Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   FOTO zabawa (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=1085)

gris 07.09.2008 12:51

http://img338.imageshack.us/img338/7...otkigz3ae9.jpg
http://www.joemonster.org/p/65088/size/oryg

ja poproszę następną osobę o wrzucenie zdjęcia swojego partnera/partnerki jak ktoś nie ma to jakiegoś swojego ideału :D

michu-k 07.09.2008 15:33

Cytat:

Pierwotnie napisane przez gris (Post 599656)
ja poproszę następną osobę o wrzucenie zdjęcia swojego partnera/partnerki jak ktoś nie ma to jakiegoś swojego ideału :D

http://film.onet.pl/_i/news/duze/b/brzydula_betty_1.jpg

Zdenerwowany ksiądz.

zloto 07.09.2008 15:40

http://bi.gazeta.pl/im/8/3145/z3145458G.jpg

Ja prosze A4 kolo Krakowa, jakas orginalna fote :-D

WzT 07.09.2008 16:15

http://img504.imageshack.us/img504/9270/aa4kx6.jpg
A4 jak a4 :)

To ja poprosiłbym wehikuł czasu :)

Aro1234 07.09.2008 16:18

http://merlin.pl/Reksio-i-wehikul-cz...81855735_5.jpg

A ja chcę przestraszonego polskiego polityka :D

TSman 07.09.2008 16:19

wyprzedzony przez aro...

WzT 07.09.2008 16:22

http://www.grandfront.com/gf2004/dow...30-10-2004.jpg

Ja tym razem proszę o zdjęcie przedstawiające jakąś zadymę w sejmie...

lodecki 07.09.2008 16:36

http://www.dziennik.pl/files/archive...r1b_98094l.jpg

ja prosze o płaczącego Cristiano Ronaldo ;]

rafiABG 07.09.2008 16:38

http://www.retirementblog.co.uk/imag...ldo-crying.JPG
Dla mnie kartoniada kibiców ManU podczas finału LM w Moskwie

Slayer666 07.09.2008 17:07

Kartoniada w Moskwie: http://img132.imageshack.us/img132/3982/p5210079mw5.jpg


Ja proszę o zdjęcie Kerry'ego Kinga z Jeff'em Hannemanem.

piter116 07.09.2008 17:09

http://i49.photobucket.com/albums/f2...ude/slayer.jpg
Zdjęcie sztucznej trawy.

Bik 07.09.2008 17:30

http://masters-sport.pl/podstrony/ob...arskie2_12.jpg - sztuczna trawa :-)

Bardzo prosiłbym o zbiorowe zdjecie kibiców Wisły podczas meczu Lazio -Wisła w Rzymie w 2003 roku

Estovic 07.09.2008 17:37

http://www.lazioebasta.it/stagione_0...o-wisla_03.jpg

Ja proszę o zdjęcie Sanii Mirzy.

w0lno. 07.09.2008 17:41

http://www.sania-mirza.info/images/s...rza_models.jpg

Kogoś znanego na R22 poproszę :D [nie chodzi mi tu o piłkarza, czy trenera]

Nowohucianin^^ 07.09.2008 18:03

w0lno. a może być gwiazda ;D ?

http://www3.radiokrakow.pl/web/LPAK-...-6THPCH4_l.jpg
Obrazek zapożyczony od Maciejo :D

ja ładne słoneczko nad górami w zimie :]

iiYama 07.09.2008 18:13

1 Załącznik(ów)
Może być?

Zdjęcie Kangura poproszę :)

FajQ 07.09.2008 18:13

http://www.kamratowka.pl/assets/gall...e_w_gorach.jpg

edit http://republika.pl/blog_sg_1374003/...aly_kangur.jpg
Mirka Szymkowiaka pijącego pepsi :P

zloto 07.09.2008 19:45

http://images37.fotosik.pl/8/ec4f6efee7b8e3ff.jpg




To moze jakis ladny stalowy most kolejowy, najlepiej dlugi.

lodecki 07.09.2008 19:51

http://karolkeane.webpark.pl/obrazki/nk_most5.jpeg

dla mnie prosze zdjecie łądnej Pandy :)

piter116 07.09.2008 19:51

http://www.obrazky.pl/obrazky/beztro...OBRAZKY.PL.jpg
Ja poproszę zdjęcie Svitlicy w koszulce Wisły.

rafiABG 07.09.2008 19:53

http://www.noga.pl/pilka_nozna/zd/pi...ica_stanko.jpg

Dla mnie zdjęcie Wiślaków gdzieś na mieście w Barcelonie :D

piter116 07.09.2008 19:59

http://wisla.krakow.pl/foto.php?foto...K&plik=012.jpg
Race na Reymonta.

hudinho 07.09.2008 20:04

http://trzyzero.files.wordpress.com/2008/04/wisla2.jpg

jakies fajne autko po tuningu

FajQ 07.09.2008 20:13

Cytat:

Pierwotnie napisane przez zloto (Post 599817)
http://images37.fotosik.pl/8/ec4f6efee7b8e3ff.jpg




To moze jakis ladny stalowy most kolejowy, najlepiej dlugi.

kolego umiejętność czytania ze zrozumieniem nabywa się już w podstawówce.Ja widze że masz z tym prblemy.Możesz mi powiedzieć gdzie on pije pepsi ?Na dodatek zrobiłes(?) takiego beznadziejnego fake że nie trudno się zorientować.....Nadal prosze o szymkowiaka który PIJE pepsi a nie trzyma....

rafalek 07.09.2008 20:17

1 Załącznik(ów)
Cytat:

Pierwotnie napisane przez hudinho
jakieś fajne autko po tuningu

To ja poproszę o zdjęcie angielskiej budki telefonicznej

pio 07.09.2008 20:20

http://photocarsonline.com/images/20...arl_tuning.jpg
:)
http://www.lo-niepolomice.pl/pages/4..._do_anglii.jpg
dla mnie Gołota na deskach w Medison Squere Garden

FajQ 07.09.2008 20:22

http://bi.gazeta.pl/im/4/2723/z2723334Z.jpghttp://bi.gazeta.pl/im/4/2723/z2723334Z.jpg

Nieszczesnego Szymkowiaka ktory PIJE PEPSI W BUTELCE

zloto 07.09.2008 20:59

Cytat:

Pierwotnie napisane przez FajQ (Post 599832)
kolego umiejętność czytania ze zrozumieniem nabywa się już w podstawówce.Ja widze że masz z tym prblemy.Możesz mi powiedzieć gdzie on pije pepsi ?Na dodatek zrobiłes(?) takiego beznadziejnego fake że nie trudno się zorientować.....Nadal prosze o szymkowiaka który PIJE pepsi a nie trzyma....


Czemu sie tak stroszysz ?? , temat ma byc dla rozrywki, a ja sie czuje obrazany. Wielokrotnie w tym watku byly rozne przerobki i jakos nikt sie nie czepal:-/

PS: Umiem czytac ze zrozumieniem !! Post potraktowalem w niedoslownym znaczeniu, jak wielu uzytkownikow, wiele postow w tym temacie.

Lysy 07.09.2008 21:58

Cytat:

Pierwotnie napisane przez zloto (Post 599860)
Czemu sie tak stroszysz ?? , temat ma byc dla rozrywki, a ja sie czuje obrazany. Wielokrotnie w tym watku byly rozne przerobki i jakos nikt sie nie czepal:-/

PS: Umiem czytac ze zrozumieniem !! Post potraktowalem w niedoslownym znaczeniu, jak wielu uzytkownikow, wiele postow w tym temacie.

I bardzo dobrze, mnie ta przeróbka rozbawiła. FajQ chyba ma zły dzień, skoro w temacie z natury mającemu służyć zabawie potrafi swoje humory pokazywać.

pio 07.09.2008 22:40

Dajmy spokój z pepsi - potrzebne nowe fotki, żeby tematu nie rozwalać...
Może jakiś gepard podczas polowania

michu-k 07.09.2008 22:43

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pio (Post 599909)
Może jakiś gepard podczas polowania

http://www.zwierzetaswiata.zafriko.pl/pics/gepard.jpg

Pole pełne róż.

lodecki 07.09.2008 23:38

http://www.mobaki.pl/files/photos/1328/251.jpg

prosze o zdjecie waszego ulubionego napitku alkoholowego ;]

Aro1234 07.09.2008 23:40

http://miood.pl/blog/wp-content/uplo...7/06/piwko.gif

A ja poproszę jakiś straszny wypadek samochodowy :D

lodecki 07.09.2008 23:48

http://www.prawodrogowe.pl/email/fot...0-1-Otylia.jpg

prosze o usmiechnietego Baracka Obame ;]

Aro1234 07.09.2008 23:57

http://pastamanvibration.files.wordp...obama00001.jpg

A ja chcę teraz jakąś piękną, nieznaną mulatkę :P

Estovic 08.09.2008 00:13

http://www.pineywoodshistory.com/ima...Woman_1861.jpg

Proszę zdjęcie posła polskiego sejmu w dresie. Może być też pewien mulat. :lol:

Lysy 08.09.2008 06:34

http://bi.gazeta.pl/im/4/4374/z4374424X.jpg Jest i mulat %-)

Jakąś robiącą wrażenie oprawę Hamburger SV.

MackoTSW_(konto_usuniete) 08.09.2008 07:03

http://www.supporters-art.de/v2/refe...hsv_sge_05.jpg

Poproszę zdjęcie nowej piłki ekstraklasy.

m_misiek 08.09.2008 07:32

1 Załącznik(ów)
Załącznik 812

ja poprosze o tygrysa albinosa

DominoForza 08.09.2008 09:20

http://konradgodlewski.com/grafika/papierowytygrys.jpg
ja prosze oo fot zajebistej Wislaczki


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 12:47.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl