Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [24 kolejka] WISŁA KRAKÓW- Podbeskidzie, 27 lutego, godz. 20:30 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=9583)

Arronax 28.02.2016 10:49

Załamka ...

Przychodzi Wolski, wchodzi po 2 treningach i długim niegraniu i jest do 60 minuty najlepszy na boisku. Przygotowania, a wszystko na łapu capu. Pietrzak, co za durne zachowanie z tą ręką ... Mnie się w miarę podobał Uryga, trochę zdrowia wczoraj zostawił.

Wynik, brak jakikolwiek punktów tragedia ... Skład mamy mocny, ale tak jak ryba psuje się od głowy (T.P)

Szczęścia w następnym meczu życzmy sobie ...

KrzychooR 28.02.2016 11:12

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Karherop (Post 1431132)
Nic dodać, nic ująć.

Nie takie drużyny i nie z takimi piłkarzami spadały z ekstraklasy (bogata Zawisza, bogate Zagłębie, wcale nie biedna cracovia).

Do końca zostały nam spotkania:
Korona (w)
Piast (d)
Termalika (w)
Jagiellonia(d)
Ruch (w)
Zagłębie (d)

Czyli poza Piastem i Ruchem przedsmak grupy spadkowej.

Tutaj nawet nie można mieć złudzeń. Przegrywamy 7 na 8 ostatnich spotkań, a musimy wygrać 5 na 6. Grupy mistrzowskiej w tym sezonie nie ma i nie będzie. Czeka nas walka na noże o utrzymanie i najgorsze jest to, że bez kapitana. Mamy personalnie najlepszy skład od 4 lat, a to co zrobił z nim Pawłowski to jakaś kpina. Boga się nie boi?

Widać złapał go za nogi...

Important 28.02.2016 11:40

Z Tadeuszem do 1 ligi.... Zero taktyki, mecz z łęczną dzida do przodu, mecz z PPB dzida na Wolskiego, zero przygotowania fizycznego, zero reakcji na poczynania boiskowe... Miał cały okres przygotowawczy dostał nomen omen grajków w miarę dobrych i uwstecznił tą drużynę ;/ MASAAAKRAAA

wislakrakow124 28.02.2016 11:56

Chcialbym zwrocic uwage na Maleckiego. Kiedys kopalem w pilke. Moj debiut w juniorach przypadl na mecz z liderem bez zadnego treningu. Wszedlem na boisko nie wiedzialem jak sie ustawic jak grac jak zachowywac sie w boiskowych sytuacjach. Tak wczoraj zagral Patryk Malecki gosc ktory juz w tej ekstraklasie troche pogral. Mialem nadzieje ze cos z niego bedzie ale po wczorajszym widze ze kolejny darmozjad sie szykuje. Balashov? Ma szybkosc walczy ale za malo uzywa glowy. Pietrzak nie liczac tego zagrania reka dobry mecz. Za latwo potracilismy bramki. Mam nadzieje ze sie utrzymamy!

Krotochwila 28.02.2016 12:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez fialo (Post 1431027)
Pietrzak to jest prze chvj slaby. Skad oni go wytrzasneli? Koles drugi mecz z rzedu nam s.......il. Niech wypierdala. Niech wszyscy wypierdalaja. Szkoda klawiatury.

Byłbym ostrożny z najeżdżaniem akurat nie niego. Przyszedł z niższej klasy rozgrywkowej, skład obrony w każdym meczu inny, atmosfera w drużynie katastrofalna, gorsza od niej jest tylko indolencja taktyczna trenera i fatalne przygotowanie kondycyjne. Gość ma prawo popełniać błędy, bo ma prawo czuć się zagubiony w tym burdelu.

Mam znajomka, kibica GKSu, z dużą wiedzą o piłce, który twierdzi, że będziemy z niego mieć dużo pociechy. Cierpliwości.

pomperek 28.02.2016 13:55

Czy przypadkiem nie odnosicie wrażenia, że jest to efekt szerszej polityki? Nie potrzeba było dużo. Tylko wygrać dwa ostatnie mecze u siebie. Bez problemu znajdujemy się w pierwszej ósemce, mało tego, mając w perspektywie następne mecze byłby zapas na ewentualne wpadki. Kolejna sprawa. Sędziowie. Ja pomijam niezauważenie spalonych w 17_ tej i 22 minucie, co do których jestem święcie przekonany, że były, bo siedzę na H-22. Arbitrzy trafiający na mecze Wisły mają dziwną krótkowzroczność. To dotyczy całej tej rundy. Może faktycznie trzeba zlecieć piętro niżej, żeby potem jak Feniks odrodzić się z popiołów? Bo mnie to już pomału zaczyna to wk...rwiać. Przychodząc na mecze przynosimy im pieniądze w zębach. A oni maja nas w d... Wszyscy. Zarząd, a teraz nawet ci co na murawie.

PiVoSH92 28.02.2016 14:06

Każdemu z niższej/innej ligi powinno dać się pół roku spokoju na aklimatyzację. Dopiero potem można powiedzieć, że taki Popović (wczoraj słaby mecz) czy inny Crivellaro są beznadziejni. Niestety, Rafael hejtowany przez całą rundę jesienną (poniekąd słusznie, ale to było pierwsze pół roku) zaczął grać dobrze w springach więc nie dostaje teraz szansy w meczach, gdzie ogrywamy niesprawdzone albo zwyczajnie beznadziejne schematy...

pomperek 28.02.2016 14:27

PiVoSH92, masz kawałek racji. Uważam, że pozbycie się Moskala w mojej opinii było błędem. Przegrany u nas mecz z Cracovią przelał czarę goryczy i Cupiał się go pozbył. Uważam jednak, że Kazik jaki był, taki był ale szybciej reagował na sytuację na boisku. Zauważcie. W poniedziałek czekaliśmy na reakcję trenera dopiero po sfaulowaniu Donalda, kiedy zmiana została wymuszona sytuacją. Być może austriacka szkoła trenerska przewiduje dokonywanie zmian w momencie, kiedy zawodnik padnie na pysk na murawę. Mając świadomość niedociągnięć kondycyjnych o których wiedzą nawet rywale, co dało się nawet zauważyć w taktyce rywali wczoraj, powinno się jednak reagować zdecydowanie szybciej.

chimba 28.02.2016 15:17

Trzeba dobrac z Tadkiem sezon do konca nie ma wyjscia, przyhdzie Brlek, Maczynski wiec sie utrzymamy. A juz szukac profesjonalne go trenera na nowy sezon.

El'kabat 28.02.2016 15:27

Z tym utrzymaniem to żebyśmy się nie przejechali. Bo wszyscy z którymi przyjdzie nam się tłuc, grają lepszą piłkę od nas.
Mąka miał po 5 tygodniach dopiero wrócić do lekkich treningów i truchtania, a gdzie jakieś granie.
Jak ta cała spadkowa ekipa kondycyjnie nie siądzie, to będzie nam bardzo ciężko. Każdy już widzi, że po 60 minutach kończy nam się paliwo i spokojnie tak się na nas ustawi.

Ogryzek 28.02.2016 15:53

Optymistyczne w tej żenadzie jest to że skoro teraz fizycznie wyglądamy słabo, to siły wrócą na grę w grupie spadkowej. O pierwszej 8 możemy zapomnieć. A te zespoły (część) które dobrze zaczęły mogą złapać zadyszke na decydujące mecze w grupie spadkowej. I dlatego liczę na utrzymanie. Tak się pocieszam :-)

Adenalix 28.02.2016 19:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez PiVoSH92 (Post 1431227)
Każdemu z niższej/innej ligi powinno dać się pół roku spokoju na aklimatyzację. Dopiero potem można powiedzieć, że taki Popović (wczoraj słaby mecz) czy inny Crivellaro są beznadziejni. Niestety, Rafael hejtowany przez całą rundę jesienną (poniekąd słusznie, ale to było pierwsze pół roku) zaczął grać dobrze w springach więc nie dostaje teraz szansy w meczach, gdzie ogrywamy niesprawdzone albo zwyczajnie beznadziejne schematy...

Dla mnie Popovic o dziwo wczoraj pozytywnie czyli średnio na tle ogólnej miernoty

Levis88 28.02.2016 19:59

Kolejny mecz loteria - możemy wygrać, zremisować lub przegrać każdą liczbą bramek. Mnie nie zdziwi już totalnie nic...

szprotson 28.02.2016 20:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Adenalix (Post 1431290)
Dla mnie Popovic o dziwo wczoraj pozytywnie czyli średnio na tle ogólnej miernoty

tez mi sie wydawało ze miał niezłe z 6 minut

bebeto 28.02.2016 20:11

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Levis88 (Post 1431295)
Kolejny mecz loteria - możemy wygrać, zremisować lub przegrać każdą liczbą bramek. Mnie nie zdziwi już totalnie nic...

"wygrać"... ??????? Dobre.

PiVoSH92 28.02.2016 20:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Adenalix (Post 1431290)
Dla mnie Popovic o dziwo wczoraj pozytywnie czyli średnio na tle ogólnej miernoty

Poprzeczka bardzo nisko zawieszona, podania miał niezłe ale i sporo głupich strat, więc jak dla mnie jednak na minus. Nie taki jak Uryga czy Małecki (głównie Małecki) ale jednak nie bardzo byłoby za co go chwalić.

markowywislak 28.02.2016 22:54

to co pokazał ten pajac małecki wczoraj to normalnie ludzkie pojęcie przechodzi! boguski,uryga,małecki to są goście którzy nie powinni nawet minuty zagrać już ! Brożek sie obraził? ale na kogo? na tadzia za 15 minut "gry"(machania łapami) czy na kibiców którzy troszeczke dali do zrozumienia że hańbią Wisłe. Tak troszeczke. Nie wiem co ma gniazdowy w głowie ale powinien tam zapodać "chodźcie bliżej" i w momencie gdyby podchodzili sypnąć gromkie "wypie*dalać" a potem "jak z koroną nie wygracie to po meczu...."

Osobiście twierdze że we wtorek zobaczymy coś paranormalnego mianowicie : Uryga w I składzie a chorwat ława :)


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 08:24.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl