Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [X KOLEJKA] WISŁA Kraków - Legia Warszawa, 23 września, godz. 20:30. (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=9710)

mic 27.09.2016 08:13

Cytat:

Pierwotnie napisane przez abcabc (Post 1454341)
Co?
Człowieku. To po co ty bajdurzysz, skoro odmawiasz odpowiedzenia o co ci chodzi? O co ci chodzi, do cholery?
Wypowiedź się zaczyna właśnie od tego. Ty nawet nie masz odwagi wypowiedzieć o co ci chodzi.

Ja ci tłumaczę proste sprawy, których ty nie rozumiesz. A ty nawet nie umiesz wydukać, o co ci chodzi.

o co ci chodzi ... o co ci chodzi ... o co ci chodzi ... o co ci chodzi ... :haha:

szprotson 27.09.2016 17:24

Cytat:

Pierwotnie napisane przez abcabc (Post 1454341)
Co?
Człowieku. To po co ty bajdurzysz, skoro odmawiasz odpowiedzenia o co ci chodzi? O co ci chodzi, do cholery?
Wypowiedź się zaczyna właśnie od tego. Ty nawet nie masz odwagi wypowiedzieć o co ci chodzi.

Ja ci tłumaczę proste sprawy, których ty nie rozumiesz. A ty nawet nie umiesz wydukać, o co ci chodzi.

A wydawało mi sie ze zaczyna sie wypowiedz od "człowieku"
Podsumowując bo wiedzę ze Ci tik tak nie ogarnia. Nie zgadzam sie z tym ze canal plus manipuluje dźwiękiem.
Dlaczego ? Bo mam przed oczami rozkład mikrofonów kierunkowych oraz i wien czemu 1000 osobowa grupa zbita w kupę siedząca pod dachem daje do 2 mikrofonów większy huk niż cała wysoka trybuna o dużej szerokości do 4 mikrofonów.
Dodatkowo podpieram sie tzw afera Bełchatowa i pismem od prezesa do władz ligi. Zapewne wiesz o jaka sprawę chodzi, i znasz jej wyrok.
Dodatkowo od kilku postów proszę Cie bys wskazał gdzie ja sławie klub z Warszawy (Ty tak napisałeś) i jakoś nie możesz sie do tego odnieść a jedyne co robisz to rzucasz oszczerstwa i epitety. Rozumiem ze w takiej kulturze Cie wychowano. Przykre

abcabc 27.09.2016 21:07

@baton
O... Próbujesz coś wydukać. Nieźle jak na początek.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez szprotson (Post 1454370)
Nie zgadzam sie z tym ze canal plus manipuluje dźwiękiem.
Dlaczego ? Bo mam przed oczami rozkład mikrofonów kierunkowych oraz i wien czemu 1000 osobowa grupa zbita w kupę siedząca pod dachem daje do 2 mikrofonów większy huk niż cała wysoka trybuna o dużej szerokości do 4 mikrofonów.
Dodatkowo od kilku postów proszę Cie bys wskazał gdzie ja sławie klub z Warszawy (Ty tak napisałeś) i jakoś nie możesz sie do tego odnieść a jedyne co robisz to rzucasz oszczerstwa i epitety.

A... Czyli koledzy z Kanału ci coś dopowiedzieli. No teraz już wiesz, że to jednak Canal+. :lol:
No ale nie zmienia to nic. Używanie mikrofonu kierunkowego to tylko wymówka (albo totalny dyletantyzm - czy oni mają pojęcie kiedy go używac?).
Ostateczny miks z wielu mikrofonów z boiska ma oddawac dzwięk słyszalny z boiska. Nie ma mowy o tłumaczeniu się, że mi mikrofon tak działa, bo ty masz to wszystko tak ustawić, żeby było odpowiednio. Głośność i tak jest i musi być ustawiana, więc tylko idiota się tłumaczy: "tak mi mikrofon działa". Tam nie ma nic automatycznego pod tym względem.
Inżynier dźwięku ma ustawić głośność z wszystkich mikrofonów tak, żeby oddawał rzeczywistość.
Ale Kanalarze robią to tak, żeby Legia była słyszalna bardziej. Tu nawet nie może byc dyskusji. Ostateczny dzwięk jest autorskim miksem Kanalarza, a nie oryginalnym dzwiękiem z jakiegoś mikrofonu.
Ty pewnie tego nie zrozumiesz, ale twoi koledzy z Live Park może trochę wstydu poczują.

A propos Legii.
Ty masz po prostu tendencje do mówienia nie wprost, naokoło, żeby się potem móc wymigać (jak ten Żyd z dowcipu). Tak jak nie chcesz otwarcie twierdzić, że Canal + nie manipuluje (no teraz już uważasz, że się nie zgadzasz, ale ciągle nie ma otwartego zaprzeczenia; koledzy już wymiękli i nie są tacy pewni siebie, co? :lol:), tylko próbujesz mącić i bajdurzyć o konspiracjach. Tak jak popierasz wersję Ległych w sprawie transparentu. Wręcz uciszasz podejrzenia wiślaków: "profil NS mówi co innego". I oczywiście to wersja twoich kolegów z Legii jest ważniejsza dla ciebie.
Przy okazji: masz ty kolegów z Craxy (to było by łatwiejsze do zrozumienia, bo to to samo miasto), czy tylko Legię i Warszawę tak ukochałeś? Im wierzysz na słowo, a wiślaków próbujesz zakrzyczeć bajaniami o teoriach konspiracyjnych.

Zauważyłem że sporo jest takich, którzy podgryzają Wisłę jakby byli agentami Legii (jak w sprawie Cierzniaka - też konspiracji Legii, PZPN i dziennikarzy warszawskich nie było :lol:).

czaro 27.09.2016 22:28

W sprawie Cierzniaka to chyba ja podgryzałem. Ok., wiesz już tyle, że powiem Ci, kolego o wdzięcznym nicku, prawdę. Tak naprawdę w Warszawie spiskujemy przeciw całemu Krakowowi, nie tylko Wiśle. Każdy tu 24/7 myśli tylko jak miastu zabrać pieniądze, co tu jeszcze zrobić, żeby miasto padło. Smog nad miastem też nie bierze się z przypadku. Nawet ŚDM zadekretowano specjalnie, żeby zniszczyć Błonie. Jedynym ratunkiem jest walka o niepodległość, druga rabacja galicyjska. Do dzieła!

Ogryzek 27.09.2016 22:45

czaro
Myślałem że ty porządny Wiślak jesteś a ty cwel z legii?

Dariook 28.09.2016 04:32

Akurat w sprawie Cierzniaka kolega wyzej ma racje.

Przykre, ze zawsze znajda sie jakies tegie/tepe glowy, ktore zaczynaja rozkmiinac i podwazac kubowe decyzje, pod katem ich slusznosci, praworzadnosci czy zgodnosci z karta praw czlowieka.

Trzeba zamknac japy i zawsze stac po stronie klubu. Nawet jesli nie do konca sie jest pewnym naszych racji to wątpliwości zostawic dla siebie a nie robic blaznow z siebie na publicznym forum.

Podobna kwestia z klubowymi oswiadczeniami. Jak ktos kpi z tej formy informacji i zawartych tam tresci to na pewno jest glupi i powiela brednie przeczytane w internecie. Jest pozbawiny wlasnej oceny i ma problemy z zrozumieniem stanowiska wlasnego klubu.
KAzde oswiadczenie jest odpowiedzia na przyczyne i zawiera nasze stanowisko wobec tego problemu. Klub nie widzi potrzeby by w inny sposob odnosic sie do wiekszosci idiotycznych problemow, rozdmuchanych do skali kataklizmu...i bardzo dobrze.
To klub decyduje o tym co jest wazne a nie pseudomedia i stada bajkopisarzy internetowych.

I trzeba odbierac akredytacje nierzetelnym i szkalujacych nasz klub dziennikarzom. JAk nie pasuje decyzja to Zawsze moze taki burak kupic bilet.

s1mone 28.09.2016 05:45

Cytat:

Pierwotnie napisane przez abcabc (Post 1454396)
@baton
O... Próbujesz coś wydukać. Nieźle jak na początek.



A... Czyli koledzy z Kanału ci coś dopowiedzieli. No teraz już wiesz, że to jednak Canal+. :lol:
No ale nie zmienia to nic. Używanie mikrofonu kierunkowego to tylko wymówka (albo totalny dyletantyzm - czy oni mają pojęcie kiedy go używac?).
Ostateczny miks z wielu mikrofonów z boiska ma oddawac dzwięk słyszalny z boiska. Nie ma mowy o tłumaczeniu się, że mi mikrofon tak działa, bo ty masz to wszystko tak ustawić, żeby było odpowiednio. Głośność i tak jest i musi być ustawiana, więc tylko idiota się tłumaczy: "tak mi mikrofon działa". Tam nie ma nic automatycznego pod tym względem.
Inżynier dźwięku ma ustawić głośność z wszystkich mikrofonów tak, żeby oddawał rzeczywistość.
Ale Kanalarze robią to tak, żeby Legia była słyszalna bardziej. Tu nawet nie może byc dyskusji. Ostateczny dzwięk jest autorskim miksem Kanalarza, a nie oryginalnym dzwiękiem z jakiegoś mikrofonu.
Ty pewnie tego nie zrozumiesz, ale twoi koledzy z Live Park może trochę wstydu poczują.

A propos Legii.
Ty masz po prostu tendencje do mówienia nie wprost, naokoło, żeby się potem móc wymigać (jak ten Żyd z dowcipu). Tak jak nie chcesz otwarcie twierdzić, że Canal + nie manipuluje (no teraz już uważasz, że się nie zgadzasz, ale ciągle nie ma otwartego zaprzeczenia; koledzy już wymiękli i nie są tacy pewni siebie, co? :lol:), tylko próbujesz mącić i bajdurzyć o konspiracjach. Tak jak popierasz wersję Ległych w sprawie transparentu. Wręcz uciszasz podejrzenia wiślaków: "profil NS mówi co innego". I oczywiście to wersja twoich kolegów z Legii jest ważniejsza dla ciebie.
Przy okazji: masz ty kolegów z Craxy (to było by łatwiejsze do zrozumienia, bo to to samo miasto), czy tylko Legię i Warszawę tak ukochałeś? Im wierzysz na słowo, a wiślaków próbujesz zakrzyczeć bajaniami o teoriach konspiracyjnych.

Zauważyłem że sporo jest takich, którzy podgryzają Wisłę jakby byli agentami Legii (jak w sprawie Cierzniaka - też konspiracji Legii, PZPN i dziennikarzy warszawskich nie było :lol:).

To ma niewiele wspólnego z Legią.

Nie od dziś wiadomo, że C+ robi tak, aby zarówno gospodarze, jak i goście byli słyszalni. Tak jest w każdym meczu praktycznie.

Także cała ta teoria spiskowa trochę rozdmuchana.

Za to weszLo.com w pełni formy :

Artykuł z niewydrukowanej tabeli :

Zaczynamy od szlagieru (ha, ha) Wisła – Legia, gdzie mieliśmy dwie sporne sytuacje w polu karnym gości. W pierwszej z nich Michał Pazdan wybił piłkę ręką, co normalnie uznalibyśmy za zagranie niezgodne z przepisami. Chwilę wcześniej zawodnik Legii został jednak popchnięty, co wymusiło taką, a nie inną reakcję. Problem w tym, że prowadzący to spotkanie Paweł Gil kompletnie stracił tu rachubę, bo nie gwizdnął ani faulu, ani karnego, tylko wskazał na rzut rożny. Innymi słowy, popełnił dwa błędy, dzięki czemu ostatecznie udało mu się… nikogo nie skrzywdzić.

Ten portal to dopiero jawna kpina. Gdzie oni tam faul zobaczyli to ja nie wiem. Pazdan stracił równowagę, bo przegrał walkę bark w bark, dał się przepchnąć i zachował się jak frajer potem i tyle w temacie.

funkykoval 28.09.2016 09:56

Cytat:

Pierwotnie napisane przez czaro (Post 1454397)
W sprawie Cierzniaka to chyba ja podgryzałem. Ok., wiesz już tyle, że powiem Ci, kolego o wdzięcznym nicku, prawdę. Tak naprawdę w Warszawie spiskujemy przeciw całemu Krakowowi, nie tylko Wiśle. Każdy tu 24/7 myśli tylko jak miastu zabrać pieniądze, co tu jeszcze zrobić, żeby miasto padło. Smog nad miastem też nie bierze się z przypadku. Nawet ŚDM zadekretowano specjalnie, żeby zniszczyć Błonie. Jedynym ratunkiem jest walka o niepodległość, druga rabacja galicyjska. Do dzieła!

Błonie to zdaje się pod Warszawą takie miasteczko, ŚDM były na Błoniach w Krakowie, nie wiem więc co tam planowaliście, ale chyba nie wyszło :D

funkykoval 28.09.2016 10:04

Cytat:

Pierwotnie napisane przez s1mone (Post 1454412)
To ma niewiele wspólnego z Legią.

Nie od dziś wiadomo, że C+ robi tak, aby zarówno gospodarze, jak i goście byli słyszalni. Tak jest w każdym meczu praktycznie.

Także cała ta teoria spiskowa trochę rozdmuchana.

Za to weszLo.com w pełni formy :

Artykuł z niewydrukowanej tabeli :

Zaczynamy od szlagieru (ha, ha) Wisła – Legia, gdzie mieliśmy dwie sporne sytuacje w polu karnym gości. W pierwszej z nich Michał Pazdan wybił piłkę ręką, co normalnie uznalibyśmy za zagranie niezgodne z przepisami. Chwilę wcześniej zawodnik Legii został jednak popchnięty, co wymusiło taką, a nie inną reakcję. Problem w tym, że prowadzący to spotkanie Paweł Gil kompletnie stracił tu rachubę, bo nie gwizdnął ani faulu, ani karnego, tylko wskazał na rzut rożny. Innymi słowy, popełnił dwa błędy, dzięki czemu ostatecznie udało mu się… nikogo nie skrzywdzić.

Ten portal to dopiero jawna kpina. Gdzie oni tam faul zobaczyli to ja nie wiem. Pazdan stracił równowagę, bo przegrał walkę bark w bark, dał się przepchnąć i zachował się jak frajer potem i tyle w temacie.

Dokładniej mówiąć to próbował się wepchnąć przed Zacharę, ale mu nie wyszło, a ratował się ręką nie przed upadkiem tylko przed 100 % okazją. Gil się zesrał, bo jakby gwizdnął karnego, to musiałby poczęstować Pazdana drugim żółtkiem i wyrzucić łysego drwala z boiska. Zresztą powinien to zrobić już w 15 minucie - sanki Pazdana i ich impet był na czerwoną kartkę (kilka lat temu Chavez za takie saneczkowe faule 2 razy łykał czerwień w lidze). Mimo wszystko zauważyłem postęp - tym razem Gil gwizdnął faul i dał kartkę, w grudniu 2015 sędzia Przybył faulu Pazdana na Joviciu nawet nie odgwizdał.....
Ale i tak na stadionie najlepsza była moja ulubiona przyśpiewka sędziowska "jebać sędziego i cała rodzinę jego"...

czaro 28.09.2016 10:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Ogryzek (Post 1454398)
czaro
Myślałem że ty porządny Wiślak jesteś a ty cwel z legii?

Wiślak, na emigracji, a wpis to była ironia.

gdsmk 28.09.2016 11:20

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Dariook (Post 1454407)
(...)blaznow z siebie na publicznym forum.

Podobna kwestia z klubowymi oswiadczeniami. Jak ktos kpi z tej formy informacji i zawartych tam tresci to na pewno jest glupi i powiela brednie przeczytane w internecie. Jest pozbawiny wlasnej oceny i ma problemy z zrozumieniem stanowiska wlasnego klubu. .

Parafrazując "Jeśli ktoś nie zgadza się ze stanowiskiem klubu, to znaczy, że jest pozbawiony własnej oceny".

Wyrażasz bardzo ekstremalne stanowisko i nakazujesz je przyjąć reszcie kibiców. Na jakiej podstawie uzurpujesz sobie to prawo?

Klub to nie jest jakiś magiczny absolut. Jeśli zarząd zrobi debilną w moim mniemaniu rzecz, to jasno i czytelnie napiszę na publicznym forum, że zrobił debilną rzecz. Koniec i kropka. Narzucanie komuś jednego słusznego światopoglądu to chyba było w pewnym "ulubionym" przez kibiców systemie.

Dariook 28.09.2016 12:05

Jak sie nie zgadzasz z stanowiskiem klubu to idziesz i ...adres znasz. Przedstaw swoje stanowisko tam , bo naprawde tutaj nic tym nie wskurasz.

Ja szanuje twoje watpliwosci jednak wypisujac je tutaj pozostana one bez odzewu i twoj trud idzie sie niestety jebac. I nie zapominajmy, ze twoja wersja jest tylko twoja wersja, pewnie poparta doniesieniami nie zawsze rzetelnej prasy. Nie znasz problemu od klubowej strony i nawet nie mozesz byc pewien czy to co piszesz jest prawda.

Nie wydaje mi sie aby klub oswiadczeniami robil debilne rzeczy. Wydaja je dla szerszej publiki , tym rowniez dla Ciebiei i nie widze powodow by im ostro nie ufac.

I bez obawy, pisac sobie mozesz co ci sie tam podoba, spokojnie nikt cie nie bedzie uciszal. Mozesz psioczyc na nasz klub do woli, ale pozniej nie zdziw sie jak ktos Ci prosto z mostu powie.......w..... Nie wszyscy sa tak zasadowo i moralnie elastyczni jak guma od majtek i nerwowo reaguja na obrazanie ukochanego klubu.

czaro 28.09.2016 15:38

Takie rozumowanie jest prymitywne, albo demagogiczne. Równie dobrze mogę powiedzieć, że rozumność jest cnotą wiślacką (no, bo chyba nie powiesz, że wiślacka jest bezrozumność, hę?), a rozumność zakłada dyskurs wewnątrz środowiska, jak poprawić sytuację w klubie (ludzie rozumni problemy rozważają, zastanawiają się). Ty temu przeczysz, więc jesteś przeciw cnotom wiślackim. Więc może bliższe ci są cnoty innego klubu? Kto nie z nami ten przeciw nam!

abcabc 28.09.2016 21:59

Cytat:

Pierwotnie napisane przez czaro (Post 1454397)
W sprawie Cierzniaka to chyba ja podgryzałem. Ok., wiesz już tyle, że powiem Ci, kolego o wdzięcznym nicku, prawdę. Tak naprawdę w Warszawie spiskujemy przeciw całemu Krakowowi, nie tylko Wiśle. Każdy tu 24/7 myśli tylko jak miastu zabrać pieniądze, co tu jeszcze zrobić, żeby miasto padło. Smog nad miastem też nie bierze się z przypadku. Nawet ŚDM zadekretowano specjalnie, żeby zniszczyć Błonie. Jedynym ratunkiem jest walka o niepodległość, druga rabacja galicyjska. Do dzieła!

O... Uderz w stół i nożyce sie odezwą. Właśnie widziałem twój wspaniały kreci wpis
http://wislakrakow.com/forum/showthr...stcount1454393

Cytat:

Pierwotnie napisane przez czaro (Post 1454393)
[Ondraszek] Dlatego moim zdaniem powinien mieć inną pozycję na boisku. Np. defensywny pomocnik. Zabrać piłkę umie, biegać biega, walczyć walczy, podać też czasem poda. A Jovic na ofensywnego pomocnika tak, jak pisał bodajże Bonawentura.

:rotfl:

Roztropki wyskakują z pomysłem: boczny obrońca na rozgrywającego... łał... Toż to pomysł, ma który Smuda by nie wpadł. A on wpadał na różne.
Tutaj nawet on by was chyba wyśmiał.
Boczny obrońca jak Jovicz (a nawet boczny pomocnik) opiera swa grę głównie na wybieganiu i ma technikę zupełnie inną niż ta potrzebna na środek. Wysłanie go tam byłoby niezłym rozwaleniem drużyny. Zepsucie obrońcy i chaos w środku.

Początkowo myślałem, że to typowa ignorancja i brak totalnej wiedzy o futbolu, ale może ty po prostu tutaj jesteś na dywersji. Zielony Beret z Ległej. Dzejms WielBłąd Leśnodorka.
Jak tam u was? Twoja Legia odpusza PP, ligę, LM i skupia się na lidze juniorów?

abcabc 28.09.2016 22:10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez s1mone (Post 1454412)
To ma niewiele wspólnego z Legią.
Nie od dziś wiadomo, że C+ robi tak, aby zarówno gospodarze, jak i goście byli słyszalni. Tak jest w każdym meczu praktycznie.
Także cała ta teoria spiskowa trochę rozdmuchana.

W meczu było praktycznie słychać tylko bluzgi ległych. To było sztuczne. Gdyby było słychać ich na stadionie, to byłaby odpowiedź. A nie było.
Podgłośnienie przyjezdnych może być częstsze, ale nie jest tak zawsze i do tego samego stopnia.

czaro 29.09.2016 00:24

Cytat:

Pierwotnie napisane przez abcabc (Post 1454483)
O... Uderz w stół i nożyce sie odezwą. Właśnie widziałem twój wspaniały kreci wpis
http://wislakrakow.com/forum/showthr...stcount1454393



:rotfl:

Roztropki wyskakują z pomysłem: boczny obrońca na rozgrywającego... łał... Toż to pomysł, ma który Smuda by nie wpadł. A on wpadał na różne.
Tutaj nawet on by was chyba wyśmiał.
Boczny obrońca jak Jovicz (a nawet boczny pomocnik) opiera swa grę głównie na wybieganiu i ma technikę zupełnie inną niż ta potrzebna na środek. Wysłanie go tam byłoby niezłym rozwaleniem drużyny. Zepsucie obrońcy i chaos w środku.

Początkowo myślałem, że to typowa ignorancja i brak totalnej wiedzy o futbolu, ale może ty po prostu tutaj jesteś na dywersji. Zielony Beret z Ległej. Dzejms WielBłąd Leśnodorka.
Jak tam u was? Twoja Legia odpusza PP, ligę, LM i skupia się na lidze juniorów?

Dokładnie tak. Etat w Legii, żeby przekonywać takie ważne persony jak ty w internecie.

FraMat 29.09.2016 08:38

Kiedy zamknięcie tego tematu, który już dawno podryfował?

siemstein 29.09.2016 18:35

Cytat:

Pierwotnie napisane przez abcabc (Post 1454483)
O... Uderz w stół i nożyce sie odezwą. Właśnie widziałem twój wspaniały kreci wpis
http://wislakrakow.com/forum/showthr...stcount1454393



:rotfl:

Roztropki wyskakują z pomysłem: boczny obrońca na rozgrywającego... łał... Toż to pomysł, ma który Smuda by nie wpadł. A on wpadał na różne.
Tutaj nawet on by was chyba wyśmiał.
Boczny obrońca jak Jovicz (a nawet boczny pomocnik) opiera swa grę głównie na wybieganiu i ma technikę zupełnie inną niż ta potrzebna na środek. Wysłanie go tam byłoby niezłym rozwaleniem drużyny. Zepsucie obrońcy i chaos w środku.

Początkowo myślałem, że to typowa ignorancja i brak totalnej wiedzy o futbolu, ale może ty po prostu tutaj jesteś na dywersji. Zielony Beret z Ległej. Dzejms WielBłąd Leśnodorka.
Jak tam u was? Twoja Legia odpusza PP, ligę, LM i skupia się na lidze juniorów?

A kolego drogi, kojarzysz takiego gościa, dość dobry... Zaczynał na prawej, a skończył na środku. Chyba z dobrym skutkiem. A nazywał się ten gość, Szymkowiak.

czaro 29.09.2016 18:46

Cytat:

Pierwotnie napisane przez siemstein (Post 1454524)
A kolego drogi, kojarzysz takiego gościa, dość dobry... Zaczynał na prawej, a skończył na środku. Chyba z dobrym skutkiem. A nazywał się ten gość, Szymkowiak.

Jeszcze miałem dodać, że przesunął Szymkowiaka do środka chyba właśnie Smuda, a u jego boku grał defensywny pomocnik Cantoro, przesunięty napastnik, ale zbyt byłem poirytowany tamtym postem. Szczerze mówiąc, to odpowiedzi na takim poziomie odbierają ochotę dyskutowania na forum.

abcabc 29.09.2016 19:42

@siemstein
O tak. Szymkowiak. Facet, który nie miał szybkości, nie nadawał się na bok i w obronie grał słabo. Za to własnie mógł pasować do środka, bo miał jakąś technikę.
I ty porównujesz go do Jovicza, który jest świetnym, szybkim bocznym obrońcą, ale nie ma techniki na rozgrywanie w środku?
To, że się trafi ślepej kurze ziarno, nie zmienia zasad futbolu.
Może by tak Ondraszka na prawą pomoc, skoro Piszczek jest dobrym przykładem? :lol:

Przypomniałem sobie Smudę. Po meczu z Zagłębiem 25 X 2013 napisałem:
Cytat:

Smuda często robi loteryjne roszady i transfery (do których nosa nie ma, Lewandowski nie jest jedynym przykładem). Tak już mieszał z obrońcami, że każdego z nich już wypróbował na prawie każdej pozycji, wystawiając nawet obrońce Donalda w ataku w meczu z Ruchem.

s1mone 29.09.2016 20:30

Technikę Jovic ma całkiem niezłą, ale kto wie jak się czuje w grze kombinacyjnej?

To jest takie przestawianie na siłę czegoś, co dobrze działa. Szanse na wypalenie marne, a celowość praktycznie żadna.

Gra z Popoviciem i Krzyśkiem w środku jest całkiem OK. Coś tam rozegrają, dużo nie tracą no i przede wszystkim bardzo mądrze się ustawiają / asekurują. Generalnie mimo ich gorszej formy bramek nie tracimy i jest to w dużym stopniu pokłosie graniem tą dwójką w środku. Powinno już tak zostać. A formę w końcu złapią jak będą grać regularnie.

AntyMod 29.09.2016 23:17

gra Popovica jest ok ??? chyba jesli chodzi o druzyny 1 ligowe albo broniace sie przed spadkiem - dla mnie Popovic to pilkarz na poziomie 1 czy nawet 2 ligi - a Maczynski ?? to troche inny przypadek - ani to typowy def pomocnik ani ofensywny pomocnik - - wg mnie to idealny pomocnik na gre w systemie 1-4-5-1 - pod warunkiem ze ma za soba ( TO JEST TYLKO PRZYKLAD DLA WSZYSTKICH UJADAJACYCH SZERYFOW ZZA BIURKA) np za soba takiego Sobola (oczywiscie w formie i z dawnych lat) i przed soba takiego np lenia i primadonne Stilica ( tez z dobrych kilku meczow w Wisle ) pomimo duzej sympatii do Krzyska to nie jest zawodnik na ktorym mozna polozyc cale obciazenie druzyny ....a Popovic ?? coz - duzymi krokami zmierzamy do spadku wiec to zawodnik w sam raz na ZA ROK

siemstein 30.09.2016 10:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez abcabc (Post 1454534)
@siemstein
O tak. Szymkowiak. Facet, który nie miał szybkości, nie nadawał się na bok i w obronie grał słabo. Za to własnie mógł pasować do środka, bo miał jakąś technikę.
I ty porównujesz go do Jovicza, który jest świetnym, szybkim bocznym obrońcą, ale nie ma techniki na rozgrywanie w środku?
To, że się trafi ślepej kurze ziarno, nie zmienia zasad futbolu.
Może by tak Ondraszka na prawą pomoc, skoro Piszczek jest dobrym przykładem? :lol:

Przypomniałem sobie Smudę. Po meczu z Zagłębiem 25 X 2013 napisałem:

Nie piszę o Joviciu, jako dobry pomysł, chociaż spróbować na raz czy dwa nie zaszkodzi. Piszę o Twojej rzekomej wszechwiedzy o futbolu. Takiś taktyk, to prowadź Wisłę kolego. Poza tym, pisanie o Szymkowiaku, że miał "jakąś technikę" to kpina z Twojej strony

abcabc 30.09.2016 23:35

Cytat:

Pierwotnie napisane przez siemstein (Post 1454567)
Piszę o Twojej rzekomej wszechwiedzy o futbolu.

Tylko ty pisałeś o mojej "rzekomej wszechwiedzy o futbolu". Nie ja.
Ja pisze o postawowych zasadach i realiach futbolu.
Może to po prostu wygląda jak wszechwiedza z perspektywy dyletanta? Jeżeli pomysł psucia świetnego bocznego obrońcy Jovicza i wystawiania go na rozgrywaniu cię nie szokuje, to... mnie to szokuje.

czaro 30.09.2016 23:54

Cytat:

Pierwotnie napisane przez abcabc (Post 1454605)
Tylko ty pisałeś o mojej "rzekomej wszechwiedzy o futbolu". Nie ja.
Ja pisze o postawowych zasadach i realiach futbolu.
Może to po prostu wygląda jak wszechwiedza z perspektywy dyletanta? Jeżeli pomysł psucia świetnego bocznego obrońcy Jovicza i wystawiania go na rozgrywaniu cię nie szokuje, to... mnie to szokuje.

Bóg piłkarskiego internetu objawion.

Jest dosyć oczywiste, że pomysły z przesunięciami zawodników nie zostaną zrealizowane, ponieważ trener Wdowczyk nie czyta internetowych grup dyskusyjnych, ani nie czerpie z nich inspiracji do rozwiązań taktycznych. Jest też oczywiste, że operujemy na pewnym poziomie abstrakcji, bo rozmawiamy o posunięciach radykalnych. Ale właśnie dlatego, że są to posunięcia nietypowe i odważne, to są ciekawe i o nich rozmawiamy. Daj żyć.

Nota bene trener Wdowczyk próbował na środku pomocy Małeckiego w lecie. Podaliśmy też przykłady Szymkowiaka, Cantoro, sam dopisałeś Piszczka. Takie rzeczy (jako wyjątki oczywiście) się zdarzają i dlatego o tym mówimy, wciąż jednak ze świadomością, że jest to scenariusz bardzo mało realny. Czy naprawdę tak trudno szanować rozmówcę - zarówno poprzez brak agresji werbalnej, jak i uprzejme założenie, że reprezentuje pewien poziom świadomości?

abcabc 01.10.2016 00:03

Cytat:

Pierwotnie napisane przez czaro (Post 1454608)
Bóg piłkarskiego internetu objawion.

Olaboga. Teraz mnie będzie adorował. Jak to niewiele trzeba u niektórych znawców... :mysli:

funkykoval 03.10.2016 10:44

Weszło - ....a najbardziej obiektywni dziennikarze świata i okolic Warszawy. Faul Fojuta z meczu z Jagiellonią czerwona kartka ale Pazdan walący tak samo w Boguskiego w 15 minucie meczu - wszystko OK.
Ot takie kolejne ukazanie tego jak bardzo sa obiektywni jeśli chodzi o Legię......


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 03:56.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl