![]() |
Cytat:
Drużyna zaczęła grać jakąś piłkę, na którą dało się patrzeć. Przeważaliśmy w wielu meczach, stwarzaliśmy sobie sytuacje, w przeciwieństwie do tego, co było za Rude. Rude miał okres przygotowawczy, zdrowych piłkarzy, rozsądny terminarz. Ode mnie miał czystą kartę. Dopiero po kilku meczach zacząłem wyrażać niepokój, widząc, że z drużyną nie dzieje się nic pozytywnego. |
Cytat:
Raz - twierdząc że za Rude nie tworzyliśmy sytuacji. Dwa - twierdząc że za Moskala je tworzyliśmy w jakichś sensownych proporcjach. Tak naprawdę gra za Moskala to było posiadanie dla posiadania, bez finalizacji. Masa wrzutek z których nic nie wynikało, rożnych z których nic nie wynikało, prób wejścia w pole karne z których - nie zgadniesz - nic nie wynikało. Plus nieustanne zagrożenie daleką wrzutką i pogonią Urygi/Biedrzyckiego/Łasickiego za znacznie szybszym rywalem. Najlepsze akcje szły po kontrach i przechwytach. Jeśli mecz się źle ułożył - był przegrany. Pokazują to też statystyki w innych klubach. O kretyńskich zmianach zabijających grę - takich jak Sukiennicki na skrzydło - nie ma co nawet wspominać. Dlatego twierdzę że trzymanie Moskala nie mialo sensu. Możesz uważać inaczej, ale nie powinieneś twierdzić że nie było podstaw do zwolnienia. |
Mam dwudniowe zaległości, więc do dzieła.
Na początek w tym temacie Pierwszy punkt wędruje do Jaroo1 - zupełnie poza tematem wątku i ad personam Cytat:
Cytat:
|
FraMat coś Ty taki święty się zrobił? :D
|
Ma dość obory, którą prezentujesz...
|
Trzeba przyznać, że spokojniej się na forum zrobiło, poza nielicznymi wyjatkami.
|
Cytat:
Cytat:
Przecież ty prezentujesz taki poziom zbydlęcenia, że zgodnie z tą deklaracją nawet słowo "przepraszam" przez klawiaturę ci nie chciało przejść. Oczywiście spokojnie, ja te twoje przeprosiny to mam w nosie, tylko chciałem od poczatku pokazać jakim "pajacem zasranym" jesteś. |
Gdyby była taka nagroda, że pierwsza trójka, niezależnie od tego kto w niej będzie, dostaje stalego bana na forum. Może wówczas by się tu uspokoiło, definitywnie.
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 02:13. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl