Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [25 kolejka] Korona Kielce - WISŁA Kraków, 1 marca, godz 18. (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=9586)

FraMat 08.03.2016 19:01

Uryga nie gra i już od pierwszej minuty prowadzimy
:>

btw
Ładnie dzisiaj piłka chodzi. Gdyby jeszcze Malecki nie strzelał Panu Bogu w okno, a Boguski miał szybsza nogę

AntyMod 08.03.2016 19:17

jak nie strzela 2 bramki to tego meczu nie wygramy

AntyMod 08.03.2016 19:30

jesli uda sie wywalczyc zwycieski remis to Miskowi powinni postawic skrzynke Jacka Danielsa

mitmichael 08.03.2016 19:51

Hura, Hura, Hura wydostalismy sie ze strefy spadkowej. Teraz to juz definitywnie tracimy szanse na top8.

Zooey_Deschanel 08.03.2016 19:52

Mamy szczescie, ze Slask gra jeszcze wieksza chujnie i to oni spadna razem z Gornikiem. Za rok jednak 1.liga dla Wisly pewna jak w banku.

chimba 08.03.2016 19:53

Tragedia nie gra, brac Smude bo sie nie da na to patrzec.

Barti 08.03.2016 19:53

To jest skandal! Kto posadził tą miernotę Broniszewskiego na ławce! To on prawie przegrał ten mecz. Aż się prosiło żeby zmieniać bezproduktywnych graczy od 70 minuty. Tego człowieka trzeba się pozbyć natychmiast bo można zawału dostać patrząc na to.

jacula 08.03.2016 19:54

he z taką grą to będzie grać w tym roku w 1 szej ldze

wolfy 08.03.2016 19:54

Cytat:

Pierwotnie napisane przez FraMat (Post 1433204)
Uryga nie gra i już od pierwszej minuty prowadzimy
:>

Ale kończy się jak zwykle.

Banda ofiar losu.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Barti (Post 1433211)
To jest skandal! Kto posadził tą miernotę Broniszewskiego na ławce! To on prawie przegrał ten mecz. Aż się prosiło żeby zmieniać bezproduktywnych graczy od 70 minuty. Tego człowieka trzeba się pozbyć natychmiast bo można zawału dostać patrząc na to.

Cupiał. Zwalniając Pawłowskiego. Którego ze dwa miesiące wcześniej zatrudnił.

To skomplikowane...

Jago 08.03.2016 19:55

Kto tutaj mówił, że będziemy walczyć o europejskie puchary ? :D zawodnikami, którzy oddychają rękawami po 60 minutach? To jakiś skandal jak Pawłowski przygotował drużynę.

markowywislak 08.03.2016 19:55

Tadeusz Pawłowski zrobił to SPECJALNIE. Tak k*urwa zajechał piłkarzy. Dla mnie to są jaja. W 60 minucie wyglądali jakby biegali z 30 kg ciężarem na plecach! Bo nie jestem w stanie pojąć ,wytłumaczyć co się stało! Małecki szarpał dużo ale Brożek? Wszedł jak obrażony pajac i chodził po boisku. Jebany pozorant. A co do tego pseudo trenera? Broniszewski weź ty spierdalaj stąd!. Zero reakcji na boisko we sprawy. Z taką słaba drużyna nie będziemy już grać !. Żenada brak słów

SĘDZIA ZGRED 08.03.2016 19:55

Jak widzę ich przygotowanie kondycyjne to chyba nawet moja żona w ciąży większe obciążenia wytrzymuje. A już ten start do piłki..hmm tragedia

Patryko 08.03.2016 19:56

Dlaczego Broniszewski nie wymienił obu skrzydłowych około 70 minuty?? Tego nawet najstarsi górale nie wiedzą. Boguski tak od 60 minuty sobie po prostu człapał, Małecki niewiele więcej pokazywał.

Jaki widać da się grać bez Urygi, Brlek dziś słabo, spodziewałem się po nim więcej.

silver03 08.03.2016 19:57

Piłkarze są zajebani.

bridgeburner 08.03.2016 19:58

Ale trener ewidentnie na druga polowe nie wyszedl z druzyna
wpuszczac Brozka, ktory wiadomo ze stoi z lapami w kieszeni w sytuacji gdzie nie istniejemy na boisku?
trzymac bezproduktywnego Boguskiego caly mecz ?
Trenera! bo sie na to patrzec nie dalo w zasadzie od 50 minuty

SĘDZIA ZGRED 08.03.2016 20:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez silver03 (Post 1433218)
Piłkarze są zajebani.

Chyba na..bani... oni zwyczajnie nie są dotrenowani.

Bene Nati 08.03.2016 20:01

To jest jakieś pier... nie do wiary jak można zagrać dwie tak różne połowy meczu.

Miśkiewicz, Jović, Ondrasek i Wolski (za pierwszą połowę) zdecydowanie na plus.

Zamiast zmienić któregoś ze skrzydłowych i wprowadzić Balashova to Broniszewski bawił się na ławce w Smudę.

Zapowiada się bratobójczy pojedynek ze Śląskiem o utrzymanie.

South 08.03.2016 20:02

zajebany łobodziński to przy nich był sprinter

kasiarz 08.03.2016 20:03

Ale progres jest.
Sytuacje musi wybraniać bramkarz przeciwnika a to już postęp.
Idzie ku lepszemu .

Revolver 08.03.2016 20:03

Broniszewski cierpi chyba na jakiś paraliż trenersko-mózgowy. Stoi przy linii z miną jak małpa, która próbuje zrozumieć jak działa smartfon.

wolfu 08.03.2016 20:04

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfu (Post 1431268)
Wróci Głowacki z Ryśkiem, głupich bramek nie stracimy, a z przodu coś wpadnie (na farcie bądź nie) i zgarniemy pełną pulę. Obiecuję!

Cytat:

Pierwotnie napisane przez FraMat (Post 1431271)
Ale trzymam cię za słowo

Przepraszam.

majomajo 08.03.2016 20:07

To co ? Przełamujemy się w Niecieczy !
Nie no progres tak jak myślałem nie przyszedł. Myślę że naszą wygraną należy upatrywać wraz z przylotem pierwszych bocianów.
Tabela nie kłamie walczymy o utrzymanie.

elliot_ness 08.03.2016 20:09

Beznadziejnie slaby Broniszewski trzyma od 1 do 90 minuty drugi mecz z rzedu beznadziejnego Boguskiego. Gośc nie walczy nie strzela i nie myśli na boisku. Przeprowadza jedną zmianę patrząc jak piłkarze opadają z sił . Guzmics mam nadzieje ze po tym sezonie zostanie sprzedany a mecze zycia zagra na euro bo w ekstraklasie się na to nie zapowiada . Beznadzieja .....

AntyMod 08.03.2016 20:11

dla mnie najwiekszym parodystom tego meczu byl 7egionista Sad(7)ok - WSZYSTKIE AKCJE kieleckich cykorow byly prowadzone jego strona , jedna wielka autostrada lewa strobna na bramke Miska , Misiek - genialny wystep , uratowal nam dzisiejszy Zwycieski Remis, Boguski to dno - ze szkoda wogole wspominac o tym wkladzie , i wkoncu Pan Pilkarz z wydziaranym Reymanem, duszo szumu i wiatru - ZERO gry i skutecznosci zagran , Wolskiemu niestety wystarcza sil tylko na jedna polowe , Rysiek coraz bardziej elektryczny i za duzo zaczyna gadac i klapac dziobem - moze to kumpelstwo asiora co ostatnio umieral za Pogon , tak czy inaczej walka o utrzymanie z Gornikiem i Slaskiem zapowiada sie fascynujaco .......pozdrawiam tych co do dzis pisza o gornej 8

FraMat 08.03.2016 20:12

Przepraszam, kogo w II połowie Broniszewski dał za Popovicia? Bo gdzieś mi ta cholera umknęła, a nie widziałem momentu zmiany.
Małecki - serce wielkie ale mózg wedle nazwiska.

Chciałem ocenić jeszcze kliku, ale normalnie z wściekłości zalało mi klawiaturę... szkoda tej flaszki.

El'kabat 08.03.2016 20:13

Dziś to nasze zaje.banie kondycyjne bylo jeszcze wyrazniej widac niz ostatnio. Sadlok i Małecki od 60 minuty mieli juz problem z powrotem. Wolski standardowo sił na 45 min.
Każdy zespół, który ma choć trochę zimnej krwi w sobie a nie gra szarańczo-paniki jak scyzory to wykorzysta.

Z kukurydzą tego nie widzę i jak nic się nie stanie to będzie ostry w........ Szkoda tylko, że walka o utrzymanie czeka nas ze Śląskiem.

wislak1995 08.03.2016 20:13

W polskiej lidze wiele nie trzeba. Wystarczy biegać. Ale co zrobić skoro nawet to nam nie wychodzi? Przed meczem decyzje Broniszewskiego uważałem za trafione, o tyle te w trakcie meczu nie sposób mi oceniać. Ich po prostu nie było. Mam nadzieję, że wybrano najlepiej (to tylko świadczy o poziomie reszty). Te punkciki ciułamy dzięki Miśkowi, bo resztę można wyróżnić w max kilku akcjach. O ile przedtem może graczom nie pasował brak pensji, to teraz co? Zaległości spłacone, skład wzmocniony, warunki naprawdę dobre. Pozostaje wierzyć w to, że na ławce zasiądzie trener, któremu zaufają i zaczną harować. Chcąc nie chcąc to od nich zależy nasze utrzymanie. Utrzymać wiem, że się utrzymamy, ale sama nasza obecność w strefie spadkowej nie powinna mieć miejsca.

Bene Nati 08.03.2016 20:14

Przecież już przed meczem trener w wywiadach tworzył poematy na cześć Boguskiego. Jakie to wzmocnienie odkąd przyszedł, jaki to wartościowy piłkarz, ile on to daje drużynie.

Czy oni są tam wszyscy ślepi?

19sebawro06 08.03.2016 20:16

tak na spokojnie a może nie małe podsumowanie.
pierwsza połowa w porównaniu z poprzednimi meczami patrze i ....a nie wierze. "oni jednak potrafią grać w piłkę". dało się to oglądać na trzeźwo, jakiś pressing był. środek bez Alana tak jak każdy na forum chyba wie, wyglądał 10000x lepiej niż z nim.
niestety do czasu, co większość z nas za pewne przeczuwała. druga połowa coraz mniej sił, od 60 minuty to już całkowite odcięcie prądu na jakieś 20-25 minut w których kielecka ....a nas zgniotła i rozjebała. fuks, że strzelili tylko jedną bramkę. Miskiewicz duży duży + po tym meczu.
kolejna sprawa zmiany. każdy oglądający ten mecz widział, że nie mieliśmy środka od 60 minuty, dziury jak na polskich drogach, albo lepiej, jak na ukraińskich :P aż prosiło się o zmiany.
co do kolejnego meczu to liczę jedynie, że od jutra będzie nowy trener, a w niecieczy zadziała efekt nowej miotły bo inaczej będzie bardzo ciężko

butazango 08.03.2016 20:17

W każdym meczu mamy moment w którym przestajemy grać. Nie wiem czy to psychika czy brak sił, Ale wtedy właśnie trener powinien zrobić zmianę. Od 50 minuty chyba wszyscy wiedzieli że bramka dla korony to tylko kwestia czasu. Nie ogarniam dlaczego Broniszewski nie wpuszcza wtedy kogoś żeby trochę rozruszać ekipę.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 02:50.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl