![]() |
Cytat:
za ile to posłałes??:-) |
za drobne. A czemu pytasz?
|
FC Midtjylland - Manchester City (Typ) 2
Zrinjski Mostar - Sporting Braga (Typ) 2 KURS: 2.89 Stawka 100zł |
Cytat:
z czystej ciekawości tylko |
1 1052 Belchatow - LKS 1 1.50 Usuń
2 1053 Polonia W. - Slask W. 1 1.60 Usuń 3 1056 Tigre - San Martin 1 1.65 Usuń stawka 13 zł do wygrania 46.30 wejdzie? |
Ja chciałem krótko JEBAC ASTONN VILLE !@!!
Dziekuje,przepraszam,dobranoc.
|
Cytat:
musi :)ale osobiście obstawie ze slask nie przegra czyli X2 |
Cytat:
Generalnie na +. Jutro za bardzo nie widze ciekawych meczy do obstawienia, wiec ponownie zaatakuje w sobote, bo nie ma sensu grać na siłe. |
Co byście powiedzieli na takie kupony:
Belchatow - LKS 1 1.50 Polonia B. - Lechia G. x2 1.39 Jagiellonia - Piast G. x2 1.55 Cracovia - Wisla 2 1.80 Kurs: 5.82 Podbeskidzie - Swinoujscie 1 1.45 Plock - Odra O. 1 1.55 Lask Linz - Rapid W. 2 2.30 Cracovia - Wisla 2 1.80 Kurs: 9.30 |
ja postawie slask + piast kurs 20
|
Cytat:
|
Cracovia - Wisła 2 1.75
Bełchatów - Łks Łódź 1 1.47 La Coruna - Real M. x2 1.23 Marseille-Sochaux 1 1.45 Widzew-GKP Gorzow 1 1.30 Numancia-Barcelona 2 1.52 Bayern M.-Hertha B. 1 1.40 Kurs :12.69 Wkład : 50zł EW : 571.16 zł Z tego kuponu boję się najbardziej Widzewa i Marsylii reszta 100% pewna . Wisełki nie będę komentował bo wiadoma sprawa :) , Bayern w końcu musi zagrać na najwyższym poziomie i wygrać i to jeszcze u siebie , Hertha zmęczona pucharami nie będzie grała na 100% więc pewna 1 i innej opcji nie ma . Real i Barca wiadoma sprawa . Komentujcie tego kupona czy może coś dodać , odjąć jak myślicie ? 2 kuponik : Lorient-Auxerre x2 1.64 Caen-PSG x2 1.36 Jagiellonia-Gliwice 2 3.35 Polonia W.-Slask Wr. 2 4.60 Polonia B.-Lechia G. x2 1.41 Kurs : 48.46 Stawka : 6zł EW : 261.70 |
[quote=ChomikNH;594268]Cracovia - Wisła 2 1.75
Bełchatów - Łks Łódź 1 1.47 La Coruna - Real M. x2 1.23 Marseille-Sochaux 1 1.45 Widzew-GKP Gorzow 1 1.30 Numancia-Barcelona 2 1.52 Bayern M.-Hertha B. 1 1.40 Kurs :12.69 Wkład : 50zł EW : 571.16 zł tutaj dałbym czystą 2 na Real reszta całkiem całkiem |
Jak oceniacie szanse Wisły i Lecha... Prosze obiektywnie :P
Dla mnie to jest 50/50 na dzien dzisiejszy Wisły... Lech 70 / 30 ! Zdecydowany faworyt Lech !! Austria 0 0 Lech Lech 3 0 Austria Tottenham 2 1 Wisła Wisła 2 0 Tottenham |
744227 Everton FC - Portsmouth FC (Typ) 1 1,90http://www.bet-at-home.com/pic/accou...erstatus_1.gif30-08-08 16:00
745783 Polonia Bytom - Lechia Gdansk (Typ) 2 2,55http://www.bet-at-home.com/pic/accou...erstatus_1.gif30-08-08 15:15 745811 Arka Gdynia - Lech Poznan (1:0) (Handicap) 2 3,50http://www.bet-at-home.com/pic/accou...erstatus_1.gif31-08-08 16:45 745829 Cracovia Krakow - Wisla Krakow (1:0) (Handicap) 2 3,05http://www.bet-at-home.com/pic/accou...erstatus_1.gif31-08-08 19:30 |
Widzę, że nie jestem jedyny któremu ŁKS zepsuł szyki
|
Ajj Polska liga jest nie przewidywalna ...
Oprócz Wisełki faworytów nie ma co szukać jak na razie |
Polonia Bytom nie ma 2 podstawowych napastnikow...
Można postawić że Polonia nie strzeli bramki... zapewne kurs sięgnie ok. 3 zł !! |
witam, zamierzam zagrać za 2 tyś zł. aby podwoić kasę, czy moglibyście zaproponować kilka kuponów z łącznym kursem ok 2.0. Ja oczywiście mam kilka wersji kuponów, różne ligi różne mecze ale chciałbym wiedzieć na co wy byście obstawili na jednym kuponie za te 2 tyś. z góry dzięki ;]
|
Cytat:
la coruna -real 2 2.0zł numancia barcelona 2 1.52zł Kurs ogólny 5.16 stawka 2tys wygrana = 10.100 innych rozstrzygnięc tych meczyków nie widze |
Cytat:
wiecej zdarzen niz 1 na kuponie za taka stawke to glupota. p.s. pamietaj graj za tyle ile nie jest Ci szkoda przegrac. |
Cracovia _ Wisła x2 1.11
La Coruna -real x2 1.23 Numancia - Barcelona 2 1.52 Bayern - Hertha 1 1.40 Stawka :2000 Kurs:2.92 Wygrana 4737.65 Ja ten kupon gram za 200zł jak to nie siądzie to odpoczynek sobie robię od bukmacherki..;/ |
Cytat:
Nie graj na real bardziej graj x2 Real na stadionie La Coruni wygrał ostatnio w 1991 roku... "Real nie wygrał na El Riazor od 1991 roku" To mowi za siebie Pozdrawiam |
Cytat:
|
4 spotkania ? i ako niecale 3 ?
zdecydowanie nie :> |
M'Boro - Stoke 1 1.60
Anderlecht - Kortrijk 1 1.25 ---------------------------------- Nice - Valenciennes 1 1.90 Fenerbahce - Istanbul 1 1.25 --------------------------------- Petrova - Pennetta 1 1.30 Cornet - Groenefeld 1 1.50 --------------------------------- Radwańska - Cibulkova 1 1.60 Widzew - Gorzów Wlkp. 1 1.30 |
Orientujecie się który z buków netowych daje jakiś mały bonus na wejście a'la 2 zł?
|
Na jutro : Lech Legia Wisła wszystko na 2 :) jak myślicie i tak za 100 zł puścić ? Czy jakaś niespodzianka może zdarzyć ?
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Że gracie ten PE to się Wam dziwie.
Mnie zastanawia na sobotę mecz Armenia- Turcja oraz Cypr - Włochy. Nie wiem czemu,ale podejrzewam,że gospodarze zwyciężą. a Wy jak gracie? |
Rosja - Walia 1
Cypr - Włochy 2 Macedonia - Szkocja 2 Albania - Szwecja 2 Stawka: 6,25 Kurs: 6,12 Wygrana: 38,25 oraz(na odegranie się w razie czego): Finlandia - Niemcy 2 Macedonia - Holandia 2 Szwecja - Węgry 1 Stawka: 5 Kurs: 2,55 Wygrana: 12,74 |
Cytat:
A ja sobie obstawie chyba coś takiego: Macedonia - Szkocja 2 2.30 Armenia - Turcja 2 1.45 Albania - Szwecja 2 1.60 Cypr - Wlochy 2 1.22 Hiszpania - Bosnia Herc. 1 1.15 Kurs: 7.49 Podbeskidzie - Gorzow W. 1 1.40 Katowice - Lubin x2 1.22 Odra O. - Warta P. x2 1.50 Jastrzebie - Zabki 1 1.70 Pruszkow - Korona 1x 1.33 Plock - Lublin 1x 1.05 Kurs: 6.08 |
Cytat:
Te mecze + moze Gruzja - Irlandia(w niemiachach) ,mozna liczyc na jakas niespodzianke. ale ze tylko 40 zeta na koncie to chyba za nie podziekuje. Ogolnie ta sobota cienka jesli chodzi o obstawianie - zastanawiam sie nad Wegry-Dania .2.25 na Dunczykow a wypadaloby zeby sie w koncu otrzasneli. A pe moze obstawie tylko musze na sklady poczekac;) |
Chile-Brazylia-2
Widzew-Kmita-1 Gks-Zagłębie-x Mozambik-W.K.S-2 Płock- Motor-1 Ako 19.09 Stawka 5zł Ew.Wygr. 85.90 |
Rosja - Walia 1
Finlandia - Niemcy 2 Macedonia - Holandia 2 Portugalia - Dania 1 Łotwa - Grecja 2 Kurs : 7,95 Pytanie do znawców : co o takich meczach sądzicie? |
Znawcą sie nie czuję, ale uważaj na Łotwę, moze namieszać.
Ogólnie na papierze wygląda to sensownie, ale wiadomo jak jest :) |
Azerbejdzan - Liechtenstein 1
Andora - Bialorus 2 Macedonia - Holandia 2 Hiszpania - Armenia handicap 0-1,5 1 Włochy - Gruzja handicap 0-1,5 1 Finalndia - Niemcy 2 Wyspy owcze - Rumunia handicap 1,5-0 2 San Marino - Polska 2 Ako: 9,53 Portugalia - Dania 1 Turcja - Belgia 1 Chorwacja - Anglia 1X Bośnia - Estonia 1 Andora - Białoruś handicap 1,5-0 2 Kazachstan - Ukraina 2 Ako 11,07 |
system 3z5,40 stawka
rosja-walia 1 :) macedonia-holandia 1x czarnogóra-irlandia 1 under francja łotwa-grecja 1x |
Na Grecję nie postawiłem z resztą mniejsza o to bo chu** niemieckie zremisowały.
Jak widzę powyżej nie tylko ja sie na nich przejechałem :P |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 08:04. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl