![]() |
to wtedy załatwiasz najpilniejsze tematy i idziesz na kolejny tydzień urlopu
|
Kochani Koledzy Wstyd jest nas aż tylu, a tak mało miejsc wykupionych na wirtualnym stadionie. Nie popieram zarządu, ale dla każdego Wiślaka te 5 zł to powinien być obowiązek. Bo reszta nagród według uznania a tak każdy powinien dać 5 zł. Do tej pory wykupiono 836 zł szanuje tych co wzięli droższe ale pokażę wam pewien zabieg
liczmy mamy 30 tys kibiców razy 5 zł to jest 150 tys zł i już byśmy zaliczyli wszystkie cele a pozostałe nagrody dały by nam nadwyżkę. Ratujcie klub bo Wisła w naszych rekach nie lubię zarządu a tym bardziej SKWK, ale w tej chwili grajmy do jednej bramki. |
Panowie, kupujcie bilety dla podopiecznych domu dziecka. 25 zł to nie dużo, a konuś może dać dużo radości!
|
|
Uzbieraliśmy już na 2 mecze. Łacznie 246 tys. czyli mamy zapewnioną gre na Reymonta do końca wakacji :D
|
Panie i Panowie.
Wciąż liczymy na waszą mobilizację. Proszę każdego z Was aby wykupił wirtualny bilet za jedyne 5 PLN i wspomógł w ten sposób akcję. Niby to tylko "głupia piątka" ale grosz do grosza i zbliżamy się upragnionego celu! Wiem, że nas wszystkich na to stać! :) |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 15:10. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl