Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Praca (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=3012)

South 15.06.2009 18:02

pracuje/pracował ktoś w Tesco ? jak wrażenia ,jak płaca itd..

adTSam 15.06.2009 18:37

Witam
Szukam z kumplem pracy jako operator koparko-ładowrki Może wie ktoś o jakiś przyjęciach ewentulanie o jakiś firmach gdzie mają taki sprzęt
Pozdrawiam

aluszkaa 16.06.2009 15:57

Do centrum budowlanego na stanowiska:

HANDLOWIEC

nr ref. 4P/H/0609

SPRZEDAWCA / KASJER

nr ref. 4P/SK/0609

SPECJALISTA DS. ZAOPATRZENIA
nr ref. 4P/SZ/0609

KOORDYNATOR SKLEPU
nr ref. 4P/KS/0609

SPECJALISTA DS. PERSONALNYCH
nr ref. 4P/SP/0609

Do Hurtowni części do samochodów:

MAGAZYNIER

nr ref. 5P/M/0609

wymagania:
- dokładność i skrupulatność
- wykształcenie min. średnie
- znajomość branży motoryzacyjnej
- dyspozycyjność
- umiejętność rozwiązywania problemów
- mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

PRACOWNIK DZIAŁU SPRZEDAŻY
nr ref. 5P/PS/0609

wymagania:
- dokładność i skrupulatność
- wykształcenie min. średnie
- znajomość branży motoryzacyjnej
- dobra znajomość pakietu MS Office
- umiejętność rozwiązywania problemów
- mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

oferujemy:

- odpowiedzialną i dynamiczną pracę w stabilnej firmie
- perspektywę awansu i rozwoju zawodowego
- motywacyjne wynagrodzenie


Osoby zainteresowane proszę o przesłanie CV, z numerem referencyjnym w tytule wiadomości na adres:
[email protected]
ewentualnie pw.
Szczegóły ofert - info telefoniczne, po przesłaniu CV.

hudinho 23.06.2009 10:52

pracował ktoś z was w Decathlonie ew exisport? jaka płaca, atmosfera itd... z góry dzieki

bearex 25.06.2009 19:33

Nie wie ktoś czy jest jakaś robota na wakacje w Myślenicach albo okolicach? Mam 15 lat i chciałbym coś zarobić.

gooro33 26.06.2009 14:33

Potrzebuje odbyc w wakacje praktyke w budowlance jestem studentem IV roku ,czy ma ktos jakies oferty???

WhiteStarDvisionTheBest 01.07.2009 22:13

mam takie pytanie,słyszałem,że osiedle pilotów jest niebezpieczne a moge tam podjąć prace w sklepie i wracałbym do domu nocą jesli ktoś kto wie jak tam jest mógłby się wypowiedzieć to bedze wdzieczny.

pff 02.07.2009 10:20

Potrzebuje osoby która zajmuje/zajmowała się pisaniem/sprawdzaniem biznesplanów, jest ktoś taki?Jak coś to na priv

nar 02.07.2009 19:06

Gdzie pracę dorywczą
 
Poszukajcie na portalu pracy dorywczej www.dorywczak.pl

WzT 03.07.2009 13:48

Orientuję się ktoś jakie zarobki są w Auchanie na stanowisku kasjera lub jako pracownik hali ?

nero 16.07.2009 15:11

jak wyglada praca w PKP
obowiazki, wymagania, kasa ?

Maciejj 16.07.2009 16:35

Cytat:

Pierwotnie napisane przez nero (Post 763014)
jak wyglada praca w PKP
obowiazki, wymagania, kasa ?


jakie stanowisko?

napisz a postaram sie dac szczegóły

nero 16.07.2009 19:12

konduktor na trasach polskich.
z góry dziękuje.

Maciejj 16.07.2009 20:54

odpornosc na stres, elastycznosc, czesto podroze, na poczatek masz 1500 brutto
kazego roku podnoszona pensja, od drugiego roku full wypas socjał z firmy

nero 16.07.2009 21:28

wymagania? szkola? jezyki?

Maciejj 16.07.2009 21:50

średnie z maturą

wisl@k_TS 16.07.2009 22:40

I 'mile widziana znajomość języka obcego w stopniu komunikatywnym'.

pozdi91 18.07.2009 21:22

Jest może ktoś kto pracował w drukarni Doneley na ul. Obrońców Modlina? Jak cos rposzę kontakr na priv, mam pare pytań ;)

WzT 25.07.2009 10:54

Był ktoś z was na jakiś rozmowach kwalifikacyjnych do powstającego na Bonarce Auchana?

mariano710 27.07.2009 16:54

Cytat:

praca dodatkowa
Cytat:

Jeśli masz parę minut dziennie, dostęp do internetu i chęć zarobienia 400-500zł miesięcznie, napisz do mnie a podam Ci więcej szczegółów

gumtree zalane od takich ogloszen, pracowal ktos w tym czyms? na czym to polega?

Maciejj 27.07.2009 20:34

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mariano710 (Post 769479)
gumtree zalane od takich ogloszen, pracowal ktos w tym czyms? na czym to polega?


a ja sie bawie w kilku pp

miesiecznie mam druga wypłate

zainteresowanych zapraszam na priv

LeszekABG 27.07.2009 21:04

A na czym polega taka praca przez internet? Jestem ciekaw. Trzeba mieć jakiś wymagany wiek/zawód?

Zola 30.07.2009 15:28

do usunięcia

M.C (nowy kleparz) 30.07.2009 20:53

ZOLA,Ty chyba mówisz o Van-Sellingu,tzn sprzedaży z samochodu. Jest to rodzaj pracy przedstawiciela handlowego,tyle że masz towar na samochodzie i sama go sprzedajesz.Sama wypisujesz faktury,itd... Nie wiem,czy to miałas na mysli,ale mnie się to pierwsze skojarzyło...

Maciejj 04.08.2009 21:44

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Maciejj (Post 769629)
a ja sie bawie w kilku pp

miesiecznie mam druga wypłate

zainteresowanych zapraszam na priv






Dla niedowiarków co mi zarzucają że ludzi w konia robie - zarobki tylko z jednego pp za lipiec

siara 04.08.2009 21:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WzT (Post 767897)
Był ktoś z was na jakiś rozmowach kwalifikacyjnych do powstającego na Bonarce Auchana?


kolega był 1100 zł na rękę

pirat.z.karaibow 04.08.2009 21:53

A co to? Na czym to polega?

Svartis 04.08.2009 21:56

Można wiedzieć w jaki sposób promujesz te linki?
Jakaś strona www, podsyłanie znajomym czy...spam?
Zastanawiałem się własnie and stroną www ale nie jestem pewien czyby się to kalkulowało.

Bo widze że moderatorzy już zwalczyli konkurencję usuwając Twój podpis :)

Opętany 07.08.2009 11:14

Asystent doradcy finansowego. Osoba zatrudniona na w/w stanowisku będzie odpowiedzialna za kontakt z klientem i zawieranie umów finansowo-ubezpieczeniowych.
Praca zadaniowa (nienormowana).
Dodatkowym atutem będzie doświadczenie w branży finansowej oraz
co uważam za ważniejsze - swoboda w kontaktach z klientem.

czyli chodzę po domach i wciskam ubezpieczenia???

troj88 07.08.2009 11:33

Szukam pracy na 3/4 lub cały etat w Krakowie. Nie interesują mnie zarobki prowizyjne, tylko stała pensja lub stawka godzinowa. Ma ktoś coś może? Szukam 4 miesiące... Proszę o pomoc, pozdro :)

Maciejj 07.08.2009 18:53

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Opętany (Post 775112)
Asystent doradcy finansowego. Osoba zatrudniona na w/w stanowisku będzie odpowiedzialna za kontakt z klientem i zawieranie umów finansowo-ubezpieczeniowych.
Praca zadaniowa (nienormowana).
Dodatkowym atutem będzie doświadczenie w branży finansowej oraz
co uważam za ważniejsze - swoboda w kontaktach z klientem.

czyli chodzę po domach i wciskam ubezpieczenia???

akwizycja i wciskanie kitu ludziom

Opętany 18.08.2009 11:27

Pracował ktoś w OVB i może powiedzieć pare słow o nich?

Maciejj 18.08.2009 18:29

OVB ? - mozesz rozwinąć

Gargamel 18.08.2009 18:34

OVB tak jak i Efect, to firmy "doradztwa finansowego", które takiego młodego zaciągniętego pracownika, który widzi przed sobą ogromne wypłaty, wysyła do klienta i każe mu wmówić, że trzeba na 3 filar oszczędzać, że będzie się miało tragiczną emeryturę, że ma się złe OFE i oni wiedzą lepiej jak pomóc. Ogólnie, ze szczerego serca odradzam, bo można się natyrać za nic, a w dodatku mocno spieprzyć sobie imię.

Opętany 18.08.2009 22:01

Maciejj: http://www.ovb.pl/
Dzięki Gargamel.

!!IRIVER!! 18.08.2009 22:06

Dałem się naciąć na taką analizę właśnie z efectu. Masakra. Szczyt szczytów, żenada, dno i 80 kg mułu. .......enie kotka za pomocą młotka. Nigdy więcej żadnemu gościowi się w takie bzdury wciągnąć nie dam.

Maciejj 18.08.2009 22:20

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Opętany (Post 780868)
Maciejj: http://www.ovb.pl/
Dzięki Gargamel.


dziekuje:)

Svartis 20.08.2009 12:15

Lipiec występuje też w marcu :lol:
http://ziuber.pl/pic/pp/bet/200903stat.jpg

tutaj źródło
http://forumpi.pl/e-biznes/pp-bet-at...47.html#p18452
Tak mi sie skojarzyło kolego... :-p

ted 27.08.2009 01:48

Witam.
Ma ktos jakiś pomysl jak zagosporadowac niewielki lokal w krakowie przy przystanku tramwajowym?
Aha-kiosk odpada.

StelmiOriginal 27.08.2009 07:33

Mała gastronomia? Zapiekanki, frytki itp...
To zawsze schodzi szczegolnie na pętlach tramwajowych i autobusowych


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 13:08.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl