![]() |
Cytat:
|
Cytat:
Strona znowu powróci więc będzie można tam zaglądać. |
Cytat:
|
Kupie szale... ,,Wiślackie rewiry'' i ,, Ludzie zasad '' . Moze ktos widzial takie na allegro ? priv.
|
Cytat:
|
DARYLKA - Kiedy sklep internetowy będzie działał bez problemów?
|
Mogę jutro wyrobić (od 10-14?) identyfikator na Wisłę ?
|
Ja ponawiam pytanie w sprawie koszulek polo addidasa czy sa moze gdzies do kupienia czy nie ??
|
Sklepik internetowy już niedługo ale nic więcej na ten temat nie mogę powiedzieć bo ja się tym nie zajmuje... :/
|
są nowe polówki w Fanatyku - całkiem fajne :)
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Beda jakies zdjecia tych polowek prosze pani ??
|
sorry - nie :) ale jak się tak będziecie zbierać do ich zobaczenia to ich w końcu nie będzie!
MAMY FAJNE BLUZY W FANATYKU :> ale jutro mecz więc ruchy :P see ya! |
Cytat:
|
http://sklep.wisla.krakow.pl/pl/dla_...Napisy_czarny/
Ma ktoś może dokładną rozmiarówkę tej koszulki lub wie jaki rozmiar będzie najlepszy dla osoby mającej 190 cm i 76 kg? |
a mnie boli że nie ma ani bluz w rozmiarach xs-s. i generalnie mało jest ubrań dla Pań:(
|
Są szaliki gdzieś do kupienie Opentani?
|
Są w Wiślackim Świecie
|
"OpĘtani" ja pier....
|
|
http://www.wisla.krakow.pl/_pliki_/w...7286604195.jpg czy ta bluza jest w Wislackim Swiecie, wie ktos moze ??
|
mógłby ktoś wstawić foto smyczki urban fighters?
|
Witam, jaki polecacie kalendarz wiślacki na rok 2011? Bo UW niestety nie planuje zrobienia takich jak przez ostatnie dwa lata
|
co wy na to? obcisły, modny tshirt "męski" z wcięciem.. końiecznie pępek na wierzchu.
http://tswisla.eu/k64/Zawsze-pierwsi-1906,p1171.html hahaha! |
Piłka Nike z autografami zawodników Wisły Kraków
http://allegro.pl/show_item.php?item=1372871098 Dochód z aukcji zostanie przekazany na cel charytatywny! |
Można w Wiślackim świecie zamówić koszulki z nadrukiem? ew. Ile kosztują?
|
Tak moŻna a o cenie nie wiem
|
Siema!
Chciałem kupić smycz z Wisły Nie wiem na jakiej stronce WWW da się znaleść Więc proszę o linki |
Trochę chęci ...
http://tswisla.eu/ |
Cytat:
http://allegro.pl/listing.php/search...2a+Krak%C3%B3w www.sklepswl.pl |
siema macie jakies kalendarze na 2011 rok wisly
|
|
A wiecie może, czy "Fanatyk" będzie w tym tygodniu otwarty?
|
Fanatyk po świętach będzie otwarty,a Wiślacki Swiat dopiero będzie otwarty od 3 stycznia
|
Cytat:
|
|
Jest jeszcze "Forza" w Fanatyku??
Edit: Dzięki |
Cytat:
wiadomo co w miejsce kropek |
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 03:49. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl