![]() |
Cytat:
|
No widzisz i znasz swoje miejsce :) Nie pisałbym tego gdybyś sam się nie wkopał jakim to jesteś znawcą.
Nie reprezentują zdania gniazda tylko swoje, to przede wszystkim. Średnia wieku na trybunie C jest wyższa niż Ci się wydaje - trochę jest tam studentów, trochę liceum/gimnazjum, ale większość to ludzie 25+ i jeszcze starsi. Jest tam miejsce dla praktycznie każdej grupy pokoleniowej. Ale skąd masz wiedzieć skoro Cię tam nie było? ;) Jest specjalne forum zajmujące się sprawą dopingu i pokrewnymi - jest to forum SKWK. Tam pisz swoje merytoryczne uwagi. Możesz tutaj sobie debatować, ale będąc laikiem w kwestii dopingu wypadasz blado na tle ludzi, którzy są na każdym meczu, jeżdżą na wyjazdy i posmakowali dopingu trochę bardziej niż obserwując go z innej trybuny, na zdjęciach lub czytając o nim na forum. Grupka z Łęcznej dostała pocisk po tym jak zaintonowali, że "Wisła to stara ...". Zwyczajem jest, że po takiej intonacji pokazuje się dosadnie burakom z małych miast odpowiednio głośno, gdzie ich miejsce. Jeśli Tobie nie przeszkadza, że jakieś bolki wyzywają Twój klub na Twoim stadionie i nie powinno się zwracać na to uwagi, to nie mam słów. Gówno mnie obchodzą wypłaty, załamanie psychiczne, brak formy itd. - nie zabierałem na ten temat głosu. Chcesz oceniać grę - oceniaj. Nie oceniaj dopingu, w którym nie brałeś udziału, bo nie chciało Ci się choć trochę zedrzeć gardła, aby poderwać do walki piłkarzy. Doping kosztuje trochę wysiłku. Niektórym się wydaje, że to tępe śpiewanie i chętnie stawiają siebie w roli jurora. Jakbyś był na meczu lub będąc został na nim do końca usłyszałbyś, że brawa dostał tylko Arek Głowacki. Po końcowym gwizdku poszło trochę gwizdów w stronę piłkarzy, a odchodząc od trybuny dostali poradę, aby walczyć i się starać, a jak nie to wiadomo. |
Cytat:
Będę oceniał co będę chciał i kiedy tylko przyjdzie mi na to ochota. Nie jesteś żadnym guru, ani nawet adminem lub moderatorem, żeby dyktować co tu można pisać a czego nie. Bardzo łatwo "szufladkować" ludzi i postawić siebie na piedestale "wszystkowiedzącego", co doskonale Ci się udało. Brawo Ty. Brawa dla Arka zasłużone, ale z tą "poradą" to mnie nie rozśmieszaj. Połowa ludzi zeszła już z trybuny a piłkarzyki byli już w okolicach E15. Takie coś powinno iść jeszcze w trakcie meczu lub na samym początku jak podeszli pod C. Takie jest zdanie "znawcy", każdy może mieć inne, ale akurat Twoje mnie w tym przypadku nie obchodzi ze względu na wcześniejsze wypowiedzi. Daj się wypowiedzieć innym, nie będziemy tutaj robić czatu. Skoro inni zajmą się Urygą i Cywką, to temat uznaję za zakończony. Gniazdowy postanowił tak a nie inaczej, czasu nikt nie cofnie. Oby w sobotę najczęściej było słyszeć "Que sera sera". |
Nie dyskutujcie z "dopingowcami".
Oni i tak wiedzą swoje i są najlepsi. A piłkarze też przegrali ten mecz nie przez brak dopingu czy beznadziejny doping. |
Nigdzie nie powiedziałem, że jestem guru. Nie wiem co ma tutaj administrator lub moderator do rzeczy. Jeśli pierwszy raz spotkałeś się z upomnieniami z gniazda to nie bywasz często na trybunie. Twój wiek Twoja sprawa, nikt się na wiek nie licytował, ale skoro zaszufladkowałeś tłum jako 15-latków to sam się do niego niepostrzeżenie dodałeś.
Komentuj co chcesz, ale nie lubię czytać bredni. Masz zastrzeżenia do tego, co jest śpiewane? Zgłoś swoje propozycje. Dopóki tego nie zrobisz nie płacz na forum. Dla mnie słabe jest, że będąc częścią trybuny ultras, biorąc udział w dopingu jadę po wszystkich dookoła tylko nie po sobie. Sam przecież brałeś w tym udział (jak sam twierdzisz). FraMat - w przeciwieństwie do Ciebie, gdzie Ty wiesz zawsze wszystko najlepiej :) i jesteś z tego na forum znany |
Dziwne, bo na innym forum też znalazł się ktoś trzeźwo patrzący na wczorajszą sytuację. 304 posty to chyba dużo, ale on pewnie też się nie zna i w ogóle po co to napisał? Niepoważny człowiek.
http://pics.tinypic.pl/i/00759/frlnzjc2rvex.png Już naprawdę koniec z mojej strony, koniec płaczu. Zapominam o wczoraj i przygotowuję się do meczu z Podbeskidziem. |
Widzisz, facet znalazł odpowiednie miejsce, gdzie może zgłaszać swoje uwagi :) Tam na pewno znajdzie rzetelną odpowiedź na ten konkretny temat.
Kto szuka nie błądzi. |
" Jest specjalne forum zajmujące się sprawą dopingu i pokrewnymi - jest to forum SKWK. Tam pisz swoje merytoryczne uwagi."
|
Piłkarze po każdym przegranym lub zremisowanym meczu u siebie, powinni oddać koszulki (wszyscy którzy grali). Koszulki te można by dać na aukcję, a pieniądze ze sprzedaży przeznaczyć na jakieś cele (bilety dla dzieci, Wiślackie kolonie, domy dziecka itp).
|
Cytat:
Zauważ, że ja tylko zachęcałem do niedyskutowania z tymi, którzy i tak uważają że są najlepsi, a ty musiałeś mnie obrazić. Boli mnie to mniej więcej tak, jak upadek liścia na ramię jesienią. Ale pofolguj sobie jeszcze. W końcu co masz z tego życia? |
dopóki ten kryminalista piłkarski będzie grał na środku nie wygramy meczu. Bandyta Uryga nie umie kompletnie nic. Wczoraj starałem się skupić tylko na nim i normalnie kryminał. Cywka tam jeszcze ujdzie bo coś powalczy,nawet zagra do przodu ale ten matoł kompletne zero! brakuje rozgrywającego,sam Tadek mówił że Ondrasek i Brożek potrzebują prostopadłej piłki, a jak narazie mają dzide w przód. Jeżeli nie zakontraktują Wolskiego albo tego chorwata to może jeszcze nas uratować Popović który wczoraj w 10 minut pokazał więcej przydatności w 1 składzie niż tej alanek.
|
W sobotę zobaczymy Urygę na środku obrony... z jego skocznością i "oceną sytuacji" to spodziewam się conajmniej 1 karnego i 2 straconych goli. No chyba, że Misiek będzie miał dzień konia.
|
Myślę że uwagi co do środka pola zostały dokładnie wymienione wyżej.
Z perspektywy trybun nie dało się nie zauważyć że Głowacki z obrony na boki lub na 20 m przed bramką łęcznej potrafił o niebo lepiej rozprowadzić piłkę niż dwóch zawodników z pomocy. Gra Wisły nie kwalifikuje się nawet w pojęciu "radosna piłka", ciężko myśleć że nagle będziemy grać jak chociażby w niektórych meczach na początku sezonu a co dopiero na dobrym jak na ligę poziomie. Oj w maju będzie parę meczy o wszystko... |
Cytat:
Jest to niepojęte, że widzi to 9000 osób na stadionie, a nie dostrzega tego facet, który trenuje piłkarzy od kilkunastu lat i zarabia za to ciężkie pieniądze. Czterech zawodników ofensywnych stoi w pieprzonej linii z obroną Górnika efektywnie wykluczając się z jakiejkolwiek mądrej gry. W środku sam Cywka i 30 metrów przestrzeni. Za nim, w linii z Głowackim i Guzmicsem, Uryga. Piłka idzie do Pietrzaka i Jovicia. Dzida na Ondraska. Strata. Odbiór. Powtórz. Wisła rozpracowana, koniec analizy. |
Cytat:
|
Cytat:
jak tak będzie zapewne jeden z jego ostatnich wystepów w Wisłe |
Tak, oczywiscie.
|
Swoją drogą Uryga przestawiony na środek obrony zwalnia dla kogoś miejsce na środku pomocy?
Kogoś bardziej kreatywnego? |
Popovic z Cywką zagrają w środku. Uryga z Sadlokiem na ŚO. Kreatywnie to nam będą bramki ładować....
|
To fakt.
Po 0:6 w Bielsku, będą nam chcieli coś udowodnić.... |
My zwolniliśmy im Kubickiego to może oni w rewanżu zwolnią nam Tadzia?
|
Misiek - Jovic, Kujawa, Sadlok, Pietrzak - Cywka, Popovic - Balaszov, Brożek, Guerrier - Ondrasek
Inaczej tego nie widzę przeciwko Bielsku.. Strach pomyśleć o środku pola i środku obrony.. Cywka niby dobrze strzela z dystansu? Ktoś widział jego celny konkretny strzał na bramkę w tym sezonie? Generalnie u nas rzadko się "odpala petardę" zza 16m.. Jak już strzelają to tak jakby obiadu nie zjedli, serio.. Uryga, dramat, niby fajnie bo wychowanek, Wiślak, ale daremny jest aktualnie, taki np. młody Bartosz widać było że dawał coś drużynie.. 190cm wzrostu, a on przegrywa wszystkie główki, noo szał człowieka trafia.. Uryga na wypożyczenie do I ligi! |
Cytat:
|
Zamiast Cywki w środku Crivellaro. Chłop zagrał we wszystkich sparingach i widać że się starał. Cywka wczoraj się nie popisał, więc nie powinien się znaleźć w pierwszej 11
|
Cytat:
|
Z taką grą to my będziemy mieli spory problem osiągnąć przyzwoity wynik z Bielszczanami. Czarno to widzę, na razie pędzimy w stronę 1 ligi. Kto ten pociąg zatrzyma?
|
Cytat:
|
A czy wyszlismy kiedykolwiek srodkiem Crivallero - Popovic?
|
@ w zremisowanym 1-1 meczu z Górnikiem Zabrze (wtedy na środku Popović, Mączyński oraz Crivellaro) oraz w przegranym 2-1 meczu z Ruchem Chorzów (wtedy na środku Crivellaro, Uryga, Popović).
|
Zobaczcie sobie jak ten pajac Uryga odpuszcza krycie w polu karnym
https://www.facebook.com/ligabedziec...type=2&theater |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 12:45. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl