![]() |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
Jeszcze mi ....a kulis z tymi ....ami brakuje, co tam może być? Jak sobie przed meczem pożyczają tampony? |
@aNouc, wjechałeś z drażliwym contentem :-D
Po tej kiszce z Sosnowcem to kulisy są ostatnią rzeczą na jaką mam ochotę patrzeć. |
Gdyby to był czarny ekran zapętlonym motywem "przepraszamy" to kulisy mogłyby mieć prawdo bytu
|
Pisałem, patrzeć tylko na siebie do końca i awansujemy. Nie zdziwię się, jeżeli mecz z Łęczną też przegramy, a reszta tabeli ułoży się pod nas.
W zeszłym sezonie los wyciągał do nas rękę do ostatniej kolejki. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 22:36. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl