![]() |
Cytat:
Jak facet ma statystyki [b]odbiory/udane 6/2] to chyba znaczy ze przeciwnik na 6 razy, 4 razy go ..wydymal. Pomijam ze nie odgwiazdali mu fauli na Koseckim pod koniec 2 polowy. wiec bez przesady, patrzmy realnie a nie znowu w rozowych okularach. |
Cytat:
|
Żadne różowe okulary, Cywka jak mu się odbiór nie uda idąc na raz często przepuszcza przeciwnika albo fauluje, często też kryje na radar i dopuszcza do dużej ilości dośrodkowań. Arsenić przy swoich wejściach obronnych gra tak, że przy nieudanym odbiorze z reguły jest na tyle dobrze ustawiony, że zdąży akcję jeszcze zblokować - co często robił w tym meczu. Mało piłek z jego sektora przechodzi.
Kosecki jest bardzo szybki i zwrotny, już nie takich obrońców jak Arsenić robił jak chciał, wczoraj nasza prawa obrona była dobrze zabezpieczona. Coś tam koniec końców przeszło, ale jak na ilość akcji Śląska tą stroną - niewiele. Jak dla mnie Arsenić jest porównywalny / ciut słabszy w grze do przodu od Cywki, ale widać po nim, że potrafi bronić. Będziemy z nim tracić o wiele mniej goli (już dwa mecze na 0 z tyłu z nim w składzie na flance). |
Cytat:
Po tym co pokazał w 2 meczach na prawej obronie uważam, że Zoran>Tomek, na tę chwilę oczywiście. |
No tak jak drużynie nie idzie to trzeba jej dowalić
|
Cytat:
Jeśli już piszę o starej Wiśle to nie mogę zauważyć że Dziki był do zmiany po 10 minutach 2 połowy. Biedny Arsenić chwilami nie wiedział co się dzieje ale to dlatego że Boguś nie pomagał. Szacunek dla Lioncha i Buchalika. |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
W kazdym razie do Malego mu daleko. Jesli nawet Imaz mialby zaistniec na lewym skrzydle na dluzej, to Maly idzie na prawe, bo tam tez bryndza jest :) |
Cytat:
Cytat:
|
Cytat:
|
Mecz bardzo podobny do Jagielloni u siebie w tamtym sezonie (3-1).
Tam też kluczem był wysoki odbior, szybkie przenoszenie piłki do ataku. Tam też zanotowaliśmy ok 35% posiadania piłki, a stworzyliśmy nie współmiernie więcej groźnych sytuacji. I właśnie po tym podobienstwie widać, że Kiko to nie jest żaden 'pan od wfu', jak to insynuowali niektórzy [cenzura] z tego forum. Ma swój pomysł na Wisłę (a la Simeone ;)) i cały czas stara się to wdrażać. Naturalny progres po już bardzo przyzwoitym meczu w poprzedniej rundzie. Moim zdaniem będzie tylko lepiej. Widzę w tej druzynie potencjał. |
Cytat:
|
Ja widzę, że drużynie się chce. Może i umiejętności niektórym brakuje, ale każdy walczy jak może. Myślę, że Legia dostanie baty.
|
Brakowało uspokojenia gry po objęciu prowadzenia. Nasi piłkarze traktowali piłkę jak gorący kartofel i pozbywali się jej byle jak, byle do przodu najlepiej do kogoś. Basha czy też Jonch powinni wtedy zrobić pare kółeczek podać do tyłu, do obrońcy czy bramkarza i niech Śląsk biega za piłką. To mnie wkurzało jak cholera.
Widać że lepiej nam się gra jako "underdog" czający się na kontry. Wtedy takie defensywne ustawienie z dwoma DP się sprawdza..gorzej jak wychodzimy z takim ustawieniem na drużyny które chcą grać tak jak my..wtedy zaczyna się walenie głową w mur. W najbliższych meczach z kuchenkorzem czy stolcową drużyną takie ustawienie pewnie się sprawdzi. Dla mnie gracze meczu to: -Llonch wreszcie wraca do formy sprzed kontuzji -Carlitos grający tak jakby przed każdym meczem spalił wąsa -Buchalik który z dawnym Buchalikiem wspólny ma chyba tylko wygląd |
Cytat:
|
Bardzo otwarty mecz, w którym obie drużyny chciały atakować - oby więcej takich można było oglądać.
Z obu stron raziła nieskuteczność, taki Jesus mógł na luzie kończyć ten mecz z hattrickiem, Robak i Piech też zmarnowali doskonałe sytuacje. W końcu widać zalążki jakiegoś rozegrania, dłuższego utrzymania się przy piłce. Pozytywnie zaskakuje na prawej obronie Arsenic, jeszcze trochę minut, większej pewności i ogrania i Tomek raczej się z ławki nie podniesie. Llonch wczoraj moim zdaniem był poza Carlitosem graczem meczu, niesamowicie harował w środku. Progres w porównaniu choćby do meczu z Koroną wyraźny, oby ten trend został utrzymany. |
Brawo Wisła!!! oby tak dalej.
|
Ważne zwycięstwo i ważne że znowu na zero z tyłu. Takiej gry oczekuję od zespołu a nie badziewia jak w Kielcach.
btw Ile lat jeszcze Malinowi będą robili oprawy adresowane do WS? Ciągle ich trzyma od ME? Szkoda tylko że przerobili naszą flagę Wierność. Nie wiem czy pomimo długiej zgody wiedzieli chociaż do kogo była adresowana. Ja tam żadnej wierności Malinowym czy Lechii nie przyrzekałem, tylko Wiśle. |
Cytat:
nie wiem co lepsze, oprawa czy spiewanie wasze matki to sa ....y? |
Cytat:
|
Ogryzek albo się w coś wierzy albo nie proste. Jak nie potrafisz zrozumieć twój problem
|
Mam pewne spostrzeżenie odnosnie Imaza. Osobiscie dalej nie potrafię go rozpracowac i wskazac jego mocnych stron. Na pozór niczym szczególnym sie nie wyróżnia na boisku. Być może jest to hiszpański odpowiednik Boguskiego. Od i całe rozwiązanie. Golem zapewnił sobie grę od poczatku przez kilka najbliższych spotkań.
A co do wspomnianego wcześniej Boguskiego to byl jego slaby mecz. Duzo lepiej wygladal z Jaga. Przypuszczam że z Legia zagramy tym samym składem. Może i chciałbym zobaczyć kilku rezerwowych w dłuższym odstępie czasowym, ale specjalnie się na to nie zanosi. Razilo wczoraj w oczy bardzo slabe wejscie Pereza. Jak na taka pozycje grał równie nieodpowiedzialne jak Halilovic (tak krytykowany przez Kiko), a wcale nie decydował się na specjalnie ryzykowane zagrania. |
Meczyk oglądałem w knajpie, więc nawet nie wiedziałem za co karny i jak gramy, ale dzisiaj powtóreczka..
Bałem się, ze gimbusiarnia będzie się jarać Imazem, na szczęście nie przysłoniła wam oczu ta bramka. Masa strat, 2 setki zawalone. Imaz to taka słabsza wersja Boguskiego na daną chwilę. s1mone grubo poniosło i odleciał totalnie z tym Meliksonem... Chłopcze... nie było lepszego gościa niż on w tej lidze... więc o czym ty piszesz? Poza tym inna pozycja inny typ zawodnika, porównanie masakrycznie bezsensowne. Natomiast dobrze piszesz o Arsenicu - to prawda, że jest dużo lepszym obrońcą nić Cywka... Aż strach pomyśleć co Kosecki zrobiłby z nim wczoraj,,, to byłaby masakra, Cywka notorycznie wkręcany w ziemie przy prymitywnych zamachach... Na sztukę, na pozoranta jest ok, ale coś więcej niestety nie... Liczę na Arsenica. |
Chyba jednak Żurawski w topowej formie był nieco wyżej niż Maor. Wiem, że inne pozycje na boisku, ale Maciek miał jeszcze większy wpływ na grę ofensywną.
|
no ja tam uważam że Carlitos > Melikson , zreszta staty na koniec sezonu to wydatnie unaocznią
|
Cytat:
|
Porównujecie nieporównywalne. Coś w stylu odwiecznej dyskusji na temat wyższości świąt Bożego Narodzenia nad świętami Wielkiej Nocy... ;)
A już jak do tego jeszcze chcecie porównywać statystyki graczy grających na różnych pozycjach, w drużynach różnej klasy i w sporym odstępie lat, to ja naprawdę nie wiem... |
Jest gdzies skrut meczu?
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 16:06. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl