Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [XXXII KOLEJKA] WISŁA Kraków - Legia Warszawa, 22 kwietnia, godz. 18:00 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=9946)

Jam55 23.04.2018 19:23

Llonch jest nam rzeczywiście mega potrzebny ale my ciągle potrzebujemy rozgrywającego. Teraz nie ma żadnej łączności pomiędzy pomocą a atakiem i tu jest problem ani Llonch ani Basha ani tym bardziej Cywka i Mitrovic tego nie zmienia. Może Halilovic ale to dopiero melodia przyszłości nie na tu i teraz Jeśli nie będziemy mieć rozgrywającego który zacznie rządzić w środku pola to przecinaki nam wiele nie pomogą. Marzy mi się taki rozgrywający pokroju Zielińskiego który potrafi się zastawić obrócić z piłką posłać prostopadle podanie uderzyć zza pola karnego. Ktoś taki w Wiśle byłby na wagę zlota.

tofik 23.04.2018 19:34

Grali tak, by broń Boże Legii się krzywda nie stała. Nie wiem, czy im nie płacą i poszli do buka, czy z innego powodu nogi mieli spętane, no ale to był dramat.

Z przodu dobrze wg mnie grał tylko Halilovic, nie rozumiem z jakiego powodu zmieniony, od jego zejścia nic się nie działo w naszej ofensywie. Lubię go, bo jest szybki, jak ma te piłkę to od razu albo idzie jeden na jeden by zrobić przewagę minięciem przeciwnika albo szuka szybkiej gry ( fakt jest to gra ryzykowna, stąd w wielu meczach miał groźne straty, ale w ofensywie należy takie ryzyko podejmować). Liczę że nabierze jeszcze doświadczenia i będzie kotem. Takich piłkarzy musimy mieć w jedenastce więcej, a nie dostojnie człapiących "profesorów" jak Mitrović.

pepe72 23.04.2018 23:54

Cytat:

Pierwotnie napisane przez tofik (Post 1499417)
Grali tak, by broń Boże Legii się krzywda nie stała. Nie wiem, czy im nie płacą i poszli do buka, czy z innego powodu nogi mieli spętane, no ale to był dramat.

Z przodu dobrze wg mnie grał tylko Halilovic, nie rozumiem z jakiego powodu zmieniony, od jego zejścia nic się nie działo w naszej ofensywie. Lubię go, bo jest szybki, jak ma te piłkę to od razu albo idzie jeden na jeden by zrobić przewagę minięciem przeciwnika albo szuka szybkiej gry ( fakt jest to gra ryzykowna, stąd w wielu meczach miał groźne straty, ale w ofensywie należy takie ryzyko podejmować). Liczę że nabierze jeszcze doświadczenia i będzie kotem. Takich piłkarzy musimy mieć w jedenastce więcej, a nie dostojnie człapiących "profesorów" jak Mitrović.

Z trybun Halilović to był kryminał. Na weszło też go nie chwalą http://weszlo.com/2018/04/22/a-legia-pasquato/

Rustin 24.04.2018 06:36

Pytanie, co w głowiej tych naszych kopaczy siedzi i w co oni tak naprawdę grają. Co dzieje się tam w środku nikt nie wie, ale za takie mecze jak ten z Legią i wcześniej z Sandecją dożywotnie zero szacunku dla tej zbieraniny. Nigdy nie zrozumiem jak oni mogą nagle przestać grać, bo im nie zapłacą. Zarabiają tyle, że spokojnie na przeżycie wystarczy i gwiazdorzenie na instagramie. Porównania typu "ciekawe czy ty byś pracował jakby ci nie zapłacili" mają taki sam sens jak porównywanie Mitrovicia do Modricia. Z drugiej strony jak patrzę na reklamy kursów live na każdym stadionie, fakt, że każdy praktycznie klub ma w sponsorach jakiegoś buka, to nic mnie już nie zdziwi. Tak jak w jednej kolejce pierwsza trójka przegrywa, tak w drugiej wygrywa zgodnie do zera. Ta liga może teraz tak będzie zarabiać.

LucjuszWielki 24.04.2018 09:07

Llonch pojawił się na chwilę w derbach i gra wyglądała zupełnie inaczej... JEst nam bardziej potrzebny niż Carlitos, wczoraj Carlitos był i co ?Z przegranym środkiem nawet Messi nic nie zrobi.

s1mone 24.04.2018 13:44

Jak popatrzeć na indeks stat to Carlitos w tym meczu praktycznie nie istniał (w porównaniu do wcześniejszych meczy), więc albo nie dostawał podań, albo Legia go tak dobrze kryła - albo po prostu zdarzył mu się słaby mecz i tyle. Może brak motywacji? W głowie transfer latem?

Może wszystko po trochu? Sam zainteresowany wie pewnie najlepiej.

Jagul 24.04.2018 13:50

Cytat:

Pierwotnie napisane przez s1mone (Post 1499466)
Jak popatrzeć na indeks stat to Carlitos w tym meczu praktycznie nie istniał (w porównaniu do wcześniejszych meczy), więc albo nie dostawał podań, albo Legia go tak dobrze kryła - albo po prostu zdarzył mu się słaby mecz i tyle. Może brak motywacji? W głowie transfer latem?

Może wszystko po trochu? Sam zainteresowany wie pewnie najlepiej.

Carlitos ma swoje ograniczenia, bo jakby ich nie miał to by nigdy nawet nie popatrzył w stronę Wisły.
Prawda jest taka, że jak ma swobodę, to potrafi wyczyniać cuda ale jak ktoś go krótko trzyma, to ewidentnie sobie nie radzi. Tak było z Lechem i tak było z Legią. Pazdan z Astizem nie pozwolili mu na nic.

silver03 24.04.2018 14:35

Zresztą co miał pokazać jak kryło go 2 goryli, a cały zespół w ogóle sobie nie radził... Sam sobie miał być wsparciem?


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 16:11.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl