Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Jak? Gdzie? Kiedy? (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=16)
-   -   Gdzie trening Wisły? (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=1735)

MarciN90 01.08.2010 21:09

wiecie czy jest jutro rano jakis trening? i o ktorej mniej wiecej? bede w krakowie i nie wiem czy wybierac sie wczesniej czy nie :)

Damianek_ABG 02.08.2010 10:54

Wie ktoś może jak teraz są treningi ??

Damianek_ABG 05.08.2010 19:47

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Damianek_ABG (Post 950509)
Wie ktoś może jak teraz są treningi ??

Ponawiam pytanie. Proszę o odpowiedź...

Z góry dzięki xD

Zlatan93 06.08.2010 10:14

Dzisiaj o 14 na bocznym.

Kamson 06.08.2010 19:39

O której jutro trening?

Zlatan93 06.08.2010 22:10

W godzinach popołudniowych. 15/16/17

Damianek_ABG 12.08.2010 17:35

Czy ktoś wie jak teraz będą treningi ?? ?? ?? ?? ?? ??

hide 12.08.2010 21:21

Dzwoniłem wczoraj do klubu i mówiła że w piątek o 17 na boczym.

Damianek_ABG 13.08.2010 08:42

Ok. Wielkie dzięki że odpisałeś...

elmuchacho 13.08.2010 19:44

wie ktos czy w sobote jest trening pierwszej druzyny?

hide 13.08.2010 20:36

Jeżeli dobrze usłyszałem to o 16.

Damianek_ABG 14.08.2010 08:08

To jest pewne że będzie dzisiaj trening o 16.00 ??

elmuchacho 16.08.2010 17:04

wie ktos, o ktorej sa treningi w tym tygodniu?

mIcHaL666 17.08.2010 08:02

Podbijam pytanie kolegi wyżej.

Damianek_ABG 17.08.2010 08:20

Wiem, że dzisiaj nie ma treningu pierwszej drużyny. Tak pisało na stronie.

hide 17.08.2010 14:59

Jutro o 10 a w czwartek o 16 . Wystarczy zadzwonić do klubu

Damianek_ABG 19.08.2010 20:59

wiadomo jak jutro trening jest ?? ;)

elmuchacho 22.08.2010 12:21

wie ktos, o ktorej jest w poniedzialek trening z nowym trenerem?

marekwislak 22.08.2010 16:37

właśnie wie ktoś o ktorej godzinie jutro trening?? Konferencja przedstawiająca nowego trenera ma być o 12.00 , a potem ma być trening...

hide 23.08.2010 09:03

Poniedziałek wolny, pierwszy trening we wtorek.

Mike Rophone 23.08.2010 12:16

To co oni mają 3 treningi w tygodniu?? Biedulki zapierniczają jak w okręgówce, więc skąd mają mieć siły na grę. A po galeriach to kto będzie za nich latał??

hide 23.08.2010 12:20

Jutro o 10.30.

pawelwislak 23.08.2010 12:25

Przepraszam bardzo jak my trenowaliśmy 3 razy w tygodniu to spokojnie się biegało pełne 90 minut w meczu nie ubliżaj zawodnikom okręgówki :p

Kibic_1906 23.08.2010 12:29

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pawelwislak (Post 966983)
Przepraszam bardzo jak my trenowaliśmy 3 razy w tygodniu to spokojnie się biegało pełne 90 minut w meczu nie ubliżaj zawodnikom okręgówki :p

Nie potrafisz wyczuć ironii i żartu?? Już wszyscy wiemy na tym forum że grasz/łeś :-D

hide 23.08.2010 12:34

Od tego Ochalika coś sie dowiedzieć to normalnie jakiś cud.

pawelwislak 23.08.2010 12:37

Z mojej strony to też był raczej żart w tej naszej piłkarskiej szopce

Mike Rophone 23.08.2010 14:22

I ja kopałem się w czoło w okręgówkach i serie A i B, więc Boże broń bym miał coś złego o zawodnikach z tych klas napisać. Tylko nam na Mazurach nie płacono 50 czy 70 tysięcy miesięcznie za nasz wysiłek. Po prostu nie chce mi się wierzyć, że profesjonalni zawodnicy trenują 3-4 razy w tygodniu, chociaż jak oglądam ich popisy w trakcie meczu to jestem w stanie uwierzyć. Sad but true!!! Forza Wisła.

SpoXsteR 23.08.2010 19:36

Jutro trening o 10;30, info z oficjalnej Wisly

BronekTS 23.08.2010 23:07

Czy jest to oficjalne info że jutro o 16 jest trening ? Gdzie ?

SpoXsteR 24.08.2010 12:26

Cytat:

Ludu! Napisaliśmy, że trening o 10:30, to nie można przeczytać, tylko 15 razy trzeba to samo pytanie zadawać? Nie ma treningu o 16:00 - to jakaś dziwna plotka. Uprzedzając pytania - w środę trening także o 10:30. W czwartek też.
z oficjalnej..

Zlatan93 26.08.2010 10:14

Jak w piątek z treningiem. O której?

lucas1906 01.09.2010 16:22

Wiecie może, o której są jutro treningi Wisły? :) Czy może tak jak ostatnimi dniami 10.30?

z góry dzięki za info

wordbatata 20.09.2010 10:37

Wiślacy dzisiaj mają wolne ? czy może trenuje jeśli tak to gdzie dokładnie ;) ?

dawid503 20.09.2010 21:04

Witam mam pytanie czy będąc na treningu jest opcja dopaść autograf któregoś z zawodników?

__michal123223 28.10.2010 17:03

Witam, wie ktoś może o której godzinie odbędzie się jutrzejszy trening pierwszej drużyny? Dzwoniłem do klubu, ale nikt nie odbiera. I czy na trening można sobie ot tak wejść i popatrzeć, czy są z tym jakieś problemy? :)

Z góry dziękuje za odpowiedź :)

lucas1906 28.10.2010 19:52

Podbijam pytanie!!

Może ktoś coś wie

zbymak 28.10.2010 20:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez __michal123223 (Post 1000500)
Witam, wie ktoś może o której godzinie odbędzie się jutrzejszy trening pierwszej drużyny? Dzwoniłem do klubu, ale nikt nie odbiera. I czy na trening można sobie ot tak wejść i popatrzeć, czy są z tym jakieś problemy? :)

Z góry dziękuje za odpowiedź :)

Jak trening jest na bocznym boisku to ogladac mozna spokojnie przez siatke.Autograf lub zdjecie zrobisz przed lub po treningu.Jesli trening jest na stadionie zero opcji ogladania

__michal123223 28.10.2010 22:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez zbymak (Post 1000573)
Jak trening jest na bocznym boisku to ogladac mozna spokojnie przez siatke.Autograf lub zdjecie zrobisz przed lub po treningu.Jesli trening jest na stadionie zero opcji ogladania

Dzięki ;) ale generalnie treningi częściej są na bocznym czy głównym?

Aha, i przeważnie o których godzinach się odbywają, bo nie wiem czy rano ktoś odbierze telefon w klubie ?:)

EDIT: Dla wszystkich zainteresowanych - dzisiejszy trening o godzinie 11.30 na bocznym boisku:)

pietra 01.11.2010 19:41

Czy ktoś wie o której jutrzejszy trening?

Alexxik13 02.11.2010 09:26

o 11:30 na boisku bocznym - dzwoniłem do klubu ;]


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 07:30.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl