Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Wisła Kraków to nasza historia (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=9518)

!!IRIVER!! 11.09.2015 12:39

Stówka dzisiaj pęknie lekką ręką. :-) W ogóle osoby niekojarzone z piłką nożną zaczynają nas wspierać - o akcji zatweetowała siatkarka Kasia Skowrońska. Każdy wie, że dobra z niej laska, ale jak widać uroda idzie w parze z charakterem. :D

jonaf 11.09.2015 13:04

Wspomniana wcześniej pom0c dla domu dziecka:

https://pbs.twimg.com/media/COnhrm6WIAAdg_s.jpg

mari339 11.09.2015 13:13

Ciekawe kto będzie bramkarzem w Drużynie Gwiazd. Gaszyński będzie bronił karne w przerwie, więc może siebie do meczu dopisze :D

PiVoSH92 11.09.2015 13:16

Majdan? :P Chociaż takiego Pareikę chętnie bym zobaczył...

jarekkkk 11.09.2015 13:30

jarooo
 
Akcja super. juz przelane pare złotych, ale udostępniajcie gdzie sie da. mało ludzi o tym wie...

kreseq 11.09.2015 13:32

Wielkie brawa za akcję. Oby większość klubów miała takie pomysły i zebrała podobną kwotę w tak krótkim czasie.
Kibic to kibic i bez względu na animozję takie akcje warto promować.

WislaFan123 11.09.2015 13:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mari339 (Post 1413868)
Ciekawe kto będzie bramkarzem w Drużynie Gwiazd. Gaszyński będzie bronił karne w przerwie, więc może siebie do meczu dopisze :D

Hmm... w ostatnich 40 latach najdłuzsze staże w bramce mieli... Gaszyński oraz Artek Sarnat.

Sarnat (z krótka przerwa na wypozyczenie), był w kadrze 1 zespołu od sezonu 93/94 do sezonu 2002/2003. Przez ten czas rozegrał w Wiśle az 260 meczów!

A oczywiście do dziś nie zapomne jego meczu w Barcelonie oraz niepewnych wyjść przy stałych fragmentach :) Jego chętnie bym widział :)

Karherop 11.09.2015 13:34

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mari339 (Post 1413868)
Ciekawe kto będzie bramkarzem w Drużynie Gwiazd. Gaszyński będzie bronił karne w przerwie, więc może siebie do meczu dopisze :D

Jeśli nie chcemy robić z tego meczu weteranów, tylko piłkarzy który coś pokażą to jedynym słusznym wyborem jest Artur Sarnat :) ponad 200 spotkań w naszych barwach, w ciężkich dla nas czasach mówi samo za siebie.

Zresztą, chyba klub nie będzie stawiał na piłkarzy poniżej rocznika 1969, co by stworzyć jednak ciekawe widowisko, w innym przypadku zamiast takiego Marcelo, Stolarczyka czy Szymkowiaka, powinien zagrać Szymanowski, Iwan, Kapka, Kmiecik czy Nawałka.

Zakładam, że klub zaprosi minimum 20 piłkarzy, moje typy:

Bramkarze: Sarnat, Pawełek (z braku laku)
Obrońcy: Baszczyński, Stolarczyk, Marcelo, Cleber, Kaliciak, Piotr Brożek, Kałużny
Pomocnicy: Szymkowiak, Sobolewski, Kosowski, Kulawik, Cantoro, Czerwiec, Pater
Napastnicy: Frankowski, Żurawski, Kuźba, Małecki (jednak!)

A Paweł Brożek i Głowa powinni zagrać w obu drużynach po 1 połowie :) Kazimierz Moskal również obowiązkowo w drużynie gwiazd!

jarekkkk 11.09.2015 13:35

powinno tez dać sie wysłąć sms, nie tylko przelewy !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

kreseq 11.09.2015 13:37

Cytat:

Pierwotnie napisane przez jarekkkk (Post 1413874)
powinno tez dać sie wysłąć sms, nie tylko przelewy !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Większość obsługujących smsy to zdziercy. Płacisz 7 zł a na cel idzie 1/10.

element 11.09.2015 13:39

Nic nie wysyła się za pośrednictwem sms-ów. Operatorzy zabierają czasem 80% pieniędzy. Beznadzieja.

Jak nie masz konta w banku to możesz zrobić przekaz na poczcie.

jarekkkk 11.09.2015 13:40

Udostępniajcie gdzie sie da!!!!

jarekkkk 11.09.2015 13:41

już wysłałem z konta złotówki, ale esy tez bym wysyłał

jarekkkk 11.09.2015 13:43

ile dni trwa ta akcja???? bo do końca 29

WISŁAZWE 11.09.2015 13:45

Cytat:

Pierwotnie napisane przez jarekkkk (Post 1413880)
ile dni trwa ta akcja???? bo do końca 29

Używaj opcji ''edytuj post'' a nie pisz posta pod postem.

Akcja trwa w sumie 31 dni. Zostało nam do końca 29.

Davss875 11.09.2015 13:52

Ciekawe czy obecna Wisła poradzi sobie z byłymi gwiazdami?

WISŁAZWE 11.09.2015 13:55

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Davss875 (Post 1413882)
Ciekawe czy obecna Wisła poradzi sobie z byłymi gwiazdami?


Mecz pokazowy.. pewnie skończy się remisem 6:6.. Ale wynik i to czy sobie Wisła poradzi z byłą Wisłą nie jest ważne, ważny jest cel akcji i jej finał i raczej skupmy się na tym aby się nakręcać, reklamować i zbierać kasę.

Krav 11.09.2015 13:59

Jak dla mnie I skład mógłby być taki:

Sarnat - Baszczyński, Cleber, Marcelo, Stolarczyk - Sobolewski, Szymkowiak, Cantoro, Kosowski - Żurawski, Frankowski

Plus oczywiście wielu innych, ale pamiętajmy, sam mecz to wisienka na torcie.

R33 11.09.2015 14:00

Ja bym osobiście widział Tomka Kłosa. Nie przypominam sobie, żeby czymś podpadł Wiśle.

WISŁAZWE 11.09.2015 14:03

https://twitter.com/WislaKrakowSA/st...22389418815488

Kamson 11.09.2015 14:08

Bilety dla dzieciaków z domów dziecka już dostępne! Wiecie co macie robić :)

Karherop 11.09.2015 14:08

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WISŁAZWE (Post 1413883)
Mecz pokazowy.. pewnie skończy się remisem 6:6.. Ale wynik i to czy sobie Wisła poradzi z byłą Wisłą nie jest ważne, ważny jest cel akcji i jej finał i raczej skupmy się na tym aby się nakręcać, reklamować i zbierać kasę.

Reklamą całej akcji będzie także możliwość zobaczenia w akci znowu Cantoro czy Szymkowiaka. To w dużej mierze głośne nazwiska rozpropagują tę akcję. To może być także świetna okazja do pożegnania z klubem wielu piłkarzy, którzy nie mieli takiej okazji. Następna taka okazja? może za 5 czy 10 lat, a może nigdy.

Paweł 11.09.2015 14:11

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WISŁAZWE (Post 1413886)

W klubie zaczęli reagować na oczekiwania kibiców i to jest już pierwszy namacalny sukces tej akcji :shock:

WISŁAZWE 11.09.2015 14:19

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Paweł (Post 1413889)
W klubie zaczęli reagować na oczekiwania kibiców i to jest już pierwszy namacalny sukces tej akcji :shock:


Jest to też przykład na to, że sami możemy zaproponować jakieś nagrody, które być może uda się wprowadzić.

A frajda dla dzieciaków, które o Wielkiej Wiśle słyszały z opowieści czy YouTube niesamowita.


Szczerze powiedziawszy marzy mi się aby do akcji dołączyli hojni sponsorzy, którzy mogliby np dla takich dzieciaków zasponsorować wizytę w takim Domu Dziecka - Gwiazd Wisły..

Szubryt czy inni wspierający nas partnerzy, dla nich dobra reklama za niewielką kwotę a dla nas finansowe wsparcie..

jonaf 11.09.2015 14:25

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WISŁAZWE (Post 1413890)
Jest to też przykład na to, że sami możemy zaproponować jakieś nagrody, które być może uda się wprowadzić.

A frajda dla dzieciaków, które o Wielkiej Wiśle słyszały z opowieści czy YouTube niesamowita.


Szczerze powiedziawszy marzy mi się aby do akcji dołączyli hojni sponsorzy, którzy mogliby np dla takich dzieciaków zasponsorować wizytę w takim Domu Dziecka - Gwiazd Wisły..

Szubryt czy inni wspierający nas partnerzy, dla nich dobra reklama za niewielką kwotę a dla nas finansowe wsparcie..

Na samym dole jest opcja "Zaproponuj współpracę" - firmy o których mówisz mogą tam zaznaczyć, czy chcą brać udział we wsparciu finansowym, medialnym, ogólnej pomocy w realizacji czy "inne". Niestety jest to na samiutkim końcu listy nagród i jestem pewny, że jest to przeoczane przez niejednego użytkownika,a co dopiero przez ewentualnych sponsorów. Przydałaby się jakaś informacja o tym "odnośniku" , który jest formularzem zgłoszeniowym dla firm/sponsorów.

Franeklowcabramek 11.09.2015 14:39

Witam wszystkich.

Chciałbym bardzo podziękować za wsparcie w akcji dotyczącej Domów Dziecka nie sądziłem, że mój pomysł zacznie żyć własnym życiem.
Z początku kupując bilet i wiedząc, że i tak nie pojawię się na meczu Legend w Krakowie pomyślałem, aby oddać go jakiemuś dziecku z Domu Dziecka w Krakowie. Jednak przemyślałem to i zrozumiałem, że obdarowując tylko jednego podopiecznego Domu Dziecka mogę skrzywdzić pozostałe, którym będzie smutno, że to ktoś inny a nie one będą miały okazje oglądać przyszłość i przeszłość klubu na boisku przy ulicy Reymonta.
Postanowiłem szybko zredagować tekst w notatniku i korzystając ze swojego konta na Twitterze rozpowszechnić go.
Nie jestem kibicem Wisły Kraków choć z polskiej ligi do Białej Gwiazdy mi najbliżej czym zaraził mnie mój ojciec, który sam pamięta czasy Kapki, Nawałki i Lipki.
Oficjalnie jestem kibicem Realu Madryt, choć sympatyzuję z Białą Gwiazdą od kilkunastu lat to nie byłem jeszcze nigdy na jej meczu. Może kiedyś będzie mi dane obejrzeć na żywo nową potęgę Wisły Kraków czego sobie i Wam życzę.

Pozdrawiam :)

Łukasz

As 11.09.2015 14:45

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Franeklowcabramek (Post 1413895)
Witam wszystkich.

Chciałbym bardzo podziękować za wsparcie w akcji dotyczącej Domów Dziecka nie sądziłem, że mój pomysł zacznie żyć własnym życiem.
Z początku kupując bilet i wiedząc, że i tak nie pojawię się na meczu Legend w Krakowie pomyślałem, aby oddać go jakiemuś dziecku z Domu Dziecka w Krakowie. Jednak przemyślałem to i zrozumiałem, że obdarowując tylko jednego podopiecznego Domu Dziecka mogę skrzywdzić pozostałe, którym będzie smutno, że to ktoś inny a nie one będą miały okazje oglądać przyszłość i przeszłość klubu na boisku przy ulicy Reymonta.
Postanowiłem szybko zredagować tekst w notatniku i korzystając ze swojego konta na Twitterze rozpowszechnić go.
Nie jestem kibicem Wisły Kraków choć z polskiej ligi do Białej Gwiazdy mi najbliżej czym zaraził mnie mój ojciec, który sam pamięta czasy Kapki, Nawałki i Lipki.
Oficjalnie jestem kibicem Realu Madryt, choć sympatyzuję z Białą Gwiazdą od kilkunastu lat to nie byłem jeszcze nigdy na jej meczu. Może kiedyś będzie mi dane obejrzeć na żywo nową potęgę Wisły Kraków czego sobie i Wam życzę.

Pozdrawiam :)

Łukasz

Szacuneczek

jonaf 11.09.2015 15:03

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Franeklowcabramek (Post 1413895)
Witam wszystkich.

Chciałbym bardzo podziękować za wsparcie w akcji dotyczącej Domów Dziecka nie sądziłem, że mój pomysł zacznie żyć własnym życiem.
Z początku kupując bilet i wiedząc, że i tak nie pojawię się na meczu Legend w Krakowie pomyślałem, aby oddać go jakiemuś dziecku z Domu Dziecka w Krakowie. Jednak przemyślałem to i zrozumiałem, że obdarowując tylko jednego podopiecznego Domu Dziecka mogę skrzywdzić pozostałe, którym będzie smutno, że to ktoś inny a nie one będą miały okazje oglądać przyszłość i przeszłość klubu na boisku przy ulicy Reymonta.
Postanowiłem szybko zredagować tekst w notatniku i korzystając ze swojego konta na Twitterze rozpowszechnić go.
Nie jestem kibicem Wisły Kraków choć z polskiej ligi do Białej Gwiazdy mi najbliżej czym zaraził mnie mój ojciec, który sam pamięta czasy Kapki, Nawałki i Lipki.
Oficjalnie jestem kibicem Realu Madryt, choć sympatyzuję z Białą Gwiazdą od kilkunastu lat to nie byłem jeszcze nigdy na jej meczu. Może kiedyś będzie mi dane obejrzeć na żywo nową potęgę Wisły Kraków czego sobie i Wam życzę.

Pozdrawiam :)

Łukasz

Dzięki Tobie już co najmniej 60 dzieci będzie się cieszyło przy R22 10.10.2015 o 15:30 ;)

regan 11.09.2015 15:36

sto.... 100 000... :)
Postuluje: Na Lewej obronie NIKOLA NIKOLA!!

R33 11.09.2015 15:42

100 tysięcy za nami!


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 07:32.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl