![]() |
https://scontent-fra3-1.xx.fbcdn.net...fc&oe=56CBD684
Wstyd, że ktoś taki zasiada w Sejmie Rzeczypospolitej Polskiej ... |
Szwajcaria: wybory parlamentarne wzmocniły prawicę
Cytat:
|
Wipler u Olejnik ogłosił, że nie ma nic przeciwko ludziom, którzy chcą do Polski przyjeżdżać i pracować, czyli w domyśle, mają jakiś kapitał. Zatem nie chce uchodźców ekonomicznych, ale wahabici z petrodolarami i promocją agresywnego islamu mu nie przeszkadzają. Szach-mat korwiniści. :lol:
|
Szach-mata to chyba sam sobie strzeliłeś zbijąjac konia. Korwin już dawno mówił, że nie ma mowy o żadnym multi-kulti, czy narzucaniu przez kogoś innych religii. Chcesz mieszkać w Polsce, dostosuj się do polskiej kultury, religii itd. Nie chcesz? Podziękujemy. Teraz przeczytaj to co napisałem i spróbuj powiązać z tym co powiedział Wipler. Jak będzie za ciężko to chętnie pomogę.
|
Jakiej religii? Korwin nie raz ogłaszał, że jest deistą. Ba, są ludzie, którzy uważają, że system podatkowy z niskim podatkiem pogłównym jest najbliższy dżizji (sprawdź sobie w google, co to znaczy).
Korwin wierzy w dolara ($), a nie w religie. Kto ma hajs, ma prawo nabywać własność prywatną i żyć według własnego widzi-misie. Kiedy islamiści będą promować dżihad, to mogą, bo robią to na prywatnej własności. |
To, że jest deista, ateista czy kim tam tylko sobie chce byc nie znaczy, ze nie posiada choc krzty inteligencji i nie zdaje sobie sprawy z tego, jaka role w historii Europy odegrala nasza religia. Takze lap, wytrzymaj z Korwinem 2 minuty 9 sekund i skoncz wreszcie .......ic swoje kocopoly.
https://www.youtube.com/watch?v=Ydn4KzjBNZ4 |
Dziadek Korwin przydaje się w polityce o tyle, o ile bawi i rozśmiesza i o ile głosami naiwnych młodych anty-systemowców odbiera głosy Platformie i postPZPR lewicy.
|
Kłamliwa i proniemiecka platforma łże bezczelnie. Przydział 7-12 tyś imigrantów jest procentowy do liczby dotychczas zarejestrowanych uchodzców. W przypadku kolejnej fali np. 1 mln co się zapowiada zostanie z tego znów procentowo przyznanych Polsce około 70-80 tyś. Każdy z nich po uzyskaniu statusu uchodzcy ma prawo według praw UE na sprowadzenie 6 osób z którymi zamieszkiwał wspólnie przez ostatnie 5 lat. Czyli z pierwotnej liczby 7-12 tyś. liczba może urosnąć do blisko pół miliona w ciągu 2 lat.
|
Mądry Polak przed szkodą?? OBY !!!
Jak przeglądam serwisy internetowe i czytam, że "biedni uchodźcy" po dotarciu do celu zaczynają bez ceregieli prześladować miejscowych (to chyba takie islamskie "podziękowanie"? ) - wtedy zastanawiam się, czy podobne piekło planowała nam w Polsce przygotować jego "wysokość E. Kopacz na platformie...
Cytat:
Cytat:
Cytat:
|
Przecież na przyszłoroczną wiosnę przybędzie ich Kilkaset tysięcy, milion, a może i nawet kilka milionów więc te 5 tysięcy w Polsce to dopiero nic co będzie w przyszłym roku czy za dwa lata.
|
A propo tego co pisałem wczoraj http://wiadomosci.wp.pl/kat,1356,tit...?ticaid=115cf8
|
Słoweńcy się wkurzyli i przestali p***ić. Jak bronić granicy, to bronić!
http://fakty.interia.pl/raporty/rapo...gi,nId,1909318 A tu zabawne info dla tych, którzy chcą wiedzieć, jak będą wyglądać Niemcy za rok :-) https://www.youtube.com/watch?v=PB9G7nRxp-k |
Słowenia :Inwazja muzułmanów
http://www.cda.pl/video/499987f8 Oddaj odpowiedzialnie głos w wyborach do Sejmu RP aby oni tutaj nie dotarli. ZDECYDOWANIE NIE DLA MASOWEJ MIGRACJI mUZUŁMANÓW. POLSKA DLA POLAKÓW |
Uchodźcy muszą płacić za internowanie i nie wolno im opuszczać schronisk. To spowodowało, że muzułmanie nie uciekają do… Czech. Niemcy są wściekli
http://wpolityce.pl/swiat/269559-uch...cy-sa-wsciekli |
|
Mam nadzieję, ze nowy rząd szybko zmieni jedną z ostatnich decyzji Kopacz:
http://wgospodarce.pl/informacje/215...ki-dla-polakow |
Bat na niepokornych. Reakcją Europy na zwycięstwo PiS są... groźby! "Fundusze europejskie to dobre narzędzie wywierania wpływu"
http://wpolityce.pl/polityka/269850-...ierania-wplywu |
Na chlopski rozum pozostaje - zmniejszyć wtedy wysokość składki członkowskiej proporcjonalnie do kwot, o jakie planowaliby zredukować zagwarantowane wcześniej dotacje...
|
Nie badałem tego tematu w aktach, ale możliwe że specjalnych konsekwencji za "opóźnienia w płaceniu składki Unijnej" chyba nie ma:rotfl:.
Jak ktoś kończył studia w tym zakresie niech się wypowie, bo mnie ta brukselka zaczyna śmieszyć. My powinniśmy szkopom teraz wystawić fakturkę za "hospitality" w latach 39-45. Niechże oni zdupcają z tymi funduszami.... |
To nie temat o funduszach ale sam chętnie bym zobaczył pełen cash flow przykładowej złotówki.
Bo kiedyś mi wpadła w oczy grafika że na 1 mln zł składki dostajemy 2 mln zł z czego 1 mln to koszty obsługi funduszy unijnych :D A w temacie - pamiętacie jak Austra piętnowała w Brukseli Węgry za ten płot - a teraz ministra z Wiednia mówi w TV publicznie że Austria planuje budować mur na granicy... Hipokryzja aż wali po oczach. |
Cytat:
Inna sprawa że Warszawa liczy na dotację na metro z pieniedzy z UE (4 mld zł). |
Uchodźcy muzułmańscy w Niemczech żądają... domów i samochodów.
http://wpolityce.pl/swiat/270362-uch...kich-deptakach A może frytki do tego? :D |
To jest jeden wielki cyrk takich wydarzeń nie ma w książkach czy w filmach ktoś ci przyjeżdża do państwa z innej części świata i żąda jakiś luksusów, dla przykładu podchodzi pan Kowalski do pana Nowaka i mówi mu daj mi samochód i luksusowe mieszkanie z wyższe półki każdy z nas uznał by to za jakiś żart z kabaretu czy coś w tym stylu, ale ci muzułmanie właśnie po to przyjechali, i nawet jeśli ten artykuł z posta u góry jest nieprawdziwy, to prawdziwe jest to, że oni jakieś tam wymagania mają i chcą te kilka tysięcy euro na głowę i inne luksusy, ale za co i jakim prawem? Czy przeciętny europejczyk (nawet ten z zachodu) musi zapierdalać w pracy i być na równi z muzułmaninem który przyjechał kilka tygodni czy też miesięcy temu do Niemiec czy też innego państwa Europejskiego i żąda nie wiadomo czego? Czy dawni królowie Europy, Polski by się na to zgodzili, dyktatorzy Piłsudski, Hitler? Odpowiedź była by tylko jedna machnięcie mieczem i do widzenia. Ja bym od ciapatych nic nie brał nawet jak bym był na ich miejscu, ale oni nie mają żadnego honoru. Jedyna walka z nimi powinna wyglądać tak, że pierwsze .......nięcie musi być bezlitosne i kończące sprawę i nie ważne czy to będzie dziecko które ma 8 lat czy też kobieta oni tu nie mogą zostać.
|
Zbiorowy gwałt imigrantów na 14-latce. Skandaliczny wyrok sądu to prawie uniewinnienie!
http://pl.blastingnews.com/europa/20...-00632835.html |
|
Cytat:
http://cbsnews1.cbsistatic.com/hub/i...age612802x.jpg http://www.thehamtramckreview.com/wp...tudents2lr.jpg |
Wystarczy otworzyć dwa sklepy z wieprzowiną i będą omijać szerokim łukiem.
|
To nie żart na internetach ?
Cytat:
|
Co ciekawe, nauczyciel nie poniósł konsekwencji :)
|
Bo pracuje w szkole prywatnej, z państwowej by go natychmiast wypier...... w obecnej jeszcze konfiguracji okresu przejściowego.
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 10:46. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl