Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [VI KOLEJKA] Zagłębie Lubin - WISŁA Kraków, 21 sierpnia, godz. 18:00 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=9835)

wolfy 22.08.2017 08:26

Cytat:

Pierwotnie napisane przez KOMINEK (Post 1480760)
Powiem szczerze, że jednak zawiodłem się myślałem że forum trochę dorosło że pojawili się nowi użytkownicy którzy nie patrzą na wszystko przez okulary minionych tłustych lat.

Jednak nie, wpisy takie jakbyśmy mieli drużynę na LM a przegraliśmy z Koszarawą Żywiec.

Nie dość że w przeciągu ostatniego czasu zupełnie wypadł na środek (Mączyński, Brlek, Vélez) to graliśmy zawodnikami albo po kontuzji albo grającymi po kilka minut w lidze to jeszcze w obroni grał zupełny nowicjusz.
I to nie tak ,że nie mieliśmy okazji co najmniej dwie Brożka, bomba Basha, i inne okazje, zresztą patrząc na statystyki widać że graliśmy.

Trochę spokojnej głowy.

Brawo, brawo, brawo! Od czytania tych płaczliwych ....euszy po meczu:
- wyjazdowym
- z rezerwowym składem w którym z konieczności zmieniono czterech kluczowych zawodników na debiutantów
- w którym stworzyliśmy sporo sytuacji, ale brakło skuteczności
- a nowy stoper debiutujący de facto w drużynie się obcinał
jakieś dramatyczne płacze i apele.

Uświadomcie sobie kołki rozporowe że drużyna jest w przebudowie, to jest początek sezonu a my straciliśmy środek pola z zeszłego sezonu (dwóch odeszło, jeden kontuzja). I mimo tego świetnie punktujemy.
Minie sporo czasu zanim trener to poukłada a zawodnicy zgrają się ze sobą. Symptomatyczne jest że przegraliśmy z drużynami już zgranymi i w formie, gdzie indywidualne zrywy to za mało.

Niedługo kolejny mecz i tylko to się teraz liczy.

Dariook 22.08.2017 08:31

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Szneka (Post 1480788)
paradoksalnie nie zagraliśmy złego meczu. taktyka defensywna nas zgubiła a mimo to w pierwszej połowie już było parę okazji. Jak napisał któryś z kolegów taki mecz musiał przyjść. przyszedł na początku rozgrywek i dobrze. teraz spiąć poślady walnąć Lechię. popracować w przerwie na kadrę i jedziemy dalej. nie lamentujmy jak baby:P
P.S Czy z naszej strony były jakieś podchody przed sezonem pod Świerczoka?

Przed tym sezonem nie bylo bo to zyd jest. W naszym klubie nie ma dla nich miejsca.

Szneka 22.08.2017 08:34

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Dariook (Post 1480790)
Przed tym sezonem nie bylo bo to zyd jest. W naszym klubie nie ma dla nich miejsca.

a to spoko. nie prześledziłem jego kariery

Dariook 22.08.2017 08:41

Nie chodzi o kariere pilkarską :)

Kurz 22.08.2017 08:45

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Levis88 (Post 1480784)
Najlepszą obroną jest atak a nie dwóch defensywnych w środku pola.

Pod warunkiem, że się ma takiego ofensywnego pomocnika, którym warto zastąpić jednego z defensywnych. Wisła na razie nie ma i dlatego Kiko robi co robi.

funkykoval 22.08.2017 09:27

Wydaje mi się, że gdyby zamiast Małeckiego i Boguskiego w pierwszym składzie wyszli Brożek i Halilović (Ze Manuel i Carlitos bliżej skrzydeł wówczas, to z przodu byłoby więcej szans do ugrania czegokolwiek. Wbrew wynikowi stworzyliśmy kilka sytuacji i jedynie brak zgrania i skuteczności spowodował, że wyjechaliśmy z zerem na koncie bramkowym....
Problemem we wczorajszym meczu był indywidualne błędy obrońców:
1 bramka - wszyscy za głęboko w polu karnym przy Jachu nie ma ani Cywki (jego strona) a Basha jst za głęboko cofnięty
2 bramka - Arsenić zamiast wybijać podaje do Bashy, który na wykroku przewraca się i notuje stratę (on akurat tej piłki wybić nie mógł)
3 bramka - Gonzalez poszedł na Buksę jak dzik w żołędzie....
Skład na mecz z Lechią:
Buchalik - Sadlok, Głowacki, mimo wszystko Gonzalez, Cywka - Velez, Basha, Halilović- Ze Manuel, Carlitos - Brożek
Na zmiany Małecki, Bartosz, LLonch....
Brożkowi brakuje wg mnie jedynie strzelonego gola, po którym powinien się odblokować.
Basha podobał mi się, że odbierając piłkę potrafił pójść z nią do przodu, dopóki miał siły dawał zdecydowanie więcej niż Llonch pod tym względem. Tylko co z tego skoro z przodu był Boguś, nie było Małego, a Ze Manuel dochodził do fajnych sytuacji, ale przyjęcie miał na poziomie Bogusia i Brożka tak jakby się w tym elemencie doskonalił przez ostatni tydzień.
NIe ma co płakać - w zeszłym sezonie na wyjeździe wygraliśmy 3 mecze i 3 zremisowaliśmy, notując 13 (!!!!!) porażek. W tym sezonie po 4 meczach wyjazdowych mamy połowę zdobytych punktów na wyjazdach w stosunku do sezonu poprzedniego......

Arkadiusz.Czerepach 22.08.2017 10:05

raka można dostać od czytania tego tematu, ide z fachowym komentarzem do Nasi Piłkarze

tsw biała gwiazda 22.08.2017 10:31

Małecki z każdym kolejnym meczem coraz gorzej, potrzebny jest mu odpoczynek i popatrzenie na chłodno z boku na grę zespołu. Boguski tylko jeden udany mecz z Pogonią w mojej opinii, reszta to jedno wielki g...o Co do gry we wczorajszym meczu nie graliśmy źle, może zabrakło trochę złamania schematu i wejścia w pole karne indywidualną akcją. Szkoda również, że przy tak cofniętym rywalu nie oddawaliśmy więcej strzałów spoza pola karnego. Zagłębie natomiast wykorzystało każdy nasz błąd i nie zaskoczyło mnie swoją taktyką, lecz w takiej grze pomogła im szybko strzelona bramka.

nesta 22.08.2017 11:00

Mnie dziwi, że Kiko nie zagra Brożkiem na 9-tce i Carlitosem jako podwieszonym lub nawet mocno wysuniętym ofensywnym pomocnikiem. Wtedy nie traci nic z 4-5-1 ustawionego pod kontrę, a jednocześnie zyskuje dużo więcej w ofensywie + efektywniejszego Carlitosa kosztem bezproduktywnego Boguskiego i dodatkowego napastnika w postaci Brożka.

szprotson 22.08.2017 11:05

Przeciez Paweł człapie. Ludzie no.

Nieuchronnie zbliza sie koniec Pawla Brozka czy tego chcemy czy nie.

Ogryzek 22.08.2017 11:06

Cytat:

Pierwotnie napisane przez szprotson (Post 1480806)
Przeciez Paweł człapie. Ludzie no.

Nieuchronnie zbliza sie koniec Pawla Brozka czy tego chcemy czy nie.

Ale wczoraj oddał 2 groźnie strzały blisko słupka. Jakby coś wpadło...

Wiadomo, lepiej nie będzie ale kilka goli może jeszcze strzelić.

szprotson 22.08.2017 11:23

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Ogryzek (Post 1480807)
Ale wczoraj oddał 2 groźnie strzały blisko słupka. Jakby coś wpadło...

Wiadomo, lepiej nie będzie ale kilka goli może jeszcze strzelić.

Ja wiem. Zurawa tez by pewnie jeszcze mógł.

Dlatego ja wolalbym by Paweł odszedł zapamietany jako super strzelec a nie hamulcowy ostatnich sezonow.
On juz jest po drugiej stronie rzeki, niech zajmie sie menadzerka czy scoutingiem, a na jego miejsce powinien wskoczyc jakis mlokos bo dawno takiego w ataku nie mielismy prawde mowiac.

Arkadiusz.Czerepach 22.08.2017 11:25

nikt nie bierze pod uwagę wpływu na szatnie , jesli taka osoba pozostaje w kadrze a gra ogony , dlatego Janas nie wziął Jerzego Dudka do Niemiec i miał racje

Levis88 22.08.2017 11:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kurz (Post 1480793)
Pod warunkiem, że się ma takiego ofensywnego pomocnika, którym warto zastąpić jednego z defensywnych. Wisła na razie nie ma i dlatego Kiko robi co robi.

Na razie takiego nie ma aha... Tylko My szykujemy się na transfer kolejnego defensywnego z info TT

mitmichael 22.08.2017 12:32

Grac bardzo dobrze i przegrac to tez jest sztuka. To jest wrecz nieprawdopodobnie, ze gdy gramy dobrze to przegrywamy a gdy gramy slabo to 3 punkty zdobywamy, z pasami tak bylo, z Wisla Plock to samo, nagle z Zaglebiem jest bardzo dobrze a przegrywamy 0-3 jakbysmy w ogole przeszli obok meczu. Na chwile obecna to z Kiko nie gramy jakos wybitnie ale na razie wyniki go bronia. Teraz czas na Lechie, ktora jest w kryzysie, kibice domagaja sie zwolnienia trenera i trzeba to wykorzystac.

regan 22.08.2017 12:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez szprotson (Post 1480806)
Przeciez Paweł człapie. Ludzie no.

Nieuchronnie zbliza sie koniec Pawla Brozka czy tego chcemy czy nie.

On ma 35 lat ludzie. Czego wy wymagacie? Ale fakt ze jak dostal kilka podan to od razu mial 3 sytuacje. Bo taki zawodnik jak on zyje z podan. W zeszlym sezonie tych podan nie dostawal prawie wogole. Tego brakuje wlasnie rozgrywajacego ktory posle kilka fajnych pilek.
Carlitos i Halilovic w nich nadzieja wlasnie.

TIR_DO_SŁUBIC 22.08.2017 12:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez regan (Post 1480812)
On ma 35 lat ludzie. Czego wy wymagacie?

Totti miał 39 i szczelał!!!!!11

regan 22.08.2017 12:45

Cytat:

Pierwotnie napisane przez TIR_DO_SŁUBIC (Post 1480813)
Totti miał 39 i szczelał!!!!!11

Kazdy czlowiek jest inny kazdy ma inne uwarunkowania genetyczne kazdy ma inna historie kontuzji itd. Tak tego porownywac nie wolno. Gdzies czytalem ze u zawodbikow ofenswnych 32 lata to srednio max co moze pilkarz grac na swoim najwyzszym poziomie. Po tym czasie jego atuty powoli gasną. Spada szybkosc koordynacja zwrtonosc, rosnie waga. Nie ma co od Pawla cudow wymagac. Na koncowki sie nadaje jak najbardziej. Jak bedzie dostawal duzo podan (bo to jest typ zawodnika ktory z nich zyje) to jeszcze kilka bramek dla Wisly strzeli.

Kurz 22.08.2017 12:58

Cytat:

Pierwotnie napisane przez nesta (Post 1480805)
Mnie dziwi, że Kiko nie zagra Brożkiem na 9-tce i Carlitosem jako podwieszonym lub nawet mocno wysuniętym ofensywnym pomocnikiem. Wtedy nie traci nic z 4-5-1 ustawionego pod kontrę, a jednocześnie zyskuje dużo więcej w ofensywie + efektywniejszego Carlitosa kosztem bezproduktywnego Boguskiego i dodatkowego napastnika w postaci Brożka.

Przecież dopiero co Brożek usiadł na ławce. Za padałkę, którą uskutecznia. Nie można w tej sytuacji zjeść ciastka i mieć ciastka. Smutne jest to, że musi grać, jak wczoraj, mimo że nie powinien. To samo dotyczy Boguskiego.


Cytat:

Pierwotnie napisane przez Ogryzek (Post 1480807)
Ale wczoraj oddał 2 groźnie strzały blisko słupka. Jakby coś wpadło...

Wiadomo, lepiej nie będzie ale kilka goli może jeszcze strzelić.

Tak, zdążył już spudłować w tym sezonie więcej razy. Poza tym niewiele pokazał. Z Wisłą Płock, kiedy grał z Carlitosem od początku nic się nie zadziało.

PlayLikeAPro 22.08.2017 13:02

Brożek dostał podania, dobre podania. I każda z tych sytuacji została głównie zmarnowana bo była zagrana za wolno. Brożek wie co zrobić z piłką ale jego dynamika to już przeszłość i niestety musi mieć dwa razy więcej miejsca i czasu żeby groźną sytuacje wykorzystać.
Owszem powinniśmy grac napastnikiem obok Caritosa ale Brożek już do tego się nie nadaje. Ondraszek tez nie za bardzo (szczególnie z kontuzją) i dlatego wychodzimy z jednym napastnikiem.

Marcinnno 22.08.2017 13:06

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Ogryzek (Post 1480807)
Ale wczoraj oddał 2 groźnie strzały blisko słupka. Jakby coś wpadło...

Wiadomo, lepiej nie będzie ale kilka goli może jeszcze strzelić.


Hehe dokładnie jakby.. tylko w przypadku Brożka to inna sprawa. JAKBY wykorzystał większość sytuacji, które miał to w Ekstraklasie miałby już ze 200 bramek.

nesta 22.08.2017 13:10

Nie miałem na myśli, że to rozwiązanie jest idealne czy nawet bardzo dobre. Właśnie z racji braku formy Brożka.
Po prostu w moim odczuciu byłoby efektywniejsze z wymienionych powodów, niż ustawienie z Boguskim jako ofensywnym i Carlitosem osamotnionym na 9tce.

brylant17 22.08.2017 13:18

do usunięcia

Harcownik 22.08.2017 13:52

Może wszyscy zapominamy o jednej rzeczy. Kostal był sprowadzany jako ofensywny pomocnik LUB skrzydłowy. Może więc mamy "dychę", ale trener nie chce o tym wiedzieć? Widać że brakuje skutecznej dziewiątki i/lub dynamicznego rozgrywającego. Jeśli żaden z trójki Halilovic-Kostal-Wojtkowski nie stanie się szybko rasową 10tką to może powinniśmy grać dwoma ofensywnymi i tylko jednym przecinakiem np. Kostalem, Haliloviciem i Bashą, który wczoraj fajnie się prezentował (kontrola piłki, strzał, nie tracił piłek, wychodził do przodu) chociaż był zamieszany w dwie z trzech bramek. Na moje oko dałbym szansę Kostalowi na 10tce bo Halilovic zalicza masę strat i jest dość wolny, a Wojtkowski holuje piłkę jeszcze wolniej, co w połączeniu ze słabymi warunkami fizycznymi sprawia że również traci masę piłek. Osobną kwestią jest brak środkowego napastnika i nadmiar def. pomocników w kadrze (chyba że Velez trafi do obrony).

konvict1993 22.08.2017 13:54

Lepiej przegrać raz 0:3 niż 3 razy po 0:1 ;)
Mecz wyjazdowy, trudny i dobrze poukładany przeciwnik, eksperymentalny skład a i tak nie wyglądało to tak najgorzej jak można by się sugerować po wyniku.
Generalne co do straconych bramek :
1. Cywka biegnie nie do tego gościa za którego odpowiada, Basha tylko dlatego że nie ogarnął gdzie ma być zblokował pierwszy strzał. I ten błąd w kryciu ustawił mecz.
2. Sami robimy sobie smród ślepo realizując założenia trenera o rozgrywaniu od tyłu. Kapitalny odbiór Lloncha i oddanie piłki do Sadloka który zagrywa do środka zamiast do boku! Arsenić cały czas mając w głowię wytyczne stara się rozgrywać w sytuacji w której aż prosi się o wyekspediowanie futbolówki byle dalej, ale zagrywa źle i Basha złapany na wykroku piłkę traci. Ale to jeszcze nie przesądziło o stracie gola! Llonch zaczyna machać łapami zamiast pokryć Świerczoka, później podbiega ale juz jest po ptokach. Ta bramka to fura błędów w obronie a nie tylko złe zagranie Arsenicia.
3. Gonzalez ograny jak dziecko i do tego brak asekuracji Arsenicia, bo na co on tam czekał? Zamiast podbiegać i próbować zablokować?

Buchalik Przy bramkach bez szans. Do tego w sytuacji sam na sam ze Swierzczokiem zachował się kapitalnie.
Cywka Ten zespół potrzebuje wzmocnienia na tej pozycji. Źle się ustawia, tragicznie dośrodkowuję. Na + jedynie to że potrafi rozegrać piłkę całkiem sprawnie i logicznie ale to za mało.
Arsenić Spalił się, zły mecz. Myślałem że umiejętności ma większe jednak w hierarchii ŚO spada na ostatnie miejsce. Dużo pracy przed nim.
Gonzalez Uważam że w defensywie jest jednak gorszy niż Guzmics, nie potrafi sprawnie kierować poczynaniami kolegów. Do tego popełnia mega głupie błędy. Długie podania bardzo dobre. Ale to chyba nie jest najważniejsze na jego pozycji.
Sadlok Słabo, w defensywie poprawnie ale do przodu niemal nic. Koledzy też mu tego nie ułatwiali bo wszyscy uciekali do środka.
Basha No no, widać jeszcze braki w przygotowaniu fizycznym ale jest to zdecydowanie zawodnik który może zastąpić judasza. Młotek w nodze jest i to całkiem spory :D
Llonch Już troszkę lepiej. Często bywa jednak chaotyczny. Kapitalne odbiory przeplata złym ustawieniem. Za mało zdecydowanie podań do przodu. Braku walki z jego strony jednak nikt mu nigdy nie zarzuci.
Ze Manuel Troszkę patyczak, do tego anemiczny. Ewidentnie pod formą na ten moment jednak ustawić sie potrafi, sytuacje ma. Miejmy nadzieję że zacznie być bardziej efektywny.
Boguski Zawsze staram się znaleźć plusy w jego grze. Tym razem nic, zero, null...
Małecki Bez formy, ma problem z przyjęciem by zaraz jednym inteligentnym zagraniem napędzić ciekawą akcje. Może postraszyć go ławką?
Carlitos Najlepszy gracz ofensywny. Ale koniecznie potrzebuję partnera w ataku by mieć więcej luzu.
Brożek Dwa ciekawe kąśliwe strzały zza pola karnego. A z drugie strony na prawie pustą bramkę piłki nie zdąży wepchnąć...
Halilović Podejmuje duże ryzyko, potrafi zrobić przewagę, niekonwencjonalnie zagrać jednak na razie za dużo strat.
Wojtkowski Raczej niczym się nie wyróżnił.

Potrzebujemy napastnika! Na wczoraj, najlepiej dwóch! Warunek konieczny. Liczę na dyrektora Junco że coś podziała w tym kierunku.

Kurz 22.08.2017 14:11

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Levis88 (Post 1480810)
Na razie takiego nie ma aha... Tylko My szykujemy się na transfer kolejnego defensywnego z info TT

To znaczy, że nie będzie. Najwyraźniej nie jesteśmy w stanie sprowadzić za darmo ofensywnego pomocnika, który robiłby różnicę. Poza tym nie sugerujmy się terminami. Pirlo też był defensywnym pomocnikiem. Zawodnicy na tej pozycji mogą mieć różne charakterystyki.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Harcownik (Post 1480827)
Może wszyscy zapominamy o jednej rzeczy. Kostal był sprowadzany jako ofensywny pomocnik LUB skrzydłowy. Może więc mamy "dychę", ale trener nie chce o tym wiedzieć? Widać że brakuje skutecznej dziewiątki i/lub dynamicznego rozgrywającego. Jeśli żaden z trójki Halilovic-Kostal-Wojtkowski nie stanie się szybko rasową 10tką to może powinniśmy grać dwoma ofensywnymi i tylko jednym przecinakiem np. Kostalem, Haliloviciem i Bashą, który wczoraj fajnie się prezentował (kontrola piłki, strzał, nie tracił piłek, wychodził do przodu) chociaż był zamieszany w dwie z trzech bramek. Na moje oko dałbym szansę Kostalowi na 10tce bo Halilovic zalicza masę strat i jest dość wolny, a Wojtkowski holuje piłkę jeszcze wolniej, co w połączeniu ze słabymi warunkami fizycznymi sprawia że również traci masę piłek. Osobną kwestią jest brak środkowego napastnika i nadmiar def. pomocników w kadrze (chyba że Velez trafi do obrony).

Kostal, Halilović i Wojtkowski, to zawodnicy, którzy obecnie nie mają odpowiednich umiejętności, żeby grać coś poza ogonami. Trener ogląda ich codziennie na treningach i wie, że najlepszym miejscem na boisku dla każdego z nich jest ława. Chyba wyraźnie daje to do zrozumienia swoimi wyborami. Przykład Bartosza i różnica pomiędzy jego występami od pierwszej minuty, a wejściami w końcówkach meczów powinna chyba unaocznić, że Kiko nie ma problemu z właściwą oceną potencjału?

JrQ- 22.08.2017 14:50

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Levis88 (Post 1480810)
Na razie takiego nie ma aha... Tylko My szykujemy się na transfer kolejnego defensywnego z info TT

Kto taki i jakie źródło?

Adrio 22.08.2017 15:31

Liczyłem, ze chociaż tutaj będą jakieś normalne opinie po meczu bo na fb to jest tylko płacz. I teraz pojawia się znów dylemat, ładna gra i brak punktów czy brzydka gra przez cały mecz i 3 punkty? Jak dla mnie mecz w dużym stopniu przypominał tez z Górnikiem lecz tutaj nie strzeliliśmy żadnej bramki.

Według mnie gra była dość dobra, brakło tylko wykończenia. Carlitos bardzo aktywny, nowy nabytek i zarazem debiutant Basha bardzo mi się podobał zarówno w defensywie jak i w ofensywie. potrafi się zastawić przytrzymać piłkę i(oby strzał w poprzeczkę był tego zapowiedzią) potrafi uderzyć z dystansu. Arsenić spalił się w tym meczu, szkoda bo niektóre interwencje miał dość dobre. Szkoda, że od początku nie zaczął Halilović bo to on jest przewidywany przez większość jako zastępca Petara. Fajnie wyglądała gra po wejściu Brozka dużo akcji kombinacyjnych do tego 2 strzały brożka które musiały trafić w bramkę a nie trafiły :/

Liczę, że kolejne spotkania będą coraz lepsze w naszym wykonaniu bo jak narazie to wygląda wszystko dobrze i jest na dobrej drodze do miejsca premiowanego gra w pucharach o którym przed sezonem lub sezon temu tylko można było pomarzyć. Mamy ciekawy skład, dużo nowych graczy i potrzeba trochę czasu aby to wszystko się dotarło. Nie możemy wymagać aby po kilku kolejkach nasi zawodnicy wygrywali z każdym do zera. Jak do tej pory nasze miejsce w tabeli jest bardzo dobre i ja nie widzę podstaw do większego narzekania.

FraMat 22.08.2017 16:51

Cytat:

Pierwotnie napisane przez FraMat (Post 1480671)
obstawiam solidny wp..ol... i 4:0 dla ZL

ale chciałbym, żebyście po mnie, za to, po tym meczu jechali

:D

autocytat najwyższą formą cytatu... :>
Jak zwykle FraMat ma rację..

Przyczyny takiego a nie innego wyniku:
- gospodarz ZL gra stałym składem bez większych zmian i zawirować kadrowych
- gospodarz ZL ma stabilną sytuację finansową, stabilną kadrę, stabilny zespół trenerski
- gospodarz ZL ma wypracowane schematy i ma porozumienie między zawodnikami.

Tego wszystkiego zabrakło Wiśle.
Graliśmy niby dobrze, ale w kadrze pojawili się nowi, niezgrani zawodnicy, którzy nie przepracowali z zespołem okresu przygotowawczego, (którego w zasadzie nie było): Arsenic, Basha, Ze Manuel, + niegotowy Llonch.
W dodatku Małecki i Boguski, którzy wydają się nie obsmyczać gry według Kiko i w zasadzie już dzisiaj nie pasują do tego zespołu.
A wynik i tak był na styk.
Bo 3:0 w tym przypadku jest mylące.
Jak w siatkówce: można przegrać 3:0 i taki wynik pójdzie w świat, ale nikt nie zwróci uwagi, że każdy set był przegrany na przewagi.

Podsumowując: potrzeba CZASU

tsw biała gwiazda 22.08.2017 17:03

Może w następnym meczu zagramy tak:
Buchalik/Cuesta - Cywka -Głowacki -Velez - Gonzalez - Sadlok -Basha - Llonch/Halilović - Ze Mauel - Carlitos - Brożek/Wojtkowski
Velez w defensywie wychodziłby wyżej jako 6, natomiast przy akcjach ofensywnych cofałby się na stopera dając więcej możliwości bocznym obrońcom.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 20:42.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl