![]() |
Cytat:
|
Cytat:
Cytat:
Z LIćką, Engelem, Petrescu, Nawałką, Skorżą, Moskalem, Kasperczakiem czy Maaskantem konfliktów nie miał. Czy to coś zmienia ???? |
No dokładnie. Probierz i Carillo to psychole, Smuda to debil, a Ojrzyński wygląda na niezłego dwulicowca, przykładem było zachowanie po bramce ręką Siemaszki, gdzie jednocześnie afiszuje się religijnością.
Sobol to gość z jajami i po prostu mówi wprost co myśli o takich pajacach jak wyżej wymienieni. |
Smuda jest do wziecia i pewnie wisłę stać na niego
|
Cytat:
|
Skoro propozycje są z kosmosu, to ja powiem Adam Nawałka po MŚ :-)
|
Cytat:
|
może kogoś na dorobku z 1 ligi ? Jaga sprowadziła rok temu z Chrobrego Mamrota i sie sprawdził.Padają nazwiska Papszuna z Rakowa i Paszulewicza z GKS-u
|
Wychodzi na to, ze ktos powinien z Sobolewskim powaznie porozmawiac :-D
https://youtu.be/639LW1L60-M |
Dla mnie nie ma innej opcji - skoro Zarząd w obliczu konfliktu stanął po stronie Sobola to nie po to, żeby za chwilę mianować nowego trenera. A jak nowy powie "Sobol out" ? Skoro rzekło się A to Radek będzie prowadził Wisłę. Zwłaszcza, że jako uczestnik kursu UEFA Pro ma do tego prawo, bez kombinowania i grania na papierach Kmiecika.
Teraz to już tylko dogrywanie szczegółów. No i oczywiście wyjaśnienia wymaga pozycja Junco lub jego wymiany. |
Dyrektor sportowy - Głowacki
Trener - Sobolewski II Trener Jop i Kmiecik do pomocy |
Na ten moment nie ma jeszcze decyzji kto będzie prowadził Wisłę w nowym sezonie. Trwają rozmowy. Nie spodziewałbym się żadnych informacji ani dziś, ani jutro, raczej też nie w piątek.
|
Proponowałbym jeszcze rekrutację na forum zrobić. Jest tu kilka ananasow, które by się podjęły prowadzenia i drużyny i całego klubu...
|
Na TT pojawiło się dzisiaj dużo informacji o kandydaturze Pana Mariusza Kośmidra.
Wiecie coś więcej na ten temat? |
Cytat:
RACZEJ opcja wiślacka. Z Moskalem PODOBNO nie zdążyli. |
Cytat:
Trener z IV ligi? :D :D :D Po tej całej akcji z Sobolem trenerem może być tylko Sobol, inaczej zarząd po raz kolejny się ośmieszy. |
Sobol trenerem ale w duecie i tu pytanie z kim ?
Arek dostał propozycje objecia stołka derektora po tym jak cała sprawa z Junco wygasnie |
Haha tak jak napisał @funkykoval kazać Ramirezowi wracać do roboty a jak się ujmie honorem i nie wróci to rozwiazujemy umowę i mamy jeden kontrakt mniej do płacenia :)
|
Niestety oddanie wg mnie drużyny w tym momencie Sobolowi może mu tylko zaszkodzić i chyba zarząd zdaje sobie sprawę z tego skoro szukają kogoś innego. Po Kiko jak Sobol na chwilę przejął stery to miał jeszcze Głowę I Brożka w szatni którzy w jakiś sposób wymuszali szacunek dla Sobola jako trenera. Teraz ze starej gwardii został Boguś a on raczej nigdy liderem w szatni nie był. Poza tym w takiej sytuacji kadrowej trzeba naprawdę kogoś kto zjadł zeby na trenerce żeby jakoś to poukładać. Za chwilę się okaże że zostaniemy bez dyrektora sportowego i kto ma tę transfery przeprowadzić? Sobol oczywiście jak najbardziej na trenera ale w sytuacji kiedy mamy jakaś ciągłość w zespole i przejmuje już w miarę ułożony zespół. W naszej sytuacji wstawianie Sobola jako pierwszego trenera pewnie skończyłoby się klapą a zarząd nie chce do tego dopuścić.
|
W sumie ryzyko z Sobolem jest, ale z kazdym trenerem moze byc.
Po drugie wymagania Sobola napewno nie sa wygórowane i jest cierpliwy co do opóźnieni w przelewach. Po trzecie jest jedną z ikon Wisły wiec u młodych graczy na pewno ma posłuch. Po czwarte nie widze sensownego trenera by był dużo lepszy niż wersja Sobolewski. |
Z całym szacunkiem dla Głowackiego ale informacja jakoby miał zostać dyrektorem sportowym w Wiśle to chyba jakiś żart. Pewnie nawet swojego kontraktu nigdy nie negocjował a ma kreować politykę transferowa klubu, negocjować kontrakty? Przypomina się w tej sytuacji historia z Furtokiem za Smudy. Wiedział jak pachną skarpetki w szatni a jak się to skończyło to wszyscy pamiętają.
|
Czasami lepszy swój chłop niż osoba która na siłe wciska dziadków by zarobić pamietasz np Lameja,czy Isa ba
|
Oczywiście ale żeby zatrudnić kogoś z głową to trzeba zrobić research. Nie można brać kogoś tylko dlatego że ma zasługi dla klubu jako piłkarz. Wisła to nie jest skalniak piorun z a klasy tylko poważny klub.
|
Ja powiem tyle. Cieszmy sie, ze mamy w obwodzie na "teraz" kogos takiego jak Sobol.
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Nikt z nas nie wie, jakim trenerem jest/będzie Sobolewski.
Ale kiedyś trzeba to sprawdzić - a jak nie teraz to kiedy?Był asystentem u Wdowczyka, Ramireza i Carillo, jeżeli ma łeb na karku to nauczył się sporo. Zarząd mocno na niego postawił i jak dla mnie byłoby absurdem, gdyby miał zostać po raz kolejnym asystentem np. Bartoszka czy innego Ojrzyńskiego czy Zielińskiego. Bardzo ważne, żeby dać mu dobrego asystenta, z którym będzie umiał się.dogadać. Do niektórych nadal to nie dociera ale Wisła nie jest teraz topowym klubem tylko średniakiem więc miejsce na start jest całkiem dobre. Wasyl ogarnie mu szatnię, więc tutaj nie powinno być źle. A jak mu totalnie nie będzie szło to będą ściągać jakiegoś Urbana czy innego Rumaka jako ratownika i tyle. |
Cytat:
Co do samej kandydatury Sobola. Jak juz nie mamy zadnego trenera to czemu by mu nie dac szansy? |
Cytat:
|
Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 06:19. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl