![]() |
Uryga nie gra i już od pierwszej minuty prowadzimy
:> btw Ładnie dzisiaj piłka chodzi. Gdyby jeszcze Malecki nie strzelał Panu Bogu w okno, a Boguski miał szybsza nogę |
jak nie strzela 2 bramki to tego meczu nie wygramy
|
jesli uda sie wywalczyc zwycieski remis to Miskowi powinni postawic skrzynke Jacka Danielsa
|
Hura, Hura, Hura wydostalismy sie ze strefy spadkowej. Teraz to juz definitywnie tracimy szanse na top8.
|
Mamy szczescie, ze Slask gra jeszcze wieksza chujnie i to oni spadna razem z Gornikiem. Za rok jednak 1.liga dla Wisly pewna jak w banku.
|
Tragedia nie gra, brac Smude bo sie nie da na to patrzec.
|
To jest skandal! Kto posadził tą miernotę Broniszewskiego na ławce! To on prawie przegrał ten mecz. Aż się prosiło żeby zmieniać bezproduktywnych graczy od 70 minuty. Tego człowieka trzeba się pozbyć natychmiast bo można zawału dostać patrząc na to.
|
he z taką grą to będzie grać w tym roku w 1 szej ldze
|
Cytat:
Banda ofiar losu. Cytat:
To skomplikowane... |
Kto tutaj mówił, że będziemy walczyć o europejskie puchary ? :D zawodnikami, którzy oddychają rękawami po 60 minutach? To jakiś skandal jak Pawłowski przygotował drużynę.
|
Tadeusz Pawłowski zrobił to SPECJALNIE. Tak k*urwa zajechał piłkarzy. Dla mnie to są jaja. W 60 minucie wyglądali jakby biegali z 30 kg ciężarem na plecach! Bo nie jestem w stanie pojąć ,wytłumaczyć co się stało! Małecki szarpał dużo ale Brożek? Wszedł jak obrażony pajac i chodził po boisku. Jebany pozorant. A co do tego pseudo trenera? Broniszewski weź ty spierdalaj stąd!. Zero reakcji na boisko we sprawy. Z taką słaba drużyna nie będziemy już grać !. Żenada brak słów
|
Jak widzę ich przygotowanie kondycyjne to chyba nawet moja żona w ciąży większe obciążenia wytrzymuje. A już ten start do piłki..hmm tragedia
|
Dlaczego Broniszewski nie wymienił obu skrzydłowych około 70 minuty?? Tego nawet najstarsi górale nie wiedzą. Boguski tak od 60 minuty sobie po prostu człapał, Małecki niewiele więcej pokazywał.
Jaki widać da się grać bez Urygi, Brlek dziś słabo, spodziewałem się po nim więcej. |
Piłkarze są zajebani.
|
Ale trener ewidentnie na druga polowe nie wyszedl z druzyna
wpuszczac Brozka, ktory wiadomo ze stoi z lapami w kieszeni w sytuacji gdzie nie istniejemy na boisku? trzymac bezproduktywnego Boguskiego caly mecz ? Trenera! bo sie na to patrzec nie dalo w zasadzie od 50 minuty |
Cytat:
|
To jest jakieś pier... nie do wiary jak można zagrać dwie tak różne połowy meczu.
Miśkiewicz, Jović, Ondrasek i Wolski (za pierwszą połowę) zdecydowanie na plus. Zamiast zmienić któregoś ze skrzydłowych i wprowadzić Balashova to Broniszewski bawił się na ławce w Smudę. Zapowiada się bratobójczy pojedynek ze Śląskiem o utrzymanie. |
zajebany łobodziński to przy nich był sprinter
|
Ale progres jest.
Sytuacje musi wybraniać bramkarz przeciwnika a to już postęp. Idzie ku lepszemu . |
Broniszewski cierpi chyba na jakiś paraliż trenersko-mózgowy. Stoi przy linii z miną jak małpa, która próbuje zrozumieć jak działa smartfon.
|
Cytat:
Cytat:
|
To co ? Przełamujemy się w Niecieczy !
Nie no progres tak jak myślałem nie przyszedł. Myślę że naszą wygraną należy upatrywać wraz z przylotem pierwszych bocianów. Tabela nie kłamie walczymy o utrzymanie. |
Beznadziejnie slaby Broniszewski trzyma od 1 do 90 minuty drugi mecz z rzedu beznadziejnego Boguskiego. Gośc nie walczy nie strzela i nie myśli na boisku. Przeprowadza jedną zmianę patrząc jak piłkarze opadają z sił . Guzmics mam nadzieje ze po tym sezonie zostanie sprzedany a mecze zycia zagra na euro bo w ekstraklasie się na to nie zapowiada . Beznadzieja .....
|
dla mnie najwiekszym parodystom tego meczu byl 7egionista Sad(7)ok - WSZYSTKIE AKCJE kieleckich cykorow byly prowadzone jego strona , jedna wielka autostrada lewa strobna na bramke Miska , Misiek - genialny wystep , uratowal nam dzisiejszy Zwycieski Remis, Boguski to dno - ze szkoda wogole wspominac o tym wkladzie , i wkoncu Pan Pilkarz z wydziaranym Reymanem, duszo szumu i wiatru - ZERO gry i skutecznosci zagran , Wolskiemu niestety wystarcza sil tylko na jedna polowe , Rysiek coraz bardziej elektryczny i za duzo zaczyna gadac i klapac dziobem - moze to kumpelstwo asiora co ostatnio umieral za Pogon , tak czy inaczej walka o utrzymanie z Gornikiem i Slaskiem zapowiada sie fascynujaco .......pozdrawiam tych co do dzis pisza o gornej 8
|
Przepraszam, kogo w II połowie Broniszewski dał za Popovicia? Bo gdzieś mi ta cholera umknęła, a nie widziałem momentu zmiany.
Małecki - serce wielkie ale mózg wedle nazwiska. Chciałem ocenić jeszcze kliku, ale normalnie z wściekłości zalało mi klawiaturę... szkoda tej flaszki. |
Dziś to nasze zaje.banie kondycyjne bylo jeszcze wyrazniej widac niz ostatnio. Sadlok i Małecki od 60 minuty mieli juz problem z powrotem. Wolski standardowo sił na 45 min.
Każdy zespół, który ma choć trochę zimnej krwi w sobie a nie gra szarańczo-paniki jak scyzory to wykorzysta. Z kukurydzą tego nie widzę i jak nic się nie stanie to będzie ostry w........ Szkoda tylko, że walka o utrzymanie czeka nas ze Śląskiem. |
W polskiej lidze wiele nie trzeba. Wystarczy biegać. Ale co zrobić skoro nawet to nam nie wychodzi? Przed meczem decyzje Broniszewskiego uważałem za trafione, o tyle te w trakcie meczu nie sposób mi oceniać. Ich po prostu nie było. Mam nadzieję, że wybrano najlepiej (to tylko świadczy o poziomie reszty). Te punkciki ciułamy dzięki Miśkowi, bo resztę można wyróżnić w max kilku akcjach. O ile przedtem może graczom nie pasował brak pensji, to teraz co? Zaległości spłacone, skład wzmocniony, warunki naprawdę dobre. Pozostaje wierzyć w to, że na ławce zasiądzie trener, któremu zaufają i zaczną harować. Chcąc nie chcąc to od nich zależy nasze utrzymanie. Utrzymać wiem, że się utrzymamy, ale sama nasza obecność w strefie spadkowej nie powinna mieć miejsca.
|
Przecież już przed meczem trener w wywiadach tworzył poematy na cześć Boguskiego. Jakie to wzmocnienie odkąd przyszedł, jaki to wartościowy piłkarz, ile on to daje drużynie.
Czy oni są tam wszyscy ślepi? |
tak na spokojnie a może nie małe podsumowanie.
pierwsza połowa w porównaniu z poprzednimi meczami patrze i ....a nie wierze. "oni jednak potrafią grać w piłkę". dało się to oglądać na trzeźwo, jakiś pressing był. środek bez Alana tak jak każdy na forum chyba wie, wyglądał 10000x lepiej niż z nim. niestety do czasu, co większość z nas za pewne przeczuwała. druga połowa coraz mniej sił, od 60 minuty to już całkowite odcięcie prądu na jakieś 20-25 minut w których kielecka ....a nas zgniotła i rozjebała. fuks, że strzelili tylko jedną bramkę. Miskiewicz duży duży + po tym meczu. kolejna sprawa zmiany. każdy oglądający ten mecz widział, że nie mieliśmy środka od 60 minuty, dziury jak na polskich drogach, albo lepiej, jak na ukraińskich :P aż prosiło się o zmiany. co do kolejnego meczu to liczę jedynie, że od jutra będzie nowy trener, a w niecieczy zadziała efekt nowej miotły bo inaczej będzie bardzo ciężko |
W każdym meczu mamy moment w którym przestajemy grać. Nie wiem czy to psychika czy brak sił, Ale wtedy właśnie trener powinien zrobić zmianę. Od 50 minuty chyba wszyscy wiedzieli że bramka dla korony to tylko kwestia czasu. Nie ogarniam dlaczego Broniszewski nie wpuszcza wtedy kogoś żeby trochę rozruszać ekipę.
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 02:50. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl