Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [XII Kolejka] WISŁA Kraków - Termalica Nieciecza, 18 października, 15:30 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=9535)

Babba 20.10.2015 13:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez arti (Post 1417568)
Ale tego k.rwa się można nauczyć jak się chce!

No oczywiście,że można..Ameryki nie odkryłeś. Trening czyni mistrza. Występujące olewactwo i lenistwo u Panów Piłkarzy spowodowało,że mamy w Polsce to co mamy. Do tego brak jakiegokolwiek systemu szkolenia..obraz zero widoków na przyszłość by miała zajść jaka zmiana w tym temacie..PZPN się nie kwapi,zwala na kluby,a te mają do tego różne podejście..

R33 20.10.2015 14:09

Cytat:

Pierwotnie napisane przez AntyMod (Post 1417602)
porownujesz obecny skald Kazka a raczej ta biede i kpine ( ufundowana przez Cupiala, Gaszynskiego i bande przydupasow) do skladu gdy przychodzil miekki Skorza ?? : http://www.90minut.pl/kadra.php?id_s...=1&id_klub=423 ....

Nie. Nawet to napisałem. Poza tym w 2007 też większość pisała, że padaka i nie ma kim grać, a potem rozwaliliśmy ligę, a w PP graliśmy w finale, nawet w Pucharze Ekstraklasy był półfinał.

szprotson 20.10.2015 16:31

Cytat:

Pierwotnie napisane przez R33 (Post 1417626)
Nie. Nawet to napisałem. Poza tym w 2007 też większość pisała, że padaka i nie ma kim grać, a potem rozwaliliśmy ligę, a w PP graliśmy w finale, nawet w Pucharze Ekstraklasy był półfinał.

ja czasy Skorży wspominam bardzo miło. Skorża to był chłop którego jak sie spotkalo w Jeffsie to mozna było z nim pogadac jak z normalnym nie zblazowanym człowiekiem.
Piłkarze bardzo go chwalili bo do nich trafił, kilku czołowych piłkarzy uważało go wręcz za przyszywanego "tatę' z racji tego jak z nimi postępował i jak wyglaadły wzajemne relacje. Wielu piłkarzy przy nim osiągnęło swój szczyt, rozwinęło się ...ale to było 8 lat temu.
ja slyszelem tydzien temu ze sztab Skorzy mowił ze grany jest temat wiślacki, no ale jesli bedziemy operowali suchymi faktami to Skorza z Lecha zrobił najgorsza druzyne sezonu do tego motoryczne dno. I to nie było takie proste bo niby grajków ma. Co zrobi jak grajków nie będzie miał ?:)

Fiti 20.10.2015 17:47

Nie wiem czy gdzieś tu sie przewinęło, ale czy wie ktoś czy koleś który biegał po murawie został zidentyfikowany i jakoś ukarany?

AntyMod 20.10.2015 23:44

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Fiti (Post 1417654)
Nie wiem czy gdzieś tu sie przewinęło, ale czy wie ktoś czy koleś który biegał po murawie został zidentyfikowany i jakoś ukarany?

a po huj ci te informacje ??? pamietnik jakis ?

Prezydentowa 21.10.2015 09:34

Cytat:

Pierwotnie napisane przez AntyMod (Post 1417689)
a po huj ci te informacje ??? pamietnik jakis ?

Może też chce wbiec i obczaja ryzyko :D

EOT

luczyk 21.10.2015 12:39

hmmm
 
temat jest widzę mocno spolaryzowany, ale chyba taka piłka. gdyby Lewy wczoraj strzelił przysłowiową setkę chwilę przed stratą przez Bayern gola pewnie mecz z Arsenalem skończyłby się inaczej. w weekend miał tez setkę z Werderem i też pudło i teraz co ?? kryzys ?? ale z drugiej ma piłkę na nodze, bramkarz się kładzie a on pudło czy tam w rękę bramkarza, kij wie jak to wytłumaczyć i nas też to dopada, biegnie sobie Brożek i z mega ostrego kąta wali bramę Podbeskidziu a z 4 metrów nie trafia z Termalica, chyba stąd właśnie teoria, że sport to właśnie te "gdyby" jeden mówi, że gdybym trafił a drugi trafia. za słaby mamy zespół i zbyt przeciętnych grajków, stąd czesto u nas jest gdybanie. generalnie pocieszać się można, że piłka jest nieprzewidywalna, Lewy wali bramy a nagle nie trafia idealnych okazji z Werderem i Arsenalem, zdech poznan wygrywa mistrza , leje cwelke a nagle dostaje baty od wszystkich jak to racjonalnie wytłumaczyć?? może więc my nagle zaczniemy ładować bramy :)


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 16:31.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl