Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   9. kolejka, Wisła - Warta, 13 września 2024, 20:30 + zaległy ŁKS 17 września 19:30 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=11035)

Adryan 17.09.2024 09:34

Ja mam dzisiaj inne przewidywania, w końcu zaczną grać i dzisiaj wygramy z ŁKS, który przynajmniej nie będzie oferował murowania w swoim polu karnym w 11 tylko zagrają otwartą pilkę i dostaną w papę. Nauczeni doświadczeniem z Głogowa i graniem na tamtejszym pastwisku damy radę wygrać 2:0/2:1. Rozbudzi to apetyty kibiców i na R22 przy 20-tysięcznej publice w piątkowy wieczór rozbijamy Ordę Opole 3:0 i można kreślić marzenia o awansie.

Czy to się wydarzy?
Szanse są małe, ale nigdy zerowe.

TIR_DO_SŁUBIC 17.09.2024 09:41

Akurat znając życie to pewnie przyjedzie Sobolewski i się przełamie na Wiśle.

ŁKS jest w formie, remis będzie dobrym wynikiem.

Jaroo1 17.09.2024 09:46

Cytat:

Albo się ogarniemy i zaczniemy punktować i uda się nam oscylować w granicach strefy barażowej
I to jest właśnie cały problem, że my nie mieliśmy jak się uda oscylować w granicach strefy barażowej, tylko awansować bezpośrednio.

Dzięki Zaskroncowi z roku na rok spadają oczekiwania kibiców i poziom klubu. Żeby tak wielki klub i z takim potencjałem co Wisła męczył się z roku na rok, co raz bardziej w I lidze to są jaja po prostu. Wiem że finansowo mamy długi ogromne ale z drugiej strony nadal nas stać płacenie dobrych kontraktów, jak ligowa czołówka. Także kolejny rok jeszcze gorszy od poprzedniego to jest blamaż, że znowu się nie udaje nic.
Ale to już od dawna było wiadome, że Wisla musi przeplacic x kasy więcej niż każdy żeby zdobyć y miejsce. Skoro jednak z roku na rok na pensje wydajemy mniej to miejsca w lidze też sa niższe. Może gdybyśmy mieli kasy jak Legia czy inny Lech to byśmy grali o top 2

leszekpw 17.09.2024 10:11

Soprawa jest prosta, w mniejszych klubach zapieprzają bo są trampoliną do większych (lepsza kasa, miasto, życie). A w większych jak Wisła, mają już wyjebkę, byle tylko brać wypłatę. Po co awansować? By stracić ciepłą posadkę na rzecz kogoś lepszego w składzie?

Karherop 17.09.2024 10:28

@Jaroo1

Potencjałem wielkiego klubu to można wygrać w social media, a nie na boisku. Na razie ten wielki klub to buduje głównie wielkie rozczarowanie. I to nie jest żadnym przypadkiem tylko konsekwencją działań od lat (na co zresztą słusznie wiele razy zwracasz uwagę)

Sam napisałeś że stać nas na kontrakty "jak ligowa czołówka", czyli na ten moment TBB, Płock, Arka, ŁKS, Ruch i Miedź. 6 zespołów (!!!). We wszystkich tych klubach płacą tak samo, a nawet w poszczególnych przypadkach lepiej. Daje to 7 zespołów (wraz z nami które) powinny się kręcić w strefie barażowej z zapewne matematycznymi szansami na awans bezpośredni do 28-32 kolejki.

Także tak, kibice zeszło ze swoich oczekiwań, bo życie wystarczająco nas już kopnęło w dupę by się nie nastawiać na najbardziej optymistyczny scenariusz.

Jaroo1 17.09.2024 10:33

Potencjał daje przewagę bo to możliwości do szybszej budowy mocniejszego klubu. Także jak dla mnie potencjał jest kluczowy jeśli chodzi o budowę zespołu na dłuższą metę.
Oczywiście nie chodzi mi o to że za potencjał powinniśmy być w czołówce tylko w....ia mnie ze trzeci sezon to gorszy i nic nie robi Zaskroniec aby ten klub normalnie funkcjonował.

PAWEŁ 17.09.2024 12:01

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Jaroo1 (Post 1634752)
Potencjał daje przewagę bo to możliwości do szybszej budowy mocniejszego klubu. Także jak dla mnie potencjał jest kluczowy jeśli chodzi o budowę zespołu na dłuższą metę.
Oczywiście nie chodzi mi o to że za potencjał powinniśmy być w czołówce tylko w....ia mnie ze trzeci sezon to gorszy i nic nie robi Zaskroniec aby ten klub normalnie funkcjonował.

Żeby „coś” zrobić to trzeba mieć pojęcie same .......olo wibratora nie wystarczy.

gpat 17.09.2024 16:00

Żeby pójść w górę, najpierw trzeba sięgnąć dna.
Dno już jest, teraz tylko w górę. JJJBG.

leszekpw 17.09.2024 16:45

Przegramy. Z tym geniuszem trenerskim, ktory ustawia Rodado cofniętego.

tedyy 17.09.2024 17:08

Cytat:

Pierwotnie napisane przez leszekpw (Post 1634715)
W 6 spotkaniach 6 pkt. Szorujemy po dnie. Brawo Kazio.

Od....... się od Kazka :cenzura:

krysztal 17.09.2024 17:25

Lesiu chyba dawno nie zaliczył bana...

TIR_DO_SŁUBIC 17.09.2024 17:32

Sukennicki ławeczka, czyżby znów zmęczony?

FraMat 17.09.2024 17:37

A ja trzymam kciuki mając nadzieję, że tak efektownie grająca Wisła zagra dziś także efektywnie.
Ciekaw jestem czy będziemy grali swoje, czy zagramy tak, jak inni grają przeciwko Wiśle.

leszekpw 17.09.2024 17:37

Bardzo dobrze, że Sukiennicki na ławie. To bardzo slaby grajek.

FraMat 17.09.2024 17:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez leszekpw (Post 1634775)
Bardzo dobrze, że Sukiennicki na ławie. To bardzo slaby grajek.

Proponuję olać trolla z kałuży.
Niech się w końcu zdecyduje: słabi grajkowie czy słaby trener? A może w ogóle dla niego słaba Wisła i tylko k....rwa z kałuży się liczy?

FraMat 17.09.2024 17:43

Cytat:

Pierwotnie napisane przez TIR_DO_SŁUBIC (Post 1634773)
Sukennicki ławeczka, czyżby znów zmęczony?

Patryk Letkiewicz - Frederico Duarte, Tamás Kiss, Jesús Alfaro, Olivier Sukiennicki, Karol Dziedzic, Mariusz Kutwa, Wiktor Biedrzycki, Łukasz Zwoliński.
Ławeczka.
Czyżby wszyscy zmęczeni?
:pala:

leszekpw 17.09.2024 18:08

Słabe elementy w składzie cała obrona, zwłaszcza Mikulec- to mierny piłkarz. Dobrze, że słabiutki Broda nie gra.

Arkadiusz.Czerepach 17.09.2024 18:12

o krva ŁKS tego trenera z NBA wziual ?

ile on ma cm 210 ???

As 17.09.2024 18:14

Skład taki, że w pierwszej połowie ich męczymy a w drugiej niszczymy :-D

masada 17.09.2024 18:15

Myślę, że to nasze optymalne zestawienie na ten moment.
Liczę na odniesienie pewnego zwycięstwa w końcu - wszystko mija, nawet najdłuższa żmija..
1-4 - Rodado, Baena, Sukiennicki, Zwoliński :)

wolfy 17.09.2024 18:27

Cytat:

Pierwotnie napisane przez leszekpw (Post 1634784)
Słabe elementy w składzie cała obrona, zwłaszcza Mikulec- to mierny piłkarz. Dobrze, że słabiutki Broda nie gra.

Wiesz że jest kontuzjowany?

P.S. Sukiennicki przede wszystkim źle ustawiany przez trenera. Moskal sobie ubzdurał że zrobi z niego zawodnika ofensywnego i to jeszcze na naszej najmocniej obsadzonej pozycji...

leszekpw 17.09.2024 18:28

Nic nowego w jego przypadku.

leszekpw 17.09.2024 18:32

Jeśli ktos ma uratowac wynik to Rodado, Baena, Carbo, Chichkan.

TIR_DO_SŁUBIC 17.09.2024 18:41

Oh shit, here we go again. Łódź 1.

leszekpw 17.09.2024 18:42

I juz w d...a nie mówiłem?

Revolver 17.09.2024 18:42

OK, Moskal w całej karierze nie wygrał do tej pory 92% spotkań, w których jego drużyny pierwsze traciły bramkę.

No to zobaczymy.

leszekpw 17.09.2024 18:44

Cytat:

Pierwotnie napisane przez FraMat (Post 1634774)
A ja trzymam kciuki mając nadzieję, że tak efektownie grająca Wisła zagra dziś także efektywnie.
Ciekaw jestem czy będziemy grali swoje, czy zagramy tak, jak inni grają przeciwko Wiśle.

Bardzo efektywna gra na tę chwilę :D

Markus 17.09.2024 18:45

Widać, że Gogół jest systematyczny. Tak jak mówił po Resovi w zeszłym sezonie, że nawet nie skakał do główek, tak i dzisiaj nie skoczył. Stabilny, psiahmać... :(

Arkadiusz.Czerepach 17.09.2024 18:47

https://cdn.cdaction.pl/images/2023/...28025860c.jpeg

wolfy 17.09.2024 18:47

Szybko poszlo...

Stelio 17.09.2024 19:00

Nie wiem ile Wam trzeba do tego, żeby przestać się dziwić :D Ja się przyznam osobiście, że całkowicie przestałem po meczu z GKSem katowice od ktorego dostalismy 5:2.

W tym roku kalendarzowym jestesmy najsłabszą druyżną 1 ligi (nie liczac beniaminkow, spadkowiczow i awansowiczow) to i mamy wyniki jak jedna z najslabszych druzyn 1 ligi. Spadek do 2 to już pewnie będzie gaszenie światła.

leszekpw 17.09.2024 19:00

Framacik mega efektywna gra Wisły, jak liczyles :D

wolfy 17.09.2024 19:00

Już 2-0. Może być gwałt.

bridgeburner 17.09.2024 19:01

Gra adekwatna do miejsca w tabeli
Swoją drogą nieprawdopodobne że można mieć 30 graczy na kontraktach w tym żadnego dobrego obrońcy , jednego napastnika i 2x 0.5 skrzydłowego
Gratulacje dla budowniczych kadry

Revolver 17.09.2024 19:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 1634800)
Już 2-0. Może być gwałt.

Niemożliwe. Przecież Wiśle "lepiej się gra z drużynami, które nie ustawiają autobusu."

Stelio 17.09.2024 19:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Revolver (Post 1634803)
Niemożliwe. Przecież Wiśle "lepiej się gra z drużynami, które nie ustawiają autobusu."

Ale tylko wtedy kiedy to pasuje do narracji :D :D :D Bo jak gramy z druzyna ktora nie stawia autobusu to wtedy traktujemy spotkanie jaka cenna nauke na przyszlosc i punkt odniesienia naszego postepu :D :D :D

I tak źle, i tak nie dobrze :D

bridgeburner 17.09.2024 19:05

Swoją drogą, dlaczego nie gramy młodzieżowcem w bramce?
Cziczkan i tak niczego nie broni a przynajmniej nie gralibysmy kazdego meczu jednego mniej

As 17.09.2024 19:14

Kazek się w....ił.

O ile Gogół jeszcze coś tam grał to Starzyński był dramatyczny.

Patryko 17.09.2024 19:16

Nasze boki obrony to jest tragikomedia - Mikulec i Jaroch są totalnie pod formą, mają problemy z piłkarskim abecadłem typu przyjęcie czy podanie.

Wypuszczenie Gogóła i Starzyńskiego w pierwszym składzie to ogromny błąd Moskala. Pierwszą połowę graliśmy w zasadzie w 9-tkę.

Grajmy Letkiewiczem na bramce i miejmy w polu 10 pełnowartościowych graczy, nie mamy już nic do stracenia.

Revolver 17.09.2024 19:17

Cytat:

Pierwotnie napisane przez As (Post 1634806)
Kazek się w....ił.

O ile Gogół jeszcze coś tam grał to Starzyński był dramatyczny.

"W....ił"

Moskal sam się o to prosi! Już dawno temu trzeba było spróbować Letkiewicza na bramce, a nie kombinować z pseudopiłkarzem Piotrusiem.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 13:46.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl