Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Jak? Gdzie? Kiedy? (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=16)
-   -   "Narzędzia fanatyka" (czapki, rękawiczki i inne gadżety ) - Wiślacki Świat, Fanatyk (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=1964)

DARYLKA 08.09.2010 21:55

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Grzegorz z Sanoka (Post 976059)
Są jeszcze te bluzy Umbro - Wisła & Lechia?
btw. pojawiają się może jakieś nowe wzory?

Tak mamy mieć nowe bluzy i inne rzeczy. Ale tamtych UMBRO już nie będzie.

DARYLKA 08.09.2010 21:56

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Arkas (Post 976088)
Swego czasu w Fanatyku były takie polary granatowe (ciemnoniebieskie) z herbem na piersi. Są one jeszcze?

Tych polarów już nie ma ale możliwe, że postaramy się aby jeszcze były..
Strona znowu powróci więc będzie można tam zaglądać.

PAC 09.09.2010 12:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez DARYLKA (Post 976346)
Tak mamy mieć nowe bluzy i inne rzeczy.

O jakie inny rzeczy chodzi wiesz już czy jeszcze nie wiadomo?

kaco1985 09.09.2010 13:41

Kupie szale... ,,Wiślackie rewiry'' i ,, Ludzie zasad '' . Moze ktos widzial takie na allegro ? priv.

DARYLKA 09.09.2010 20:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez PAC (Post 976535)
O jakie inny rzeczy chodzi wiesz już czy jeszcze nie wiadomo?

szczerze mówiąc jeszcze nie wiem ale myślę, że jakieś t-shirty, polówki no i jakieś gadżety... pewnie czapki zimowe jakieś nowe też będą..

PAC 10.09.2010 17:53

DARYLKA - Kiedy sklep internetowy będzie działał bez problemów?

AS82 10.09.2010 21:50

Mogę jutro wyrobić (od 10-14?) identyfikator na Wisłę ?

tranceaddict 11.09.2010 16:02

Ja ponawiam pytanie w sprawie koszulek polo addidasa czy sa moze gdzies do kupienia czy nie ??

DARYLKA 11.09.2010 20:37

Sklepik internetowy już niedługo ale nic więcej na ten temat nie mogę powiedzieć bo ja się tym nie zajmuje... :/

DARYLKA 13.09.2010 10:10

są nowe polówki w Fanatyku - całkiem fajne :)

tranceaddict 13.09.2010 17:13

Cytat:

Pierwotnie napisane przez DARYLKA (Post 978903)
są nowe polówki w Fanatyku - całkiem fajne :)

A czy Adidas, jesli nie to mozna zdjecia mozna zobaczyc ??

DARYLKA 13.09.2010 19:22

Cytat:

Pierwotnie napisane przez tranceaddict (Post 979214)
A czy Adidas, jesli nie to mozna zdjecia mozna zobaczyc ??

Nie, nie adidas - a zdjęcia to nie wiem, jak mi się będzie chciało to wrzucę - sorry :)

tranceaddict 28.09.2010 00:19

Beda jakies zdjecia tych polowek prosze pani ??

DARYLKA 30.09.2010 20:56

sorry - nie :) ale jak się tak będziecie zbierać do ich zobaczenia to ich w końcu nie będzie!

MAMY FAJNE BLUZY W FANATYKU :>
ale jutro mecz więc ruchy :P

see ya!

tranceaddict 30.09.2010 22:18

Cytat:

Pierwotnie napisane przez DARYLKA (Post 989115)
sorry - nie :) ale jak się tak będziecie zbierać do ich zobaczenia to ich w końcu nie będzie!

MAMY FAJNE BLUZY W FANATYKU :>
ale jutro mecz więc ruchy :P

see ya!

z deczka mam za daleko

WHITE*STAR 09.11.2010 19:49

http://sklep.wisla.krakow.pl/pl/dla_...Napisy_czarny/

Ma ktoś może dokładną rozmiarówkę tej koszulki lub wie jaki rozmiar będzie najlepszy dla osoby mającej 190 cm i 76 kg?

kangaroo 13.11.2010 16:13

a mnie boli że nie ma ani bluz w rozmiarach xs-s. i generalnie mało jest ubrań dla Pań:(

WojtisFcOlk 22.11.2010 17:26

Są szaliki gdzieś do kupienie Opentani?

Bartoch3tsw 22.11.2010 17:50

Są w Wiślackim Świecie

LuKaS TSW 22.11.2010 23:20

"OpĘtani" ja pier....

aNouc 07.12.2010 14:49

http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...ackim_swiecie/

tranceaddict 07.12.2010 23:30

http://www.wisla.krakow.pl/_pliki_/w...7286604195.jpg czy ta bluza jest w Wislackim Swiecie, wie ktos moze ??

neq. 10.12.2010 20:19

mógłby ktoś wstawić foto smyczki urban fighters?

jaro1985r 10.12.2010 20:35

Witam, jaki polecacie kalendarz wiślacki na rok 2011? Bo UW niestety nie planuje zrobienia takich jak przez ostatnie dwa lata

DARYLKA 15.12.2010 22:56

co wy na to? obcisły, modny tshirt "męski" z wcięciem.. końiecznie pępek na wierzchu.

http://tswisla.eu/k64/Zawsze-pierwsi-1906,p1171.html

hahaha!

patschau 20.12.2010 08:49

Piłka Nike z autografami zawodników Wisły Kraków
http://allegro.pl/show_item.php?item=1372871098

Dochód z aukcji zostanie przekazany na cel charytatywny!

sonny 20.12.2010 22:38

Można w Wiślackim świecie zamówić koszulki z nadrukiem? ew. Ile kosztują?

robert!!!1906 20.12.2010 22:44

Tak moŻna a o cenie nie wiem

Wiślak98 21.12.2010 14:47

Siema!
Chciałem kupić smycz z Wisły
Nie wiem na jakiej stronce WWW da się znaleść
Więc proszę o linki

didzej132 21.12.2010 14:53

Trochę chęci ...
http://tswisla.eu/

Natalia148 21.12.2010 19:24

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wiślak98 (Post 1027140)
Siema!
Chciałem kupić smycz z Wisły
Nie wiem na jakiej stronce WWW da się znaleść
Więc proszę o linki

Witam,

http://allegro.pl/listing.php/search...2a+Krak%C3%B3w

www.sklepswl.pl

kuba57894 26.12.2010 15:37

siema macie jakies kalendarze na 2011 rok wisly

Bartoch3tsw 26.12.2010 17:30

http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...e_w_sprzedazy/

Titto 26.12.2010 18:00

A wiecie może, czy "Fanatyk" będzie w tym tygodniu otwarty?

Bartoch3tsw 26.12.2010 19:58

Fanatyk po świętach będzie otwarty,a Wiślacki Swiat dopiero będzie otwarty od 3 stycznia

Titto 26.12.2010 20:40

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Bartoch3tsw (Post 1028474)
Fanatyk po świętach będzie otwarty,a Wiślacki Swiat dopiero będzie otwarty od 3 stycznia

Ok, dzięki.

aNouc 01.01.2011 22:49

http://sklep.wisla.krakow.pl/pl/nowo..._na_sciane_B1/

Arkas 06.01.2011 15:00

Jest jeszcze "Forza" w Fanatyku??

Edit: Dzięki

Wiślak178 06.01.2011 15:13

Cytat:

2. Decyzją Wydawcy gazety czyli SKWK gazeta „Forza Wisła" - ostatni jej nakład - zostaje całkowicie usunięty i wycofany z punktów sprzedaży zarówno na terenach klubu jak i w marketach, centrach handlowych oraz na stadionie.



3. Decyzją wydawcy podjęta została również decyzja o zawieszeniu wydawania gazety „Forza Wisła" do odwołania.

http://www................/news/show...epraszamy___b_
wiadomo co w miejsce kropek

Bartosz 11.01.2011 11:45

http://www.meble.kalwaria.pl/?s=3&pid=671&p=Tapicerowane,%20Wypoczynki


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 03:49.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl