Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Kto nowym trenerem po Carrillo ? (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=9965)

szprotson 13.06.2018 11:15

Cytat:

Pierwotnie napisane przez szczepans21 (Post 1504371)
Kurde o tym samym myślę. Jeżeli Wisła chce mieć trenera legendę to niech mu dadzą coś samodzielnie trenować w Wiśle (juniorzy, przywrócą rezerwy cokolwiek)

Jest taki, nazywa sie Mariusz Jop

funkykoval 13.06.2018 11:36

Cytat:

Ma_niek
Cytat:

napisał(a):https://wislakrakow.com/forum/images...s/viewpost.gif
Pobierz ojrzynski smuda carillo.Z każdym kosa u sobola. To może nie w nich problem tylko w Sobolewskim.
szczepan21 napisał:

Kurde o tym samym myślę. Jeżeli Wisła chce mieć trenera legendę to niech mu dadzą coś samodzielnie trenować w Wiśle (juniorzy, przywrócą rezerwy cokolwiek)

Z LIćką, Engelem, Petrescu, Nawałką, Skorżą, Moskalem, Kasperczakiem czy Maaskantem konfliktów nie miał. Czy to coś zmienia ????

Delgado 13.06.2018 11:59

No dokładnie. Probierz i Carillo to psychole, Smuda to debil, a Ojrzyński wygląda na niezłego dwulicowca, przykładem było zachowanie po bramce ręką Siemaszki, gdzie jednocześnie afiszuje się religijnością.
Sobol to gość z jajami i po prostu mówi wprost co myśli o takich pajacach jak wyżej wymienieni.

grosz 13.06.2018 12:29

Smuda jest do wziecia i pewnie wisłę stać na niego

szym_ek 13.06.2018 12:30

Cytat:

Pierwotnie napisane przez grosz (Post 1504381)
Smuda jest do wziecia i pewnie wisłę stać na niego

to rozumiem taki żart ...

Adenalix 13.06.2018 12:32

Skoro propozycje są z kosmosu, to ja powiem Adam Nawałka po MŚ :-)

ashkeczup 13.06.2018 12:33

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Adenalix (Post 1504383)
Skoro propozycje są z kosmosu, to ja powiem Adam Nawałka po MŚ :-)

Co najważniejsze byłoby WIŚLACKO

AYALA 13.06.2018 12:52

może kogoś na dorobku z 1 ligi ? Jaga sprowadziła rok temu z Chrobrego Mamrota i sie sprawdził.Padają nazwiska Papszuna z Rakowa i Paszulewicza z GKS-u

As 13.06.2018 13:15

Wychodzi na to, ze ktos powinien z Sobolewskim powaznie porozmawiac :-D
https://youtu.be/639LW1L60-M

szorstki 13.06.2018 13:37

Dla mnie nie ma innej opcji - skoro Zarząd w obliczu konfliktu stanął po stronie Sobola to nie po to, żeby za chwilę mianować nowego trenera. A jak nowy powie "Sobol out" ? Skoro rzekło się A to Radek będzie prowadził Wisłę. Zwłaszcza, że jako uczestnik kursu UEFA Pro ma do tego prawo, bez kombinowania i grania na papierach Kmiecika.
Teraz to już tylko dogrywanie szczegółów. No i oczywiście wyjaśnienia wymaga pozycja Junco lub jego wymiany.

lukas14 13.06.2018 13:49

Dyrektor sportowy - Głowacki
Trener - Sobolewski
II Trener Jop
i Kmiecik do pomocy

TIR_DO_SŁUBIC 13.06.2018 14:07

Na ten moment nie ma jeszcze decyzji kto będzie prowadził Wisłę w nowym sezonie. Trwają rozmowy. Nie spodziewałbym się żadnych informacji ani dziś, ani jutro, raczej też nie w piątek.

Vinci 13.06.2018 14:10

Proponowałbym jeszcze rekrutację na forum zrobić. Jest tu kilka ananasow, które by się podjęły prowadzenia i drużyny i całego klubu...

Padre1906 13.06.2018 14:12

Na TT pojawiło się dzisiaj dużo informacji o kandydaturze Pana Mariusza Kośmidra.
Wiecie coś więcej na ten temat?

TIR_DO_SŁUBIC 13.06.2018 14:14

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Padre1906 (Post 1504399)
Na TT pojawiło się dzisiaj dużo informacji o kandydaturze Pana Mariusza Kośmidra.
Wiecie coś więcej na ten temat?

Nie wiem. Nie wiem też, na tę chwilę, nic ani o żadnym Bartoszku ani o żadnym Ojrzyńskim- co niektórzy proponowali.

RACZEJ opcja wiślacka. Z Moskalem PODOBNO nie zdążyli.

Hives4 13.06.2018 14:16

Cytat:

Na TT pojawiło się dzisiaj dużo informacji o kandydaturze Pana Mariusza Kośmidra.
Wiecie coś więcej na ten temat?

Trener z IV ligi? :D :D :D Po tej całej akcji z Sobolem trenerem może być tylko Sobol, inaczej zarząd po raz kolejny się ośmieszy.

bkl1988 13.06.2018 14:36

Sobol trenerem ale w duecie i tu pytanie z kim ?
Arek dostał propozycje objecia stołka derektora po tym jak cała sprawa z Junco wygasnie

Pulpet 13.06.2018 14:37

Haha tak jak napisał @funkykoval kazać Ramirezowi wracać do roboty a jak się ujmie honorem i nie wróci to rozwiazujemy umowę i mamy jeden kontrakt mniej do płacenia :)

Jam55 13.06.2018 14:38

Niestety oddanie wg mnie drużyny w tym momencie Sobolowi może mu tylko zaszkodzić i chyba zarząd zdaje sobie sprawę z tego skoro szukają kogoś innego. Po Kiko jak Sobol na chwilę przejął stery to miał jeszcze Głowę I Brożka w szatni którzy w jakiś sposób wymuszali szacunek dla Sobola jako trenera. Teraz ze starej gwardii został Boguś a on raczej nigdy liderem w szatni nie był. Poza tym w takiej sytuacji kadrowej trzeba naprawdę kogoś kto zjadł zeby na trenerce żeby jakoś to poukładać. Za chwilę się okaże że zostaniemy bez dyrektora sportowego i kto ma tę transfery przeprowadzić? Sobol oczywiście jak najbardziej na trenera ale w sytuacji kiedy mamy jakaś ciągłość w zespole i przejmuje już w miarę ułożony zespół. W naszej sytuacji wstawianie Sobola jako pierwszego trenera pewnie skończyłoby się klapą a zarząd nie chce do tego dopuścić.

bkl1988 13.06.2018 14:41

W sumie ryzyko z Sobolem jest, ale z kazdym trenerem moze byc.
Po drugie wymagania Sobola napewno nie sa wygórowane i jest cierpliwy co do opóźnieni w przelewach.
Po trzecie jest jedną z ikon Wisły wiec u młodych graczy na pewno ma posłuch.
Po czwarte nie widze sensownego trenera by był dużo lepszy niż wersja Sobolewski.

Jam55 13.06.2018 14:50

Z całym szacunkiem dla Głowackiego ale informacja jakoby miał zostać dyrektorem sportowym w Wiśle to chyba jakiś żart. Pewnie nawet swojego kontraktu nigdy nie negocjował a ma kreować politykę transferowa klubu, negocjować kontrakty? Przypomina się w tej sytuacji historia z Furtokiem za Smudy. Wiedział jak pachną skarpetki w szatni a jak się to skończyło to wszyscy pamiętają.

bkl1988 13.06.2018 14:52

Czasami lepszy swój chłop niż osoba która na siłe wciska dziadków by zarobić pamietasz np Lameja,czy Isa ba

Jam55 13.06.2018 14:54

Oczywiście ale żeby zatrudnić kogoś z głową to trzeba zrobić research. Nie można brać kogoś tylko dlatego że ma zasługi dla klubu jako piłkarz. Wisła to nie jest skalniak piorun z a klasy tylko poważny klub.

Dariook 13.06.2018 15:08

Ja powiem tyle. Cieszmy sie, ze mamy w obwodzie na "teraz" kogos takiego jak Sobol.

wiesniak842 13.06.2018 15:15

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Dariook (Post 1504421)
Ja powiem tyle. Cieszmy sie, ze mamy w obwodzie na "teraz" kogos takiego jak Sobol.

Z jakiego powodu???

Dariook 13.06.2018 15:40

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wiesniak842 (Post 1504422)
Z jakiego powodu???

Bo lepszego na teraz nie znajdziemy.

sandomingo 13.06.2018 15:44

Nikt z nas nie wie, jakim trenerem jest/będzie Sobolewski.
Ale kiedyś trzeba to sprawdzić - a jak nie teraz to kiedy?Był asystentem u Wdowczyka, Ramireza i Carillo, jeżeli ma łeb na karku to nauczył się sporo.
Zarząd mocno na niego postawił i jak dla mnie byłoby absurdem, gdyby miał zostać po raz kolejnym asystentem np. Bartoszka czy innego Ojrzyńskiego czy Zielińskiego.
Bardzo ważne, żeby dać mu dobrego asystenta, z którym będzie umiał się.dogadać.

Do niektórych nadal to nie dociera ale Wisła nie jest teraz topowym klubem tylko średniakiem więc miejsce na start jest całkiem dobre.
Wasyl ogarnie mu szatnię, więc tutaj nie powinno być źle. A jak mu totalnie nie będzie szło to będą ściągać jakiegoś Urbana czy innego Rumaka jako ratownika i tyle.

wiesniak842 13.06.2018 15:45

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Dariook (Post 1504428)
Bo lepszego na teraz nie znajdziemy.

Mnie chodzilo wlasnie o to, na jakiej podstawie oceniasz Sobola jako dobrego kandydata na trenera??? Juz Kaziu Kmiecik ma lepsze papiery, wiecej doswiadczenia itp. ;)
Co do samej kandydatury Sobola. Jak juz nie mamy zadnego trenera to czemu by mu nie dac szansy?

wester 13.06.2018 16:06

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wiesniak842 (Post 1504430)
Mnie chodzilo wlasnie o to, na jakiej podstawie oceniasz Sobola jako dobrego kandydata na trenera??? Juz Kaziu Kmiecik ma lepsze papiery, wiecej doswiadczenia itp. ;)
Co do samej kandydatury Sobola. Jak juz nie mamy zadnego trenera to czemu by mu nie dac szansy?

Zostawienie drużyny Sobolowi to stabilna i bezpieczna opcja. Facet zna drużynę, wie na jakich poziomach fizycznych są zawodnicy wie kto na jakiej pozycji może zagrać, obserwował błędy poprzedników które popełniali i za pewne sam wyciągał jakieś własne wnioski. Wiadomo że dużo można schrzanić w aspekcie przygotowania fizycznego ale umówmy się facet przechodził przez tyle obozów itd że sam za pewne wie ile trzeba "dołożyć do pieca" aby było dobrze. Kwestia że on oprócz tej jego charyzmy, energii itd, Radek będzie potrzebował jeszcze jednego głosu który nie wiem czy da mu Kaziu Kmiecik. Będzie potrzebny to głos dobrego obserwatora, niekoniecznie kogoś energicznego, ktoś spokojny kto będzie uzupełniał się z Radkiem. Niedobra by była opcja jakby wskazano 2 trenerów, że razem będą coś prowadzić czy wspólnie. Palcem musi być wskazany ten który za to wszystko będzie odpowiadał i podejmował finalne decyzje.

ashkeczup 13.06.2018 16:21

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Dariook (Post 1504428)
Bo lepszego na teraz nie znajdziemy.

Bo dopiero się z nim rozstaliśmy :>


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 06:19.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl