![]() |
Jeden problem logiczny w Twojej wypowiedzi.
To nie ja Frydrycha i Yawa uwazam za topowych zawodnikow. Robi to srodowisko pilkarskie. O innych transferach poza wymienionymi nie pisalem, ze sa topowe. Ale pisac, ze z taka kadra walczymy o utrzymanie... Chociaz czekaj. Z tym trenerem masz pelna racje :D |
Cytat:
O ile zgadzam się, że te cele mają sens i faktycznie, na razie nie mamy czego oczekiwać po tym sezonie oprócz wyżej wymienionych celów, to czy twoim zdaniem: - wie o tym Skowronek? - wiedzą o tym piłkarze? Jeśli odpowiedź brzmi TAK, nie ma sensu w tym sezonie przychodzić na meczu (zresztą i tak jest covid) |
I jak znalazłeś już te posty...
|
Cytat:
Jednak oni maja inna motywacje niz rozsadni na tym forum - pieniadze. Pozdrawiam. |
to jest niesamowite , mecz za 23 minuty , a ty wolicie grillować mecz z przed 2 kolejek, czy 6:0 to kompromitacja czy jednak nie
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 22:41. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl