![]() |
|
A jest cos takiego jak sopcat, raczej nie tak to napisalem, ale czy jest cos takiego? Dzieki z gory za odp
|
|
Będzie mecz Wisełki na SopCast-cie??
|
Cytat:
Będzie, odwiedź strony kuszotv.pl, czy soccer-live.com to się przekonasz. Ja się boję o warunki, bo chyba burza się zbliża :((( |
A ja myśle, że nie bedzie meczu na SopCascie - byłam na stronce i wszystko wskazuje na to, że SopCast dziś odpada..no chyba, że się pomyliłam :/
|
No właśnie te linki co są podane na kuszotv.pl nie idą a do meczu zostało 14 min więc już powinno coś być a tu niema nic więc jak by ktoś znalazł to niech poda częstotliwość
|
|
jak ktoś znajdzie link na Sopcast to niech zapoda, bo przecież te justiny i inne kuszo to jest tragedia
|
Bieda ładna z tym justinem. Jest coś lepszego i dlaczego sopcast nie działa ?
|
Przeciez nei jest tak zle na tym justin.tv. prawie tak jak na SP. i przynajmniej nie muli
|
na justin nic nie widać....nie ma jakiegoś innego kanału?mecz ruchu jest w dobrej jakości a nasz nie...
|
ten justintv to o dupe mozna rozbic, tnie jak skur....
|
mi nie tnie ale ten obraz... jeden wielki piksel
|
Powyłączałem zbędne programy i mi dobrze chodzi. Co do jakości wystarczy okno zmniejszyć :)
|
Jakość kiepska na justintv, ale jak się nie ma co się lubi...
|
http://www.justin.tv/djcris1991 dobrze idzie!
|
Da się zrobić takie małe okienko jak np są filmiki na YT?
|
najlepiej zeby byl kanał WislaTV ogolno dostepny w TV :D nawet za 15 zl miesiecznie dobrze by bylo :D
|
Chodzi bez zacięcia ale ten obraz to jest taki syfny, że aż żal
|
a no dokładnie, jakbym nie wiedział kto gra, ciężko by było odczytać.
Niemniej przynajmniej nie tnie... |
Cytat:
http://www.justin.tv/djcris1991 to nawet dobrze mi chodzi ;) Da się oglądać :D |
Cytat:
|
Cytat:
POLECAM, jakość, nie najlepsza, ale idzie naprawdę dobrze. Czasami sopcast takiej jakości nie daje!:) |
Cytat:
|
Cytat:
|
Dobrze działało całą pierwszą i teraz też dobrze. Przynajmniej u mnie :)
|
U mnie też obie połowy szły
|
fajna stronka dzieki za info
|
jak ktos ma cynk na lige plus to poprosze bardzo
|
Mecz: Barcelona- Boca Juniors można zobaczyc np. na Hot Birdzie 13E Np na TVE International
http://liveonsat.com/daily.php |
co do tego Justina to w przypadku tych starych bramek wystarczylo link odswiezyc i bylo wszystko good.
To tak na przyszłość ;) |
Jest jakaś alternatywa do justintv? bo z tego co widze na sopcastcie nie bedzie transmisji a justintv jest w fatalnej jakości. Dziwnie sie ze np. canal plus nie daje transmisji z pojedynczych meczow przez neta chocby za 10zl od spotkania. Wolałnym zaplacić i miec w dobrej jakosci niz domyslac sie kto akurat prowadzi piłkę...
|
jakby C+ dawał za 10 zeta mecze, to by nikt nie kupował platformy cyfrowej, bo 80% ludzi ma Cyfre+ zeby ogladać lige. C+ by sie to nie opłacało
|
Cytat:
|
wiecie moze czy jak podepne do satelity działajacen na N-ce , dekoder C+ to bedzie działało?
badz jak zrobic by działało help |
Widać dodali sopcasta bo jak wczesniej patrzylem to nie bylo. Ciekawe w jakiej jakosci bedzie szlo. Co do transmisji to wystarczy dać dostęp tylko dla zagranicznych IP i problem z głowy. NIe wiem może im sie to poprostu nie oplaca...
|
Polik Tv nadaje teraz w Jakosci 540kb/s , kazdy z laczem 1mb lub lepszym moze ogladac. a co do jakosci to wystarczy samemu sprawdzic jak dziala kanal podczas transmisji. tu znajdziecie rozklad jazdy sport-live.org
pozdrawiam |
Fajnie dzieki. Jesli rzeczywscie bedzie szlo w 540kb to zajebiscie bo przy 400kb juz sie da ogladac.
|
ale ten sopcast jak ja oglądałem mecz Wisłeki to są trochę spóźnienia, nie zacina się w ogóle ale są spóźnienia, w tv szybciej leci mecz tak mi sie zdaje , ja mam neta 1024kb/s ale są spóźnienia
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 10:03. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl