Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park Sportowy (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=8)
-   -   Premiership (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=272)

FredzIo 14.09.2009 19:27

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Proud (Post 792884)
Dolhy, albo tak jakby nagle Głowa odszedł do Cracovii, bo mu więcej kasy dała. Co byś wtedy o nim powiedział?

Przedstawiłeś sytuacje skrajnie absurdalną. Oczywiście, że bym był niezadowolony i stracił sympatie do Głowy, choć w meczu bezpośrednim bym mu dogryzał, gwizdał itd. To spokojnie podchodząc do tego zrozumiałbym to. Całowanie herbu jest już oklepane. Tak samo robi Marcelo i wszyscy dobrze wiemy, że Wisła jest dla niego przystankiem w drodze do wielkiej kariery.
Ja po prostu lubię takie prowokujące zachowania piłkarzy, bo są jakimś dodatkiem, powodują że sportowe starcie drużyn staje się widowiskiem. Jeszcze lepiej, jeśli to nie uderza w mój ukochany klub, tylko dzieję sie gdzieś daleko.
Cytat:

Pierwotnie napisane przez Proud (Post 792884)
dziwię się też Twojemu zdaniu na ten temat...bo fajnie kontrastuje Twoje ostatnie zdanie (Rozumiem, że Ty swojego miejsca pracy nie opuścisz do końca życia) z Twoim podpisem :)

To, że potrafie zrozumieć decyzje o zmianie klubu, to nie znaczy, że nie pochwalam jeśli zawodnik jest wierny jednej drużynie :). Ty za to prezentujesz skrajne podejście, stąd wzięło się moje ostatnie zdanie.

rocco_1906 14.09.2009 19:35

prowokacja Adebayora to jedno.ja zwróciłem bardziej uwage na to co zrobił chwile wcześnie Van Persiemu.
kto widział ten wie,kto nie widział to... RvP robił wślizg,murzyn sie odsunął po to by po chwili CELOWO!!! depnąć kołkami w twarz holendra... na powtorkach wydaje sie ze jeszcze przydepnął mu dłoń.
nie bede komentować ani jednego ani drugiego zeby nie dostać "nagrody" za rasizm :)

rocco_1906 16.09.2009 22:28

Cytat:

Pierwotnie napisane przez rocco_1906 (Post 792897)
prowokacja Adebayora to jedno.ja zwróciłem bardziej uwage na to co zrobił chwile wcześnie Van Persiemu.
kto widział ten wie,kto nie widział to... RvP robił wślizg,murzyn sie odsunął po to by po chwili CELOWO!!! depnąć kołkami w twarz holendra... na powtorkach wydaje sie ze jeszcze przydepnął mu dłoń.
nie bede komentować ani jednego ani drugiego zeby nie dostać "nagrody" za rasizm :)

nie musiałem komentować:) zrobiła to za mnie FA i zawiesiła gościa na 3 spotkania,co bardzo mnie cieszy.

http://www.eurosport.pl/pilka-nozna/...o2065702.shtml

Krissu 19.09.2009 20:09

West Ham 2:3 Liverpool

Porażka, która wstydu nie przynosi.

Kamson 20.09.2009 14:03

Foster :lol:
Broni w ManU chyba tylko dlatego, że jest anglikiem.

Krissu 20.09.2009 15:32

Fajny mecz :)

LAB 20.09.2009 15:33

ktos wie za co sedzia doliczył 6 min?:D nie zebym sie smucil... :P

Kamson 20.09.2009 15:34

Ależ widowisko :) ale doliczenie 6 minut to lekkie przegięcie...

wisl@k_TS 20.09.2009 15:36

Niesamowity mecz :pobity:

Przyznam że ostatnio ograniczyłem się do oglądania polskiej ligi i to pewnie spotęgowało odczucie zajebistości tego widowiska :)

Proud 20.09.2009 15:36

piękny mecz :)

gratulacje dla ManUtd...zasłużyli na zwycięstwo.

fajnie jest nie raz zobaczyć jak się w piłkę gra, a nie piłkę kopie...:) wczoraj Barcelona - Atletico, dziś takie derby...pięknie.

wracamy do naszej szarej ligi teraz...

unpredictable_wislaczka 20.09.2009 15:46

Mecz jak na derby przystało :) Emocje do samego końca i to dosłownie. A w Manchesterze to od dzisiaj kochają Owen'a :D Szczególnie Ferdinand wisi mu piwo, bo wpadkę zaliczył niezłą przy golu na 3-3 :P

QBAS 20.09.2009 16:49

Piękny mecz, piękne bramki, a wszystko na pięknym stadionie. Takie mecze oglądać można bez końca

killzone 20.09.2009 16:51

Jak to ktos gdzies ladnie okreslil. To jest zupelnie inna dyscyplina sportu niz w Polsce :-)

walkeroo 20.09.2009 19:03

Jest gdzies skrot meczu Manu z polskim komentarzem z Cyfry+?:)

szlaQ 20.09.2009 19:25

Cytat:

Pierwotnie napisane przez QBAS (Post 794879)
Piękny mecz, piękne bramki, a wszystko na pięknym stadionie. Takie mecze oglądać można bez końca

Tylko sędziowanie jakby swojskie ;)

Wojtas 20.09.2009 23:01

Yszszz k**** a a bylo tak dobrze gol w 90 minucie i bylby remis.

Meczyk piekny,ale jako kibic City ... tak nie do konca :D

bondTSW 21.09.2009 00:59

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wojtas (Post 795190)
Yszszz k**** a a bylo tak dobrze gol w 90 minucie i bylby remis.

Meczyk piekny,ale jako kibic City ... tak nie do konca :D

to jesteś kibic Wisły, czy zależy to od ramówki C+ ...??

bo nie wiem jak reszta Towarzystwa na tym forum...ale większość kibicuje TS, więc tego się trzymaj...

Wojtas 24.09.2009 18:24

Cytat:

Pierwotnie napisane przez bondTSW (Post 795201)
to jesteś kibic Wisły, czy zależy to od ramówki C+ ...??

bo nie wiem jak reszta Towarzystwa na tym forum...ale większość kibicuje TS, więc tego się trzymaj...



hehehe to juz nie mozna sympatyzowac z innym klubem zagranicznym ??? :)

Lubie tez Leeds i Newcastle ,aaa i jescze Barce ,i tak jak miowisz jak wiekszosc tu kibicuje TS.

Krissu 04.10.2009 21:14

Wiem, że temat o Anglii, ale dziś na północy też ciekawy mecz był.

Rangers 2:1 Celtic

Spodziewałem się nudnego spotkania. Okazało się, że był to na prawdę szybki, fajny mecz.

Pozdro dla kibiców Celticu

http://i.dailymail.co.uk/i/pix/2009/...06_468x406.jpg

:D

luke1906 31.10.2009 14:48

Oglądacie derby Londynu?
Co za gol Fabregasa! Piękne 2-0 do przerwy :)

PhantomRanger 31.10.2009 14:56

Ja myślę, że mistrzem w końcu zostanie Liverpool. Chociaż ma dziwne wahania formy :)

mitmichael 31.10.2009 15:55

Cytat:

Pierwotnie napisane przez luke1906 (Post 810513)
Oglądacie derby Londynu?
Co za gol Fabregasa! Piękne 2-0 do przerwy :)

No zabójcza minuta Arsenalu. Akcja Cesca w stylu Messiego. Mecz ostatecznie 3-0, swietne widowisko.

Misterio 31.10.2009 18:34

Mój faworyt-Chelsea nadal prezentuje bardzo wysoką formę. :) 4-0 z Boltonem!!! :)

unpredictable_wislaczka 31.10.2009 22:10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez PhantomRanger (Post 810519)
Ja myślę, że mistrzem w końcu zostanie Liverpool. Chociaż ma dziwne wahania formy :)

A no dziwne, to na pewno :P Zmobilizowali się na Manchester,żeby teraz przegrać z Fulham...

Slayer666 31.10.2009 23:48

Wie ktoś, dlaczego dzisiaj trenerzy (przynajmnie Wenger i Allardyce) mieli wczepionego kwiatka (?) w klapę marynarki?

Marszałek 31.10.2009 23:59

Cytat:

Pierwotnie napisane przez PhantomRanger (Post 810519)
Ja myślę, że mistrzem w końcu zostanie Liverpool. Chociaż ma dziwne wahania formy :)

Jak się ma dziwne formy wachania to się mistrzostwa nie zdobywa. Chodzi o regularność. Poza tym wywalić powinni Beniteza,bo nic nie grają a robią z niego nie wiadomo kogo. W pierwszym sezonie mu sie chlapsło to uciekać powinien a nie udawać,że ot tak LM zdobyłem ale ja buduje coś większego:). Dla mnie Liverpool nie liczy się w walce o MA.

Uran235 12.12.2009 20:32

Historyczny wynik, Villansi po przeszło ćwierćwieczu wygrywają na Old Trafford!
W dodatku Chelsea, Tottenham i City też zgubiły punkty a jutro Liverpool gra z Arsenalem i ktoś z czołówki też zgubi punkty.
Co do samego meczu, to powinno się go pokazywać wszystkim adeptom piłki nożnej jako przykład dobrej gry defensywnej. Villa w tyłach była niewiarygodna- asekuracja, przekazywanie zawodników, podwajanie, timing dojścia, ocena sytuacji, czytanie gry, czyste wejścia, gra bez ryzyka faulu i nie wybijanie na oślep.

kosaTS 12.12.2009 20:34

A Chelsea pokazała jak się nie powinno grać w obronie . :D

Proud 12.12.2009 20:38

super wynik :)

bardzo lubię Aston Ville:) może powalczą o coś więcej w tym sezonie?
w tamtym mieli za wąską kadrę, ale teraz po kilku wzmocnieniach dysponują wyrównanym zespołem z liderami w osobie Agbonlahora i Younga. Najbardziej "angielski zespół" z czołówki.

Krissu 12.12.2009 21:00

West Ham United zdobywa kolejną pozycję w wyścigu do spadku. Dziś rozbił się o mur w Birmingham (po raz pierwszy od 1985!). Tymczasem rywale w postaci Wolves i Boltonu ułatwili Młotom zadanie, pierwsi wygrywając, drudzy remisując. We wtorek mecz o sześć punktów z Tymi-co-Smolarka-nie-chcieli.

:-/

Uran235 12.12.2009 21:56

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Proud (Post 829350)
super wynik :)

bardzo lubię Aston Ville:) może powalczą o coś więcej w tym sezonie?
w tamtym mieli za wąską kadrę, ale teraz po kilku wzmocnieniach dysponują wyrównanym zespołem z liderami w osobie Agbonlahora i Younga. Najbardziej "angielski zespół" z czołówki.

Agbonlahor i Young( Ashley), jak również Milner to wszystko fajni kopacze, z dużym potencjałem i wciąż rozwojowi, ale liderami bym ich nie nazwał. Brak im doświadczenia, a przede wszystkim solidności, wszyscy trzej są bardzo chimeryczni, zagrania bardzo dobre przeplatają z bardzo prostymi błędami. Villa na tą chwilę ma dwóch liderów. Pierwszym jest Stilian Petrov, który potrafi zapanować nad fantazją młodszych kolegów, przytrzymać piłkę ułożyć grę. Drugim liderem jest Friedel, który trzyma w ryzach defensywę i pomimo wieku(38 lat na karku!) jest czołowym bramkarzem Premiership, być może nawet najlepszym w tym sezonie. Naqjbardziej się cieszę z tego, że Downing po kontuzji jest w wysokiej formie. póki co wydaje się, że ten transfer był strzałem w dziesiątkę. Chlopak jest bardzo dynamiczny, świetnie operuje piłką, ma ostre dośrodkowanie i wpisuje się w styl gry Villansów. Teraz przydałby im się jakiś klasowy środkowy pomocnik do pary z Petrovem i jeszcze jeden dobry napastnik, bo ani Heskey, ani Carew nie zachwycają, a Delfuoneso jest za młody.

ypeeh 14.12.2009 09:25

Zgadzam się z przedmówcami - mecz MUFC - Villa rewelacyjny! Tempo akcji niesamowite. Ale swoją drogą to co zrobił Berbatov, to chyba nie przystoi piłkarzowi za ok 30 mln funtów. Takie ładne podanie szło...

Marszałek 15.12.2009 18:01

MU - Villa. Zaimponowali mi zawodnicy Villas, zarówno poruszaniem się bez piłki, jak i w grze defensywnej. Miło się oglądało to spotkanie,mimo,że nie obfitowało w sytuacje bramkowe. Meczów Villas wiele nie widziałem, ale jak oni tak grają zazwyczaj to widze ich w czołówce na koniec roku. Na tle Tottenhamu czy rozreklamowanego City prezentują się o niebo lepiej. Niby Kogutu i City powinny się włączyć do rywalizacji o czołowe lokaty,ale gołym okiem widać,że brak im dobrych...trenerów, którzy by ich dobrze ustawili. Villa na ich tle potencjałem jest slabsza, ale widać równoważy to osoba trenera Villas który wie jak to wszytko poukładać. Zresztą ich pozycja w lidze nie jest przypadkiem. Zobaczymy co pokażą dalej.

The Redds - Arsenal.
Tak słabego i wypranego z emocji spotkania dawno w lidze angielskiej nie widziałem. Nie było tam nic co by mnie mogło czymś zaskoczyć. Ot grali owszem składnie,płynie, ale nic z tego nie wynikało. Wyglądało to na zasadzie trzeba grać ot gramy, ale bez przekonania. Pierwsza bramka padła po makabrycznym błędzie, na takim poziomie był to błąd,że facet powinien oddać sprzęt,przeprosić i opuścić klub. Ani nie piąstkował,ani nie łapał tej piłki,co on chciał zrobić? Ponarzekam jeszcze trochę. The Reeds. Każdy ich mecz jest dla mnie katorgą, bo nie lubię oglądać zespołów grających bez przekonania,tak jak wspomniałem na wstępie,gra dla gry. Torres,co ten dzieciak zrobił w pierwszej połowie?Z takiej sytuacji jak on,analogicznej Droghba pokazał profesurę. Technicznie bez napalania się uderzył w sam róg bramki. Ale o Droghbie później. Póki co Torres pokazał,że za 10 lat jak już nie będzie grać w piłkę,mało kto o nim będzie pamiętać. Jest to kolejny mecz,który oglądam i Torres wykazuje się umiejętnościami jak przeciętny grajek z wyższej półki. Nic specjalnego. Torres zawodzi na całej linii,albo zwyczajnie nie jest tak dobry jak niektórzy sądzą. Gdzie mu nawet do dryblingu Adebayora,ha. Miejsce Liverpoolu w lidze jest raczej nie przypadkowe. W takiej lidze jak angielska udawania i dobry PR na nic się zdają. Co najwyżej do pierwszego meczu, tak murawa szybko i zdecydowanie wszyto weryfikuje. To nie Polska ,że na 10 bramkach strzelonych w jednym sezonie można na kicie jechać później całą karierę, jaki to wybitny zawodnik:). Ale nie mówmy o patologiach futbolu. The Reeds mają wyraźny kryzys i powinni coś zmienić. Co nie mam pojęcia,ale coś muszą,bo inaczej nie zakwalifikują się nawet do LE w przyszłym sezonie. Co do Arsenalu,fajnie,że wygrali,ale nie jest to zespół na mistrzostwo, na LM,na LE nawet. Ot fajnie pracują z młodzieżą. 5-4 miejsce to maksimum co mogą co roku ugrywac przy tej polityce.

Chelsea- Everton.

The Blues pokazali mimo remisu jakie dwa niesamowite żądła posiadają z przodu. To co potrafią Droghba i Anelka jest nieprawdopodobne. Opanowanie, i nieszablonowość w ich wykonaniu przechodzi wszelkie granicę. Studiowałem obydwu w ostatnich meczach,muszę Wam powiedzieć,że dawno tak kompletnych zawodników nie widziałem. Mają wszystko. Wzrost,siła,gibkość,precyzja,technika,przegląd pola, i ta lekkość. Patrząc na ich grę to tak jakbym słuchał Mozarta, delikatnie,zmysłowo, daleko wykraczając poza jaźń przeciętnego odbiorcy. Przy pierwszej bramce Droghba zachował się jak geniusz,odniosłem wrażenie,że wiedział,że dostanie piłkę w tempo,że wygra szarpaninę z obrońcą i,że wiedział gdzie będzie ustawiony bramkarz. Bezbłędny. Druga bramka to samo. Zdecydowanie bez siły,uprzedził obrońcę przyłożył stopę i wpadło. Zachwycająca lekkość gry.

Wojtas 15.12.2009 19:28

Jak zobaczylem tempo akcji na meczu MU-Villa ,to jestem zdania ze zaden Polak nie ma sie nawet tam co pchac...cos nieprawdopodnego....

Marszałek 19.12.2009 15:46

Coraz więcej piszą,że Hughes wyleci po meczu z Sanderlandem. Nie wiem na ile to prawda,ale wcale bym się nie zdziwił,bo Citizens grają okropnie,a już napewno nie na miarę swoich możliwości i potencjału. podobno na Hiddinka się napalili,doskonały wybór. Na ile to wszytko prawda to czas pokaże, ale dobrze,że w końcu ktoś pisze i mówi w Anglii o tym,że Hughes to cienki trener. Teraz tylko czekam kiedy wywalą Z Tottenhamu Redknappa. Facet też mizernie prowadzi Koguty. A zmiany są potrzebne,bo do Birmingham wszedł nowy właściciel i zaraz zacznie się rozpychać,tak więc trzeba naprawdę coraz lepszych kopaczy podpisywać,no ale musi iść to w parze z dobrymi szkoleniowcami,bo inaczej sa efekty jak w przypadku City i Kogutów. Zawodnicy topowi a grają jak Odra.

The Reds ptrzegrali z Portsmuth 2-0. Pytań nie mam. Ale chyba będzie więcej takich wyników coś czuje w wykonaniu chłopców Beniteza. Gratulacje dla Granta.

Kandzior 19.12.2009 15:49

The Reds ptrzegrali z Portsmuth 2-0. Pytań nie mam. Ale chyba będzie więcej takich wyników coś czuje w wykonaniu chłopców Beniteza.[/quote]

I dzięki Bogu kupon poszedł się paść...:) Ostatnio coś liga angielska szaleje nie tylko Liverpool.

QBAS 19.12.2009 16:36

Liverpool przegrywa (trwa I połowa) z Fulham. Na początku spotkania Kuszczak obronił instynktownie super sytuację, wypiąstkował piłkę nad bramkę. Znakomita interwencja.

Niestety kilka minut później puścił strzał zza pola karnego. Trochę jego winy w tej bramce niestety było

mitmichael 19.12.2009 18:12

Ostatecznie Fulham "gromi" u siebie United ostatecznie 3-0. Kuszczak dzisiaj nie grał za dobrze zreszta obrona to samo. Nie wiem czy przypadkiem to nie jego ostatni mecz w bramce MU. Co do dzisiejszej porazki swietna okazja Arsenalu na zblizenie sie do United na 2pkt. Na szczescie Hull na wyjeździe strasznie słabo sie spisuje dlatego nie ma innej mozliwosci jak wygrana dzisiaj Kanonierów.

Marszałek 19.12.2009 18:56

Arsenal też jakoś specjalnie nie zachwyca. Póki co to Hull ma więcej piłkę przy nodze. Teraz ładny strzał Eduardo,ale kombinacyjnie strasznie męczą.Tylko niekonwencjonalne zagrania coś mogą zmienić,Hull widać ma rozpracowane schematy Kanonierów.


Szansa jutro dla Chelsea otwiera się piękna. Tylko pokonać słabiutki WHU i powiększy przewagę nad United.

No i plotki stały się w połowie potwierdzone. Wywalono Hughsa z City,plus dla The Sun,ale niestety nie trafili z następcą. Hiddink zostaje w Rosji a trenerem City został Mancini. W sumie taka sobie roszada.

mitmichael 20.12.2009 15:27

I jak zwykle Arsenal w drugie czesci dominował - mistrz drugiej połowy (Wenger). Rozklepana druzyna Hull po przerwie, Almunia obroniony karny. Liga stała sie bardzo atrakcyjna - wystarczy popatrzec na góre tabeli. W meczu z WHU Chelsea wcale nie musi wygrac. Mysle, ze i dzisiaj moze byc ciekawie.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 03:02.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl