![]() |
Piłkarz Wisły blisko transferu do Francji lub Belgii
http://sport.onet.pl/74331,1248675,2...wiadomosc.html |
|
|
PIŁKA NOŻNA Brożek w Wiśle do wtorku?
- Nie mogę wykluczyć, że to był mój ostatni mecz w Wiśle - tłumaczył swój gest "Brozio". - Jeśli tak jest rzeczywiście, to chciałem w ten sposób pożegnać się z kibicami Wisły za te wszystkie lata, które spędziłem w Krakowie. O tym, czy był to rzeczywiście ostatni mecz Pawła Brożka w koszulce mistrza Polski przekonamy się dzisiaj, najpóźniej jutro. W każdym razie sprawy nabrały przyspieszenia. W piątek pierwszy raz na oficjalny mecz pofatygowało się aż dwóch przedstawicieli Fulham Londyn, bo akurat ten klub jest najbardziej zainteresowany pozyskaniem Pawła Brożka. Wcześniej wysłannicy Fulham oglądali piłkarza Wisły jedynie w sparingach i na płytach DVD. Najprościej rzecz ujmując, część sumy z transferu wydana zostanie na wzmocnienie siły ataku, a reszta (większa) na załatanie dziury budżetowej. Kandydaci do gry w Wiśle? Należy ich szukać za granicą, ale również wśród piłkarzy dobrze znanych w naszej ekstraklasie. Z naszych informacji wynika, że na liście potencjalnych następców Pawła Brożka, są Carlo Costly z Bełchatowa oraz Dawid Janczyk, obecnie występujący w Lokeren. Chodzi o to, żeby piłkarz, którego pozyska Wisła, był od razu gotowy do gry i żeby nie musiał aklimatyzować się w realiach polskiej ekstraklasy. Rozmowy na temat pozyskania nowego gracza będą możliwe jednak tylko w przypadku odejścia Pawła Brożka. Na najbliższe kilkadziesiąt godzin trzeba zatem uzbroić się w cierpliwość. Źródło: http://krakow.naszemiasto.pl/sport/1039655.html |
Wisła ma następcę Pawła Brożka.
http://sport.onet.pl/74318,1248685,2...wiadomosc.html |
Fulham nie dla Brożka
http://goool.pl/main_v3.php?id=22279 |
Pomocnik Wisły wypożyczony do ŁKS
Wisła Kraków wypożyczyła do ŁKS Krzysztofa Mączyńskiego. 20-letni środkowy pomocnik spędzi w Łodzi sezon 2009-10. Do poniedziałku z ŁKS będzie trenował też Łukasz Burliga. Tego dnia zostaną podjęte decyzje odnośnie przyszłości tego piłkarza. Źródło: http://www.futbol.pl/artykul/61924.html |
Cytat:
|
Brożek jednak w Fulham!?
http://www.ekstraklasa.wp.pl/kat,32282,title,Fulham-znowu-chce-Brozka,wid,11442679,wiadomosc.html |
Fulham nadal chce Brożka
http://ekstraklasa.wp.pl/kat,32282,t...l?ticaid=18aec |
Fani Wisły będą mieli idola z... Ugandy?
Okno transferowe już się zamknęło, ale do Wisły Kraków wciąż może dołączyć nowy napastnik. Jaki? Eugene Sepuya z Ugandy, który od pewnego czasu znajdował się na liście życzeń mistrzów Polski. 26-letni zawodnik rozwiązał swoją umowę z poprzednim klubem. źródło: http://www.futbolnews.pl/informacje/...-z-ugandy.html |
|
|
|
|
|
|
Kamil Glik, Jakub Smektała i Kamil Wilczek znaleźli się na celowniku mistrza Polski Wisły Kraków.
http://sport.onet.pl/74331,1248675,2...wiadomosc.html |
|
Na treningu krakowian zjawił się Daniel Gall. 20-letni napastnik ostatni sezon spędził w juniorach norweskiego Brann Bergen. - Tam się wyszkoliłem, ale teraz chciałbym spróbować sił w Polsce...
http://www.sport.pl/pilka/1,65050,72..._operacje.html |
http://sport.interia.pl/pilka-nozna/...jczyka,1395241
ciekawe czy to prawda??nie potwierdza zadna stronka Wisły... |
http://wislaportal.pl/news.php?id=16596
No przepisali z interii, ale napisali "na pierwszym treningu nie wypadł najlepiej" bla bla bla. :) |
|
|
Odradzają przedstawicielom Wisły przyjazd po Lekicia, choć ci podbili cenę
http://www.sportowefakty.pl/pilka-no...kicia-choc-ci/ |
|
Info z oficjalnej:
Cleber zawodnikiem Wisły! Data publikacji: 08-12-2009 09:45 Brazylijski obrońca wraca do Wisły Kraków! Po prawie rocznym pobycie w Rosji, w Tereku Grozy, Geudes de Lima Cleber zdecydował się wrócić do zespołu Białej Gwiazdy. Brazylijczyk podpisał nowy kontrakt z krakowskim klubem. Kontrakt będzie obowiązywał od 1 stycznia 2010 roku i obowiązywać będzie przez rok. Przypomnijmy, że Cleber barwy Wisły reprezentował od początku sezonu 2006/2007. Już w swoim ligowym debiucie zdobył bramkę, do której potem dołożył jeszcze dziewięć kolejnych ligowych trafień. W drużynie Białej Gwiazdy stał się specjalistą od wykonywania rzutów karnych, ale najdłużej zapamiętany zostanie chyba gol, którego strzelił w meczu z Barceloną. W rozgrywkach Ekstraklasy Cleber w barwach Wisły zagrał 65 razy. 10 marca 2009 roku Brazylijczyk przeszedł do Tereka Grozny, gdzie rozegrał osiemnaście meczów ligowych. Także w tym klubie w swoim debiucie zdobył gola – jedynego w barwach Tereka, jak się później okazało. Na początku grudnia rozwiązał kontrakt z czeczeńskim zespołem. Biuro Prasowe Wisły Kraków SA |
|
http://ekstraklasa.wp.pl/kat,32282,t...wiadomosc.html
Ktoś mi powie jaki jest sens? :| Po 1. to chyba mamy poważniejsze zmartwienia... |
http://sport.onet.pl/0,1248675,20967...wiadomosc.html
Ja wiem że fakt onet czy inne tam scierwo ale podobno interesowalismy sie nim od jakis 2 lat i co chwile byl przymierzany a tu nagle kuchenka |
Reprezentant Polski nie zasili Wisły Kraków
http://sport.onet.pl/74319,1248699,2...wiadomosc.html |
"Zapewne odejdzie od nas ktoś z dwójki Paweł Brożek - Marcelo. Wszystko zależy od ofert, ale to prawdopodobny scenariusz."
http://www.sport.pl/pilka/1,65050,73..._karierze.html |
http://sport.interia.pl/pilka-nozna/...-wisly,1412620
Cytat:
|
|
Takie newsy to do bani
Naszemu trenerowi bilokacja niestraszna - przebywał jednocześnie w Rzymie i Warszawie. :shock:
Najpierw Gazeta Krakowska: http://www.gazetakrakowska.pl/sport/...ozka,id,t.html "Z naszych informacji wynika, że [Skorża] śledził rywalizację w Rzymie, gdzie Lazio podejmowało Levskiego Sofia. Tymczasem interia: http://sport.interia.pl/wiadomosci-d...tnisku,1413263 "Pan Maciej miał zweryfikować umiejętności piłkarza polecanego mu przez skautów, lecz utknął na lotnisku Okęcie w Warszawie". |
http://sport.onet.pl/74318,1248685,2...wiadomosc.html
Carlo Costly, piłkarz GKS Bełchatów i reprezentacji Hondurasu, w wywiadzie dla "Przeglądu Sportowego" zdradził, że chciałby grać w Wiśle Kraków |
|
http://naszfutbol.pl/news/marcelo-tr...lu-serie-a-212
Marcelo w Sampdorii?! |
http://sport.interia.pl/pilka-nozna/...e-lech,1413930 artykuł o Wiśle i Amice Poznań.
|
http://naszfutbol.pl/dzial/transfery <- Serfując po internecie znalazłem fajną tabelę transferową. Codziennie ja aktualizują co mi sie spodobało, bo jestem cały czas dobrze poinformowany. Pozdro
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 15:57. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl