Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   #12bohater (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=9735)

JrQ- 10.07.2017 17:52

Ja dostalem kubek, bardzo ladny, moglby byc wiekszy. Ale i tak jest PIEKNY!! Dzieki!
A i ten gratis obiecany to ta kartka z napisem dziekujemy? Liczylem na cos wiecej :D

emjot 15.07.2017 07:42

koszulka odebrana

PhantomRanger 15.07.2017 07:45

Wczoraj i do mnie paczka dotarła.

mitmichael 15.07.2017 09:24

A ja sobie wszedlem na fans4club i kliknalem - nie dostalem jeszcze nagrody, oczywiscie to nic nie da bo to od nich nie zalezy ale co tam :D. Daty dostarczenia na stronie sa najlepsze - dostawa luty/marzec 2017 a mamy polowe lipca :D

pawlozm 15.07.2017 09:28

Ja nawet nie czekam, bo wybrałem.......zdjęcie mąki :/ ;).
A tak przy okazji, nie potrzebuje ktoś zdjęcia Krzysia? ? Oddam za darmo :)

emjot 15.07.2017 10:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pawlozm (Post 1475317)
Ja nawet nie czekam, bo wybrałem.......zdjęcie mąki :/ ;).
A tak przy okazji, nie potrzebuje ktoś zdjęcia Krzysia? ? Oddam za darmo :)

wystaw na ale drogo
moze ktoś kupi
a ty kasę przelej na akademię

luke1906 15.07.2017 11:05

Paczka jest i u mnie.

pawlozm 15.07.2017 11:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez emjot (Post 1475336)
wystaw na ale drogo
moze ktoś kupi
a ty kasę przelej na akademię

Tak wlasnie zrobię:)

Marcin_fan 15.07.2017 11:40

Przedwczoraj szalik dotarł i do mnie ��

Fugiel 15.07.2017 16:27

Ponoc wszyscy wyprzedaja koszulki Krzysia :) Nie chce ktos kupic :p ?

Messi07 19.07.2017 17:51

Nie wiecie gdzie można sprawdzić czy paczka wysłana? bo z tego co obserwuję to większość dostała to co zamówiła. A ja dalej czekam :-( Paczkę miałem dostać dość sporą bo kilku osobą zamawiałem :-(

MaLk 19.07.2017 18:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Fugiel (Post 1475373)
Ponoc wszyscy wyprzedaja koszulki Krzysia :) Nie chce ktos kupic :p ?

Jest okazja na allegro! 200 zł za legendę to więcej niż promocja.
http://allegro.pl/koszulka-meczowa-k...890334733.html
;)

wislakrakow124 19.07.2017 18:10

No nie wszyscy dostaja jeszcze nagrody. Zona kubek dostala. Ja czekam na koszulke i poduszke

Gucio25 19.07.2017 23:08

Ja również kubek dostałem, miłe podziękowanie :)

jova 19.07.2017 23:50

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Messi07
Nie wiecie gdzie można sprawdzić czy paczka wysłana? bo z tego co obserwuję to większość dostała to co zamówiła.

Niekoniecznie większość. Po prostu ci, co już dostali paczki, dają znać reszcie, że coś się ruszyło. Ja też jeszcze czekam. Z tego co zauważyłem, to rozsyłane są chyba głównie mniejsze nagrody - szaliki i kubki.

Wiślak709 20.07.2017 00:21

Cytat:

Nie wiecie gdzie można sprawdzić czy paczka wysłana? bo z tego co obserwuję to większość dostała to co zamówiła. A ja dalej czekam :-( Paczkę miałem dostać dość sporą bo kilku osobą zamawiałem :-(
Jeśli Twoja paczka zostanie wysłana dostaniesz smsa z tą właśnie informacją.
Potem możesz ją śledzić na emonitoringu Poczty Polskiej.

X-Ray 20.07.2017 10:20

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Gucio25 (Post 1475797)
Ja również kubek dostałem, miłe podziękowanie :)

Do mnie dzisiaj doszła podobna przesyłka. :D

mitmichael 20.07.2017 14:09

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wiślak709 (Post 1475801)
Jeśli Twoja paczka zostanie wysłana dostaniesz smsa z tą właśnie informacją.
Potem możesz ją śledzić na emonitoringu Poczty Polskiej.

Dobrze wiedziec

WISŁAZWE 20.07.2017 15:23

A ja dalej czekam na koszulkę.. Fajnie wiedzieć, że Wam się już udało :lol:

LucjuszWielki 20.07.2017 15:24

A ja czekam na kubek, koszulke i strój dla dziecka... tak więc spoko, mały wyrośnie jak to przyjdzie......

Sevi 20.07.2017 18:44

Czyli może ja też się doczekam... ile to już czau minęło od akcji?

Błaszczu_WIŚLAK 26.07.2017 17:02

Ktoś jeszcze czeka tak jak ja? :)

Garret 26.07.2017 17:06

Ja. :)

10 znaków.

Above 26.07.2017 17:09

Ja odebrałem kubek około 10.07 :)
Wychodzi chyba na to, że w pierwszej kolejności wysłali właśnie kubki.

WISŁAZWE 26.07.2017 17:13

Odebrałem koszulkę z akcji 12 bohater.
Nie przyszedł mi żaden sms tak jak to było w przypadku kalendarza.

Druga sprawa, w pierwszej akcji również zamawiałem m.in koszulkę rozmiar XL, w tej tak samo. Bardzo się od siebie różnią..

Miałem wymienić na większą, jednak nie będę się w to bawił, jeżeli wymiana zajmie tyle czasu co dostarczenie obecnej koszulki.

Na marginesie, czy Prezes Sarapata nie mówiła w jednym z wywiadów, że do każdej nagrody kibic otrzyma jakiś mały prezent od klubu w ramach tak długiego oczekiwania?
Jeżeli to ma być widokówka z piłkarzami z napisem ''Dziękujemy bohaterze'' to spoko.. Naiwnie liczyłem nawet na głupią opaskę na rękę czy długopis..

mitmichael 26.07.2017 17:18

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Above (Post 1477719)
Ja odebrałem kubek około 10.07 :)
Wychodzi chyba na to, że w pierwszej kolejności wysłali właśnie kubki.

To ja pilki w tym roku moge w takim razie nie dostac :D

serek.c2 26.07.2017 17:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Above (Post 1477719)
Ja odebrałem kubek około 10.07 :)
Wychodzi chyba na to, że w pierwszej kolejności wysłali właśnie kubki.

To mam pecha, bo do mnie dojść nie mogą :D

Sevi 26.07.2017 18:53

Zamówiłem kubek, szalik, i koszulkę. Obawiam się że w świetle zmian w Wiśle mogę się już tego nie doczekać :(

Szneka 26.07.2017 19:00

Też nie doszła koszulka do mnie :(

Fugiel 26.07.2017 19:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Sevi (Post 1477746)
Zamówiłem kubek, szalik, i koszulkę. Obawiam się że w świetle zmian w Wiśle mogę się już tego nie doczekać :(

a ja zamowilem dwa kubki i koszulke i tez nic nie mam :D


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 18:30.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl