Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   (Tylko!) Zdjęcia z budowy stadionu (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=117)

LukL 20.11.2009 15:45

Piątek 20.12.2009r / 17 zdjęć

stadionwisly.info

http://stadionwisly.info/files/gallery/192/1.jpg

KuLwIk 21.11.2009 15:10

http://www.wisla.krakow.pl/pl/galeri...y_Reymonta_22/

LukL 23.11.2009 20:23

23.11.2009r / 30 nowych zdjęć
stadionwisly.info

http://www.stadionwisly.info/files/gallery/193/22.jpg

simone 25.11.2009 17:01

Akcja dach rozpoczęta :D

http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktualnosci/dach_w_gore/
http://www.11.pl/kask_na_glowe/kask_...ria_czesc_cix/

LukL 26.11.2009 18:05

26.11.2009r godz 9, 12
stadionwisly.info

http://stadionwisly.info/files/gallery/195/10.jpg

Konrad. 26.11.2009 21:13

http://www.wisla.krakow.pl/pl/galeri...una_wschodnia/

WILU TS 29.11.2009 15:20

http://static0.blip.pl/user_generate...res/653414.jpg
Takie ciekawe zdjęcie tygryss-kr z forum skyscrapercity.com

Konrad. 30.11.2009 22:49

http://stadionwisly.info/fotorelacje...owy/2009-11-30

wooojo 01.12.2009 13:19

http://www.11.pl/kask_na_glowe/kask_...ia_czesc_cxii/

rabbit466 02.12.2009 19:33

http://www.wisla.krakow.pl/pl/galeri...race_przy_R22/

LukL 03.12.2009 14:03

14 dzisiejszych zdjęć na stadionwisly.info

http://stadionwisly.info/files/gallery/197/3.jpg

QBAS 09.12.2009 14:51

Najnowsza galeria na oficjalnej
http://www.wisla.krakow.pl/pl/galeri..._coraz_wyzszy/

LukL 09.12.2009 14:53

24 zdjęcia z budowy trybuny zachodniej:

http://stadionwisly.info/files/gallery/200/8.jpg

rabbit466 10.12.2009 16:03

http://www.stadionwisly.info/fotorel...owy/2009-12-10

mikereg 14.12.2009 20:20

fotki z dzisiaj z oficjalnej http://www.wisla.krakow.pl/pl/galeri...ie_na_budowie/

rabbit466 15.12.2009 23:04

http://stadionwisly.info/fotorelacje...owy/2009-12-15

rabbit466 16.12.2009 15:53

http://www.wisla.krakow.pl/pl/galeri...ra_na_budowie/

LukL 17.12.2009 15:19

dzisiejsze zdjęcia:


http://www.stadionwisly.info/files/gallery/207/1.jpg

LukL 21.12.2009 18:42

39 zdjęć z budowy C:


http://stadionwisly.info/files/gallery/208/13.jpg

....jutro zdjęcia z drugiej trybuny

rabbit466 22.12.2009 15:48

http://www.wisla.krakow.pl/pl/galeri...aly_wznowione/

rabbit466 22.12.2009 16:25

http://www.11.pl/kask_na_glowe/kask_..._czesc_cxxiii/

PiterSTS 24.12.2009 13:17

http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...zwigary_i_inne

rabbit466 24.12.2009 14:21

http://stadionwisly.info/zdjecia_z_b...nia/2009-12-22

rabbit466 29.12.2009 14:27

http://www.wisla.krakow.pl/pl/galeri...za_na_budowie/

zbymak 31.12.2009 18:17

5 Załącznik(ów)
Kilka fotek na koniec roku

Konrad. 04.01.2010 17:20

http://www.wisla.krakow.pl/pl/galeri...rocili_na_R22/

rabbit466 07.01.2010 15:07

http://stadionwisly.info/fotorelacje...owy/2010-01-06

mikereg 08.01.2010 14:10

Zdjęcia z oficjalnej http://www.wisla.krakow.pl/pl/galeri...klili_skyboxy/

moskit 09.01.2010 15:28

http://krak.tv/kategoria-9,film-1109.html - filmik z przygotowań stadionu Hutnika do naszej gry tam w rundzie wiosennej. Prace wrą:)

LukL 15.01.2010 15:24

Montaż zadaszenia / 14 zdjęć / stadionwisly.info

http://stadionwisly.info/files/gallery/212/5.jpg

rabbit466 16.01.2010 12:15

http://www.wisla.krakow.pl/pl/galeri...y/Dach_w_gore/

zbymak 16.01.2010 18:37

5 Załącznik(ów)
Kilka fotek z soboty

PiotrG 17.01.2010 23:20

Zdjęcia z in4.pl
http://www.11.pl/_pliki_/zdjecia/12637580785390.jpg
http://www.11.pl/kask_na_glowe/kask_...czesc_cxxviii/

medyk 20.01.2010 13:19

http://www.wisla.krakow.pl/pl/galeri...a_czesc_dachu/

dzisiejsze zdjęcia z oficjalnej

LukL 29.01.2010 17:40

29.01.2010. / 18 zdjęć -> stadionwisly.info

http://www.stadionwisly.info/files/gallery/224/1.jpg

Jonasz 29.01.2010 23:10

http://stadiony.net/w_budowie/stadion_wisly_krakow

Kordel_Walker 02.02.2010 19:52

http://www.stadionwisly.info/fotorel...owy/2010-02-02

LukL 03.02.2010 10:11

Nowy stadion widziany z Parku Jordana -> stadionwisly.info

http://stadionwisly.info/fotorelacje...sla_krakow.jpg

Jonasz 03.02.2010 19:36

http://www.wisla.krakow.pl/pl/galeri..._wiecej_dachu/

borsuk 10.02.2010 16:25

Wreszcie nowe zdjęcia. stadionwisly.info >>>> http://stadionwisly.info/fotorelacje...owy/2010-02-10


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 18:32.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl