Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Wisła Kraków w Pucharze Polski 2015/16. (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=9501)

PiVoSH92 14.08.2015 14:35

Pierwsza bramka s.......ona zespołowo - Bury dał się objechać na raz, stoperzy kryli na radar (dwóch rywali w polu karnym, żaden bez krycia) i Buchalik też się nie popisał...

Ogryzek 14.08.2015 14:36

W Czekaja nie ma co inwestować. Już jest na to za późno. Ale w Kujawę jak najbardziej. Liczę że dostanie jeszcze szanse ale u boku Głowackiego lub Guzmicsa.

Zgadzam się że jak wstawiamy do składu Buchalika i 2 stoperów (Czekaj, Kujawa) którzy pewnie pierwszy raz grali ze sobą, to tak jak byśmy odpuścili mecz. Z przodu coś gramy ale skuteczność marna. To żeby wygrać trzeba grać solidnie w obronie.

Szkoda że odpadliśmy tak wcześnie.

Cóż teraz czekamy na 3 punkty w lidze!

wściekłe pięści węża 14.08.2015 14:40

Też uważam, że przy bramkach nie miał zbytnich szans. Co prawda najwyżej oceniani są ci bramkarze, których stać na błysk i pewnie ktoś taki by obronił np. sytuację sam na sam, ale Michał jest po prostu... cóż, średni. Nie jest zły czy beznadziejny jak tu ludzie sugerują (ale wiem, że kozłem ofiarnym zawsze ktoś musi być), ale błysku chłopak nie ma.

Przy pierwszej bramce kluczowy był błąd Burego, który dał się ograć. Potem Michała Czekaja, który był Bóg wie gdzie i Bóg wie co chciał zrobić tym wyskokiem przy dośrodkowaniu, a na końcu jest Kujawa, którego złe ustawienie po części wyniknęło ze złego ustawienia Michała Czekaja.

szprotson 14.08.2015 15:00

Kujawa nie wiedział do kogo ma iśc bo Czekaj nie złapał swojego typa.
Niemniej jednak czemu Buchalik nie wyszedł do tego dosrodkowania by je złapać/przeciąć ?
Chociaz ja i tak cały czas widze strzał z woleja z jęczącej piłki który to Buchalik wypluwa a nie łapie jak bramkarskie rzemiosło radzi.

Rafal-SWL 14.08.2015 15:22

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Blaszczu16 (Post 1410884)
A gdzie byli stoperzy przy tej bramce ja się pytam. Obwinianie Buchala za stracone bramki w tym meczu jest nieuzasadnione, bo spieprzyli sprawę Czekaj z tym drugim gagatkiem.

racja stoperzy dali du**, zgadzam sie, ale zobacz sobie na powtórkach ze piłka leci wprost w Buchala, on tam stał, nie musiał sie nawet ruszyć aby to złapać, a jakimś dziwnym trafem puścił, no bez jaj, ja bym to złapał albo chociaż odbił ;p hmmm może Buchal sprzedał mecz? a nie sory, on po prostu jest taki słaby...

TSWthedues 14.08.2015 16:53

Dajcie se ludzie na wstrzymanie, przed nami piątek weekend ładna pogoda;) Buchal jak wściekłe pięści węża wspomniał jest średni taki bez błysku. Chciałbym zauważyć, że Cierzniak w swojej karierze puścił już dwa babole i może trafić się mu 3 choćby u nas...(oby nie) Warto mieć Buchalika nawet na rezerwie, dla zdrowej rywalizacji na tej pozycji. Dodam, że wczoraj to nie bramkarz powinien się wstydzić a nasza ofensywa i rezerwowi defensorzy.

Babba 14.08.2015 19:16

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Blaszczu16 (Post 1410884)
Obwinianie Buchala za stracone bramki w tym meczu jest nieuzasadnione

Ta główka to nie była petarda lecąca w róg,ale średnie uderzenie odbite od ziemi i wpadające na wysokości głowy blisko bramkarza.

s1mone 14.08.2015 22:37

Nie ma co go specjalnie też wynić, ale lepszy bramkarz będący w gazie miałby szanse to wybronić.

A, że Buchalik w gazie bywa jedynie jak pójdzie do klubu na sake to już inna inszość :)

ABGwislakABG 15.08.2015 07:25

Oj tam, nie płaczcie. Odpadliśmy w tej samej fazie co półfinalista poprzedniej edycji (Błękitni) ;]

A na poważnie:

Argumenty o zgraniu rezerw dostatecznie zmasakrował Wolfy, dołożę 3 grosze - czy taki Arsenal grając w FA Cup wystawiał nagle 5-6 graczy z rezerw? Nie.

Poza tym - na cholerę mam mieć ze sobą zgrane rezerwy? Oni się mają zgrywać z 1 składem! W razie draki gość ma łapać założenia taktyczne, umieć współpracować z gośćmi z pierwszej 11tki, walczyć o to, by jednego z nich w przyszłości na ławce posadzić.

Tzn. "oni". Generalnie to chodzi mi o Kujawę.

Zgrywanie Buchala i Czekaja :haha:

Mistrzu, nauczaj!

Pinechas 15.08.2015 09:26

Wszyscy jadą po Buchaliku a dla mnie to co ostatnio wyprawia Burliga to jest tragedia. dziecko we mgle

serek.c2 15.08.2015 09:33

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ABGwislakABG (Post 1410941)
dołożę 3 grosze - czy taki Arsenal grając w FA Cup wystawiał nagle 5-6 graczy z rezerw? Nie.

Tyle, że taki Arsenal wystawiając pełny skład mało ryzykuje, bo w przypadku kontuzji ma kim zastąpić pierwszoplanowych graczy. My przy ewentualnej kontuzji Głowy moglibyśmy na Lechię wyjść z parą stoperów Czekaj - Kujawa (Sadlok kontuzja, Guzmics nie wiadomo w jakim jest stanie...).

rozarian 15.08.2015 09:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Pinechas (Post 1410959)
Wszyscy jadą po Buchaliku a dla mnie to co ostatnio wyprawia Burliga to jest tragedia. dziecko we mgle

Dobrze, że ktoś to zauważył. On gra jakby był obrażony, że każą mu biegać nie po jego ulubionej stronie.
Załatwienie lewego obrońcy w czasie zimowego okienka to ważna sprawa, ponieważ Sadlok będzie bardziej potrzebny na środku.

IncognitoTSW 15.08.2015 09:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Pinechas (Post 1410959)
Wszyscy jadą po Buchaliku a dla mnie to co ostatnio wyprawia Burliga to jest tragedia. dziecko we mgle

A gra na swojej pozycji? Widać, że mu się mylą zachowania.

Drozd 15.08.2015 09:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez TSWthedues (Post 1410897)
Dajcie se ludzie na wstrzymanie, przed nami piątek weekend ładna pogoda;) Buchal jak wściekłe pięści węża wspomniał jest średni taki bez błysku. Chciałbym zauważyć, że Cierzniak w swojej karierze puścił już dwa babole i może trafić się mu 3 choćby u nas...(oby nie) Warto mieć Buchalika nawet na rezerwie, dla zdrowej rywalizacji na tej pozycji. Dodam, że wczoraj to nie bramkarz powinien się wstydzić a nasza ofensywa i rezerwowi defensorzy.

Skoro Buchalik uważa, że stracił plac przez kontuzję to rywalizacja nie byłaby raczej zdrowa. Mówisz o dwóch babolach Cierzniaka w ciągu kariery. Buchalik puszcza dwa babole w przeciągu miesiąca. W czym mieliby oni rywalizować? Już lepszy Miśkiewicz... Choć technicznie obaj mogą Radkowi buty glancować.

serek.c2 15.08.2015 09:58

Cytat:

Pierwotnie napisane przez IncognitoTSW (Post 1410964)
A gra na swojej pozycji? Widać, że mu się mylą zachowania.

Oczywiście, w tamtym sezonie jednak jakoś dawał radę - obecnie gra dramatycznie słabo.

IncognitoTSW 15.08.2015 10:54

Cytat:

Pierwotnie napisane przez serek.c2 (Post 1410968)
Oczywiście, w tamtym sezonie jednak jakoś dawał radę - obecnie gra dramatycznie słabo.

Pytanie z czego to wynika. Moim zdaniem tak to już jest z grą nie na swojej pozycji - raz się uda, pare razy się nie uda. Baszczyńskiego też przez moment szykowali na stopera.

Pinechas 15.08.2015 12:42

Nie wiem z czego to wynika. Oglądam mecz i widzę ze jest najgorszy na boisku... Pretendował zdaje sie do gry w reprezentacji czy do transferu na zachód, wiec tłumaczenie takiej formy zmiana pozycji raczej nie przystoi.

El'kabat 15.08.2015 12:51

Wróci Sadlok to siądzie sobie. Burliga, przy obecnej formie Bobana to raczej nie ma co liczyć na grę. Szkoda takiego zawodnika na rezerwie, ale nie ma co się obrażac, że musi grać na LO bo inaczej nie grałby w ogóle.

wolfu 15.08.2015 13:54

Ja mam nadzieję, że po powrocie Sadloka nie będzie maglowany pomysł z Joviciem/Burym na skrzydle, ażeby każdy grał.. bo to niewypał

TS&ZKS 16.08.2015 12:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez El'kabat (Post 1410996)
Wróci Sadlok to siądzie sobie. Burliga, przy obecnej formie Bobana to raczej nie ma co liczyć na grę. Szkoda takiego zawodnika na rezerwie, ale nie ma co się obrażac, że musi grać na LO bo inaczej nie grałby w ogóle.

Cięzko też ocenić jego forme wystawiając go nie na swojej pozycji :-/
Tak z czystej ciekawości chciałbym zobaczyć gre obu panów gdyby zamienili się miejscami. Bury na swojej prawej stronie, a Boban na LO.


A co do reprezentacji o której wspomniano. Miał tam raczej grać na swojej pozycji na której spisuje się b.dobrze.
I to raczej normalne, że grając na nie swojej pozycjo gra się słabiej. To wystawmy Głowe na LO. Ma się przestawić ze srodka i ch*j idąc podejściem niektórych.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 00:25.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl