![]() |
Stówka dzisiaj pęknie lekką ręką. :-) W ogóle osoby niekojarzone z piłką nożną zaczynają nas wspierać - o akcji zatweetowała siatkarka Kasia Skowrońska. Każdy wie, że dobra z niej laska, ale jak widać uroda idzie w parze z charakterem. :D
|
|
Ciekawe kto będzie bramkarzem w Drużynie Gwiazd. Gaszyński będzie bronił karne w przerwie, więc może siebie do meczu dopisze :D
|
Majdan? :P Chociaż takiego Pareikę chętnie bym zobaczył...
|
jarooo
Akcja super. juz przelane pare złotych, ale udostępniajcie gdzie sie da. mało ludzi o tym wie...
|
Wielkie brawa za akcję. Oby większość klubów miała takie pomysły i zebrała podobną kwotę w tak krótkim czasie.
Kibic to kibic i bez względu na animozję takie akcje warto promować. |
Cytat:
Sarnat (z krótka przerwa na wypozyczenie), był w kadrze 1 zespołu od sezonu 93/94 do sezonu 2002/2003. Przez ten czas rozegrał w Wiśle az 260 meczów! A oczywiście do dziś nie zapomne jego meczu w Barcelonie oraz niepewnych wyjść przy stałych fragmentach :) Jego chętnie bym widział :) |
Cytat:
Zresztą, chyba klub nie będzie stawiał na piłkarzy poniżej rocznika 1969, co by stworzyć jednak ciekawe widowisko, w innym przypadku zamiast takiego Marcelo, Stolarczyka czy Szymkowiaka, powinien zagrać Szymanowski, Iwan, Kapka, Kmiecik czy Nawałka. Zakładam, że klub zaprosi minimum 20 piłkarzy, moje typy: Bramkarze: Sarnat, Pawełek (z braku laku) Obrońcy: Baszczyński, Stolarczyk, Marcelo, Cleber, Kaliciak, Piotr Brożek, Kałużny Pomocnicy: Szymkowiak, Sobolewski, Kosowski, Kulawik, Cantoro, Czerwiec, Pater Napastnicy: Frankowski, Żurawski, Kuźba, Małecki (jednak!) A Paweł Brożek i Głowa powinni zagrać w obu drużynach po 1 połowie :) Kazimierz Moskal również obowiązkowo w drużynie gwiazd! |
powinno tez dać sie wysłąć sms, nie tylko przelewy !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
|
Cytat:
|
Nic nie wysyła się za pośrednictwem sms-ów. Operatorzy zabierają czasem 80% pieniędzy. Beznadzieja.
Jak nie masz konta w banku to możesz zrobić przekaz na poczcie. |
Udostępniajcie gdzie sie da!!!!
|
już wysłałem z konta złotówki, ale esy tez bym wysyłał
|
ile dni trwa ta akcja???? bo do końca 29
|
Cytat:
Akcja trwa w sumie 31 dni. Zostało nam do końca 29. |
Ciekawe czy obecna Wisła poradzi sobie z byłymi gwiazdami?
|
Cytat:
Mecz pokazowy.. pewnie skończy się remisem 6:6.. Ale wynik i to czy sobie Wisła poradzi z byłą Wisłą nie jest ważne, ważny jest cel akcji i jej finał i raczej skupmy się na tym aby się nakręcać, reklamować i zbierać kasę. |
Jak dla mnie I skład mógłby być taki:
Sarnat - Baszczyński, Cleber, Marcelo, Stolarczyk - Sobolewski, Szymkowiak, Cantoro, Kosowski - Żurawski, Frankowski Plus oczywiście wielu innych, ale pamiętajmy, sam mecz to wisienka na torcie. |
Ja bym osobiście widział Tomka Kłosa. Nie przypominam sobie, żeby czymś podpadł Wiśle.
|
|
Bilety dla dzieciaków z domów dziecka już dostępne! Wiecie co macie robić :)
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
Jest to też przykład na to, że sami możemy zaproponować jakieś nagrody, które być może uda się wprowadzić. A frajda dla dzieciaków, które o Wielkiej Wiśle słyszały z opowieści czy YouTube niesamowita. Szczerze powiedziawszy marzy mi się aby do akcji dołączyli hojni sponsorzy, którzy mogliby np dla takich dzieciaków zasponsorować wizytę w takim Domu Dziecka - Gwiazd Wisły.. Szubryt czy inni wspierający nas partnerzy, dla nich dobra reklama za niewielką kwotę a dla nas finansowe wsparcie.. |
Cytat:
|
Witam wszystkich.
Chciałbym bardzo podziękować za wsparcie w akcji dotyczącej Domów Dziecka nie sądziłem, że mój pomysł zacznie żyć własnym życiem. Z początku kupując bilet i wiedząc, że i tak nie pojawię się na meczu Legend w Krakowie pomyślałem, aby oddać go jakiemuś dziecku z Domu Dziecka w Krakowie. Jednak przemyślałem to i zrozumiałem, że obdarowując tylko jednego podopiecznego Domu Dziecka mogę skrzywdzić pozostałe, którym będzie smutno, że to ktoś inny a nie one będą miały okazje oglądać przyszłość i przeszłość klubu na boisku przy ulicy Reymonta. Postanowiłem szybko zredagować tekst w notatniku i korzystając ze swojego konta na Twitterze rozpowszechnić go. Nie jestem kibicem Wisły Kraków choć z polskiej ligi do Białej Gwiazdy mi najbliżej czym zaraził mnie mój ojciec, który sam pamięta czasy Kapki, Nawałki i Lipki. Oficjalnie jestem kibicem Realu Madryt, choć sympatyzuję z Białą Gwiazdą od kilkunastu lat to nie byłem jeszcze nigdy na jej meczu. Może kiedyś będzie mi dane obejrzeć na żywo nową potęgę Wisły Kraków czego sobie i Wam życzę. Pozdrawiam :) Łukasz |
Cytat:
|
Cytat:
|
sto.... 100 000... :)
Postuluje: Na Lewej obronie NIKOLA NIKOLA!! |
100 tysięcy za nami!
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 07:32. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl