Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park Sportowy (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=8)
-   -   Komentarze nt. organizacji i aspekty pozaboiskowe EURO 2012 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=1820)

Krissu 13.05.2009 09:37

A Wała!
WOLNA RZECZPOSPOLITA KRAKOWSKA!
:magisterka:

:>

tvn24 podaje, że wycyckaliśmy Gdańsk.

szarkoz 13.05.2009 09:39

A wiadomo, o której mniej więcej będzie wreszcie oficjalna informacja? Bo na wiadomościach z serwisów informacyjnych nie ma co polegać, zwłaszcza, że zmieniają się co chwila...

rocco_1906 13.05.2009 09:41

abstrachujac od tego ze mi to wisi czy dostanie Kraków to euro czy nie to... w TVN24 Listkiewicz powiedział ważną rzecz,a mianowicie:to że dziś 4miasta dostaną euro nie znaczy ze na 100% w kazdym z tych miast bedzie turniej.Istnieje bowiem mozliwosc ze np za rok w miejsce miasta x wskoczy miasto z.a dlaczego?? a dlatego ze uefa caly czas bedzie to wszystko nadzorowac i jak gdzies beda sie ociagac czy cos nie bedzie grało to ZMIANA MOZE JESZCZE POZNIEJ NASTAPIC:) amen

W.S 13.05.2009 09:47

Podobno o 11:00.

tutaj relacja live http://nazywo.interia.pl/relacja/wyb...euro-2012,1146

WILU TS 13.05.2009 09:49

Ależ smuty walą na tej pseudo tv tvn24,co 5 min zmieniają zdanie kto jest pewny niby,ciekawe skad maja takie info(pewnie jak kazdy z niby oryginalnego źródła)

saklak1906 13.05.2009 09:50

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Marszałek (Post 726250)
A co Wy się tak podniecacie, w którym mieście napierdalać się będą Turcy z Angolami?
Ja uważam,że naszym krakowskim interesem jest to,aby zbudowali nam stadion, adekwatny do naszych potrzeb.Czyli to co tam murują w tym momencie. Więc wystarczy nam lista rezerwowa. A gdzie będą te mistrzostwa to mnie to szczerze mówiąc mało obchodzi.Ani to naszemu miastu z tego powodu nie ubędzie ani nie przybędzie. Jak dla mnie mogą być w całości na Ukrainie lub przeniesione na Jamajkę.


Zastanawiające jest to ,ze wszystkie opcje polityczne nas jebią z góry w dól. Może czas reaktywować coś na
miarę austro wągier? Jakiś posłów stąd do wspólnego parlamentu by się wybrało:), pewnie mniej kasy by do nas nie płynęło a zyskalibyśmy na prestiżu. Bo jak ktoś tutaj wpadł na pomysł aby pokazywać Europie Chorzów, zabiedzony, rozjebany Śląsk to ja nie wiem czy dla naszego dobra pod taką władzą jest sens być. Nic dobrego z ich strony nas spotkać nie może raczej. Z takimi pomysłami przynajmniej. Może bazę noclegową zrobią w Bytomiu jeszcze:)


Na prezydeta bo dobrze gada

Jestem dokladnie takiego samego zdania

madenn 13.05.2009 09:51

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WILU TS (Post 726262)
Ależ smuty walą na tej pseudo tv tvn24,co 5 min zmieniają zdanie kto jest pewny niby,ciekawe skad maja takie info(pewnie jak kazdy z niby oryginalnego źródła)


Drogi pan KUźNIAR co chwile pokazuje swoje kompleksy
co 3 zdanie to o Krakowie

KOMINEK 13.05.2009 09:58

Problem jest w tym że jeśli Euro u nas nie będzie to może zostac spowolnona modernizacja stadionu. Oczywiście niby miasto rezerwowe itd i itd ale przy ogólnym kryzysie na świecie kasa będzie szła przede wszystkim na te 4 miasta

bar80 13.05.2009 10:01

ja też jestem zdania ,że wystarczy niech nam stadion wybudują a całą tą chołote co się zjedzie na mistrzostwa razem z "naszymi" politykami niech sobie inne miasta goszczą !

it 13.05.2009 10:02

Boniek - kumpel Platiniego - twierdzi, że już dawno wybrano 4 miasta i nie ma powodu do zmian.
Czyli raczej Kraków nie dostanie EURO.

Ale sadzę, że UEFA albo nie poda dziś nazwy wszystkich miast, albo zostawi dość szeroką furtkę na ewentualne zmiany.
Dziś ostatecznej decyzji może jeszcze nie być.

Majkel1906 13.05.2009 10:05

no to mamy Euro

DominoForza 13.05.2009 10:05

Kraków i Chorzów zostały odrzucone!

szarkoz 13.05.2009 10:05

"11:05 Warszawa, Gdańsk, Poznań, Wrocław
11:05 Kraków i Chorzów zostały odrzucone!"

Można się było spodziewać :)

Coglin 13.05.2009 10:06

kur.a.

juz piepszyc euro. ciekawe co ze stadionem

Devonisch 13.05.2009 10:06

no i po ptokach - te 4 które były, CHWD politykom

Wichar87 13.05.2009 10:06

Dwa najlepsze miasta odpadły......... zwariować idzie......

maTyS. 13.05.2009 10:06

h*j im w dupsko Warszawka rządzi niestety tym wszystkim.

edit.niestety duży wpływ wydaje mi się,że miała ślamazarna budowa naszego stadionu,wystarczy zobaczyć jak szybko idzie budowa stadionu Legii.

saklak1906 13.05.2009 10:06

Przeciez to bylo do przewidzenia

gromaders 13.05.2009 10:07

co za pajace!! ... wam w tyłek!!!!!!

DominoForza 13.05.2009 10:08

no to czuje ze i tak wolna budowa przedłuży sie jeszcze bardziej

szlaQ 13.05.2009 10:08

no nie ma sie co spinać :] , tylko żeby nam ten stadion skończyli :D

Zwitter 13.05.2009 10:08

Kij im w oko.
Niestety myślę, że zadecydowało to, że mamy (będziemy mieli) najmniejszy stadion.
Szkoda, ale miejmy nadzieje, że budowa stadionu będzie przebiegała bez problemu.

dynek.pl 13.05.2009 10:08

Cytat:

Pierwotnie napisane przez KOMINEK (Post 726269)
Problem jest w tym że jeśli Euro u nas nie będzie to może zostac spowolnona modernizacja stadionu. Oczywiście niby miasto rezerwowe itd i itd ale przy ogólnym kryzysie na świecie kasa będzie szła przede wszystkim na te 4 miasta

otoz to wlasnie
a UM powodbno zapraszal dzisiaj na jakas impreze w okraglaku

PauL 13.05.2009 10:08

Było do przewidzenia, ale liczyłem, że lepiej przygotowany Kraków zajmie jednak miejsce poznaniaczków. ****.a mać, teraz to na stadion poczekamy sobie przynajmniej dekadę.

mic 13.05.2009 10:08

I bardzo dobrze
szkoda tylko wszystkich inwestycji w Krakowie, bo moga sie jebnac

Coglin 13.05.2009 10:11

no wlasnie. teraz najwazniejsze bedzie co dalej ze stadionem.
oby tylko wszystko nie stanelo w miejscu.

a co do Euro to wiadomo ze polityka zadecydowala. Krakow tak naprawde nie mial zadnego poparcia w naszym rzadzie. wszyscy poslowie/senatorowie z malopolski mieli to w dupie.
zwlaszcza warto pamietac o panu Fedorowiczu, ktory pewnie przed kolejnymi wyborami znowu zjawi sie na stadionie.

rafal777 13.05.2009 10:11

Teraz nie będzie 4 trybuny....zobaczycie nie będą burzyć trybuny głownej i zostaniemy na 10 lat z takim niesymetrycznym POtworem

unpredictable_wislaczka 13.05.2009 10:11

"Kraków i Chorzów wykonały wielką pracę, ale trzeba iść do przodu i trzeba wybrać miasta z którymi chcemy pracować" - przyznał Platini śmiech na sali
No i niech się dobrze bawią, a nam najważniejsze,żeby to się nie odbiło na budowie stadionu!

ja_ka_ 13.05.2009 10:11

Dobrze - nie dobrze. Mam obawy co do dotrzymania terminów budowy w tej sytuacji.
Po mojemu będzie tak: trybune C jeszcze wybudują ale A i B zostanie w takim stanie jak dotychczas...

wiertar 13.05.2009 10:12

teraz to ja licze na kompromitacje Polski jako organizatora Euro.... bo to jest nie jest normalne zeby politycy nie patrzyli na to kto jest naprawde najlepszą kandydaturą, tylko ważne dla nich jest to zeby ich Miasta dostały organizacje... i tak w dupie mam całe to Euro... bo z grupy i tak nie wyjdziemy.. jebać

WILU TS 13.05.2009 10:13

Z jednej strony dobrze,bo może wreszcie Majchrowski jebany komuch wyleci i jego klika,z drugiej zaś żal że nas ominie tyle pieniędzy bo chyba nie liczycie na to że będą nas dalej dotować co do stadionu czy tez parkingów...

Powiedzcie mi jak to jest po prostu możliwe że taki Poznań zastąpił Kraków? mocniejsze lobby ? bo chyba tylko to,przecież poznań to wioska nie mająca dosłownie nic :/

Amstaff 13.05.2009 10:14

Teraz Platini gada, że Kraków i Chorzów były przez cały czas miastami rezerwowywmi ! ! że taka była umowa z PZPNem.. No ku**a mać, przez cały czas mydlili nam oczy, że wszystkie 6 miast jest na równi, a teraz, zupełnie coś innego, że cały czas byliśmy rezerwowymi, dwa pierwsze pytania do Platiniego dotyczyły Krakowa, będziesz się chamie teraz tłumaczył, a ch*j z tym, mam nadzieje, że to nie opóźni budowy naszego stadionu..

Grisza1 13.05.2009 10:16

Kibice z jakich innych miast mogą spać spokojnie? W marcu tego roku najwyższe noty od przedstawicieli europejskich władz piłkarskich otrzymał Kraków. Prezydent miasta, Jacek Majchrowski, jest optymistą. Na pytanie o to, co jeśli pod Wawelem nie odbędzie się ani jeden mecz mistrzostw, zdziwiony odpowiada : - To pan sądzi, że jest w ogóle taka możliwość?



- Gdybym powiedział, że nie spodziewam się, aby Kraków otrzymał prawo do organizacji Euro 2012, nikt by mi nie uwierzył - kontynuował prezydent Majchrowski. - Ostatni protokół UEFA jednoznacznie pokazuje, że Kraków jest najlepszy z wszystkich dwunastu miast kandydackich. UEFA sama sobie strzeliłaby w kolano, gdyby nie przyznała nam tych mistrzostw

http://futbolnet.pl/wiadomosci/prezy...bie-w-kolano-1

Zastanawiam się więc po co te wizytacje, po co, te oceny. Banda nierobow jeździ, na koszt miast sie stołuje, oceniają najwyzej, a potem odrzucaja.

tylko_na_kilka_dni 13.05.2009 10:16

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Zwitter (Post 726287)
Kij im w oko.
Niestety myślę, że zadecydowało to, że mamy (będziemy mieli) najmniejszy stadion.
Szkoda, ale miejmy nadzieje, że budowa stadionu będzie przebiegała bez problemu.

zdecydowalo to, ze Polska wyznaczyla Warszawe, Poznan, Gdansk i Wroclaw. Gdyby na liscie rezerwowej zamiast nas byl np. Wroclaw to euro byloby w Krakowie. Platiniego szczerze jebie czy euro bedzie w Krakowie, Toruniu, Kaliszu czy Wachocku, zreszta mnie rowniez. Wazne zeby stadion byl jak najszybciej...

emj10 13.05.2009 10:16

Szkoda, że nie wstawili Krakowa zamiast Poznania. Niestety, ale Boniek miał rację że nic nie zmienią i pozostawią miasta z którymi podpisano już wcześniej umowę. Jedynie istnieje szansa, że Kraków zastąpi któreś z ukraińskich miast, bo 2 z nich mają do 30 listopada czas na poprawę.

rafal777 13.05.2009 10:16

Macie nadzieje że to nie opóźni budowy stadionu???????????????? LUDZIE TO ZAHAMUJE CAŁĄ BUDOWĘ!! A i B na pewno nie wyburzą...

Dubi 13.05.2009 10:17

jak juz pisałemw czesniej DECYZJE ZAPADŁY ponad ROK TEMU ! dzis zostało tylko potwierdzone, ze Kraków i Chorzów tak naprawde były miastami REZERWOWYMI

RAFi89 13.05.2009 10:17

Co by nie mówić to było do przewidzenia. Tak naprawdę miasta rezerwowe były tylko po to aby mobilizować do pracy główną czwórkę. Byle budowa stadionu się nie opóźniła bo tak naprawdę cała reszta Wisły nie dotyczy. Zresztą po tej konferencji można było odnieść wrażenie że miasta rezerwowe w ogóle nie były brane pod uwagę.

tomaszek67 13.05.2009 10:18

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WILU TS (Post 726299)
Z jednej strony dobrze,bo może wreszcie Majchrowski jebany komuch wyleci i jego klika,z drugiej zaś żal że nas ominie tyle pieniędzy bo chyba nie liczycie na to że będą nas dalej dotować co do stadionu czy tez parkingów...

Powiedzcie mi jak to jest po prostu możliwe że taki Poznań zastąpił Kraków? mocniejsze lobby ? bo chyba tylko to,przecież poznań to wioska nie mająca dosłownie nic :/

Kolego, to nie Poznań, a Wrocław lub Gdańsk powinni wywalić, a na ich miejsce wrzucić Kraków. Chyba że Twoje zgody z Lechią z Gdańska i Śląskiem z Wrocławia, a kosa z Lechem z Poznania nie pozwalają ci dostrzec, że póki co to we Wrocławiu i w Gdańsku nie ma w ogóle stadionów.

TSNH 13.05.2009 10:18

teraz wszystko stanie, ku...a, stadion to bedzie straszył przez długie lata
Kasa pójdzie na takie wsie jak Poznań. eh


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 02:30.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl