![]() |
http://img338.imageshack.us/img338/7...otkigz3ae9.jpg
http://www.joemonster.org/p/65088/size/oryg ja poproszę następną osobę o wrzucenie zdjęcia swojego partnera/partnerki jak ktoś nie ma to jakiegoś swojego ideału :D |
Cytat:
Zdenerwowany ksiądz. |
|
|
http://merlin.pl/Reksio-i-wehikul-cz...81855735_5.jpg
A ja chcę przestraszonego polskiego polityka :D |
wyprzedzony przez aro...
|
http://www.grandfront.com/gf2004/dow...30-10-2004.jpg
Ja tym razem proszę o zdjęcie przedstawiające jakąś zadymę w sejmie... |
|
http://www.retirementblog.co.uk/imag...ldo-crying.JPG
Dla mnie kartoniada kibiców ManU podczas finału LM w Moskwie |
Kartoniada w Moskwie: http://img132.imageshack.us/img132/3982/p5210079mw5.jpg
Ja proszę o zdjęcie Kerry'ego Kinga z Jeff'em Hannemanem. |
http://i49.photobucket.com/albums/f2...ude/slayer.jpg
Zdjęcie sztucznej trawy. |
http://masters-sport.pl/podstrony/ob...arskie2_12.jpg - sztuczna trawa :-)
Bardzo prosiłbym o zbiorowe zdjecie kibiców Wisły podczas meczu Lazio -Wisła w Rzymie w 2003 roku |
|
http://www.sania-mirza.info/images/s...rza_models.jpg
Kogoś znanego na R22 poproszę :D [nie chodzi mi tu o piłkarza, czy trenera] |
w0lno. a może być gwiazda ;D ?
http://www3.radiokrakow.pl/web/LPAK-...-6THPCH4_l.jpg Obrazek zapożyczony od Maciejo :D ja ładne słoneczko nad górami w zimie :] |
1 Załącznik(ów)
Może być?
Zdjęcie Kangura poproszę :) |
http://www.kamratowka.pl/assets/gall...e_w_gorach.jpg
edit http://republika.pl/blog_sg_1374003/...aly_kangur.jpg Mirka Szymkowiaka pijącego pepsi :P |
http://images37.fotosik.pl/8/ec4f6efee7b8e3ff.jpg
To moze jakis ladny stalowy most kolejowy, najlepiej dlugi. |
|
http://www.obrazky.pl/obrazky/beztro...OBRAZKY.PL.jpg
Ja poproszę zdjęcie Svitlicy w koszulce Wisły. |
http://www.noga.pl/pilka_nozna/zd/pi...ica_stanko.jpg
Dla mnie zdjęcie Wiślaków gdzieś na mieście w Barcelonie :D |
http://wisla.krakow.pl/foto.php?foto...K&plik=012.jpg
Race na Reymonta. |
|
Cytat:
|
1 Załącznik(ów)
Cytat:
|
http://photocarsonline.com/images/20...arl_tuning.jpg
:) http://www.lo-niepolomice.pl/pages/4..._do_anglii.jpg dla mnie Gołota na deskach w Medison Squere Garden |
http://bi.gazeta.pl/im/4/2723/z2723334Z.jpghttp://bi.gazeta.pl/im/4/2723/z2723334Z.jpg
Nieszczesnego Szymkowiaka ktory PIJE PEPSI W BUTELCE |
Cytat:
Czemu sie tak stroszysz ?? , temat ma byc dla rozrywki, a ja sie czuje obrazany. Wielokrotnie w tym watku byly rozne przerobki i jakos nikt sie nie czepal:-/ PS: Umiem czytac ze zrozumieniem !! Post potraktowalem w niedoslownym znaczeniu, jak wielu uzytkownikow, wiele postow w tym temacie. |
Cytat:
|
Dajmy spokój z pepsi - potrzebne nowe fotki, żeby tematu nie rozwalać...
Może jakiś gepard podczas polowania |
Cytat:
Pole pełne róż. |
http://www.mobaki.pl/files/photos/1328/251.jpg
prosze o zdjecie waszego ulubionego napitku alkoholowego ;] |
http://miood.pl/blog/wp-content/uplo...7/06/piwko.gif
A ja poproszę jakiś straszny wypadek samochodowy :D |
|
http://pastamanvibration.files.wordp...obama00001.jpg
A ja chcę teraz jakąś piękną, nieznaną mulatkę :P |
http://www.pineywoodshistory.com/ima...Woman_1861.jpg
Proszę zdjęcie posła polskiego sejmu w dresie. Może być też pewien mulat. :lol: |
http://bi.gazeta.pl/im/4/4374/z4374424X.jpg Jest i mulat %-)
Jakąś robiącą wrażenie oprawę Hamburger SV. |
|
1 Załącznik(ów)
|
http://konradgodlewski.com/grafika/papierowytygrys.jpg
ja prosze oo fot zajebistej Wislaczki |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 12:47. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl