![]() |
~~ SAGEM MY100X / MY101X ~~ NOWY, POLSKIE MENU Za 35 złoty !!!
http://www.allegro.pl/item412849415_...skie_menu.html :idea: #PROMOCJA# ! NOWOŚĆ ! PL MENU NOWA NOKIA 1209 Za 100 złoty !!! http://www.allegro.pl/item417744496_...okia_1209.html :idea: CD Player Philips Za 20 złoty !!! http://www.allegro.pl/item414127126_...5sec_skip.html |
Witam mam do sprzedania vlepki Śląska Wrocław.
Vlepki podłużne część 1: http://i35.tinypic.com/xf47ea.jpg Vlepki podłużne część 2: http://i34.tinypic.com/2z9jkso.jpg Vlepki części FC Śląska: http://i33.tinypic.com/65zv3m.jpg Vlepki z ostatnich serii część 1: http://i34.tinypic.com/2e23tpt.jpg Vlepki z ostatnich serii część 2: http://i36.tinypic.com/15qp2sn.jpg Vlepki Lechia&Wisła + dodatek dla kolekcjonerów: http://i34.tinypic.com/qog2mw.jpg Jest możliwość kupienia części z tych vlepek. Wszelkie propozycje i pytania kierujcie na p.w. Odbiór najlepiej osobisty na meczach przy R22. |
- KOSZULKI NIKE FC BARCELONY :p
http://www.allegro.pl/item419959929_...a_unikat_.html http://www.allegro.pl/item419956462_...a_unikat_.html |
!!!OSTATNIA GODZINA!!!
- Koszulka NIKE Manchester United, NAJNOWSZA KOLEKCJA!!! Rozm. XL http://www.allegro.pl/item417680535_...a_rozm_xl.html |
Sprzedam Lg shine...zdj i info na priv
|
Koszulka NIKE, MANCHESTER UNITED, Najnowsza Kolekcja, rozm. XL
http://www.allegro.pl/item420577211_...a_rozm_xl.html |
Sprzedam Motorolę V8 simlock ERA, używana.
|
koszulki KTO NIE PIJE TEN Z POLICJI
Informacje o koszulce: kolor: popiel, szary koszulka wykonana w 100% z bawełny półczesanej gramatura to 170 g Informacje o nadruku: Nadruk wykonany metoda sitodruku transferowego, a wiec najtrwalszego i najdokladniejszego sposobu wykonywania nadrukow metoda sito. dostepne rozmiay M, L, XL, XXL wiecej info na allegro http://allegro.pl/show_item.php?item=418674700 |
Sprzedam NOKIE 6500 Slide 3 miesięczna, bdb stan, folia na wyświetlaczu, slim lock ERA, pełen komplet, gwarancja
|
sprzedam bilety na wisla - barca, 507-980-280
|
NOWA NOKIA 1209 PROMOCJA 100zł
http://www.allegro.pl/item417744496_...okia_1209.html Aparat OLYMPUS za 20 zł http://www.allegro.pl/item421413479_...za_grosze.html Listwa do Peugeota 206 tylna blenda za 8 zeta http://www.allegro.pl/item420781629_...na_blenda.html |
http://allegro.pl/item422766609_szal...unikatowy.html
Szalik Arsenalu Londyn... |
kupię koszulkę Wisły (czerwoną) firmy Umbro rozmiar M i mniejsze, cena do 100zł. Oferty na priv'a.
|
|
Ale żeś przypierdzielił cenę :P
|
Sprzedam bilet na 50 centa w gorzowie wlkp na platforme - cena 110 zl
|
KUPIE CZAPKE ZIMOWA: UNI SLASKA LECHI WISLY KTO MA nawet 1 PILNIE KONTAKT NA PRV
|
|
kupię autografy byłych Wiślaków na zdjęciach lub kartach pocztowych / klubowych w barwach wiślackich bądź nie
kontakt na priva :D |
Kupie (po 10 września) Playstation2 (najlepiej z 2 padami + jakieś gierki odrazu). Kontakt na PW.
|
Sprzedam :
31 vlepek POLSKI http://www.allegro.pl/item425388017_...i_unikaty.html 3 książki - Puchar Marzeń 2006 , Mundial 2006 oraz Futbol na tak. http://www.allegro.pl/item425397628_...ak_zestaw.html Zapraszam. |
TANIE, FIRMOWE UBRANIA!!! OKAZJA!!!
- Bluza NIKE, rozm. XL http://www.allegro.pl/item423858703_...a_rozm_xl.html - Koszulka NIKE DryFit Running http://www.allegro.pl/item423840422_..._koszulka.html - Koszulka / bluzeczka JACK WOLFSIKN, rozm. 40 http://www.allegro.pl/item423847078_...a_rozm_40.html - Koszulka polo DIVERSE, rozm. XL http://www.allegro.pl/item423861270_...o_rozm_xl.html - spodenki NIKE, rozm. XL http://www.allegro.pl/item423838019_...i_rozm_xl.html - bluzeczka NIKE, NOWA KOLEKCJA!!! http://www.allegro.pl/item423855041_..._kolekcja.html - spodenki QUIKSILVER, rozm. L http://www.allegro.pl/item423843681_..._spodenki.html - Koszulka NIKE- FC Barcelona http://www.allegro.pl/item423835349_..._koszulka.html |
Kilka książek do gimnazjum i liceum sprzedam ( jeśli ktoś wybiera się do 18 LO to mogę odsprzedać również inne, których tu nie wystawiłem a jestem w posiadaniu, wystarczy napisać i zapytać) :P
http://allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=7903950 |
SMYCZE ACAB
http://i37.tinypic.com/295emnm.jpg http://www.allegro.pl/item425659190_...ce_czarne.html POLECAM! |
Witam
Kupie kurtke BSNT ŚWL bardzo pilne naprawde bardzo prosze o kontakt prywatny |
mam do sprzedania z różnych powodów bilet na D na jutrzejszy mecz
cena 100 + browarek.... |
Kupie Bilet Na 50 Centa!
|
Kupie vlepki Wisły - dużo
|
Kupie bilet z meczu Wisła- Barca (sektor obojętny) w bdb stanie! Cena do 20zł :)
|
Sprzedam telefon Motorola V8, simlock Era, na gwarancji.
http://www.allegro.pl/show_item.php?item=427023508 |
|
ma ktoś do sprzedania wlepki Wisły Lechii i Śląska.... tak po 2serie z każdej, najlepiej te nowe serie ...po rozsądnej cenie !! Wysyłką :)................... priv
Unii też bym nie pogardził... ;] |
WYNAJMĘ: mieszkanie w krk (aleje ewentualnie gdzieś blisko rynku) 2 lub 3 pokojowe, z w miarę tanim czynszem :] może ktoś ma do wynajęcia, lub mieszkał w takowym mieszkanku i już w tym roku nie zamierza wynajmować to prosiłbym o jakiś numer kontaktowy do właściciela mieszkania. proszę pisać na priv. :] z góry dzięki... :]
|
Sprzedam:
Aparat fotograficzny NOWY OLYMPUS za 20 zeta: http://www.allegro.pl/item421413479_...za_grosze.html Pokrowiec samochodowy za 15 zeta: http://www.allegro.pl/item422158235_...ce_tuning.html Koszulka Bad Boy: http://www.allegro.pl/item423130673_..._acab_bjj.html Bluza bez kaptura za 10 zeta: http://www.allegro.pl/item425834895_...z_kaptura.html Radio samochodowe: http://www.allegro.pl/item427178932_...ilot_nowy.html |
Jak ktoś by chciał to mam do sprzedania:
IPHONE 3g 8gb z Orange polska z gwarancja faktura nie otwierany, w pudełka orygnalnych foliach. W Krakowie dowiozę go gratis. Cena 1500 |
Sprzedam radiodtwarzacz Pioneer DEH 5000UB, stan idealny.
http://www.allegro.pl/item427706975_...wietlenia.html |
|
Kupie ksiązki do 3 gimnazjum :P
"ŚWIAT W SŁOWACH I OBRAZACH" - podręcznik do kształcenia literackiego i kulturalnego, W. Bobiński "HISTORIA 3", M. Jastrzębska, J. Żurawski MATEMATYKA 3'', Z. Bolałek, M. Dobrowolska i in. Podręcznik dla klasy trzeciej gimnazjum - Gdańskie Wydawnictwo Oświatowe EKOLOGIA I OCHRONA ŚRODOWISKA Podręcznik dla gimnazjum - część 3 L. Nowak, B. Potocka gg 2202281 albo PW |
Kupię hantle regulowane 2x ~15kg
oferty na ławeczkę tez mile widziane:) |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 02:17. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl