![]() |
Cytat:
Kaka, to w formie był jak zdobywał złotą piłke. W Realu to na palcach jednej reki mozna mu liczyc udane mecze. |
Cytat:
|
- W tym tygodniu powinniśmy już dysponować wszystkimi narzędziami, by zapewnić bieżące płatności, takie jak pensje piłkarzy, sztabu szkoleniowego i pracowników.
Kto wypowiedział te słowa. 1)prezes FC Piwniczanka 2) przes Poloni Bytom 3) prezes Barcelony Do czego doprowadza złe gospodarowanie klubem i wybujałe, nie mające nic wspólnego z zdrowym rozsądkiem pensje dla zawodników. |
ja stawiam na odpowiedz 2:)
|
Heh, niestety odpowiedź c jest prawdziwa.
|
Przeczytajcie sobie oficjalną wypowiedz sternika finansowego czytaj skarbnika klubu który mówi otwarcie że pan Russel trochę demonizuję wszystko po to żeby pokazać jaki to Laporta był zły i nie dobry chyba zapomniał co robiła jego poprzednia ekipa...
|
Cytat:
A jeszcze wracajac do Brazylijczyków. Rynek zepsuli chłopcy zza wchodzniej granicy,którzy kupują średnich kopaczy z Kraju Kawy za duże pieniądze. Dochodzi do rozbieżności między pieniędzmi zapłaconymi za ów kopacza a jego umiejętnościami. Ładuje się kasy ogromne a później mamy problem,że milionerzy nie potrafia piłi prosto kopnąc. Edit. Ok,czyli kredyt wziął ot tak,aby pokazać,że Laporta był be?Po co mu to skotro już ma stolec prezesa?Nie trzyma się to kupy. |
W Europie tylko jakiś limit w wydatkach przeznaczony na pensje piłkarzy może pomóc. Piłkarze zarabiają za dużo. Nie dotyczy to tylko Barcelony - to gigant który sobie poradzi, ale pozostałych klubów z ligi hiszpańskiej. Oczywiście poza Realem (drugim wielkim który jest poza "prawami" ekonomi) Gdzieś czytałem że poza ligą angielską właśnie hiszpańska jest najbardziej zadłużona. Czy to nie Levante ostatnio zbankrutowało?
Tak jak pisze Marszałek - olbrzymie pensje dla zawodników to główny problem Barcelony. (Coś około 300 ml euro rocznie na kontrakty dla piłkarzy) Ale też i pozostałych klubów z półwyspu Iberyjskiego. Albo się zaczną oddłużać albo będą jak Valencia wysprzedawać wszystko co mają. |
Niestety to wszystko jest chore. Te najmocniejsze ligi sa najmocniejsze bo przeplacaja pilkarzy, jak widac placa wiecej niz ich stac. I jak teraz ma taki klub ze wschodu sie wybic? Jedynie tak jak Ci z zachodu, inwestujac jakies przeogromne pieniadze ktorych nie sa warci pilkarze ;/
Taka Barcelona jest zadluzona a powiedzcie mi czy zadluzyc sie moze np Man. City? Czy tam Ci szejkowie jak daja swoja kase to klubowi nie narasta zaden kredyt? Powinny byc jakies regulacje wzgledem pensji i wydatkow na pilkarzy. Inaczej to ciagle wschod bedzie daleko w tyle a jedynie szejkowie czy oligarhowie robiac taki sam cyrk jak zachod beda mogli gonic najwieksze kluby. |
Piłkarz reprezentacji Australii Mark Bresciano zostaje we Włoszech. Były zawodnik Palermo podpisał dwuletni kontrakt z dwunastym zespołem Serie A w minionym sezonie Lazio Rzym. Zaś Ukraiński obrońca Dmytro Czygrynski zgodził się wrócić do swojego byłego klubu - Szachtara Donieck, po zaledwie jednym sezonie gry dla FC Barcelony. Całkiem nieudany transfer Barcy sprzed roku za 25 mln euro , raptem 12 spotkań ten obrońca zagrał w barwach Barcelony. Ciekawy jest także transfer Govou z Lyonu do Panathinaikosu Ateny. Sidney podpisał 3-letni kontrakt. A nie tak dawno były jeszcze słuchy ze strony Jóźwiaka , że owego piłkarza proponowano właśnie Legii... Ale w to nie chce mi się wierzyć , zresztą potwierdził to Stefan Białas
|
|
Reprezentant Wybrzeża Kości Słoniowej, 29-letni skrzydłowy Abdul Kader Keita przeszedł z Galatasaray Stambuł do katarskiego Al-Sadd za kwotę 8.15 m €.
|
Cytat:
Robinho, słaby Kaka, Luis Fabiano - zalety i wady dobrze znane i dwaj prawi obrońcy - Maicon i Alves. Ronaldinho i Pato to byłyby 2 dodatkowe cenne opcje w ataku, które mogłyby zadecydować. Po co Dunga wziął starego Gilberto i tego idiotę Melo? |
Elano jest bardzo ceniony przez Dungę i jest to piłkarz o ogromnym zdyscypliowaniu taktycznym, poza tym bardzo dobry wykonawca stałych fragmentów gry, ale jak ktoś jest glory-hunterem, który widzi tylko EPL i La Ligę, to nic dziwnego, że takie zdania możemy tutaj usłyszeć. Elano do momentu kontuzji zaliczył w 2 meczach 2 gole i jedną asystę. A co Kaka zrobił przez cały turniej?
Anyway. Galatasaray kupiło Lorika Canę z Sunderlandu za bliżej nieokreśloną kwotę, spekulowaną na okolice 4.5 m €, a piłkarz podpisze 4-letni kontrakt. |
http://sport.onet.pl/pilka-nozna/lig...wiadomosc.html
Koreański Rooney internowany do obozu w Niemczech. |
Cytat:
|
Testy medyczne dzielą Artura Boruca od podpisania kontraktu z AC Fiorentiną.
http://transfery.info/news-full-12643.html Zadziwiająco szybko załatwiono ten transfer. Zapowiada się niezła walka o miano bramkarza nr jeden w Violi - Frey do słabeuszy nie należy :) |
Niby nie należy, ale przykre wpadki mu się zdarzają. Jak było z nim w Krakowie, każdy pamięta ;)
Niech się Borucowi wiedzie, bo Polaków w dobrych klubach mamy, jak na lekarstwo... |
Marne 2 miliony funtów.
A Bayern ponoć dawał 10. :lol: |
Cytat:
|
Cytat:
|
W sumie... za 2mln EUR.. aż dziw że ITI się nie skusiło...
|
Cytat:
|
Z całym szacunkiem ale facet jest za cienki na Serie A. W kartoflanej lidze szkockiej na początku dawał radę, później już różnie z tym bywało. I teraz kiedy słabiej gra, idzie do Fiorentiny. Też dość niespotykana długość kontraktu jak na bramkarza co może sugerować,że faceta wzięli na próbę. 2 mln euro,dwa lat umowa, w sumie co to za wydatek dla klubu?A miały być Bayerny, Milany. A za dwa lata będzie Legia coś czuje,o ile nie wcześniej.
|
Mam nadzieję, że pogonią grubasa do treningu. Chociaż jak się dosiądzie do włoskiego żarcia, to może być jeszcze gorzej :)
Uważam podobnie jak Marszałek. Gościa biorą na próbę i jako zabezpieczenie, w razie gdyby Frey złapał kontuzję, albo dopadła go grypa żołądkowa w dniu meczu. E: Nigdy nie wiadomo na ile powazne są polskie gazety, ale piszę się również o małym konflikcie na linii nowy trener Mihajlovic - Frey. To by trochę korzystniej wyglądało dla Boruca. Ale zobaczymy, bo mogą to być jedynie wymysły. |
Jeżeli Boruc dojdzie do tej formy co miał na EURO 2008 to się nie zdziwię jak to Frey usiądzie na ławce
|
To oczywiste, że idzie za marne grosze. Za rok kończył mu się kontrakt, do tego był najlepiej zarabiającym zawodnikiem klubu z Glasgow, a Celtic ostatnio pieniędzmi się nie podciera, do tego Załuska pokazał, że ma szansę być nie dużo słabszym bramkarzem jak Boruc w najlepszej formie - dostali konkretną ofertę, to z niej skorzystali. Sam Boruc natomiast wyglądał na znużonego ciągłymi meczami z Aberdeen, St. Miren, czy Kilmarnock, czyli klubami porównywalnymi z naszymi ligowymi średniakami, gubił koncentrację, widać, że nie miał po prostu bodźca do swojego własnego rozwoju piłkarskiego, do tego trochę innych problemów poza-piłkarskich. Zobaczymy co pokaże w Serie A, czy się obudzi i wróci do dawnej formy, osobiście nie wierzę, że w tym wypadku Frey zostanie w Violi.
|
Cytat:
Na koniec świata i jeszcze dalej...? |
Chiny to dobry kierunek,tam go jeszcze nie znają. W Chinach to jest takie granie dla grania. Kasy dużej nie ma, spotkania na średnio słabym poziomie. W sumie koniec przygody Smolarka z poważną piłką.
|
Cytat:
|
Boruc za cienki na Serie A ? Coz, widocznie nie kazdy widzial popisy bramkarzy z tamtej ligi :D Tam nie tylko gra Juve czy Inter...sa tez druzyny bardzo srednie, zeby nie nazwac ich inaczej.
Znudzony kiepska liga Boruc bedzie zmuszony ruszyc dupe i dac z siebie max mozliwosci, a te posiada, z tym nie mozna dyskutowac :) |
szkoda mi Ebiego ... chłop wprowadził Polskę do Euro w Austri .. a pozniej mu woda sodowa odbiła do głowy i mu sie hiszpani zachciało ... nie rozumiem gościa w Borussi był gwiazdą to nie wiem po kiego z niej odchodził .... ktoś sie orientuje jakie są jego wymagania finansowe ???
|
Cytat:
|
plus 500 EUR za podpisanie kontraktu
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Czibamba i Rudnevs do Lecha
http://ekstraklasa.wp.pl/kat,32288,t...wiadomosc.html Bruno do Polonii Warszawa http://ekstraklasa.wp.pl/kat,32286,t...wiadomosc.html |
http://www.violanews.com/news.asp?idnew=59896
tłum: "potwierdzam, że zapłacili 1,2 miliona euro" to to już szok :) |
Mimo silnych zapowiedzi o pozostaniu w Londynie Joe Cole oficjalnie został graczem Liverpoolu. Za okolo 48 godzin ma przejsc testy medyczne
"To co kilka godzin temu było plotką, stało się faktem - internetowa strona Liverpoolu poinformowała o zakontraktowaniu znajdującego się na celowniku Arsenalu Joe Cole'a. Będący wolnym zawodnikiem angielski pomocnik podpisał z drużyną z Merseyside 4-letnią umowę, a testy medyczne przejdzie w przeciągu następnych 48 godzin. Wychowanek West Hamu jest drugim po Milanie Jovanoviciu nabytkiem The Reds w tym okienku transferowym." |
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 04:49. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl