Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   ReymonTTa22 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=9979)

lukaszsz86 20.07.2018 11:13

to wtedy załatwiasz najpilniejsze tematy i idziesz na kolejny tydzień urlopu

bkl1988 20.07.2018 14:13

Kochani Koledzy Wstyd jest nas aż tylu, a tak mało miejsc wykupionych na wirtualnym stadionie. Nie popieram zarządu, ale dla każdego Wiślaka te 5 zł to powinien być obowiązek. Bo reszta nagród według uznania a tak każdy powinien dać 5 zł. Do tej pory wykupiono 836 zł szanuje tych co wzięli droższe ale pokażę wam pewien zabieg
liczmy mamy 30 tys kibiców razy 5 zł to jest 150 tys zł i już byśmy zaliczyli wszystkie cele a pozostałe nagrody dały by nam nadwyżkę. Ratujcie klub bo Wisła w naszych rekach nie lubię zarządu a tym bardziej SKWK, ale w tej chwili grajmy do jednej bramki.

wolfy 24.07.2018 09:21

Panowie, kupujcie bilety dla podopiecznych domu dziecka. 25 zł to nie dużo, a konuś może dać dużo radości!

heoij 24.07.2018 21:50

Doszły nowe nagrody!

https://fans4club.com/project-reymonta

regan 28.07.2018 13:08

Uzbieraliśmy już na 2 mecze. Łacznie 246 tys. czyli mamy zapewnioną gre na Reymonta do końca wakacji :D

WISŁAZWE 28.07.2018 18:33

Panie i Panowie.

Wciąż liczymy na waszą mobilizację. Proszę każdego z Was aby wykupił wirtualny bilet za jedyne 5 PLN i wspomógł w ten sposób akcję. Niby to tylko "głupia piątka" ale grosz do grosza i zbliżamy się upragnionego celu!

Wiem, że nas wszystkich na to stać! :)


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 15:10.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl