Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [VII kolejka] Stal Mielec - Wisła Kraków, 18-10-2020, 15:00 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=10337)

skarabeus 27.10.2020 17:45

Jeden problem logiczny w Twojej wypowiedzi.
To nie ja Frydrycha i Yawa uwazam za topowych zawodnikow. Robi to srodowisko pilkarskie.


O innych transferach poza wymienionymi nie pisalem, ze sa topowe. Ale pisac, ze z taka kadra walczymy o utrzymanie... Chociaz czekaj. Z tym trenerem masz pelna racje :D

FraMat 27.10.2020 18:09

Cytat:

Pierwotnie napisane przez AgresywnyChomik (Post 1558070)
Ty tak na serio?

To ja napisze do wspomnianej przez Ciebie rozsadnej czesci tego forum.
Nad czym sie chcecie zastanawiac i co chcecie oceniac czy analizowac co tydzien?

Pomoge i napisze cała analize tego sezonu, tak żebyście nie musieli się rozdrabniać po każdym meczu.

Cel - utrzymanie
Cel poboczny - kroczkami do przodu w sferze organizacyjnej
Skowronek to nie trener na lata stąd styl gry nie ma nawet drugorzędnego znaczenia, ważne jest utrzymanie

Ty tak na serio?
O ile zgadzam się, że te cele mają sens i faktycznie, na razie nie mamy czego oczekiwać po tym sezonie oprócz wyżej wymienionych celów, to czy twoim zdaniem:
- wie o tym Skowronek?
- wiedzą o tym piłkarze?

Jeśli odpowiedź brzmi TAK, nie ma sensu w tym sezonie przychodzić na meczu (zresztą i tak jest covid)

krysztal 28.10.2020 10:41

I jak znalazłeś już te posty...

AgresywnyChomik 28.10.2020 16:56

Cytat:

Pierwotnie napisane przez FraMat (Post 1558079)
Ty tak na serio?
O ile zgadzam się, że te cele mają sens i faktycznie, na razie nie mamy czego oczekiwać po tym sezonie oprócz wyżej wymienionych celów, to czy twoim zdaniem:
- wie o tym Skowronek?
- wiedzą o tym piłkarze?

Jeśli odpowiedź brzmi TAK, nie ma sensu w tym sezonie przychodzić na meczu (zresztą i tak jest covid)

Przypuszczam ze pilkarze jak rowniez trener zdaja sobie z tego sprawe.
Jednak oni maja inna motywacje niz rozsadni na tym forum - pieniadze.
Pozdrawiam.

Arkadiusz.Czerepach 28.10.2020 17:38

to jest niesamowite , mecz za 23 minuty , a ty wolicie grillować mecz z przed 2 kolejek, czy 6:0 to kompromitacja czy jednak nie


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 22:41.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl