![]() |
Cytat:
Ja po prostu lubię takie prowokujące zachowania piłkarzy, bo są jakimś dodatkiem, powodują że sportowe starcie drużyn staje się widowiskiem. Jeszcze lepiej, jeśli to nie uderza w mój ukochany klub, tylko dzieję sie gdzieś daleko. Cytat:
|
prowokacja Adebayora to jedno.ja zwróciłem bardziej uwage na to co zrobił chwile wcześnie Van Persiemu.
kto widział ten wie,kto nie widział to... RvP robił wślizg,murzyn sie odsunął po to by po chwili CELOWO!!! depnąć kołkami w twarz holendra... na powtorkach wydaje sie ze jeszcze przydepnął mu dłoń. nie bede komentować ani jednego ani drugiego zeby nie dostać "nagrody" za rasizm :) |
Cytat:
http://www.eurosport.pl/pilka-nozna/...o2065702.shtml |
West Ham 2:3 Liverpool
Porażka, która wstydu nie przynosi. |
Foster :lol:
Broni w ManU chyba tylko dlatego, że jest anglikiem. |
Fajny mecz :)
|
ktos wie za co sedzia doliczył 6 min?:D nie zebym sie smucil... :P
|
Ależ widowisko :) ale doliczenie 6 minut to lekkie przegięcie...
|
Niesamowity mecz :pobity:
Przyznam że ostatnio ograniczyłem się do oglądania polskiej ligi i to pewnie spotęgowało odczucie zajebistości tego widowiska :) |
piękny mecz :)
gratulacje dla ManUtd...zasłużyli na zwycięstwo. fajnie jest nie raz zobaczyć jak się w piłkę gra, a nie piłkę kopie...:) wczoraj Barcelona - Atletico, dziś takie derby...pięknie. wracamy do naszej szarej ligi teraz... |
Mecz jak na derby przystało :) Emocje do samego końca i to dosłownie. A w Manchesterze to od dzisiaj kochają Owen'a :D Szczególnie Ferdinand wisi mu piwo, bo wpadkę zaliczył niezłą przy golu na 3-3 :P
|
Piękny mecz, piękne bramki, a wszystko na pięknym stadionie. Takie mecze oglądać można bez końca
|
Jak to ktos gdzies ladnie okreslil. To jest zupelnie inna dyscyplina sportu niz w Polsce :-)
|
Jest gdzies skrot meczu Manu z polskim komentarzem z Cyfry+?:)
|
Cytat:
|
Yszszz k**** a a bylo tak dobrze gol w 90 minucie i bylby remis.
Meczyk piekny,ale jako kibic City ... tak nie do konca :D |
Cytat:
bo nie wiem jak reszta Towarzystwa na tym forum...ale większość kibicuje TS, więc tego się trzymaj... |
Cytat:
hehehe to juz nie mozna sympatyzowac z innym klubem zagranicznym ??? :) Lubie tez Leeds i Newcastle ,aaa i jescze Barce ,i tak jak miowisz jak wiekszosc tu kibicuje TS. |
Wiem, że temat o Anglii, ale dziś na północy też ciekawy mecz był.
Rangers 2:1 Celtic Spodziewałem się nudnego spotkania. Okazało się, że był to na prawdę szybki, fajny mecz. Pozdro dla kibiców Celticu http://i.dailymail.co.uk/i/pix/2009/...06_468x406.jpg :D |
Oglądacie derby Londynu?
Co za gol Fabregasa! Piękne 2-0 do przerwy :) |
Ja myślę, że mistrzem w końcu zostanie Liverpool. Chociaż ma dziwne wahania formy :)
|
Cytat:
|
Mój faworyt-Chelsea nadal prezentuje bardzo wysoką formę. :) 4-0 z Boltonem!!! :)
|
Cytat:
|
Wie ktoś, dlaczego dzisiaj trenerzy (przynajmnie Wenger i Allardyce) mieli wczepionego kwiatka (?) w klapę marynarki?
|
Cytat:
|
Historyczny wynik, Villansi po przeszło ćwierćwieczu wygrywają na Old Trafford!
W dodatku Chelsea, Tottenham i City też zgubiły punkty a jutro Liverpool gra z Arsenalem i ktoś z czołówki też zgubi punkty. Co do samego meczu, to powinno się go pokazywać wszystkim adeptom piłki nożnej jako przykład dobrej gry defensywnej. Villa w tyłach była niewiarygodna- asekuracja, przekazywanie zawodników, podwajanie, timing dojścia, ocena sytuacji, czytanie gry, czyste wejścia, gra bez ryzyka faulu i nie wybijanie na oślep. |
A Chelsea pokazała jak się nie powinno grać w obronie . :D
|
super wynik :)
bardzo lubię Aston Ville:) może powalczą o coś więcej w tym sezonie? w tamtym mieli za wąską kadrę, ale teraz po kilku wzmocnieniach dysponują wyrównanym zespołem z liderami w osobie Agbonlahora i Younga. Najbardziej "angielski zespół" z czołówki. |
West Ham United zdobywa kolejną pozycję w wyścigu do spadku. Dziś rozbił się o mur w Birmingham (po raz pierwszy od 1985!). Tymczasem rywale w postaci Wolves i Boltonu ułatwili Młotom zadanie, pierwsi wygrywając, drudzy remisując. We wtorek mecz o sześć punktów z Tymi-co-Smolarka-nie-chcieli.
:-/ |
Cytat:
|
Zgadzam się z przedmówcami - mecz MUFC - Villa rewelacyjny! Tempo akcji niesamowite. Ale swoją drogą to co zrobił Berbatov, to chyba nie przystoi piłkarzowi za ok 30 mln funtów. Takie ładne podanie szło...
|
MU - Villa. Zaimponowali mi zawodnicy Villas, zarówno poruszaniem się bez piłki, jak i w grze defensywnej. Miło się oglądało to spotkanie,mimo,że nie obfitowało w sytuacje bramkowe. Meczów Villas wiele nie widziałem, ale jak oni tak grają zazwyczaj to widze ich w czołówce na koniec roku. Na tle Tottenhamu czy rozreklamowanego City prezentują się o niebo lepiej. Niby Kogutu i City powinny się włączyć do rywalizacji o czołowe lokaty,ale gołym okiem widać,że brak im dobrych...trenerów, którzy by ich dobrze ustawili. Villa na ich tle potencjałem jest slabsza, ale widać równoważy to osoba trenera Villas który wie jak to wszytko poukładać. Zresztą ich pozycja w lidze nie jest przypadkiem. Zobaczymy co pokażą dalej.
The Redds - Arsenal. Tak słabego i wypranego z emocji spotkania dawno w lidze angielskiej nie widziałem. Nie było tam nic co by mnie mogło czymś zaskoczyć. Ot grali owszem składnie,płynie, ale nic z tego nie wynikało. Wyglądało to na zasadzie trzeba grać ot gramy, ale bez przekonania. Pierwsza bramka padła po makabrycznym błędzie, na takim poziomie był to błąd,że facet powinien oddać sprzęt,przeprosić i opuścić klub. Ani nie piąstkował,ani nie łapał tej piłki,co on chciał zrobić? Ponarzekam jeszcze trochę. The Reeds. Każdy ich mecz jest dla mnie katorgą, bo nie lubię oglądać zespołów grających bez przekonania,tak jak wspomniałem na wstępie,gra dla gry. Torres,co ten dzieciak zrobił w pierwszej połowie?Z takiej sytuacji jak on,analogicznej Droghba pokazał profesurę. Technicznie bez napalania się uderzył w sam róg bramki. Ale o Droghbie później. Póki co Torres pokazał,że za 10 lat jak już nie będzie grać w piłkę,mało kto o nim będzie pamiętać. Jest to kolejny mecz,który oglądam i Torres wykazuje się umiejętnościami jak przeciętny grajek z wyższej półki. Nic specjalnego. Torres zawodzi na całej linii,albo zwyczajnie nie jest tak dobry jak niektórzy sądzą. Gdzie mu nawet do dryblingu Adebayora,ha. Miejsce Liverpoolu w lidze jest raczej nie przypadkowe. W takiej lidze jak angielska udawania i dobry PR na nic się zdają. Co najwyżej do pierwszego meczu, tak murawa szybko i zdecydowanie wszyto weryfikuje. To nie Polska ,że na 10 bramkach strzelonych w jednym sezonie można na kicie jechać później całą karierę, jaki to wybitny zawodnik:). Ale nie mówmy o patologiach futbolu. The Reeds mają wyraźny kryzys i powinni coś zmienić. Co nie mam pojęcia,ale coś muszą,bo inaczej nie zakwalifikują się nawet do LE w przyszłym sezonie. Co do Arsenalu,fajnie,że wygrali,ale nie jest to zespół na mistrzostwo, na LM,na LE nawet. Ot fajnie pracują z młodzieżą. 5-4 miejsce to maksimum co mogą co roku ugrywac przy tej polityce. Chelsea- Everton. The Blues pokazali mimo remisu jakie dwa niesamowite żądła posiadają z przodu. To co potrafią Droghba i Anelka jest nieprawdopodobne. Opanowanie, i nieszablonowość w ich wykonaniu przechodzi wszelkie granicę. Studiowałem obydwu w ostatnich meczach,muszę Wam powiedzieć,że dawno tak kompletnych zawodników nie widziałem. Mają wszystko. Wzrost,siła,gibkość,precyzja,technika,przegląd pola, i ta lekkość. Patrząc na ich grę to tak jakbym słuchał Mozarta, delikatnie,zmysłowo, daleko wykraczając poza jaźń przeciętnego odbiorcy. Przy pierwszej bramce Droghba zachował się jak geniusz,odniosłem wrażenie,że wiedział,że dostanie piłkę w tempo,że wygra szarpaninę z obrońcą i,że wiedział gdzie będzie ustawiony bramkarz. Bezbłędny. Druga bramka to samo. Zdecydowanie bez siły,uprzedził obrońcę przyłożył stopę i wpadło. Zachwycająca lekkość gry. |
Jak zobaczylem tempo akcji na meczu MU-Villa ,to jestem zdania ze zaden Polak nie ma sie nawet tam co pchac...cos nieprawdopodnego....
|
Coraz więcej piszą,że Hughes wyleci po meczu z Sanderlandem. Nie wiem na ile to prawda,ale wcale bym się nie zdziwił,bo Citizens grają okropnie,a już napewno nie na miarę swoich możliwości i potencjału. podobno na Hiddinka się napalili,doskonały wybór. Na ile to wszytko prawda to czas pokaże, ale dobrze,że w końcu ktoś pisze i mówi w Anglii o tym,że Hughes to cienki trener. Teraz tylko czekam kiedy wywalą Z Tottenhamu Redknappa. Facet też mizernie prowadzi Koguty. A zmiany są potrzebne,bo do Birmingham wszedł nowy właściciel i zaraz zacznie się rozpychać,tak więc trzeba naprawdę coraz lepszych kopaczy podpisywać,no ale musi iść to w parze z dobrymi szkoleniowcami,bo inaczej sa efekty jak w przypadku City i Kogutów. Zawodnicy topowi a grają jak Odra.
The Reds ptrzegrali z Portsmuth 2-0. Pytań nie mam. Ale chyba będzie więcej takich wyników coś czuje w wykonaniu chłopców Beniteza. Gratulacje dla Granta. |
The Reds ptrzegrali z Portsmuth 2-0. Pytań nie mam. Ale chyba będzie więcej takich wyników coś czuje w wykonaniu chłopców Beniteza.[/quote]
I dzięki Bogu kupon poszedł się paść...:) Ostatnio coś liga angielska szaleje nie tylko Liverpool. |
Liverpool przegrywa (trwa I połowa) z Fulham. Na początku spotkania Kuszczak obronił instynktownie super sytuację, wypiąstkował piłkę nad bramkę. Znakomita interwencja.
Niestety kilka minut później puścił strzał zza pola karnego. Trochę jego winy w tej bramce niestety było |
Ostatecznie Fulham "gromi" u siebie United ostatecznie 3-0. Kuszczak dzisiaj nie grał za dobrze zreszta obrona to samo. Nie wiem czy przypadkiem to nie jego ostatni mecz w bramce MU. Co do dzisiejszej porazki swietna okazja Arsenalu na zblizenie sie do United na 2pkt. Na szczescie Hull na wyjeździe strasznie słabo sie spisuje dlatego nie ma innej mozliwosci jak wygrana dzisiaj Kanonierów.
|
Arsenal też jakoś specjalnie nie zachwyca. Póki co to Hull ma więcej piłkę przy nodze. Teraz ładny strzał Eduardo,ale kombinacyjnie strasznie męczą.Tylko niekonwencjonalne zagrania coś mogą zmienić,Hull widać ma rozpracowane schematy Kanonierów.
Szansa jutro dla Chelsea otwiera się piękna. Tylko pokonać słabiutki WHU i powiększy przewagę nad United. No i plotki stały się w połowie potwierdzone. Wywalono Hughsa z City,plus dla The Sun,ale niestety nie trafili z następcą. Hiddink zostaje w Rosji a trenerem City został Mancini. W sumie taka sobie roszada. |
I jak zwykle Arsenal w drugie czesci dominował - mistrz drugiej połowy (Wenger). Rozklepana druzyna Hull po przerwie, Almunia obroniony karny. Liga stała sie bardzo atrakcyjna - wystarczy popatrzec na góre tabeli. W meczu z WHU Chelsea wcale nie musi wygrac. Mysle, ze i dzisiaj moze byc ciekawie.
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 03:02. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl