![]() |
wg livescore.net pierwszego gola stracili dopiero w 70 minucie , i pozniej w 90 dwie bramki i Cabaj tradycyjnie czerowna kartka :rotfl:
|
No to Filipiak doczekał sie awansu do pucharu uefa :)
Szachtior !Brawo! |
Panowie tutaj nie ma ci się śmiać z sąsiadki........
Dno i żenada - trzeba płakać razem z nimi nad całą polską piłkną nożną... |
Cytat:
|
TSNH - sąsiadka śmiała się z nas w przeszłości, zapewne jeśli nam się noga powinie będzie się śmiała w przyszłości. Ta sama sąsiadka z której ty sie nie chcesz śmiać będzie (jesli tylko dostanie pretekst) do ubliżania i oczerniania Białej Gwiazdy gdzie sie tylko da.
Płakać nad losem polskiej piłki owszem mogę ale niekoniecznie to musi być wtedy gdy gra Cracovia. Są inne chwile kiedy to można czynić a poza tym ona reprezentuje piłkę bliskowschodnią ;) Kiedy mamy udowadniać swoją wyższość nad nimi to udowadniamy choćby w takich tematach jak Historia Sportu czy Historia Wisły gdzie pomimo prób stworzenia z płk. Wojska Polskiego, wybitnego sportowca i patrioty - Henryka Reymana próbuje się robić faszystę, wiślacy fani wykazują wyższość nad całą mniejszością bliskowschodnią Krakowa. A tytuły w mediach opisujące ich klęskę i blamaż zrzucą na ubecko-milicyjny spisek zWisły i GTS-u. Zastanawiam sie jak oni zniosą takie tytuły Cytat:
Są w Polsce inne kluby z których po poniesionej klęsce w pucharach zapłaczę nad losem polskiej piłki niż bym się miał śmiać z ich występów. Pasiasty przypadek to wyjątek ;) |
Wprawdzie nasze drużyny od wieków w Intertoto dostają w bęcki bo nie chce im się z wakacji wracać, ale dostać 3 do bańki od Białoruskiej pipidówy to nawet jak na nasze standardy spory wyczyn. Gratulacje dla Doktora i sąsiadów z drugiej strony Błoń. Jedyny plus to, że nikt pasjonującego pojedynku polsko-białoruskiego w Europie nie oglądał więc i wynik w świat nie pójdzie. :>
|
..Od dziś do nabycia w księgarniach kolejna część "Dziadów": "Cracovia w Europejskich Pucharach"
|
Cytat:
Co do Cracovii, to z gory zakladalem, ze ich marzenia o zaistnieniu w Europie, skoncza sie bardzo szybko. Mimo wszystko, spodziewalem sie bardziej wyrownanego boju. Miala byc walka o honor i awans, a skonczylo sie bezlitosna chlosta zadka. PS. notowania doktorka na trenerskim rynku chyba troche zmalaly. Jesli to ma byc jeden z potencjalnych nastepcow Leo, to ja juz jestem za tym, zeby lepiej poszukac trenerow na Bialorusi. Zwlaszcza, ze drugi z potencjalnych kandytatow, moze poszczycic sie nie mniej spektakularnym popisem na ziemi wilenskiej. |
Cytat:
Nie o to mi jednak chodzi. Nieco wyżej Felipe bardzo rozsądnie napisał: "czasy gdy losując rywala z Litwy, Białorusi, Gruzji, MAcedonii myslami wybiegaliśmy już do następnej fazy bezpowrotnie minęły..." Albo musimy robić postępy, grać lepiej, albo - jeśli postęp w grę nie wchodzi - z pokorą tę smutną prawdę zaakceptować. Póki co dostajemy od wszystkich na prawo i lewo, a nadal to my wszystkich innych wyzywamy od ogórków i kelnerów. Tymczasem lista tych kelnerów, którzy w pucharach kopią polskie tyłki, jest coraz dłuższa. Smutek. PS Zaraz sobie obejrzymy kawałek dobrego futbolu :-D |
Lukasyno - Na youtube jest skrót z pierwszego meczu: http://youtube.com/watch?v=H232z0PnH_4
|
Nie wiem czy śmiać się z Cracovii czy ubolewać nad poziomem naszej OE...
Śmiech przez łzy będzie odpowiedni do tej sytuacji:-D |
|
Cytat:
łoooo, kur** ale usiedli na Cracovii w drugiej połowie :shock:, aż cud że się skończyło na 1:2. najlepszy wywiad na końcu z treneito: -yyyyy.... yyyyy..... yyyyy.... yyyyy.... nie wiem co się stało. :D |
Nie ma sie co cieszysc, bo to niestety pokazuje jak OE jest dramatycznie slaba. Czas zastanowic sie nad gleboka restrukturyzacja polskiej ligi. Bo jej poziom w skali europejskiej jest w tej chwili amatorski. W zamian obserwujemy jednak jak PZPN przy zielonym stoliku ustawia kto ma grac w lidze, a kto nie.
|
Cytat:
Nie ma się co podniecac ze nasze OE jest TAK słaba ze Cracovie nokautuje jakiś Szachtior z Białorusi.... czy nasza kopana klubowa może upaść jeszcze nizej? |
Pojawiły sie jakieś pasiaste damy na trybunach w Białorusi?
|
jak czytałem ich relacje w necie to napisali że zjawili się w 30 osób.
|
Cytat:
widzów: 3 tys. w tym 28 kibiców Cracovii |
Gratuluje chlopakom z płaszowa :D:D:D
Do waszego napisu valerenga i tibilisi proponuje dopisac sobie soligorsk, w koncu macie sie czym pochwalic i bedziecie miec o czym pisac po plotach morach itp... I zeby bylo scislej to inaczej odpada sie z LM czy z IIrundy pucharu UEFA a inaczej z intertotto.. z intertotto w I fazie to odpadaja druzyny z luxemburga czy wysp owczych.... dramatycznie slabej kibicowsko i sportowo Cracovii jeszcze raz gratuluje. |
Ciekawe co za 50 lat przeczytamy o tym meczu na wikipasach...? ;)
|
Cytat:
No coz,doszlo do kompromitacji.Macie prawo sie smiac bo taka gra nie zasluguje na nic innego.Mamy sygnal w jakim miejscu znajduje sie polska liga.To juz niestety mniejszy powod do smiechu.Poprostu zenada... |
Cytat:
|
Moze i tak.Chociaz ten napis jest chyba przy skrecie na dworzec.
|
|
Cytat:
Nie to nie jest poziom polskiej pilki, to jest WASZ POZIOM bo jak do tej pory toscie w lidze nic nie osiagneli. Chyba ze liczy sie dla Was wyprzedzenie Wisly raz na 60 lat |
Ladne jaja sobie cabaj robil w bramce... :D:D:D
|
Cytat:
|
Gadacie głupoty . Gdyby w Intertoto grały drużyny, które na to zasłużyły to kompromitacji by nie było. Cracovia ... 7 czy 8 drużyna OE zagrała w tym pucharze tylko dlatego , że drużyny przed nią mają problemy w korupcją :)
|
Cytat:
|
Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 00:05. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl