![]() |
Cytat:
Zatrudnili człowieka z nikąd, a ja nie mogę tego krytykować. Trzeci trener w pół roku... ==== Co do Ruchu to juz przepraszałem - ty i kumaci mieliście racje. Dzięki tej zgodzie staliśmy się postrachem w Polsce, liczba ustawek w jakich wzięliśmy udział, skrojone flagi, obite ekipy na wyjazdach, żydy dojechane wielokrotnie, tysiące szali spalone na derbach, obite wielokrotnie ekipy z górnego śląska, oraz ełksa: to wszystko robi wrażenie. Widać, że to typowa chuligańska mega zgoda. Mea culpa - trzeba było się nie wypowiadać na sprawy o których się nie ma pojęcia. Cytat:
Gdyby Legia zatrudniała kogoś takiego też byśmy się śmieli. To, że "może wypalić" nie zmienia faktu. To tak jakby kupić z piątej ligi piłkarza - pewnie, że może być drugim Błaszczykowskim. Dużo jednak większe szanse są na to, że się nie sprawdzi... |
Cytat:
On tylko odbil pileczke jak ktos nap** a kibicow ze tak "malo" dali w ramach akcji i ze tylko 1800 kibicow wzielo udzialow. Jak klub do tego zacheca przez ostatnie 6 mscy? Jakie sukcesy obecnego zarzadu wymienisz? Co sie zmienilo przez 6 mscy oprocz tego ze caly czas wegetujemy i nie ma zadnych perspektyw? |
Ja pie*dolę. W ogóle proponuję pozamykać wszystkie tematy na forum i otworzyć zamiast tego JEDEN, o nazwie:
"Fani Wisły napie*dalają na siebie nawzajem, kto jest największym kibicem, od jak dawna chodzi na mecze, ile wydał na karnety i na pomoc finansową oraz inne poboczne rzeczy, takie jak piłka nożna i sytuacja w klubie." |
Ciężko coś sensownego napisać.... Taka sytuacja kojarzy mi się z zatrudnieniem GRAFIKA do tworzenia poważnej gry/strony, która ma spełniać wysokie standardy no i zatrudniają gościa, który w CV ma OBSŁUGA PAINTA no i tylko w tym "programie" działał...
|
Cytat:
Ten Kiko to wielka zagadka. Przyszlosci mu zadnej nie wroze, ale nie dlatego ze to slaby trener czy niedojda zyciowa, tylko ze trafia do szatni ktora go wypluje w ulamku sekundy. Przegraja sobie pare meczy i po chlopie. Tego typu trener moze sie sprawdzac w Piastach czy Gornikach Leczna czy takich gownianych klubikach jak Korona. Ale nie w Wisle. Gruby gong bedzie. I kupa w....u dla nas i smiechu dla innych. |
Cytat:
Nie ma ciągłości między Wisłą Cupiała a tą. U Cupiała Wdowczyk nie doczekałby 7-miu porażek z rzędu. Cytat:
To gościa skreśla na starcie. |
Obstawiam remis ze scyzorami, w....... we Wrocławiu i przegraną u siebie z Jagą i chłop do Gliwic już nie pojedzie. Na ostatnie 7 kolejek wracamy do duetu Sobolewski - Kmiecik z oczekiwaniem Zarządu na awans do górnej ósemki, w 30 kolejce musimy przynajmniej zremisować w Łęcznej, ale niestety Bonin w 90 minucie wyrzuca nas do dolnej połówki tabeli. Sobolewski i Kmiecik nie realizują celu, więc zatrudniamy trenera z Izolatora Boguchwała i dzielnie walczymy o utrzymanie.....
Tak na serio to jedyne szczęście w tym nieszczęściu jest takie, że podpisali z nim kontrakt do czerwca, to nawet jak go wyj...ebią to nie będziemy musieli zbyt dużo płacić odszkodowania. Ciekawe ile mu dali, że zamienił słoneczną Hiszpanię na deszczowo-zimową Polskę???? Powiem szczerze, że decyzja zarządu jest dla mnie niezrozumiała ! |
To na ile lat mamy go na utrzymaniu?
|
Pół roku xD
|
Cytat:
|
Cytat:
Uregulowaliśmy długi, piłkarze mają kasę, jesteśmy spokojni o licencję. Puknij się w czoło dzieciaku zanim zaczniesz lamentować. |
Jedynym pozytywem jest to, że zarząd nie odleciał niesamowicie w kosmos, widzą, że to ryzykowny ruch i dlatego gość dostał kontrakt do czerwca. Przy mega sprzyjających umiejętnościach go wypełni, a nawet jeśli nie, to nie trzeba będzie mu wypłacać nie wiadomo jakiej kasy.
|
Cytat:
|
|
Estrella Blanca jak to fajnie po europejsku brzmi w tej pięknej kastylijskiej mowie. Gorzej być nie może, piłkarzy nie mamy słabych co pokazywały wyniki z Lechią czy Arką. Z Wdowczyka też się śmiała większość, że sprzedawczyk itp. Jutro dowiemy się więcej na konferencji więc wstrzymajmy się z ocenami.
|
Cytat:
To że wyszla Wisla na prosta wynikalo z faktu ze to Cupial na sam koniec splacic zadluzenie do zawodnikow i sztabu. Pozniej wbrew temu co klub mowil, Wdoawczyk, Primel i Bronek dostawali kase z opoznieniem - z Primelem i Bronkiem w koncu raczej obedzie sie bez sadu, ale do dzis jeszcze nie sa uregulowani. To ze zawodnicy dostali kase, wynikalo z faktu ze spadla kasa z C+. Umowy sponsorskie: - Lyoness: podpisal dlatego ze Wisla ma potezny zasieg wyrobiny przez lata gry. Generalnie ich strategia jest promowanie sie przez sport, w szczegolnosci przez kluby pilkarskie. Ta umowa to byl pewny deal - Profix oraz Artrans, kibice Wisly, sami sie zglosili na ryzyko - Oshee, tez z Krakowa, tez kibic, juz wczesniej przy okazji innej firmy (cateringowej) byl na Wisle. Naturalny ruch dla izotonika, polowa wartosci w barterze - Soki, to partner, grosze Czy cos zarzad zrobil dla frekwencji? nie. Do dzis sie glowie jak na derbach byl komplet, bo zadnej kampanii nie bylo i to Wisle uratowalo. To predzej wielu potencjalych z ktorymi byly prowadzone rozmowy, zarzad swoim podejsciem odstraszyl. Do tego dalej fatalny PR Ten klub nie ma perspektyw i niech TS odsprzeda Wisle (choc musi to byc za zgoda TF) !! |
A teraz idz i wrzuć te swoje pomysły i wnioski do odpowiedniego działu lub śmietnika bo Kiko Ramirez pewnie nie ma ochoty tego czytać :D
|
Cytat:
No chyba że bierzemy pod uwagę oszustów, którzy co prawda miliona nie mają, ale zawsze mogą sprzedać piłkarzy, zawinąć transzę z C+ i przeprać komuś brudne pieniądze przez klub. Ew. kolesi którzy "kiedyś byli zainteresowani, ale teraz już nie", co nie szkodzi im medialnie się przy Wiśle ogrzać (wszak to nic nie kosztuje). Więc generalnie cały swój wywód możesz sobie wrzucić do porcelanowego pojemnika i pociągnąć za spłuczkę. Taką ma wartość. Gdyby ktoś naprawdę chciał, to byłby właścicielem Wisły na długo zanim pojawił się temat Meresińskiego. Nie od roku TF chciało się pozbyć klubu. Więc następnym razem zamiast pisać że TF powinien sprzedać przyprowadź po prostu oferenta. |
Mi się wbrew pozorom nawet podoba ruch zatrudnienia tego Hiszpana.
Junco mógł pójść na łatwiznę, zatrudnić jakiegoś Urbana czy Motyke (z całym szacunkiem), mieć wymówkę, że próbował i tak ciągnać kasę z kontraktu do końca. Poszedł za to all-in, wiadomo, że jak Kiko nie wypali to będzie musiał odejść razem z nim. Wykluczając umyślne działanie na szkodę spółki, zostaje jedynie opcja, że faktycznie Junco widzi w nic coś czego my nie widzimy. Dajmy im czas panowie. |
Jedynym wytłumaczeniem dla zatrudnienia Kiko Egzotiko Ramireza jest to, że ma licencję UEFA Pro i może na siebie wziąć porażki sztabu trenerskiego, w którym rządzi i decyzje podejmuje Sobolewski z Kmiecikiem tak jak do tej pory...
|
Myślę że zatrudnienie każdego trenera zagranicznego, nieważne z jakim doświadczeniem zawsze będzie złym pomysłem jeżeli klub i jego władze tworzy zaścianek w pełni przekonany o swojej nieomylności.Zresztą gość jest z Hiszpanii czyli przepaść kulturalno-sportowa.Jest teraz mnóstwo czasu żeby tandem Sobolewski/Kmiecik pracowali i poprowadzili klub wiosną, jest wiele przypadków że tego rodzaju rozwiązania są lepsze od eksperymentów.W każdym razie pan Kiko zostanie szybko ustawiony do pionu w naszej nędznej rzeczywistości gdzie zamiast jeść trawę oddajemy punktu jak frajerzy.
|
Cytat:
Czytając co piszesz, nie mam wątpliwości ż jesteś związany z TS/SKWK. Ta sama retoryka "nikt nie chcial wziac klubu, my go uratowalismy" Sęk w tym, że zarowno od Cupiala jak i od Meresinskiego, byli ludzi ktorzy chcieli to wziac. Cupial od 2-3 lat chcial sprzedaz za 40mln (i nie dawal jasnosci co to zadluzenia). Teraz sytuacja zgola inna inna, bo zadluzenie anulowane do TF, do tego duzo mniejsze na zewnetrz - nie jedna osoba chcialaby to wziac. Tylko po pierwsze poki co TS nie moze sprzedac, bo drugie jasno zadeklarowal ze nie odda tego klubu. SA zostala przejeta przez TS dla pokazania "sily". Ty serio uwazasz ze nie ma ludzi ktorzy kilka milionow nie mogli by wydac/wpadkowac z Wisle? I to mowie o ludziach z Krakowa. Warunek jest jeden, kibice owszem, sa mile widziany zeby pomagac, ale z cala pewnoscia nie moga ingerowac w klub |
Cytat:
Z punktu widzenia biznesu Wisła to bardzo kosztowna i ryzykowna inwestycja. Na zyski można czekać wiele lat i się ostatecznie nie doczekać. "Niejedna osoba" to tylko Twoje wyobrażenia. Równie dobrze mógłbym napisać że sam chętnie kupiłbym Wisłę, ale odstrasza mnie to że tacy bałwani i ignoranci jak Ty będą mnie potem obsmarowywać na forum. Podobna wartość informacyjna. Jeżeli ktoś widziałby interes w Wiśle, to po prostu by ją odkupił i mógł w glorii zbawcy zacząć wprowadzać swoje porządki. Trudno byłoby o lepszy moment, bo oczekiwania były wtedy na poziomie dokończenia sezonu, a kwota wykupu śmiesznie niska. Spuść troszkę z tonu, bo rzeczywistość nijak ma się do twoich wyobrażeń. Piszesz bzdury to traktuję Cię jak bałwana. Zrozumiałe, że Ci się to nie podoba ale trudno. Jakoś muszę z tym żyć. |
Co za gość.
W tak rozdmuchanej wtedy sprawie i w czasie gdy widmo likwidacji zaglądało w oczy, nie pojawił się nikt NIKT! kto by chciał przejąć klub po Meresinskim od TF. Za śmieszne grosze jak na taką transakcję... A ten dalej będzie bredził o jakiś magicznych zielonych ludkach, którzy to chetnie wpakują w Wisłę kilka milionów. I to mówi o ludziach z Krakowa. Mieli szansę się ujawnić, mieli szansę kupic sobie oddłużóną zabawkę za grosze, mieli szansę wpakować swoje miliony ...i przespli moment imbecyle :lol: |
Oczywiście za rogiem stadionu czają się milionerzy i miliarderzy, którzy tylko czekają, aż Ci "bandyc"i sobie pójdą.
|
Cytat:
|
Cytat:
Meresiński w klubie z 2-3 razy sie pojawil. Co więcej, jak zaznaczyl R.Sz. , jedyna osoba z ktora chcial rozmawiac meresinski, byl D.D. Dopiero pozniej wyszlo jakie machloje zrobil Meresinski i tranzakacja zostala anulowana, a TS wzial bezposrednio od Meresinskiego. Chwala TS, ze poprzez ludzi w klubie udalo sie wylapac jakie te machloje robil Meresinski, ale nie mydl/ nie mydlcie oczu ludziom ze nikt nie byl zainteresowany - poprostu nie udalo im sie najpierw dojsc do Meresinskiego. To czemu teraz TS stoi na stanowisku ze tego klubu nikomu juz nie odda (sprzeda) ? |
Cytat:
Pod drugie - nie ma chętnych. Budujesz swoje teorie na podstawie kilku wywiadów których nawet nie zrozumiałeś. Żeby była jasność - piszę to wszystko tylko po to, żeby kilka osób się obudziło z urojeń na temat sytuacji klubu. Jest co najwyżej stabilnie. To i tak spore osiągnięcie, ale naprawdę warto zejść na ziemię. |
Cytat:
Przepraszam, naprawdę uważasz, że to ja mam Ci udowodnić że tych twoich milionowych inwestorów nie było ? TS odda, nie odda...a jakie to ma znaczenie? Są Towarzystwem Sportowym i w statucie jest dobro naszej sekcji. |
Wraz z objęciem posady pierwszego trenera przez Francisco "Kiko" Ramireza, zmienia się skład sztabu szkoleniowego "Białej Gwiazdy". Bezpośrednim zastępcą Hiszpana i drugim trenerem będzie Radosław Sobolewski.
Wspierać wspomnianą dwójkę w roli asystentów będą natomiast, najlepszy strzelec w historii naszego klubu, Kazimierz Kmiecik oraz Goncalo Feio, pracujący wcześniej jako trener zespołu U-17 w Akademii Wisły Kraków. O przygotowanie fizyczne zespołu do rundy wiosennej zadba Hiszpan Jordi Jodar. Wojciech Żuchowicz, który dotychczas pełnił taką funkcję w pierwszym zespole Wisły, dołączy do sztabu szkoleniowego drużyny Centralnej Ligi Juniorów prowadzonej przez Mariusza Jopa. Pozostałe osoby będące częścią kadry trenerskiej pierwszego zespołu, nadal będą wykonywać swoje zadania. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 12:27. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl