![]() |
Cytat:
|
410. Ale próg był strasznie niski, od bodajże 229,5 przyjmowali...
|
Na wydziale sa wywieszone listy. Co ciekawe na stara maturę dostał się pan z '48 roku :P
|
mam pytanie do wszystkich przyjętych na UJ .. wybiera się ktoś na to: www.campusakademicki.pl ;> ??
|
Ja sie chciałem dowiedzieć co mam teraz zrobić... zakończyła się rekrutacja... chciałbym dostać się na zaoczne (niestacjonarne) kiedy są jakieś terminy w których będzie 2 rekrutacja albo coś takiego ??
|
szokujecie mnie ludzie tymi wynikami ja z zadnego przedmiotu nie przekroczylem 40% za wyjatkiem ustnego niemieckiego i polskiego 100% i 95% :)
ale na turystyke sie dostane prywatno-stacjonarna prace mam wiec co mi wiecej trzeba :) |
Na początku tego postu chciałbym pogratulować tym osobom, którzy zdali maturę, i dostali się tam gdzie dostać się chcieli.Ja maturę mam długo przed sobą.Czyli za 4 lata.Ale najważniejsze według mnie jest to,żeby maturę zdać.
|
Czy dysponuje ktoś progami punktowymi z tego roku na:
- prawo, politologię, stosunki międzynarodowe (UJ) - politologię (AP) - stosunki międzynarodowe (AE / UE) |
Na prawo okolo 237 pkt.
|
To sie pochwale: Zarzadzanie i Inzynieria Produkcji na AGH wydzial Gornictwo i Geoinzynieria. Moze kos z forum tez sie tam dostal? :D
|
Zarządzanie na Uniwersytecie rolniczym, ktos jeszcze sie tam dostal?
|
Dzięki wielkie. Wynik ze SM widziałem, aczkolwiek kompletnie się nie orientuję jaka była maksymalna ilość punktów do zdobycia we wszystkich ww. kierunkach.
|
Na stosunki na UJ maksymalnie było do zdobycia 500 pktów. Po 200 z geografii i historii (rozszerzona x2, podstawowa x1) i 100 z angielskiego (rozszerzona x1, podstawowa x0,5). Próg w pierwszej rekrutacji 229,5, w drugiej spadł poniżej 200, czyli masakrycznie nisko...
|
Dzięki wielkie, Jurand!
CZeKa-N i mb_1906 - dzięki za informację. Będę wdzięczny, jeżeli moglibyście pomóc i napisać o max. ilości punktów do zdobycia na ww. kierunkach. |
wiecie może o ile mniej więcej obniża się próg w drugiej rekrutacji?
zabrakło mi 7 punktów do dostania się na AP :/ |
co sądzicie o zaocznych na ap, kierunek - politologia? dobry pomysl ? :)
|
ja też myślę o zaocznych na AP tylko że o administracji ewentualnie pedagogice społeczno-opiekuńczej
|
;>
a czy ktoś z obecnych tutaj wybiera się ktoś na KSW?? ;>
|
a może ktoś z GAP na UE się ujawni, jeśli są takowi oprócz mnie?
|
mam pytanie,jest tu ktoś z Ekonomicznej z Turystyki? Bo chciałbym się doinformować troszke o tym kierunku na AE :)
|
Dostał się ktoś stąd na dzienną anglistykę na AP? Ja tam idę :)
|
Matematyka na PK wita.. Moze byc ciezko, ale prog znacznie spadl w porownaniu do poprzedniego roku, bo ja z 52% z matmy sie dostalem..
|
Próg na geodezję na AGH jaki był? Jak z pracą po tym? Zrobiłem sobie mature z tego roku, angol podstawowy 55% gegra rozszerzona 72% dostałbym się?
|
820 - nie dostałbyś się
|
nie...próg wynosił około 825pkt...a Ty miałbyś coś koło 650 - 700pkt...a co do pracy to chyba musi być nieźle skoro taki prog był :)
ps: jak się pouczysz geografii przez ten rok to spokojnie napiszesz na 80 procent...a z takim wynikiem już miałbyś szanse z listy rez. pozdrawiam edit: słabe tempo :D |
Cytat:
|
Cytat:
No teraz pisałem tak sobie, z dupy bez przygotowania... A jak sie przekroczy próg 80 z przedmiotu to się ma jakoś inaczej liczony, tylko jak? I jeszcze czy ktoś zna próg na PK na Budowę Maszyn? Z majcy na cuda nie liczę, ale może sie wezme jak bym miał szanse (wchodzi mi łatwo ale mi sie nie chce :D ) |
Cytat:
|
Taa, Politologia, Stosunki Międzynarodowe - masa perspektyw:-)
A na geodezji kokosów się nie zbije raczej, oczywiście wiadomo, że jak się rozkręci firme to może być dobrze, ale szeregowi pracownicy jednej z wiekszych krakowskich firm zarabiaja mniej niz np. pracownicy MPO... |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
specjalizacja administracja rządowa i publiczna i jest git. można po tym pracować we wszelkiego rodzaju instytucjach rządowych, samorządowych, pozarządowych, europejskich, administracji etc. Przy obecnym postępie biurokratyzacji w Europie ... mnie to odpowiada. |
Cytat:
|
Cytat:
W poprzednim roku (nie wiem jak w tym ale skoro wszystko spada to napewno podobnie) wystarczyło że zdałeś matme podstawową na 30% i się dostałeś. |
Kierunek: POLITOLOGIA
Studia NIESTACJONARNE DRUGIEGO STOPNIA (2,5-LETNIE) - nienauczycielskie dla absolwentów studiów zawodowych z dyplomem Wyższych Szkół Oficerskich lub dyplomem licencjata kierunków humanistycznych, ekonomicznych, pedagogicznych, prawa i administracji, geografii, turystyki oraz kierunków pokrewnych z wyłączeniem politologii na te studia można iść po każdym kierunku humanistycznym oprócz politologii? dobrze rozumiem? |
Cytat:
A jeśli marzy Ci się praca w instytucjach unijnych, to najważniejsza jest płynna znajomość dwóch języków obcych, a nie konkretne wykształcenie. |
Jest ktos na KSW - Turystyka miedzynarodowa?
|
lub na turystyce na Ekonomicznej? :) Potrzebuje wiedzieć czy na Ekonomicznej nawet na Turystyce jest duży nacisk na matematyke?
|
Cytat:
Jest tam wogóle matma? |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 00:25. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl