![]() |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
Piłkarze bardzo go chwalili bo do nich trafił, kilku czołowych piłkarzy uważało go wręcz za przyszywanego "tatę' z racji tego jak z nimi postępował i jak wyglaadły wzajemne relacje. Wielu piłkarzy przy nim osiągnęło swój szczyt, rozwinęło się ...ale to było 8 lat temu. ja slyszelem tydzien temu ze sztab Skorzy mowił ze grany jest temat wiślacki, no ale jesli bedziemy operowali suchymi faktami to Skorza z Lecha zrobił najgorsza druzyne sezonu do tego motoryczne dno. I to nie było takie proste bo niby grajków ma. Co zrobi jak grajków nie będzie miał ?:) |
Nie wiem czy gdzieś tu sie przewinęło, ale czy wie ktoś czy koleś który biegał po murawie został zidentyfikowany i jakoś ukarany?
|
Cytat:
|
Cytat:
EOT |
hmmm
temat jest widzę mocno spolaryzowany, ale chyba taka piłka. gdyby Lewy wczoraj strzelił przysłowiową setkę chwilę przed stratą przez Bayern gola pewnie mecz z Arsenalem skończyłby się inaczej. w weekend miał tez setkę z Werderem i też pudło i teraz co ?? kryzys ?? ale z drugiej ma piłkę na nodze, bramkarz się kładzie a on pudło czy tam w rękę bramkarza, kij wie jak to wytłumaczyć i nas też to dopada, biegnie sobie Brożek i z mega ostrego kąta wali bramę Podbeskidziu a z 4 metrów nie trafia z Termalica, chyba stąd właśnie teoria, że sport to właśnie te "gdyby" jeden mówi, że gdybym trafił a drugi trafia. za słaby mamy zespół i zbyt przeciętnych grajków, stąd czesto u nas jest gdybanie. generalnie pocieszać się można, że piłka jest nieprzewidywalna, Lewy wali bramy a nagle nie trafia idealnych okazji z Werderem i Arsenalem, zdech poznan wygrywa mistrza , leje cwelke a nagle dostaje baty od wszystkich jak to racjonalnie wytłumaczyć?? może więc my nagle zaczniemy ładować bramy :)
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 16:31. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl