Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Seriale - temat zbiorczy. (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=972)

hunter 18.03.2009 13:21

Whoooah...

Są tu fani Rzymu? :-)

http://showtv.pl/news_item_1717.htm i tyle w temacie :D

Szyszunia_ABG 18.03.2009 13:44

potrzebuje sobie ściągnąć wszystkie serie chirurgów, oglądałam, połowe trzeciej serii co leciało w TV i mnie to wciągło:)

manson777 21.03.2009 01:06

czy ktoś wie dlaczego nasze pieprzone tvp 2 usunęło z ramówki serial Life czyli Powrót do życia
i to nie kończąc nawet I serii
fuck fuck fuck

miki2006 21.03.2009 01:12

co się stało z Prison Break ? będą kolejne odcinki ?

dj_ibutti 21.03.2009 01:30

Tak. IV seria, będzie ostatnią i ma liczyć 24 odcinki. Nowe odcinki IV serii w kwietniu ;)

julo 24.03.2009 16:38

http://axn.pl/sites/axn.pl/files/ima...1235911162.jpg
http://axn.pl/sites/axn.pl/files/ima...1237668281.jpg
http://axn.pl/sites/axn.pl/files/ima...1237667552.jpg
http://axn.pl/sites/axn.pl/files/ima...1237668079.jpg

Terminator: Kroniki Sary Connor, sezon II Lektor PL, AXN

Kod:

http://rapidshare.com/users/HV9LB/15
od 1 do 10 odcinka, czyli na bieżąco z AXN.

hunter 24.03.2009 23:46

Cytat:

Pierwotnie napisane przez dj_ibutti (Post 695969)
Tak. IV seria, będzie ostatnią i ma liczyć 24 odcinki. Nowe odcinki IV serii w kwietniu ;)

Właśnie nie wiadomo do końca jak to będzie.

W tym momencie na 100% wiemy, że PB wraca 17 kwietnia (emisja przeniesiona w USA z poniedziałku na piątek) z sześcioma odcinkami, które zamkną 4. sezon. Cały czas chcą jeszcze zrobić zakończenie w postaci filmu dwugodzinnego. Coś na wzór tego co zrobiono z "24", gdzie powstał film "Redemption".

Wtedy można będzie uznać, że to 24 odcinki... decyzja nadal jednak nie zapadła. Dlatego bezpieczniej zakładać, że na pewno będą 22 odcinki.

Co do Terminatora. Niestety czeka go niemal na pewno "cancel". Trzeciej serii nie będzie.

Krissu 25.03.2009 00:01

W piątek wyemitowano ostatni odcinek Battlestar Galactica.
Najlepszy serial SF jaki widziałem. Będzie mi go brakowało, ale trzeba przyznać, że producenci zachowali się z klasą i zakończyli go w takim momencie aby trzymać swój, równy poziom.

<Crasch> 25.03.2009 15:37

Cytat:

Pierwotnie napisane przez julo (Post 697702)
Terminator: Kroniki Sary Connor, sezon II Lektor PL, AXN

Kod:

http://rapidshare.com/users/HV9LB/15
od 1 do 10 odcinka, czyli na bieżąco z AXN.

Ten serial jest fajny?

julo 26.03.2009 22:39

Jeśli ktoś lubił Terminatora to jak najbardziej polecam.

http://www.filmweb.pl/f369170/Termin...r,2008/galeria

Ale zacznij od 1 sezonu.
Jakbyś miał problemy znaleś linki to może poszukam poźniej.

Młyniu_Miechów 27.03.2009 18:42

Polecam serial Breaking Bad, nie wiem czy już o nim pisaliście i nie chce mi się rozpisywać czemu jest dobry :). Ściągnijcie pierwszy odcinek to się przekonacie.

http://www.filmweb.pl/Breaking+Bad,2...Film,id=430668


gabrys_ABG 27.03.2009 21:12

a ogląda ktoś "WEEDS"
http://www.filmweb.pl/f190890/Trawka,2005
jeśli tak, i wie ktoś kiedy 5 seria to był bym wdzieczny o info, bo miała być w styczniu i lipa ....

a serial kapitalny polecam tym co nie oglądają .

hunter 31.03.2009 15:16

Cytat:

Pierwotnie napisane przez gabrys_ABG (Post 699688)
jeśli tak, i wie ktoś kiedy 5 seria to był bym wdzieczny o info, bo miała być w styczniu i lipa ....

Gdzieś Ty takich głupot się doczytał? :o "Trawka" zawsze miała premierę w miesiącach wakacyjnych - pierwsze trzy sezonu w sierpniu, a czwarty w czerwcu. Na razie nie ma oficjalnych informacji co do daty premiery 5. sezonu, ale będzie to właśnie jeden z miesięcy wakacyjnych.

Wiem, że jest na forum przynajmniej kilku fanów "Friday Night Lights", więc czuje się w obowiązku pospieszyć z informacją, że ta seria dostała dwa nowe sezony, po trzynaście odcinków każdy :-) http://showtv.pl/news_item_1766.htm

I rzut oka na pierwsze zdjęcie 2. sezonu "True Blood" -> http://showtv.pl/news_item_1768.htm

dj_ibutti 31.03.2009 17:31

Dzięki za to info o FNL :) Mój ulubiony serial :D

TSW Fanatyk 31.03.2009 20:45

Friday Night Lights mógłby ktoś zapodać najlepiej w formacie RMVB (na początek 1 odcinek) ?Jak Ibutti to ogląda to ja też muszę ;)

Arked 31.03.2009 21:10

Piąta seria Weeds jest zapowiadana na maj (wg oficjalnej strony).

dj_ibutti 31.03.2009 22:43

Cytat:

Pierwotnie napisane przez TSW Fanatyk (Post 701821)
Friday Night Lights mógłby ktoś zapodać najlepiej w formacie RMVB (na początek 1 odcinek) ?Jak Ibutti to ogląda to ja też muszę ;)

Ale to trzeba lubić futbol amerykański, chyba ;)

No, ale proszę:
http://www.mininova.org/search/?sear...y+night+lights


gabrys_ABG 01.04.2009 07:26

Cytat:

Pierwotnie napisane przez hunter (Post 701618)
Gdzieś Ty takich głupot się doczytał? :o "Trawka" zawsze miała premierę w miesiącach wakacyjnych - pierwsze trzy sezonu w sierpniu, a czwarty w czerwcu. Na razie nie ma oficjalnych informacji co do daty premiery 5. sezonu, ale będzie to właśnie jeden z miesięcy wakacyjnych.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Arked (Post 701833)
Piąta seria Weeds jest zapowiadana na maj (wg oficjalnej strony).

hunter to maj to też wakacje, (jeśli znowu to nie jest wał i nie przeciągną premiery 5serii)

TSW Fanatyk 18.04.2009 16:06

http://rapidshare.com/files/22282817...4x17.part1.rar
http://rapidshare.com/files/22283059...4x17.part2.rar
http://rapidshare.com/files/22283309...4x17.part3.rar
http://rapidshare.com/files/22283428...4x17.part4.rar

Jakby ktoś chciał sobie ściągnąć 17 odcinek Prisona :)

(linki nie sprawdzone ale powinny być ok)

sylvia 18.04.2009 21:28

Witam wszystkich po długiej nieobecności:)
Mam ogromna prośbe, mógły ktoś wrzucić odcinki Supernatural sezon 4 odcinki od 13 albo jesli są juz na forum to na której stronie???
Dziękuje i Pozdrawiam

Lucas 19.04.2009 14:53

Cytat:

Pierwotnie napisane przez sylvia (Post 710903)
Witam wszystkich po długiej nieobecności:)
Mam ogromna prośbe, mógły ktoś wrzucić odcinki Supernatural sezon 4 odcinki od 13 albo jesli są juz na forum to na której stronie???
Dziękuje i Pozdrawiam

http://www.seriesgringas.us/search/label/Supernatural

avanti 21.04.2009 21:33

Ma ktoś już 9 odcinek 39 i pół?

julo 26.04.2009 10:00

39.I.Pol.S02E09.PL.WebRip.XviD-MiSia


http://img2.vpx.pl/up/20090422/35.jpg


Kod:

http://rapidshare.com/files/224354723/39.I.Pol.S02E09.PL..part1.rar
http://rapidshare.com/files/224354691/39.I.Pol.S02E09.PL..part2.rar
http://rapidshare.com/files/224354623/39.I.Pol.S02E09.PL..part3.rar
http://rapidshare.com/files/224354124/39.I.Pol.S02E09.PL..part4.rar


julo 26.04.2009 12:35

Prison.Break.S04E18.HDTV.XviD-LOL

Kod:

http://rapidshare.com/files/225421834/P.B.S04E18.HDTV.XviD-LOL.part1.rar
http://rapidshare.com/files/225421667/P.B.S04E18.HDTV.XviD-LOL.part2.rar

-----------------------------------------------------------------------------------------


Nie wiem co to za serial ale chyba w deche :D bo laska jest na czerwono i białą gwiazdę ma :D
http://i39.tinypic.com/s3m5jo.jpg



Kod:

info:
http://www.filmweb.pl/f435401/In+Plain+Sight,2008
http://www.imdb.com/title/tt0935095/




In.Plain.Sight.S01.DVDRip.XviD-TOPAZ + Subtitles


Kod:


http://rapidshare.com/files/223948775/InPlainSight.1-1.part1.rar
http://rapidshare.com/files/223953598/InPlainSight.1-1.part2.rar
http://rapidshare.com/files/223958443/InPlainSight.1-1.part3.rar
http://rapidshare.com/files/223963391/InPlainSight.1-1.part4.rar
http://rapidshare.com/files/223968543/InPlainSight.1-1.part5.rar
http://rapidshare.com/files/223973958/InPlainSight.1-1.part6.rar
http://rapidshare.com/files/223979410/InPlainSight.1-1.part7.rar
http://rapidshare.com/files/223984814/InPlainSight.1-1.part8.rar

http://rapidshare.com/files/223986378/InPlainSight.1-2.part1.rar
http://rapidshare.com/files/224047793/InPlainSight.1-2.part2.rar
http://rapidshare.com/files/224054011/InPlainSight.1-2.part3.rar
http://rapidshare.com/files/224061027/InPlainSight.1-2.part4.rar

http://rapidshare.com/files/224065578/InPlainSight.1-3.part1.rar
http://rapidshare.com/files/224072796/InPlainSight.1-3.part2.rar
http://rapidshare.com/files/224080493/InPlainSight.1-3.part3.rar
http://rapidshare.com/files/224089054/InPlainSight.1-3.part4.rar

http://rapidshare.com/files/224107793/InPlainSight.1-4.part1.rar
http://rapidshare.com/files/224114852/InPlainSight.1-4.part2.rar
http://rapidshare.com/files/224146078/InPlainSight.1-4.part3.rar
http://rapidshare.com/files/224153488/InPlainSight.1-4.part4.rar

http://rapidshare.com/files/224158189/InPlainSight.1-5.part1.rar
http://rapidshare.com/files/224164618/InPlainSight.1-5.part2.rar
http://rapidshare.com/files/224170727/InPlainSight.1-5.part3.rar
http://rapidshare.com/files/224176718/InPlainSight.1-5.part4.rar

http://rapidshare.com/files/224180283/InPlainSight.1-6.part1.rar
http://rapidshare.com/files/224186119/InPlainSight.1-6.part2.rar
http://rapidshare.com/files/224309566/InPlainSight.1-6.part3.rar
http://rapidshare.com/files/224313509/InPlainSight.1-6.part4.rar

http://rapidshare.com/files/224317226/InPlainSight.1-7.part1.rar
http://rapidshare.com/files/224321443/InPlainSight.1-7.part2.rar
http://rapidshare.com/files/224325936/InPlainSight.1-7.part3.rar
http://rapidshare.com/files/224330104/InPlainSight.1-7.part4.rar

http://rapidshare.com/files/224332769/InPlainSight.1-8.part1.rar
http://rapidshare.com/files/224337450/InPlainSight.1-8.part2.rar
http://rapidshare.com/files/224342068/InPlainSight.1-8.part3.rar
http://rapidshare.com/files/224347012/InPlainSight.1-8.part4.rar

http://rapidshare.com/files/224350137/InPlainSight.1-9.part1.rar
http://rapidshare.com/files/224355218/InPlainSight.1-9.part2.rar
http://rapidshare.com/files/224361457/InPlainSight.1-9.part3.rar
http://rapidshare.com/files/224388259/InPlainSight.1-9.part4.rar

http://rapidshare.com/files/224392366/InPlainSight.1-10.part1.rar
http://rapidshare.com/files/224399027/InPlainSight.1-10.part2.rar
http://rapidshare.com/files/224406136/InPlainSight.1-10.part3.rar
http://rapidshare.com/files/224412071/InPlainSight.1-10.part4.rar

http://rapidshare.com/files/224415781/InPlainSight.1-11.part1.rar
http://rapidshare.com/files/224422329/InPlainSight.1-11.part2.rar
http://rapidshare.com/files/224428332/InPlainSight.1-11.part3.rar
http://rapidshare.com/files/224434704/InPlainSight.1-11.part4.rar

http://rapidshare.com/files/224438842/InPlainSight.1-12.part1.rar
http://rapidshare.com/files/225344339/InPlainSight.1-12.part2.rar
http://rapidshare.com/files/225350167/InPlainSight.1-12.part3.rar
http://rapidshare.com/files/225355806/InPlainSight.1-12.part4.rar

Password: Atol


CSI: Kryminalne Zagadki Nowego Jorku sezon 5 PL

Odcinek 8

Kod:

http://rapidshare.com/files/225463724/CSINewYorkS05E08PL.part1.rar
http://rapidshare.com/files/225465109/CSINewYorkS05E08PL.part2.rar
http://rapidshare.com/files/225466548/CSINewYorkS05E08PL.part3.rar
http://rapidshare.com/files/225467474/CSINewYorkS05E08PL.part4.rar

hasło:

Kod:

www.dx-team.org


Heroes / Herosi SEZON 3 (2009) ENG + napisy
http://travellingman.files.wordpress...-wordpress.jpg
S03E24 (Sezon 3 odcinek 24)
Wersja AVI - party po 200MB z danymi naprawczymi - świetna jakość

NAPISY W ŚRODKU

Kod:

http://rapidshare.com/files/224317032/hrs.S03E24.part1.rar
http://rapidshare.com/files/224347877/hrs.S03E24.part2.rar


banasik 26.04.2009 12:37

ja .......e - to Prison Break jeszce leci!??!

o coo teraz tam chodzi? bo przestalem ogladac jak uciekli z paki (bo TO powinien byc koniec serialu)

TSW Fanatyk 26.04.2009 12:59

Cytat:

Pierwotnie napisane przez banasik (Post 715382)
ja .......e - to Prison Break jeszce leci!??!

o coo teraz tam chodzi? bo przestalem ogladac jak uciekli z paki (bo TO powinien byc koniec serialu)

pracują dla tych co ich wrobili i w ogóle taki burdel :P

mic 04.05.2009 11:50

Wie ktos ile wyszlo odcinkow Trawki (Weeds) sezon 4 z lektorem?

gabrys_ABG 04.05.2009 12:34

13 albo 12, tyle miała seria 4, a czy wszystko z lektorem wyszło tego niewiem, z napisami oglądałem

Schabek 16.05.2009 19:27

No to dziś zakończył sie serial Prison Break ... troche szkoda ale nic nie może przecież wiecznie trwać :) Co myślicie o finałowych odcinkach ??

koyoot 16.05.2009 19:35

Ogolnie rzecz biorac skonczylo sie dla nich najlepiej jak moglo tylko niedopowiedzen pare jest:).


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 06:18.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl