![]() |
pracuje/pracował ktoś w Tesco ? jak wrażenia ,jak płaca itd..
|
Witam
Szukam z kumplem pracy jako operator koparko-ładowrki Może wie ktoś o jakiś przyjęciach ewentulanie o jakiś firmach gdzie mają taki sprzęt Pozdrawiam |
Do centrum budowlanego na stanowiska:
HANDLOWIEC nr ref. 4P/H/0609 SPRZEDAWCA / KASJER nr ref. 4P/SK/0609 SPECJALISTA DS. ZAOPATRZENIA nr ref. 4P/SZ/0609 KOORDYNATOR SKLEPU nr ref. 4P/KS/0609 SPECJALISTA DS. PERSONALNYCH nr ref. 4P/SP/0609 Do Hurtowni części do samochodów: MAGAZYNIER nr ref. 5P/M/0609 wymagania: - dokładność i skrupulatność - wykształcenie min. średnie - znajomość branży motoryzacyjnej - dyspozycyjność - umiejętność rozwiązywania problemów - mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku PRACOWNIK DZIAŁU SPRZEDAŻY nr ref. 5P/PS/0609 wymagania: - dokładność i skrupulatność - wykształcenie min. średnie - znajomość branży motoryzacyjnej - dobra znajomość pakietu MS Office - umiejętność rozwiązywania problemów - mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku oferujemy: - odpowiedzialną i dynamiczną pracę w stabilnej firmie - perspektywę awansu i rozwoju zawodowego - motywacyjne wynagrodzenie Osoby zainteresowane proszę o przesłanie CV, z numerem referencyjnym w tytule wiadomości na adres: [email protected] ewentualnie pw. Szczegóły ofert - info telefoniczne, po przesłaniu CV. |
pracował ktoś z was w Decathlonie ew exisport? jaka płaca, atmosfera itd... z góry dzieki
|
Nie wie ktoś czy jest jakaś robota na wakacje w Myślenicach albo okolicach? Mam 15 lat i chciałbym coś zarobić.
|
Potrzebuje odbyc w wakacje praktyke w budowlance jestem studentem IV roku ,czy ma ktos jakies oferty???
|
mam takie pytanie,słyszałem,że osiedle pilotów jest niebezpieczne a moge tam podjąć prace w sklepie i wracałbym do domu nocą jesli ktoś kto wie jak tam jest mógłby się wypowiedzieć to bedze wdzieczny.
|
Potrzebuje osoby która zajmuje/zajmowała się pisaniem/sprawdzaniem biznesplanów, jest ktoś taki?Jak coś to na priv
|
Gdzie pracę dorywczą
Poszukajcie na portalu pracy dorywczej www.dorywczak.pl
|
Orientuję się ktoś jakie zarobki są w Auchanie na stanowisku kasjera lub jako pracownik hali ?
|
jak wyglada praca w PKP
obowiazki, wymagania, kasa ? |
Cytat:
jakie stanowisko? napisz a postaram sie dac szczegóły |
konduktor na trasach polskich.
z góry dziękuje. |
odpornosc na stres, elastycznosc, czesto podroze, na poczatek masz 1500 brutto
kazego roku podnoszona pensja, od drugiego roku full wypas socjał z firmy |
wymagania? szkola? jezyki?
|
średnie z maturą
|
I 'mile widziana znajomość języka obcego w stopniu komunikatywnym'.
|
Jest może ktoś kto pracował w drukarni Doneley na ul. Obrońców Modlina? Jak cos rposzę kontakr na priv, mam pare pytań ;)
|
Był ktoś z was na jakiś rozmowach kwalifikacyjnych do powstającego na Bonarce Auchana?
|
Cytat:
Cytat:
gumtree zalane od takich ogloszen, pracowal ktos w tym czyms? na czym to polega? |
Cytat:
a ja sie bawie w kilku pp miesiecznie mam druga wypłate zainteresowanych zapraszam na priv |
A na czym polega taka praca przez internet? Jestem ciekaw. Trzeba mieć jakiś wymagany wiek/zawód?
|
do usunięcia
|
ZOLA,Ty chyba mówisz o Van-Sellingu,tzn sprzedaży z samochodu. Jest to rodzaj pracy przedstawiciela handlowego,tyle że masz towar na samochodzie i sama go sprzedajesz.Sama wypisujesz faktury,itd... Nie wiem,czy to miałas na mysli,ale mnie się to pierwsze skojarzyło...
|
Cytat:
Dla niedowiarków co mi zarzucają że ludzi w konia robie - zarobki tylko z jednego pp za lipiec |
Cytat:
kolega był 1100 zł na rękę |
Cytat:
|
Cytat:
Jakaś strona www, podsyłanie znajomym czy...spam? Zastanawiałem się własnie and stroną www ale nie jestem pewien czyby się to kalkulowało. Bo widze że moderatorzy już zwalczyli konkurencję usuwając Twój podpis :) |
Asystent doradcy finansowego. Osoba zatrudniona na w/w stanowisku będzie odpowiedzialna za kontakt z klientem i zawieranie umów finansowo-ubezpieczeniowych.
Praca zadaniowa (nienormowana). Dodatkowym atutem będzie doświadczenie w branży finansowej oraz co uważam za ważniejsze - swoboda w kontaktach z klientem. czyli chodzę po domach i wciskam ubezpieczenia??? |
Szukam pracy na 3/4 lub cały etat w Krakowie. Nie interesują mnie zarobki prowizyjne, tylko stała pensja lub stawka godzinowa. Ma ktoś coś może? Szukam 4 miesiące... Proszę o pomoc, pozdro :)
|
Cytat:
|
Pracował ktoś w OVB i może powiedzieć pare słow o nich?
|
OVB ? - mozesz rozwinąć
|
OVB tak jak i Efect, to firmy "doradztwa finansowego", które takiego młodego zaciągniętego pracownika, który widzi przed sobą ogromne wypłaty, wysyła do klienta i każe mu wmówić, że trzeba na 3 filar oszczędzać, że będzie się miało tragiczną emeryturę, że ma się złe OFE i oni wiedzą lepiej jak pomóc. Ogólnie, ze szczerego serca odradzam, bo można się natyrać za nic, a w dodatku mocno spieprzyć sobie imię.
|
Maciejj: http://www.ovb.pl/
Dzięki Gargamel. |
Dałem się naciąć na taką analizę właśnie z efectu. Masakra. Szczyt szczytów, żenada, dno i 80 kg mułu. .......enie kotka za pomocą młotka. Nigdy więcej żadnemu gościowi się w takie bzdury wciągnąć nie dam.
|
Cytat:
dziekuje:) |
Cytat:
http://ziuber.pl/pic/pp/bet/200903stat.jpg tutaj źródło http://forumpi.pl/e-biznes/pp-bet-at...47.html#p18452 Tak mi sie skojarzyło kolego... :-p |
Witam.
Ma ktos jakiś pomysl jak zagosporadowac niewielki lokal w krakowie przy przystanku tramwajowym? Aha-kiosk odpada. |
Mała gastronomia? Zapiekanki, frytki itp...
To zawsze schodzi szczegolnie na pętlach tramwajowych i autobusowych |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 13:08. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl