Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Interaktywne Centrum Historii Wisły Kraków. (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=9490)

brylant17 29.06.2016 09:51

Da się jakoś zagłosować jeżeli nie mieszka się w Krakowie ? sprawdzają dane ?

krzaq12 29.06.2016 13:30

Raczej nie sprawdzaja, podajesz tylko dzielnice i adres bez nr mieszkania wiec mozna glosować. Wybierz sb dzielnice i jakis adres i jazda. By glos byl wazny musisz oddac glosy na 3 projekty miejskie i 3 dzielnicowe.

Karherop 29.06.2016 17:28

Cytat:

Pierwotnie napisane przez arth_ur (Post 1442142)
Głosowanie pokazuje jak "krakowiacy" mają w dupie Wisłę. Gdyby prowincja mogła głosować to spokojnie projekt by wygrał.

Może głosować! Nie siejcie wierutnych kłamstw.

Aktualny wynik przyprawia mnie o wstyd...

kibice sukcesu...

luke1906 29.06.2016 21:58

Jeśli nie przegapiłem czegoś to wyprzedzają nas projekty numer:
3, 5, 7, 26, 27, 34, 44, 49, 55, 61, 62, 65, 75, 93
Jest więc szansa, że załapiemy się do pierwszej 15tki. Brawo wy!

Głosowanie do 1 lipca, ale patrząc na aktualny stan można już stwierdzić, że obecna edycja to kompromitacja kibiców(?) Wisły. Szkoda to nawet komentować.

jaszczur90 01.07.2016 11:22

aby zagłosować, nie trzeba być zameldowanym – wystarczy mieszkać w krakowie. Jeśli więc chcesz mieć wpływ na jakość życia w mieście i swoim najbliższym otoczeniu, między 18 a 1 lipca wejdź na stronę

budzet.dialoguj.pl

, zaloguj się
( trzeba wcześniej stworzyć konto ) i podaj swoje miejsce zamieszkania, a następnie wybierz trzy projekty ogólnomiejskie i trzy projekty z dzielnicy, w której mieszkasz.

baner na facebooka -> http://oi66.tinypic.com/4q6c2.jpg

plakat a4 ( można wywiesić na klatce w bloku , na jakieś tablicy ogłoszeń ) ->

http://oi64.tinypic.com/30rkyt3.jpg



co ważne.. Aby głosy były ważne trzeba dać 3 głosy w projektach ogólnomiejskich i 3 projekty w dzielnicowych ! Jeśli nie damy 6 głosów na 6 projektów to głos nie ważny



dziś ostatni dzień głosowania ! Ludzie.. Głosować bo kiepsko jest !

piotrek06 01.07.2016 15:09

Cytat:

Na projekt Wiślackiego Muzeum zagłosowało dotychczas 948 osób. Dla porównania na projekt który prowadzi 2642 osoby. Jaki projekt ma największe szanse na realizację? Projekt na który pomysłodawcy chcą wydać ponad 1,5 mln złotych, a z którego skorzystać będzie mogło zaledwie 230 osób, dokładniej będą mogli sobie polatać szybowcem...
Akurat ja to jestem ciekawy na ile "legalnie" wygrywają te szybowce. Chodzi o to że ci goście z areoklubu jeżdżą po mieście rozdają ulotki i namawiają do głosowania na swój projekt i to jest oczywiście jak najbardziej ok. Natomiast druga rzecz którą robią( przynajmniej wczoraj przy Studiu robili) to proszą osoby o wpisywanie na listę swoich danych osobowych potrzebnych do głosowania i prawdopodobnie później wypełniają ankietę za ciebie. To już moim zdaniem nie jest ok.

rav 01.07.2016 23:06

Zagłosowało 1688 osób.

jaszczur90 02.07.2016 15:20

No "wierni" kibice.. popatrzcie sobie ile zebrało muzeum głosów... nawet jakby wszystkie głosy były za 3 pkt to nie ma szans żeby muzeum się załapało, przy takim budżecie na projekty ogólnomiejskie.

Co tam.. ważniejsze jest pier.. o Wolskim i "śmiesznych" zgodach niż rzeczywisty wkład w dobro klubu

https://lared.github.io/



:dzieki:

serek.c2 02.07.2016 15:40

.... w dupę wszystkim, którzy nie zagłosowali.

rafkur 02.07.2016 15:41

Pomijając ilość głosów na interesujący nas projekt to mam nadzieję, że ktoś pójdzie po rozum do głowy i wy.......i ten projekt który wygrał z listy ewentualnych inwestycji. To jest jakiś absurd, że gówno dla 30 osób ma być finansowane z pieniędzy publicznych.
Co do naszego wyniku to czekam, kiedy w jakimś temacie objawi się jedyny kumaty .......ący o najlepszych kibicach w Polsce. Nie wiem, może i najlepsi ale ....a niepiśmienni...

Jaro1991 02.07.2016 17:10

Masakra - napinaczy od chodzenia na zielono na g czy innego .......enia o zgodach jest masa, ale jak trzeba zagłosować na coś związanego z klubem, który ponoć ma się w sercu, to już ciężko. Murzyńska pała w oko każdemu, kto nie zagłosował.

regan 02.07.2016 17:14

Jak wyscie chcieli bez reklamy dotrzec do ludzi z tym projektem? Wy myslicie ze kazdy czyta Skwk na fejsie i siedzi caly dzien na szotboxie na twsd? :D Dla mnie to jest blad organizatora nie kibicow. Taka prawda. U mnie na 100kach to wyjebali oczojebne transparenty zeby Kocmyrzowska wyremontowac to jak parafia liczy 13 tys ludzi to 30% zaglosowalo... tylko ze tam sie o tym mowilo, byly plakaty przy ulicy jakies ulotki radni dzielnicowi latali z ludzmi gadali.A tu co? Info na fb 5 lajkow 1 koment 1 udostepnienie link na twsd i tyle co glosno bylo o tym projekcie... jak chcieliscie 10 tys to trzeba bylo huczec miesiac wczesniej gdzie sie da a nie 3 dni przed glosowniem poinfomowac gimanzjalistow w internecie ze bedziemy brac udzial. Porazka organizatorow tak uwazam

Bene Nati 02.07.2016 17:27

Też tak uważam.

Długi czas nie było o tym głosowaniu żadnej wzmianki nawet na oficjalnej stronie klubu. To czego my oczekujemy?

Nie każdy zagląda codziennie na TWSD czy SKWK. Poza tym, niektórzy nie mają konta na żadnym pieprzonym portalu społecznościowym.

Zagłosowałem, żeby nie było.

gypsy 02.07.2016 17:56

Niestety Internet to za mało.

Dużo kibiców nie wchodzi na żadne portale społecznościowe, w dupie ma budżet obywatelski i nie miało jak się dowiedzieć o projekcie.

Mnie niestety miejsce zamieszkania przeszkodziło we włączeniu się w tę akcję. Na przyszłość trzeba zadbać właśnie o odpowiednią promocję na mieście, może jakieś zniżki w sklepie wiślackim dla tych co zagłosowali, cokolwiek...

Kamil 02.07.2016 19:43

Cytat:

Pierwotnie napisane przez gypsy (Post 1442318)
Niestety Internet to za mało.

Dużo kibiców nie wchodzi na żadne portale społecznościowe, w dupie ma budżet obywatelski i nie miało jak się dowiedzieć o projekcie.

Mnie niestety miejsce zamieszkania przeszkodziło we włączeniu się w tę akcję. Na przyszłość trzeba zadbać właśnie o odpowiednią promocję na mieście, może jakieś zniżki w sklepie wiślackim dla tych co zagłosowali, cokolwiek...

miejsce zamieszkania tzn?
możesz mieszkać nawet na Karaibach i zagłosować

WISŁAZWE 02.07.2016 21:11

No kur..wa zniżki? :lol:
Może jeszcze list dziękujący za to, że ktoś łaskawie zdecydował się poświęcić 5 minut aby wybrać w sumie 6 projektów..

Jasne zawsze szukamy wymówek, tak samo jest w tym wypadku. Tak samo było z KK. ''Nie idę na mecz bo KK, nie będę w kolejce stał.''

Kto nie zagląda na portale społecznościowe? Znając życie 90% użytkowników tego forum ma konto na FB czy śledzi TT. Jeżeli nie.. To proszę bardzo, jeden z głównych tematów na głównej stronie TWSD, info na SKWK też u góry. Jedynie doczepię się do oficjalnej która ostatniego newsa zamieściła bodaj 20 czerwca.

Osłabiają mnie jednak komentarze, że ludzie nie wiedzieli o BO... ponieważ nie korzystają z portali, w dzisiejszych czasach, gdzie Internet to podstawowe źródło informacji dosłownie o wszystkim.

Zwykła głupota, brak chęci, zaniedbania kibiców, którzy woleli na necie zakładać śmieszne profile dotyczące odbudowy zgody TKWM, niż promować wydarzenie o głosowaniu na Muzeum Wisły Kraków.

W zeszłym roku była promocja, było mówione na meczu, na telebimie, były ulotki - bo był na to czas. Co z tego wyszło, marne 3500 głosów? Na tyle ludzi ile na mecze przychodzi? 3500? W tym roku bez promocji mieliśmy połowę z tego..

Wina tych co jak zawsze szczekają w necie a w rzeczywistości nic nie robią, bo po co, czy wina organizatora?
Czy promocja w zeszłym roku nie wystarczyła do tego aby załatwić to za pierwszym razem?

Okej, przyjmijmy wersję, że wina organizatora... Jednak..

Zadajmy inne pytanie.
Ilu z nas napomknęło o głosowaniu: rodzinie, kolegom, koleżankom?
Ilu z nas ''wzięło pesel'' nawet mamy lub taty i zagłosowało za nich..?

Viper 05.07.2016 12:35

Niestety jak chodzi o budżet ogólnomiejski to obywatelski on jest tylko z nazwy. Wygrywają projekty, które mogą liczyć na wsparcie polityczne a zatem akcje ulotkowe i silna promocja przez FB. Przykładowo projekt angielski 5 razy w tygodniu to dzieło Łukasza Wantucha, mocno związanego z prezydentem Majchrowskim. Inne projekty z czołówki podobnie.

dostuffca 07.07.2016 13:09

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Viper (Post 1442469)
Niestety jak chodzi o budżet ogólnomiejski to obywatelski on jest tylko z nazwy. Wygrywają projekty, które mogą liczyć na wsparcie polityczne a zatem akcje ulotkowe i silna promocja przez FB. Przykładowo projekt angielski 5 razy w tygodniu to dzieło Łukasza Wantucha, mocno związanego z prezydentem Majchrowskim. Inne projekty z czołówki podobnie.

jakbyśmy mieli tyle samo punktów co rok temu (tyle samo) to zajęlibyśmy 4 miejsce, a projekt poszedłby do realizacji. Czy w zeszłym roku projekt miał wsparcie polityczne? :] Ci co niegłosowali dali dupy. Tyle. Nie ma co szukać spisków, tylko trzeba spojrzeć prawdzie w oczy i tyle.

a w ramach ciekawostki w/w angielski procentowo otrzymał w tym roku mniej punktów niż w zeszłym.

Viper 07.07.2016 13:42

^^ Bo generalnie w tym roku zagłosowało mniej ludzi niż w zeszłym. Akcja Wantucha z angielskim 5 razy w tygodniu skutecznie zniechęciła ludzi od idei.

Pero 19.06.2017 09:57

W tym roku nawet nie będzie poddany pod głosowanie.

Ale sami jesteśmy sobie winni. Trzeba było sprawę rozstrzygnąć rok lub dwa lata temu i nie byłoby teraz płaczów i lamentów że ktoś działa przeciwko nam...

Kocur 19.06.2017 12:25

Oczywista oczywistość.


Na Legię przyjdzie 25 tys ludzi a głosów w sieci 2 tys. W kilku miejscach stoja terminale do głosowania - jakby ktoś rok temu pomyślał to by postawił taki przed stadionem przed meczem.

Tyle że rok temu to klubem zarządzały pacynki a nie fachowcy. Ale dupa została dana głównie po stronie "kibiców".

Pero 19.06.2017 14:21

Teraz są z kolei fachowcy którzy z klasą potrafią się pożegnać z wychowankiem.

Ale nie ma to nic do rzeczy. Szybowcowców było więcej niż kibiców....

Arkadiusz.Czerepach 23.06.2017 11:34

kogo masz na myśli ?

jonaf 23.06.2017 11:36

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Arkadiusz.Czerepach (Post 1473161)
kogo masz na myśli ?

Tych, którzy wygrali BO. Czyli kurs pilotażu szybowca czy coś takeigo

Arkadiusz.Czerepach 23.06.2017 13:19

chyba za długo mnie na forum nie było , nie łapie ironii

jonaf 26.06.2017 09:17

to nie była ironia. to było stwierdzenie faktu. sprawdź sobie zeszłoroczne wyniki głosowania nad BO


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 18:33.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl