Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Joan Carrillo były trener Wisły Kraków. (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=9898)

Karherop 18.12.2017 13:07

To co dalo sie przeczytać o nowym trenerze to fakt że kladzie nacisk na gre z pierwszej pilki oraz pressing.

Generalnie to najbardziej kuleje u nas rozegranie... We wczorajszym meczu tak z 70% pilek bylo kierowanych do rozegrania przez Sadloka.. ktory zresztą z kazdym kolejnym meczem coraz mocniej odczuwa trudy jesieni. Jako jedyny rozegral komplet minut w lidze. Ani Basha, ani Halilovic nie brali ciężaru gry na siebie. Uwazam, że to uporządkowania w pierwszej kolejności, ale jednocześnie nie widać kandydata ktory moglby udźwignąć ten ciężar.
O atak bylbym o tyle spokojny, że jak wszyscy będą zdrowi i po okresie przygotowawczym, to ktoś musi odpalić.

teo 18.12.2017 13:24

Zeby dzwigac ciezar to trzeba jeszcze miec komu ten ciezar w odpowiednim momencie podrzucic.
A tu wiele razy jest tak, ze czy to Basha czy ktos inny grajacy w srodku pola podprowadza pilke i .. nie ma komu grac. Czasem Carlitos sie cofa wychodzac po pilke, ale reszta czeka, niewiadomo na co.
Wtedy idzie pilka do boku, zwykle do Sadloka, bo do niego maja najwiecej zaufania, albo do srodkowych obroncow. I powtorka.

Carillo jesli faktycznie wymusi gre na jeden kontakt to tez wymusi pokazywanie sie do gry, inaczej ta gra na jeden kontakt bedzie niemozliwa. Taka gra wymaga tez od zawodnikow... kondycji. Bo zeby grac na jeden kontakt to zawodnikowi posadajacemu pilke musi sie pokazywac 2-3 graczy do zagrania. Czyli 1-2 graczy bedzie wykonywac prace bez efektu faktycznego (zagranie pilka). I byc moze tutaj tkwi problem naszych kopaczy czemu nie ma takiej gry, bo ze potrafia to chyba nikt nie ma watpliwosci.

Zobaczymy. Ja jakos nie moge sie juz doczekac pierwszych spotkan rundy wiosennej albo chociaz sparingow zeby przekonac sie co zaszczepia Carillo :-)
Buduje to co mowila Sarapata, ze jak przyjechal rok temu, a bylismy dla niego 2-3 wyborem to mimo to mial rozpracowana druzyne, wiedzial kto, gdzie, jak gra.
To znaczy, ze pewnie oglada rowniez teraz wszystkie mecze i zapewne ma juz wstepny oglad na zawodnikow, ktorzy grali. A to oznacza, ze nie bedzie potrzebowac miesiaca treningow zeby przyjrzec sie druzynie.

Karherop 18.12.2017 22:40

http://m.sport.se.pl/pilka-nozna/eks...y_1032792.html

"Co będzie sukcesem Wisły? Co pan ma w kontrakcie, jakie wymagania, aby zostać tu dłużej?
- Mój kontrakt nie ma żadnego znaczenia. Ważne jest, abym pomógł rozwinąć klub. Jestem trenerem z jednym defektem: nie umiem grać na remis. Nigdy, niezależnie kto jest rywalem. Jestem nienasycony. Interesuje mnie tylko zwycięstwo. Nie wystarczy mi 1:0, 2:0, ja chcę zawsze więcej, 3:0, 4:0, a nawet wyżej. Progres klubu jest najważniejszy, natomiast jeśli mam mówić o konkretach, to powiem tak: Wisła ma duży potencjał, więc trzeba zająć miejsce w pierwszej ósemce i walczyć o puchary. Kiedy? Najlepiej już w tym sezonie. Nie chcę tracić czasu! Nie chcę czekać na dobre chwile z Wisłą zbyt długo."

z Kazimierzem Moskalem się chyba nie polubią

teo 18.12.2017 22:51

Wywiad marzenie dla kibica Wisly. To jest trener z Wislackim DNA :D Oby mu "wyszlo"...

silver03 19.12.2017 09:45

Zatrzymać mu Carlitosa i już widzę te wyniki po 3:0, 4:0 z Legią czy Lechem :D

zim zum 19.12.2017 13:06

Cytat:

Pierwotnie napisane przez silver03 (Post 1490456)
Zatrzymać mu Carlitosa i już widzę te wyniki po 3:0, 4:0 z Legią czy Lechem :D

Ja myślę, że od razu będzie jak za złotych lat. Idziesz na stadion i zastanawiasz się czy dzisiaj 6, czy może marne 2,3 0 :lol:

PAWEŁ 19.12.2017 13:30

Taaaa na 42 mecze 22 zwycięstw 11 remisów i 9porażek. Ja życzę nowemu trenerowi jak najlepiej ale te wyniki dupy nie urywają

Coolpick 19.12.2017 13:59

Cytat:

Pierwotnie napisane przez PAWEŁ (Post 1490472)
Taaaa na 42 mecze 22 zwycięstw 11 remisów i 9porażek. Ja życzę nowemu trenerowi jak najlepiej ale te wyniki dupy nie urywają

Faktycznie szału nie ma. Taka średnia punktów w tym momencie dałaby nam zaledwie 1. miejsce w lidze.

PAWEŁ 19.12.2017 14:54

To nie jest za sezon tylko za całokształt pracy w Hajduku Split. Wiec dupy nie urywa

IncognitoTSW 19.12.2017 15:10

ponad 50% zwycięstw, no faktycznie chujówka

Garret 19.12.2017 15:31

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Coolpick (Post 1490474)
Faktycznie szału nie ma. Taka średnia punktów w tym momencie dałaby nam zaledwie 1. miejsce w lidze.

Ale lipa. Skąd takiego ogórka wytrzasnęli?

Czy naprawdę nie da się znaleźć trenera, który na 42 mecze będzie miał chociaż te 42 zwycięstwa?

Arkadiusz.Czerepach 19.12.2017 15:57

Minimum :d

brylant17 19.12.2017 16:25

Cytat:

Pierwotnie napisane przez PAWEŁ (Post 1490475)
To nie jest za sezon tylko za całokształt pracy w Hajduku Split. Wiec dupy nie urywa

Zasiadaj ze sterami Wisły i zrób lepszy bilans :rotfl::rotfl:

mitmichael 19.12.2017 16:32

Juz to widze jak pilkarze pozbywaja sie go tak jak Petrescy wczesniejsza zaloga :rotfl: wywiad fajny

PAWEŁ 19.12.2017 16:55

Śmiejcie się śmiejcie a wiosna będzie płacz. Obym to musiał wiosną odszczekiwać xd:)

krzaq12 19.12.2017 16:56

Dlatego powinno być jasno powiedziane. Tak żeby wszyscy piłkarze wiedzieli.
Ten trener ma nasze pełne zaufanie i chcemy żeby wypełnił w całości kontrakt. Ma rozwinąć te drużynę, a Wy macie obowiązek mu w tym pomóc, dość głaskania się. Jak pokazała kilkukrotnie przeszłość, nie wyszło nam na dobre takie przesadne cackanie się z grajkami.

maciekkk 19.12.2017 17:12

Zgadam się z tym co powyżej. Tylko aby zarząd mógł tak powiedzieć piłkarzom spełniony musi być jeden warunek - płacenie piłkarzom pensji i premii kontraktowych na czas. W przeciwnym wypadku, tak postawiona sprawa, nie przyniesie skutku.

Garret 19.12.2017 17:17

Cytat:

Pierwotnie napisane przez PAWEŁ (Post 1490490)
Śmiejcie się śmiejcie a wiosna będzie płacz. Obym to musiał wiosną odszczekiwać xd:)

Różnie może być, nikt tutaj nie da sobie ręki uciąć, że Carillo będzie strzałem w dziesiątkę (aczkolwiek każdy z nas by tego na pewno chciał). Ale mówienie, że ma jakiś słaby bilans to po prostu przesada. Hajduk w tej chwili nie jest tą samą drużyną, którą był jeszcze na początku XXI wieku, a jednak nasz nowy trener miał najlepszą średnią punktów zdobytych przez chorwacką drużynę od lat.
O czymś to chyba jednak świadczy.

PAWEŁ 19.12.2017 17:33

Garret ale w Hajduku ten temat jest bardziej złożony( nie mam ochoty tutaj o tym pisać) a wymagania były znacznie większe

brylant17 19.12.2017 17:55

To zarząd miał większe wymagania,a Joan nie dostał transferów o które prosił.Na Kiko wszyscy na początku psioczyli w tym ja,naprawdę poczekajmy z wyrokiem na trenera i dajmy mu popracować, a potem ocenimy

PAWEŁ 19.12.2017 18:17

Ale ja nie psioczę. Zreszta na żadnego trenera nigdy nie psioczyłem, no poza wesołym Tadkiem. Zawsze pisałem, że trener powinien dostać czas. Nie byłem za zwolnieniem Kiko nie będę też za Carillo. Tylko nie rozumiem jarania się trenerem pokroju Kiko.

ashkeczup 19.12.2017 18:26

Cytat:

Pierwotnie napisane przez PAWEŁ (Post 1490498)
Ale ja nie psioczę. Zreszta na żadnego trenera nigdy nie psioczyłem, no poza wesołym Tadkiem. Zawsze pisałem, że trener powinien dostać czas. Nie byłem za zwolnieniem Kiko nie będę też za Carillo. Tylko nie rozumiem jarania się trenerem pokroju Kiko.

Trollu najobrzydliwszy...

Karherop 19.12.2017 18:39

Mówienie o zwolnieniu trenera przed 1 dniem pracy. Takie rzeczy możliwe tylko w Polsce.

AlvaroTS 19.12.2017 18:47

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Karherop (Post 1490501)
Mówienie o zwolnieniu trenera przed 1 dniem pracy. Takie rzeczy możliwe tylko w Polsce.

Nowy trener ma jedno podstawowe zadanie , wytrzymać z niektórymi gwiazdkami do czerwca. Szczerze mu tego życzę

teo 19.12.2017 18:53

Alvaro.
Pewnie masz na myśli trzech wiekowych muszkieterow.
Wcale sie nie zdziwia jak rola kazdegk bedzie zmarginalizowana do minimum czyli szczytem bedzie lawka.

AlvaroTS 19.12.2017 18:55

Bardziej dwóch i trzeci krnąbrny już nie młody

piotek 19.12.2017 18:58

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Garret (Post 1490494)
Różnie może być, nikt tutaj nie da sobie ręki uciąć, że Carillo będzie strzałem w dziesiątkę (aczkolwiek każdy z nas by tego na pewno chciał). Ale mówienie, że ma jakiś słaby bilans to po prostu przesada. Hajduk w tej chwili nie jest tą samą drużyną, którą był jeszcze na początku XXI wieku, a jednak nasz nowy trener miał najlepszą średnią punktów zdobytych przez chorwacką drużynę od lat.
O czymś to chyba jednak świadczy.

Miał naprawdę solidna średnią i zgadzam się z wydźwiękiem Twojego posta, ale lepszy był Słoweniec, który pracował przed nim. Zdobywał też więcej bramek w meczu, tracili podobnie. Hajduk się w tym sezonie "rozsypał" po tym, jak sprzedali mu Vlašicia. Piszę w cudzysłowie, bo zajmował 4. miejsce w tabeli. Argumentowano, że mial aż 13 pkt straty do lidera, ale umówmy sie, że Hajduk już od jakiegoś czasu nie jest dla Dinama rownorzednym rywalem (ostatni tytuł chyba w 2005). Poza tym w klubie jest tam spory bałagan (mają spory konflikt z kibicami) i spotkałem się z opinią, że Carrillo stal się kozłem ofiarnym, który pozwolil zachować posady dyrektorowi sportowemu i prezesowi. Zresztą on w ciągu ostatnich 10 lat mieli około 20 trenerów, więc to, że gość pracował tam około roku można poczytywać jako sukces
Przestrzegam na pewno przed oczekiwaniem wielkich zmian już od pierwszych meczów. W Hajduku potrzebował trochę czasu, ale jak się już rozkręciło, to w ostatnich 10 meczach miał bilans bodajże 7-2-1

Charlie 19.12.2017 18:59

Akurat Głowacki to nie będzie sprawiał problemów. Brożek - chyba zdaje sobie sprawę, że wchodzenia na końcówki to maks na co go stać. Małecki - wszystko w jego nogach - jak dojdzie do formy sprzed roku to będzie można go brać pod uwagę w pierwszym składzie. W przeciwnym razie ława. No i Rafał - pomimo nędznej formy zaczynał niemal wszystkie mecze w pierwszym składzie. Mam dziwne przeczucie, że Carrillo nie będzie tak wyrozumiały i dość szybko da sobie spokój z Rafałem.

WioReXXX 19.12.2017 19:01

Cytat:

Pierwotnie napisane przez krzaq12 (Post 1490491)
Dlatego powinno być jasno powiedziane. Tak żeby wszyscy piłkarze wiedzieli.
Ten trener ma nasze pełne zaufanie i chcemy żeby wypełnił w całości kontrakt. Ma rozwinąć te drużynę, a Wy macie obowiązek mu w tym pomóc, dość głaskania się. Jak pokazała kilkukrotnie przeszłość, nie wyszło nam na dobre takie przesadne cackanie się z grajkami.

Z kazdym trenerem jest takie samo gadanie, a potem kibice pierwsi do atakowania trenera.

Dostepnosc welkich twitterow, instagramow, fejsbokow i ilosc negatywnych komentarzy tylko wzmaga ataki na trenerow i ich zwalnianie przez zarzad.

Wystarczy pare porazek i Crillo bedzie takim samym nieudacznikiem. Bedzie mial swoich Kostalow, Haliloviczow, Balaniukow czy Bartoszow, ktorym mimo umiejetnoci blokuje pierwszy sklad.

Jestes bardzo naiwny, mimo ze postulat sluszny.

St Yabol 19.12.2017 19:15

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Charlie (Post 1490506)
Akurat Głowacki to nie będzie sprawiał problemów. Brożek - chyba zdaje sobie sprawę, że wchodzenia na końcówki to maks na co go stać. Małecki - wszystko w jego nogach - jak dojdzie do formy sprzed roku to będzie można go brać pod uwagę w pierwszym składzie. W przeciwnym razie ława. No i Rafał - pomimo nędznej formy zaczynał niemal wszystkie mecze w pierwszym składzie. Mam dziwne przeczucie, że Carrillo nie będzie tak wyrozumiały i dość szybko da sobie spokój z Rafałem.

I jak każdy jego poprzednik po chwili zda sobie sprawe, że zmiennicy są chujowi i Boguś jednak musi grać :-)


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 06:03.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl