Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Jak? Gdzie? Kiedy? (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=16)
-   -   Bilety (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=1565)

Tomek-1906 06.08.2008 10:52

Byłem przed chwilą po bilet,troche ludzi sie tam kręci nie ma kolejek lecz jak ktoś odchodzi to następny dochodzi i tak w kółko.

globoos 06.08.2008 11:02

ja mam pytanie następującej treści : czy chcąc kupić bilet przed meczem (2h przed) mogę go sobie gdzieś załadować na kartę kibica czy muszę kupować papierowy?

PvD 06.08.2008 11:12

Tylko bilet papierowy

wiertar 06.08.2008 12:09

ja mam takie pytanie.znajomy z bytomia chce wybrac sie na mecz Wisla-Polonia jednak nei jest kibicem poloni i chcialby isc na sektor wislacki czy przy sprzedazy beda sprawdzac dowod osobisty?? sorki za moze banalne pytanie ale niespotkalem sie z odpowiedzia na podobne pytanie.

regan 06.08.2008 12:29

nie nic nie trzeba podchodzisz pod kase na stadionie(najlepiej 2 h przed meczem) i prosisz o bilecik płacisz kobita ci sprzedaje tyle

Cytat:

Pierwotnie napisane przez radekogi (Post 579942)
Tu cie zaskocze. Pamiętam na meczu z Legią i Lechem w poprzednim sezonie. Poszedłem wyjątkowo na sektor B i ku mojemu zaskoczeniu dostałem bilet na fikcyjny sektor B4. :))) Zresztą często widać że jest nadkomplet jak schody i balkon u góry są pełne a do tego wszystkie krzesełka..

NIe trzeba być mędrcem zeby to zauważyć. Tylko najlepsze jest to, jak portale zanirzają frekwencje, a powinni zawyrzać. Np nadkompletu nie było na derbach. Ale na takiej Legii to nadkomplet był i to duży. Gdzie byś nie stanął ścisk.

Edit: napisałem wczoraj emaila o te bilety i odpisali, że jest jeszcze dużo i także na sektor D. Sprzedarz bedzie prowadzona do rozpoczęcia meczu

Wiślacka Kalwaria 06.08.2008 12:44

Zaniżanie frekwencji denerwuje.. A ostatnio juz mnie dobil onet i przeglad sportowy. Otoz na onecie pisalo ze na meczu Homel-Legia bylo 2,5 tys widzow, a w przegladzie.. Uwaga 8tys.. CZy to jest normalne..? Czemu pajace nie podaja faktycznego stanu..;/ To przyklad Legii, ale na Wisle tak jest praktycznie po kazdym meczu, przynajmniej 2 tys zawsze urywaja..

kolsTSW 06.08.2008 12:51

spokojnie zobaczymy dziś ile pójdzie wjsciówek mam nadzieje ze wszystkie i zobaczymy jaką podadzą frekwencje na dziejszym meczu

TYLKO WISŁA

dawidoff24 06.08.2008 13:20

Barcelona w Krakowie
 
Witam.
Ze względu na to, iż jestem przekonany o awansie Wisły do III rundy el. Ligi Mistrzów, chciałem zapytać o dostępność biletów na rewanżowy mecz z BArceloną. W jaki sposób można zdobyć bilety?? Wiem, że zainteresowanie będzie ogromne, ale wg was jaka jest najpewniejsza droga zdobycia bieltów?? Dodam, że nie jestem z Krakowa i nie mam karty kibica. POzdrawiam i dzieki za odpowiedz

Kondipr 06.08.2008 13:35

Najpewniejsza jest taka, żeby ustawić się w kolejce z kilkanaście godz.. przed otwarciem WŚ.

e 06.08.2008 13:35

Najpewniejsza jest taka jak wyzej napisal Kondpir.


Wstepna informacja:
http://www.wisla.krakow.pl/art.php?news_id=4268


wpierw przejdzmy Beitar, potem bedziemy myslec.

Arkas 06.08.2008 13:36

Cytat:

Pierwotnie napisane przez dawidoff24 (Post 580051)
Witam.
Ze względu na to, iż jestem przekonany o awansie Wisły do III rundy el. Ligi Mistrzów, chciałem zapytać o dostępność biletów na rewanżowy mecz z BArceloną. W jaki sposób można zdobyć bilety?? Wiem, że zainteresowanie będzie ogromne, ale wg was jaka jest najpewniejsza droga zdobycia bieltów?? Dodam, że nie jestem z Krakowa i nie mam karty kibica. POzdrawiam i dzieki za odpowiedz

Jeśli faktycznie wygramy z Beitarem i awansujemy do następnej rundy, to najlepsze rozwiązanie dla Ciebie to osobiste przybycie do Krakowa na R22 po bilet.

_gilardino_ 06.08.2008 14:23

Wie ktos jak wygląda sytuacja z biletami?Mam nadzieje że będzie komplet...

PrzemooTSW 06.08.2008 14:27

Cytat:

Pierwotnie napisane przez dawidoff24 (Post 580051)
Witam.
Ze względu na to, iż jestem przekonany o awansie Wisły do III rundy el. Ligi Mistrzów, chciałem zapytać o dostępność biletów na rewanżowy mecz z BArceloną. W jaki sposób można zdobyć bilety?? Wiem, że zainteresowanie będzie ogromne, ale wg was jaka jest najpewniejsza droga zdobycia bieltów?? Dodam, że nie jestem z Krakowa i nie mam karty kibica. POzdrawiam i dzieki za odpowiedz

Na Barcelone wszyscy bedą kupywać bilety a na Beitar co? ma nie być kompletu ?

e 06.08.2008 15:21

..jak nie bedzie to klub moze klub zacznie myslec.

....choc pewnie gdybysmy jakims cudem przeszli Beitar bilety na Barcelone bylyby po 200-300 zl i pozniej "czemu nie ma kompletu?"
Jesli ktos jeszcze nie zauwazyl problem widocznie tkwi w cenach biletow, a nie w tym ze ktos nie kocha Wisly... bo wielu jest takich ktorzy oddali by za nie swoje serce ale ich nie stac na taki wydatek.

PS: tak wiem, mogli miesiac smigac na rolkach z ulotkami po miescie..

Ola7 06.08.2008 15:47

Cytat:

Pierwotnie napisane przez e (Post 580098)
..jak nie bedzie to klub moze klub zacznie myslec.

....choc pewnie gdybysmy jakims cudem przeszli Beitar bilety na Barcelone bylyby po 200-300 zl i pozniej "czemu nie ma kompletu?"
Jesli ktos jeszcze nie zauwazyl problem widocznie tkwi w cenach biletow, a nie w tym ze ktos nie kocha Wisly... bo wielu jest takich ktorzy oddali by za nie swoje serce ale ich nie stac na taki wydatek.

PS: tak wiem, mogli miesiac smigac na rolkach z ulotkami po miescie..

Wiesz, wydaje mi się, ze na Barcelonie (jak przejdziemy Beitar) bedzie komplet. Przyjazda wszyscy fani Barcy z Polski, bo taki mecz zdaza sie rzadko, a Ci co cały sezon chodza na mecze, jezdza na wyjazdy nie pójdą, bo nie stac ich. Ale za to bedzie mozna poogladac markowe garniaki biznesmanów z całego kraju ;)

e 06.08.2008 16:05

"fani" Barcy z Polski niech ida na sektor gosci.


dobra to by bylo na tyle, wpierw przejdzmy Beitar, potem bedziemy rozkminiac.

regan 06.08.2008 16:12

wszyscy przesadzacie. Na Real bilety były po 250-300 a ludzie sie zabijali w kolejkach mając zagwarantowane swoje miejsca w karnetach!!!. Ola7 bez przesady. moze sie jakas grupa takich osob pojawi, ale napewno nie większość. Po trzecie 60 zł na mecz, od 10 maja spokojnie mozna odłożyć i mozna bylo wczesniej sie spodziewać ze ceny beda wysokie, bo to przecież LM. Mnie tylko ciekawi jedna tendencja: Jak na Legie bilety były po 40,50 zł to jakos problemow z zapelnieniem 22 tysiecznego stadionu nie było, gdy chętnych było nawet 60 tysiecy. A gdy bilety są raptem 20 zł droższe (dla karnetowców tylko 5 zł!!!!), rywal lepszy, i ranga meczu ogromna my mamy problem z zapełnieniem 14500 stadionu... Gdzie wy mówicie o miłości do klubu. Taka prawda! Ci co Wisłe kochają byli na takim meczu jak: Stulecie klubu z Sewillą, na Basel, i na ŁKSie w zeszłym sezonie, reszta to przydupasy, tarktujące Wisłe jak modny ciuch i gdyby tylko była lepsza dryzuna w okolicy bez wachania zmienili by adresy stadionów. Smutne ale prawdziwe

v 06.08.2008 16:36

regan, popieram cie w 1906 %, ale jest jescze sprawa ze są wakacje i ludzie powyjeżdzali, ale 14500 powinno sie rozejsc w 3 dni, albo i szybciej.

Mało Słodyczy 06.08.2008 17:15

Cytat:

Pierwotnie napisane przez regan (Post 580124)
Ci co Wisłe kochają byli na takim meczu jak: Stulecie klubu z Sewillą, na Basel, i na ŁKSie w zeszłym sezonie, reszta to przydupasy, tarktujące Wisłe jak modny ciuch i gdyby tylko była lepsza dryzuna w okolicy bez wachania zmienili by adresy stadionów. Smutne ale prawdziwe

Chodzę na Wisłę od 10 lat, zaczynałam mając lat 8. Karnet mam od lat 6sciu i - och, nie było mnie na meczu z Sewillą, Basel też.
Wmówisz mi że nie kocham Wisły i jest modnym ciuchem dla mnie?

Dean 06.08.2008 17:19

ile bedzie tysiecy na meczu wiadomo ? ^^

mic 06.08.2008 17:26

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Dean (Post 580167)
ile bedzie tysiecy na meczu wiadomo ? ^^

0.23423


****a...

@Mało Słodyczy: dla Ciebie miara "milosci" do Wisly jest posiadanie karnetu ?

regan 06.08.2008 17:29

a potrafisz zinterpretowac to co napisałem, czy zamiast mózgu masz beton? Chyba proste jest, ze jak cie nie ma na meczu, z ważnego powodu, to sie do tej grupy nie zaliczasz. Co innego, ze nie wszyscy mają ważne powody i większość ma to w dupie... wybiera sobie mecze, a tak sie kibicować nie powinno. Można zrozumieć, ze ma sie ważny powód: praca, studia, egzaminy, problemy osobiste. Ale nie wierze, ze nagle wszyscy w srodku wakacji maja setki problemow a jak przyjeżdza Legia to nagle nikt zadnych problemow nie ma. Dzisiaj jest w kasach w huj biletów. Nie wiem czy chociaz 12000 tysiecy poszło. Gdzie sa ci z Legii?? w domach i mają Wisłę w dupie i nie dotyczy sie to tych co z róznych powodów nie mogą, dzisiaj być a starają sie być na kazdym meczu i mają karnet od 10 lat

Mało Słodyczy 06.08.2008 17:35

Jak widać zamiast mózgu mam beton, bo nie umiem zinterpretować tak niejasno napisanego posta.
A może to nie ja mam problem z zawartością w głowie?

Naucz się pisać tak żeby odbiór był jasny nie tylko dla Ciebie.


Mic - nie, ale nikt nie wmówi mi, że jestem gorszym kibicem, bo nie było mnie na dwóch czy trzech meczach. A nie powiem - już nieraz na tym forum zdarzało się klasyfikowanie na kibiców lepszych i gorszych. I nie mówie tu o klasyfikacji piknik i kibol, ale kibic i kibic.

mic 06.08.2008 17:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Mało Słodyczy (Post 580176)
Mic - nie, ale nikt nie wmówi mi, że jestem gorszym kibicem, bo nie było mnie na dwóch czy trzech meczach. A nie powiem - już nieraz na tym forum zdarzało się klasyfikowanie na kibiców lepszych i gorszych. I nie mówie tu o klasyfikacji piknik i kibol, ale kibic i kibic.

Zlej to poprostu. To jakim jestes kibicem zostaw WLASNEMU osadowi.

shotman 06.08.2008 20:17

Witam mam pytanie. Czy bedzie mozliwosc zakupu biletu przez internet? Pozdrawiam

olkuszanin1 06.08.2008 20:21

Już poczytałem :) Post nieaktualny :)

GO GO Wisła ;]

rogom 06.08.2008 21:02

Witam. Mamy już 3:0 także nie ma mocy aby Wisła nie awansowała. Czy będzie możliwość zakupu biletów na mecz Wisła-Barcelona przez internet? Z góry dzięki za informacje.

h0aX 06.08.2008 21:38

Mam to pytanie co kolega wyżej, a nawet jakbym przyjechał wcześniej parę godzin, to czy byłyby gigantyczne kolejki i brak biletów :>? Jestem z Wrocka i to mógłby być mój pierwszy taki mecz Wisełki

damianol1991 06.08.2008 21:55

Mam to samo pytanie co xmarsx mieszkam 60 km od Olsztyna i z wielką chęcią przyjadę na mecz WISŁA- Barcelona. Ale jak będzie można zdobyć bilety? Proszę o pomoc

Armia_Białej_Gwiazdy_NH 06.08.2008 22:12

Cytat:

Pierwotnie napisane przez damianol1991 (Post 580321)
Mam to samo pytanie co xmarsx mieszkam 60 km od Olsztyna i z wielką chęcią przyjadę na mecz WISŁA- Barcelona. Ale jak będzie można zdobyć bilety? Proszę o pomoc

Przyjechać na Reymonta i kupić ?

chyba nie będzie innej możliwości ale mogę sie mylić :P

hoolifan 06.08.2008 23:00

Mecze u siebie w tym roku:

09-08-2008 Wisla Kraków - Polonia Bytom 18:00
23-08-2008 Wisla Kraków - GKS Belchatów
13-09-2008 Wisla Kraków - Lech Poznan
27-09-2008 Wisla Kraków - Arka Gdynia
18-10-2008 Wisla Kraków - Piast Gliwice
31-10-2008 Wisla Kraków - Ruch Chorzów
08-11-2008 Wisla Kraków - LKS Lódz
15-11-2008 Wisla Kraków - Lechia Gdansk
06-12-2008 Wisla Kraków - Odra Wodzislaw

xpl 06.08.2008 23:26

Coś mi się zdaje że cały sektor E trzeba będzie nazwać "gości", bo połowa to będą polscy kibice Barcelony:P

Vinci 06.08.2008 23:45

Mieliśmy po losowaniu na forum nalot napinaczy z Jerozolimy, teraz będziemy mieli nalot polskich "katalończyków" z krwi i kości.

Jakkolwiek - komunikatu na temat biletów , na mecz z Barceloną jeszcze nie było. Ochłońcie i czekajcie...póki co zapraszamy na Polonie Bytom.

Do jutra zamykam.

SZYMEK_TSW 07.08.2008 12:17

ze strony skwk

CENY BILETÓW NA BARCELONE
Data: (07-08-2008 12:58) Autor: seventk


Znane są już ceny biletów na mecz z FC Barcelona. Tym razem klub uhonorował posiadaczy karnetów dając im 100 złotową zniżkę na bilety!

Dla posiadaczy karnetów:

D i E - 100 zł
A i B - 150 zł

Bez karnetów:

D i E - 200 zł
A i B - 250 zł

rabi86 07.08.2008 12:25

Nie no jestem bardzo pozytywnie zaskoczony. Cena dla karnetowców kapitalne. Wreszcie klub nas zauważył. I dobrze może sprzeda się jeszcze więcej karnetów.

gris 07.08.2008 12:26

Cytat:

Pierwotnie napisane przez SZYMEK_TSW (Post 580807)
ze strony skwk

CENY BILETÓW NA BARCELONE
Data: (07-08-2008 12:58) Autor: seventk


Znane są już ceny biletów na mecz z FC Barcelona. Tym razem klub uhonorował posiadaczy karnetów dając im 100 złotową zniżkę na bilety!

Dla posiadaczy karnetów:

D i E - 100 zł
A i B - 150 zł

Bez karnetów:

D i E - 200 zł
A i B - 250 zł

I bardzo dobrze w końcu coś mądrego. Ograniczy to ilość przypadkowych ludzi na stadionie a zachęci karnetowiczów w tym mnie bo oczywiście pójdę na ten meczyk :) Denerwują mnie Ci ludzie co tu piszą że są za Barceloną i chcieliby iść na mecz. Tu jest Kraków i tu się kibicuje Wiśle a jak jesteś za Barceloną to se jedź na ich stadion albo wchodź na sektor gości. Jak zobaczę jakiego Polaka który będzie na D miał barwy Barcelony to nie wiem co mu zrobię ale będzie bolało...

regan 07.08.2008 12:27

Brawo zarząd! Wkońcu kupowanie karnetów się opłaca. Na Beitar 15 zł zniżki na Barce 100!! w sumie 115 zł! do tego jak załózmy odpadniemy i zagramy przynajmniej w grupie PUEFA, to łączne znizki mogą wynosić nawet równowartość karnetu kupionego przy zapisie z SKWK. Czyli na tą chwile 170+ 100+45= 315 zl z karnetem od tego lata 240+200+60=500 zł! oraz bez karnetu zakładajac ze siechodzi na wszystkie mecze: 355+200+60=prawie 6 paczek. czyli z kupujac regularnie co pół roku karnet, czyli wznawiając na tą jesień mamy 2 razy taniej już na tą chwile! co dopiero później

markus1973 07.08.2008 13:01

Gdzie i od kiedy będzie mozna nabyć bilety na mecz Wisła Kraków - Barcelona?
Dzieki z góry za pomoc

droho 07.08.2008 13:03

http://www.wisla.krakow.pl/art.php?news_id=4293

droho 07.08.2008 13:19

http://wislakrakow.com/forum/showthread.php?t=4694

Pod tym linkiem temat TYLKO o biletach na mecz z Barceloną.



Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 12:10.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl