na samym początku w tle leci jakaś kibicowska muzyczka bo nie podejrzewam żeby to był doping kibiców. Co to za utwór czy coś ? Można prosić jakiś link ?

The White Stripes - Seven Nation Army

sefarsefar 22.06.2008 15:17

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Awe (Post 555309)
Możliwe jest na 150% tylko nie pamiętam teraz nazwy programu. http://dobreprogramy.pl/index.php?dz...ultimedialnych tu coś na pewno wyszukasz, np. Audio Manager

W WINAMPie jest taka opcja, dzięki której można wygenerować stronkę w HTMLu z listą utworów !!

Zola 22.06.2008 16:57

jest szalik Wisły z XXVIII LO w Krk?

kaco1985 22.06.2008 17:37

gdzie mozna zrobic flage? Czy moge taka zamowic gdzies na necie ?

medyk 22.06.2008 18:18

witam, gdzie można kupić koszulki EURO 2012 KRAKÓW ? raczej chodzi mi o internet

medyk 22.06.2008 18:57

tylko ze niestetty nie jestem w krakowie..


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 04:15.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl