![]() |
Pierwsza bramka s.......ona zespołowo - Bury dał się objechać na raz, stoperzy kryli na radar (dwóch rywali w polu karnym, żaden bez krycia) i Buchalik też się nie popisał...
|
W Czekaja nie ma co inwestować. Już jest na to za późno. Ale w Kujawę jak najbardziej. Liczę że dostanie jeszcze szanse ale u boku Głowackiego lub Guzmicsa.
Zgadzam się że jak wstawiamy do składu Buchalika i 2 stoperów (Czekaj, Kujawa) którzy pewnie pierwszy raz grali ze sobą, to tak jak byśmy odpuścili mecz. Z przodu coś gramy ale skuteczność marna. To żeby wygrać trzeba grać solidnie w obronie. Szkoda że odpadliśmy tak wcześnie. Cóż teraz czekamy na 3 punkty w lidze! |
Też uważam, że przy bramkach nie miał zbytnich szans. Co prawda najwyżej oceniani są ci bramkarze, których stać na błysk i pewnie ktoś taki by obronił np. sytuację sam na sam, ale Michał jest po prostu... cóż, średni. Nie jest zły czy beznadziejny jak tu ludzie sugerują (ale wiem, że kozłem ofiarnym zawsze ktoś musi być), ale błysku chłopak nie ma.
Przy pierwszej bramce kluczowy był błąd Burego, który dał się ograć. Potem Michała Czekaja, który był Bóg wie gdzie i Bóg wie co chciał zrobić tym wyskokiem przy dośrodkowaniu, a na końcu jest Kujawa, którego złe ustawienie po części wyniknęło ze złego ustawienia Michała Czekaja. |
Kujawa nie wiedział do kogo ma iśc bo Czekaj nie złapał swojego typa.
Niemniej jednak czemu Buchalik nie wyszedł do tego dosrodkowania by je złapać/przeciąć ? Chociaz ja i tak cały czas widze strzał z woleja z jęczącej piłki który to Buchalik wypluwa a nie łapie jak bramkarskie rzemiosło radzi. |
Cytat:
|
Dajcie se ludzie na wstrzymanie, przed nami piątek weekend ładna pogoda;) Buchal jak wściekłe pięści węża wspomniał jest średni taki bez błysku. Chciałbym zauważyć, że Cierzniak w swojej karierze puścił już dwa babole i może trafić się mu 3 choćby u nas...(oby nie) Warto mieć Buchalika nawet na rezerwie, dla zdrowej rywalizacji na tej pozycji. Dodam, że wczoraj to nie bramkarz powinien się wstydzić a nasza ofensywa i rezerwowi defensorzy.
|
Cytat:
|
Nie ma co go specjalnie też wynić, ale lepszy bramkarz będący w gazie miałby szanse to wybronić.
A, że Buchalik w gazie bywa jedynie jak pójdzie do klubu na sake to już inna inszość :) |
Oj tam, nie płaczcie. Odpadliśmy w tej samej fazie co półfinalista poprzedniej edycji (Błękitni) ;]
A na poważnie: Argumenty o zgraniu rezerw dostatecznie zmasakrował Wolfy, dołożę 3 grosze - czy taki Arsenal grając w FA Cup wystawiał nagle 5-6 graczy z rezerw? Nie. Poza tym - na cholerę mam mieć ze sobą zgrane rezerwy? Oni się mają zgrywać z 1 składem! W razie draki gość ma łapać założenia taktyczne, umieć współpracować z gośćmi z pierwszej 11tki, walczyć o to, by jednego z nich w przyszłości na ławce posadzić. Tzn. "oni". Generalnie to chodzi mi o Kujawę. Zgrywanie Buchala i Czekaja :haha: Mistrzu, nauczaj! |
Wszyscy jadą po Buchaliku a dla mnie to co ostatnio wyprawia Burliga to jest tragedia. dziecko we mgle
|
Cytat:
|
Cytat:
Załatwienie lewego obrońcy w czasie zimowego okienka to ważna sprawa, ponieważ Sadlok będzie bardziej potrzebny na środku. |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Nie wiem z czego to wynika. Oglądam mecz i widzę ze jest najgorszy na boisku... Pretendował zdaje sie do gry w reprezentacji czy do transferu na zachód, wiec tłumaczenie takiej formy zmiana pozycji raczej nie przystoi.
|
Wróci Sadlok to siądzie sobie. Burliga, przy obecnej formie Bobana to raczej nie ma co liczyć na grę. Szkoda takiego zawodnika na rezerwie, ale nie ma co się obrażac, że musi grać na LO bo inaczej nie grałby w ogóle.
|
Ja mam nadzieję, że po powrocie Sadloka nie będzie maglowany pomysł z Joviciem/Burym na skrzydle, ażeby każdy grał.. bo to niewypał
|
Cytat:
Tak z czystej ciekawości chciałbym zobaczyć gre obu panów gdyby zamienili się miejscami. Bury na swojej prawej stronie, a Boban na LO. A co do reprezentacji o której wspomniano. Miał tam raczej grać na swojej pozycji na której spisuje się b.dobrze. I to raczej normalne, że grając na nie swojej pozycjo gra się słabiej. To wystawmy Głowe na LO. Ma się przestawić ze srodka i ch*j idąc podejściem niektórych. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 00:25. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl