![]() |
Da się jakoś zagłosować jeżeli nie mieszka się w Krakowie ? sprawdzają dane ?
|
Raczej nie sprawdzaja, podajesz tylko dzielnice i adres bez nr mieszkania wiec mozna glosować. Wybierz sb dzielnice i jakis adres i jazda. By glos byl wazny musisz oddac glosy na 3 projekty miejskie i 3 dzielnicowe.
|
Cytat:
Aktualny wynik przyprawia mnie o wstyd... kibice sukcesu... |
Jeśli nie przegapiłem czegoś to wyprzedzają nas projekty numer:
3, 5, 7, 26, 27, 34, 44, 49, 55, 61, 62, 65, 75, 93 Jest więc szansa, że załapiemy się do pierwszej 15tki. Brawo wy! Głosowanie do 1 lipca, ale patrząc na aktualny stan można już stwierdzić, że obecna edycja to kompromitacja kibiców(?) Wisły. Szkoda to nawet komentować. |
aby zagłosować, nie trzeba być zameldowanym – wystarczy mieszkać w krakowie. Jeśli więc chcesz mieć wpływ na jakość życia w mieście i swoim najbliższym otoczeniu, między 18 a 1 lipca wejdź na stronę
budzet.dialoguj.pl , zaloguj się ( trzeba wcześniej stworzyć konto ) i podaj swoje miejsce zamieszkania, a następnie wybierz trzy projekty ogólnomiejskie i trzy projekty z dzielnicy, w której mieszkasz. baner na facebooka -> http://oi66.tinypic.com/4q6c2.jpg plakat a4 ( można wywiesić na klatce w bloku , na jakieś tablicy ogłoszeń ) -> http://oi64.tinypic.com/30rkyt3.jpg co ważne.. Aby głosy były ważne trzeba dać 3 głosy w projektach ogólnomiejskich i 3 projekty w dzielnicowych ! Jeśli nie damy 6 głosów na 6 projektów to głos nie ważny dziś ostatni dzień głosowania ! Ludzie.. Głosować bo kiepsko jest ! |
Cytat:
|
Zagłosowało 1688 osób.
|
No "wierni" kibice.. popatrzcie sobie ile zebrało muzeum głosów... nawet jakby wszystkie głosy były za 3 pkt to nie ma szans żeby muzeum się załapało, przy takim budżecie na projekty ogólnomiejskie.
Co tam.. ważniejsze jest pier.. o Wolskim i "śmiesznych" zgodach niż rzeczywisty wkład w dobro klubu https://lared.github.io/ :dzieki: |
.... w dupę wszystkim, którzy nie zagłosowali.
|
Pomijając ilość głosów na interesujący nas projekt to mam nadzieję, że ktoś pójdzie po rozum do głowy i wy.......i ten projekt który wygrał z listy ewentualnych inwestycji. To jest jakiś absurd, że gówno dla 30 osób ma być finansowane z pieniędzy publicznych.
Co do naszego wyniku to czekam, kiedy w jakimś temacie objawi się jedyny kumaty .......ący o najlepszych kibicach w Polsce. Nie wiem, może i najlepsi ale ....a niepiśmienni... |
Masakra - napinaczy od chodzenia na zielono na g czy innego .......enia o zgodach jest masa, ale jak trzeba zagłosować na coś związanego z klubem, który ponoć ma się w sercu, to już ciężko. Murzyńska pała w oko każdemu, kto nie zagłosował.
|
Jak wyscie chcieli bez reklamy dotrzec do ludzi z tym projektem? Wy myslicie ze kazdy czyta Skwk na fejsie i siedzi caly dzien na szotboxie na twsd? :D Dla mnie to jest blad organizatora nie kibicow. Taka prawda. U mnie na 100kach to wyjebali oczojebne transparenty zeby Kocmyrzowska wyremontowac to jak parafia liczy 13 tys ludzi to 30% zaglosowalo... tylko ze tam sie o tym mowilo, byly plakaty przy ulicy jakies ulotki radni dzielnicowi latali z ludzmi gadali.A tu co? Info na fb 5 lajkow 1 koment 1 udostepnienie link na twsd i tyle co glosno bylo o tym projekcie... jak chcieliscie 10 tys to trzeba bylo huczec miesiac wczesniej gdzie sie da a nie 3 dni przed glosowniem poinfomowac gimanzjalistow w internecie ze bedziemy brac udzial. Porazka organizatorow tak uwazam
|
Też tak uważam.
Długi czas nie było o tym głosowaniu żadnej wzmianki nawet na oficjalnej stronie klubu. To czego my oczekujemy? Nie każdy zagląda codziennie na TWSD czy SKWK. Poza tym, niektórzy nie mają konta na żadnym pieprzonym portalu społecznościowym. Zagłosowałem, żeby nie było. |
Niestety Internet to za mało.
Dużo kibiców nie wchodzi na żadne portale społecznościowe, w dupie ma budżet obywatelski i nie miało jak się dowiedzieć o projekcie. Mnie niestety miejsce zamieszkania przeszkodziło we włączeniu się w tę akcję. Na przyszłość trzeba zadbać właśnie o odpowiednią promocję na mieście, może jakieś zniżki w sklepie wiślackim dla tych co zagłosowali, cokolwiek... |
Cytat:
możesz mieszkać nawet na Karaibach i zagłosować |
No kur..wa zniżki? :lol:
Może jeszcze list dziękujący za to, że ktoś łaskawie zdecydował się poświęcić 5 minut aby wybrać w sumie 6 projektów.. Jasne zawsze szukamy wymówek, tak samo jest w tym wypadku. Tak samo było z KK. ''Nie idę na mecz bo KK, nie będę w kolejce stał.'' Kto nie zagląda na portale społecznościowe? Znając życie 90% użytkowników tego forum ma konto na FB czy śledzi TT. Jeżeli nie.. To proszę bardzo, jeden z głównych tematów na głównej stronie TWSD, info na SKWK też u góry. Jedynie doczepię się do oficjalnej która ostatniego newsa zamieściła bodaj 20 czerwca. Osłabiają mnie jednak komentarze, że ludzie nie wiedzieli o BO... ponieważ nie korzystają z portali, w dzisiejszych czasach, gdzie Internet to podstawowe źródło informacji dosłownie o wszystkim. Zwykła głupota, brak chęci, zaniedbania kibiców, którzy woleli na necie zakładać śmieszne profile dotyczące odbudowy zgody TKWM, niż promować wydarzenie o głosowaniu na Muzeum Wisły Kraków. W zeszłym roku była promocja, było mówione na meczu, na telebimie, były ulotki - bo był na to czas. Co z tego wyszło, marne 3500 głosów? Na tyle ludzi ile na mecze przychodzi? 3500? W tym roku bez promocji mieliśmy połowę z tego.. Wina tych co jak zawsze szczekają w necie a w rzeczywistości nic nie robią, bo po co, czy wina organizatora? Czy promocja w zeszłym roku nie wystarczyła do tego aby załatwić to za pierwszym razem? Okej, przyjmijmy wersję, że wina organizatora... Jednak.. Zadajmy inne pytanie. Ilu z nas napomknęło o głosowaniu: rodzinie, kolegom, koleżankom? Ilu z nas ''wzięło pesel'' nawet mamy lub taty i zagłosowało za nich..? |
Niestety jak chodzi o budżet ogólnomiejski to obywatelski on jest tylko z nazwy. Wygrywają projekty, które mogą liczyć na wsparcie polityczne a zatem akcje ulotkowe i silna promocja przez FB. Przykładowo projekt angielski 5 razy w tygodniu to dzieło Łukasza Wantucha, mocno związanego z prezydentem Majchrowskim. Inne projekty z czołówki podobnie.
|
Cytat:
a w ramach ciekawostki w/w angielski procentowo otrzymał w tym roku mniej punktów niż w zeszłym. |
^^ Bo generalnie w tym roku zagłosowało mniej ludzi niż w zeszłym. Akcja Wantucha z angielskim 5 razy w tygodniu skutecznie zniechęciła ludzi od idei.
|
W tym roku nawet nie będzie poddany pod głosowanie.
Ale sami jesteśmy sobie winni. Trzeba było sprawę rozstrzygnąć rok lub dwa lata temu i nie byłoby teraz płaczów i lamentów że ktoś działa przeciwko nam... |
Oczywista oczywistość.
Na Legię przyjdzie 25 tys ludzi a głosów w sieci 2 tys. W kilku miejscach stoja terminale do głosowania - jakby ktoś rok temu pomyślał to by postawił taki przed stadionem przed meczem. Tyle że rok temu to klubem zarządzały pacynki a nie fachowcy. Ale dupa została dana głównie po stronie "kibiców". |
Teraz są z kolei fachowcy którzy z klasą potrafią się pożegnać z wychowankiem.
Ale nie ma to nic do rzeczy. Szybowcowców było więcej niż kibiców.... |
kogo masz na myśli ?
|
Cytat:
|
chyba za długo mnie na forum nie było , nie łapie ironii
|
to nie była ironia. to było stwierdzenie faktu. sprawdź sobie zeszłoroczne wyniki głosowania nad BO
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 18:33. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl