Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Porady bukmacherskie (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=20)
-   -   Bukmacherki nadszedł czas... czyli nasze kupony (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=104)

vip2008 28.08.2008 13:31

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Serwatkus (Post 593413)
No ja niestety nie skorzystałem, obawiałem się ze sa to strzaly na slepo, a ja juz troche kasy w zeszlym tygodniu stracilem, dopiero w tym tygodniu na dobre udalo mi sie odbić od dna.

Moje kupony na dziś:

A
HNK Hajduk Split - Deportivo La Coruna
X2 1,25
MSK Zilina - FC Slovan Liberec
1X 1,32
Karlovic I. - Serra F.
1 1,35

B
FK Austria Wien - Wit Georgia Tiflis
1 1,25
Besiktas JK - Siroki Brijeg
1 1,15
Lu Y.-H. - Cipolla F.
1 1,40
Kalmar FF - KAA Gent
1X 1,18

C
FC Eto Györ - VFB Stuttgart
2 1,55
Peng S. - Pennetta F.
2 1,80



za ile to posłałes??:-)

Serwatkus 28.08.2008 13:52

za drobne. A czemu pytasz?

Bobic 28.08.2008 14:09

FC Midtjylland - Manchester City (Typ) 2
Zrinjski Mostar - Sporting Braga (Typ) 2
KURS: 2.89
Stawka 100zł

vip2008 28.08.2008 14:12

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Serwatkus (Post 593435)
za drobne. A czemu pytasz?



z czystej ciekawości tylko

zlotowa92gdansk 28.08.2008 22:00

1 1052 Belchatow - LKS 1 1.50 Usuń
2 1053 Polonia W. - Slask W. 1 1.60 Usuń
3 1056 Tigre - San Martin 1 1.65 Usuń

stawka 13 zł do wygrania 46.30 wejdzie?

archi33 28.08.2008 22:00

Ja chciałem krótko JEBAC ASTONN VILLE !@!!
 
Dziekuje,przepraszam,dobranoc.

vip2008 28.08.2008 22:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez zlotowa92gdansk (Post 593963)
1 1052 Belchatow - LKS 1 1.50 Usuń
2 1053 Polonia W. - Slask W. 1 1.60 Usuń
3 1056 Tigre - San Martin 1 1.65 Usuń

stawka 13 zł do wygrania 46.30 wejdzie?


musi :)ale osobiście obstawie ze slask nie przegra czyli X2

Serwatkus 28.08.2008 23:23

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Serwatkus (Post 593413)
No ja niestety nie skorzystałem, obawiałem się ze sa to strzaly na slepo, a ja juz troche kasy w zeszlym tygodniu stracilem, dopiero w tym tygodniu na dobre udalo mi sie odbić od dna.

Moje kupony na dziś:

A
HNK Hajduk Split - Deportivo La Coruna
X2 1,25
MSK Zilina - FC Slovan Liberec
1X 1,32
Karlovic I. - Serra F.
1 1,35


B
FK Austria Wien - Wit Georgia Tiflis
1 1,25
Besiktas JK - Siroki Brijeg
1 1,15

Lu Y.-H. - Cipolla F.
1 1,40

Kalmar FF - KAA Gent
1X 1,18


C
FC Eto Györ - VFB Stuttgart
2 1,55
Peng S. - Pennetta F.
2 1,80


Generalnie na +. Jutro za bardzo nie widze ciekawych meczy do obstawienia, wiec ponownie zaatakuje w sobote, bo nie ma sensu grać na siłe.

Żuczek 29.08.2008 07:55

Co byście powiedzieli na takie kupony:

Belchatow - LKS 1 1.50

Polonia B. - Lechia G. x2 1.39
Jagiellonia - Piast G. x2 1.55
Cracovia - Wisla 2 1.80
Kurs: 5.82

Podbeskidzie - Swinoujscie 1 1.45
Plock - Odra O. 1 1.55
Lask Linz - Rapid W. 2 2.30
Cracovia - Wisla 2 1.80
Kurs: 9.30

nero 29.08.2008 09:38

ja postawie slask + piast kurs 20

Devonisch 29.08.2008 09:59

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Żuczek (Post 594141)
Co byście powiedzieli na takie kupony:

Belchatow - LKS 1 1.50
Polonia B. - Lechia G. x2 1.39
Jagiellonia - Piast G. x2 1.55
Cracovia - Wisla 2 1.80
Kurs: 5.82

Podbeskidzie - Swinoujscie 1 1.45
Plock - Odra O. 1 1.55
Lask Linz - Rapid W. 2 2.30
Cracovia - Wisla 2 1.80
Kurs: 9.30

Podstawową zasadą jak dla mnie jest to, że nie powtarzam tych samych spotkań na wielu kuponach bez względu jaki by nie był to pewniak i kurs. Już się nie raz na tym przejechalem. Co nie zmienia faktu, że wygramy derby wiec jak dla mnie jedyną wątpliwościa u Ciebie jest Jaga - Piast...... dla mnie czysta 1.

ChomikNH 29.08.2008 10:13

Cracovia - Wisła 2 1.75

Bełchatów - Łks Łódź 1 1.47

La Coruna - Real M. x2 1.23

Marseille-Sochaux 1 1.45

Widzew-GKP Gorzow 1 1.30

Numancia-Barcelona 2 1.52

Bayern M.-Hertha B. 1 1.40

Kurs :12.69
Wkład : 50zł
EW : 571.16 zł

Z tego kuponu boję się najbardziej Widzewa i Marsylii reszta 100% pewna . Wisełki nie będę komentował bo wiadoma sprawa :) , Bayern w końcu musi zagrać na najwyższym poziomie i wygrać i to jeszcze u siebie , Hertha zmęczona pucharami nie będzie grała na 100% więc pewna 1 i innej opcji nie ma . Real i Barca wiadoma sprawa . Komentujcie tego kupona czy może coś dodać , odjąć jak myślicie ?

2 kuponik :

Lorient-Auxerre x2 1.64

Caen-PSG x2 1.36

Jagiellonia-Gliwice 2 3.35

Polonia W.-Slask Wr. 2 4.60

Polonia B.-Lechia G. x2 1.41


Kurs : 48.46

Stawka : 6zł


EW : 261.70

vip2008 29.08.2008 10:36

[quote=ChomikNH;594268]Cracovia - Wisła 2 1.75

Bełchatów - Łks Łódź 1 1.47

La Coruna - Real M. x2 1.23

Marseille-Sochaux 1 1.45

Widzew-GKP Gorzow 1 1.30

Numancia-Barcelona 2 1.52

Bayern M.-Hertha B. 1 1.40

Kurs :12.69
Wkład : 50zł
EW : 571.16 zł

tutaj dałbym czystą 2 na Real reszta całkiem całkiem

DON_ZW 29.08.2008 19:00

Jak oceniacie szanse Wisły i Lecha... Prosze obiektywnie :P

Dla mnie to jest 50/50 na dzien dzisiejszy Wisły...
Lech 70 / 30 ! Zdecydowany faworyt Lech !!


Austria 0 0 Lech
Lech 3 0 Austria
Tottenham 2 1 Wisła
Wisła 2 0 Tottenham

DON_ZW 29.08.2008 19:08

744227 Everton FC - Portsmouth FC (Typ) 1 1,90http://www.bet-at-home.com/pic/accou...erstatus_1.gif30-08-08 16:00
745783 Polonia Bytom - Lechia Gdansk (Typ) 2 2,55http://www.bet-at-home.com/pic/accou...erstatus_1.gif30-08-08 15:15
745811 Arka Gdynia - Lech Poznan (1:0) (Handicap) 2 3,50http://www.bet-at-home.com/pic/accou...erstatus_1.gif31-08-08 16:45
745829 Cracovia Krakow - Wisla Krakow (1:0) (Handicap) 2 3,05http://www.bet-at-home.com/pic/accou...erstatus_1.gif31-08-08 19:30

_kokrys_ 29.08.2008 19:08

Widzę, że nie jestem jedyny któremu ŁKS zepsuł szyki

ChomikNH 29.08.2008 19:10

Ajj Polska liga jest nie przewidywalna ...
Oprócz Wisełki faworytów nie ma co szukać jak na razie

DON_ZW 29.08.2008 19:19

Polonia Bytom nie ma 2 podstawowych napastnikow...

Można postawić że Polonia nie strzeli bramki... zapewne kurs sięgnie ok. 3 zł !!

Kamil_mchw 30.08.2008 00:00

witam, zamierzam zagrać za 2 tyś zł. aby podwoić kasę, czy moglibyście zaproponować kilka kuponów z łącznym kursem ok 2.0. Ja oczywiście mam kilka wersji kuponów, różne ligi różne mecze ale chciałbym wiedzieć na co wy byście obstawili na jednym kuponie za te 2 tyś. z góry dzięki ;]

vip2008 30.08.2008 09:34

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kamil_mchw (Post 595179)
witam, zamierzam zagrać za 2 tyś zł. aby podwoić kasę, czy moglibyście zaproponować kilka kuponów z łącznym kursem ok 2.0. Ja oczywiście mam kilka wersji kuponów, różne ligi różne mecze ale chciałbym wiedzieć na co wy byście obstawili na jednym kuponie za te 2 tyś. z góry dzięki ;]

cracovia wisła 2 1.70zł
la coruna -real 2 2.0zł
numancia barcelona 2 1.52zł

Kurs ogólny 5.16
stawka 2tys
wygrana = 10.100

innych rozstrzygnięc tych meczyków nie widze

nero 30.08.2008 09:56

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kamil_mchw (Post 595179)
witam, zamierzam zagrać za 2 tyś zł. aby podwoić kasę, czy moglibyście zaproponować kilka kuponów z łącznym kursem ok 2.0. Ja oczywiście mam kilka wersji kuponów, różne ligi różne mecze ale chciałbym wiedzieć na co wy byście obstawili na jednym kuponie za te 2 tyś. z góry dzięki ;]

przedewszystkim singiel. kurs okolo 1.7-1.9
wiecej zdarzen niz 1 na kuponie za taka stawke to glupota.

p.s. pamietaj graj za tyle ile nie jest Ci szkoda przegrac.

ChomikNH 30.08.2008 10:01

Cracovia _ Wisła x2 1.11
La Coruna -real x2 1.23
Numancia - Barcelona 2 1.52
Bayern - Hertha 1 1.40
Stawka :2000
Kurs:2.92
Wygrana 4737.65

Ja ten kupon gram za 200zł jak to nie siądzie to odpoczynek sobie robię od bukmacherki..;/

zlotowa92gdansk 30.08.2008 10:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez vip2008 (Post 595241)
cracovia wisła 2 1.70zł
la coruna -real 2 2.0zł
numancia barcelona 2 1.52zł

Kurs ogólny 5.16
stawka 2tys
wygrana = 10.100

innych rozstrzygnięc tych meczyków nie widze


Nie graj na real bardziej graj x2
Real na stadionie La Coruni wygrał ostatnio w 1991 roku... "Real nie wygrał na El Riazor od 1991 roku"

To mowi za siebie
Pozdrawiam

vip2008 30.08.2008 10:23

Cytat:

Pierwotnie napisane przez zlotowa92gdansk (Post 595257)
Nie graj na real bardziej graj x2
Real na stadionie La Coruni wygrał ostatnio w 1991 roku... "Real nie wygrał na El Riazor od 1991 roku"

To mowi za siebie
Pozdrawiam

kiedyś musi być ten pierwszy raz ale myślę ze sobie poradzą,ostatnie ich wyniki mówią same za siebie..to bardziej już bym grał barca 2x ale wtedy się nie opłaca wogóle stawiac

nero 30.08.2008 11:56

4 spotkania ? i ako niecale 3 ?
zdecydowanie nie :>

konrad1991tsw 30.08.2008 14:24

M'Boro - Stoke 1 1.60
Anderlecht - Kortrijk 1 1.25

----------------------------------

Nice - Valenciennes 1 1.90
Fenerbahce - Istanbul 1 1.25

---------------------------------

Petrova - Pennetta 1 1.30
Cornet - Groenefeld 1 1.50

---------------------------------

Radwańska - Cibulkova 1 1.60
Widzew - Gorzów Wlkp. 1 1.30

Watts 30.08.2008 16:07

Orientujecie się który z buków netowych daje jakiś mały bonus na wejście a'la 2 zł?

ChomikNH 30.08.2008 17:26

Na jutro : Lech Legia Wisła wszystko na 2 :) jak myślicie i tak za 100 zł puścić ? Czy jakaś niespodzianka może zdarzyć ?

Żuczek 30.08.2008 17:43

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ChomikNH (Post 595516)
Na jutro : Lech Legia Wisła wszystko na 2 :) jak myślicie i tak za 100 zł puścić ? Czy jakaś niespodzianka może zdarzyć ?

Najbardziej niepewny jest mecz Legii, patrząc na jej ostatnie występy. Ale z drugiej strony Górnik też nie pokazał ostatnio klasy więc Warszawiacy są raczej faworytem. Jeżeli w razie co nie będzie ci szkoda tej stówki stracić to możesz spróbować.

MCX 30.08.2008 17:47

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ChomikNH (Post 595516)
Na jutro : Lech Legia Wisła wszystko na 2 :) jak myślicie i tak za 100 zł puścić ? Czy jakaś niespodzianka może zdarzyć ?

Arka i Legia moim zdaniem X2 oba mecze.

Marszałek 04.09.2008 12:16

Że gracie ten PE to się Wam dziwie.

Mnie zastanawia na sobotę mecz Armenia- Turcja oraz Cypr -
Włochy. Nie wiem czemu,ale podejrzewam,że gospodarze zwyciężą. a Wy jak gracie?

Mamba 04.09.2008 14:42

Rosja - Walia 1
Cypr - Włochy 2
Macedonia - Szkocja 2
Albania - Szwecja 2

Stawka: 6,25
Kurs: 6,12
Wygrana: 38,25

oraz(na odegranie się w razie czego):

Finlandia - Niemcy 2
Macedonia - Holandia 2
Szwecja - Węgry 1

Stawka: 5
Kurs: 2,55
Wygrana: 12,74

Żuczek 04.09.2008 15:11

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Marszałek (Post 598380)
Że gracie ten PE to się Wam dziwie.

Nie widziałem nikogo, kto proponował stawiać na PE.

A ja sobie obstawie chyba coś takiego:

Macedonia - Szkocja 2 2.30
Armenia - Turcja 2 1.45
Albania - Szwecja 2 1.60
Cypr - Wlochy 2 1.22
Hiszpania - Bosnia Herc. 1 1.15
Kurs: 7.49

Podbeskidzie - Gorzow W. 1 1.40
Katowice - Lubin x2 1.22
Odra O. - Warta P. x2 1.50
Jastrzebie - Zabki 1 1.70
Pruszkow - Korona 1x 1.33
Plock - Lublin 1x 1.05
Kurs: 6.08

1q2 04.09.2008 18:19

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Marszałek (Post 598380)
Że gracie ten PE to się Wam dziwie.

Mnie zastanawia na sobotę mecz Armenia- Turcja oraz Cypr -
Włochy. Nie wiem czemu,ale podejrzewam,że gospodarze zwyciężą. a Wy jak gracie?

Ciezko powiedziec , nie wiem czy repra Cypru jest tak mocna jak liga(jakkolwiek by to nie zabrzmialo:)
Te mecze + moze Gruzja - Irlandia(w niemiachach) ,mozna liczyc na jakas niespodzianke.
ale ze tylko 40 zeta na koncie to chyba za nie podziekuje.
Ogolnie ta sobota cienka jesli chodzi o obstawianie - zastanawiam sie nad Wegry-Dania .2.25 na Dunczykow a wypadaloby zeby sie w koncu otrzasneli.

A pe moze obstawie tylko musze na sklady poczekac;)

_bzyku_ 07.09.2008 14:36

Chile-Brazylia-2
Widzew-Kmita-1
Gks-Zagłębie-x
Mozambik-W.K.S-2
Płock- Motor-1
Ako 19.09
Stawka 5zł
Ew.Wygr. 85.90

WiślakNH 08.09.2008 11:40

Rosja - Walia 1
Finlandia - Niemcy 2
Macedonia - Holandia 2
Portugalia - Dania 1
Łotwa - Grecja 2

Kurs : 7,95
Pytanie do znawców : co o takich meczach sądzicie?

felipe 09.09.2008 21:40

Znawcą sie nie czuję, ale uważaj na Łotwę, moze namieszać.
Ogólnie na papierze wygląda to sensownie, ale wiadomo jak jest :)

Aro1234 10.09.2008 16:19

Azerbejdzan - Liechtenstein 1
Andora - Bialorus 2
Macedonia - Holandia 2
Hiszpania - Armenia handicap 0-1,5 1
Włochy - Gruzja handicap 0-1,5 1
Finalndia - Niemcy 2
Wyspy owcze - Rumunia handicap 1,5-0 2
San Marino - Polska 2

Ako: 9,53

Portugalia - Dania 1
Turcja - Belgia 1
Chorwacja - Anglia 1X
Bośnia - Estonia 1
Andora - Białoruś handicap 1,5-0 2
Kazachstan - Ukraina 2

Ako 11,07

rzep 10.09.2008 18:37

system 3z5,40 stawka

rosja-walia 1 :)
macedonia-holandia 1x
czarnogóra-irlandia 1
under francja
łotwa-grecja 1x

WiślakNH 10.09.2008 20:38

Na Grecję nie postawiłem z resztą mniejsza o to bo chu** niemieckie zremisowały.
Jak widzę powyżej nie tylko ja sie na nich przejechałem :P


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 08:04.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl