![]() |
Miśkiewiecz dopiero wraca do formy więc na stałe wróci do bramki w przyszłym sezonie. Buchalik to miernota.
Jak grał to niewiele meczy spieprzył,za to o wiele więcej wybronił. Po zeszłym sezonie był czołowym golkiperem jeśli chodzi o skuteczność w bronieniu. Na minus na pewno mecz z Zagłębiem na wyjeździe i Podbeskidzie u siebie. Ubiegłoroczny remis w stolicy 2:2 zawdzięczamy między innymi jego świetnemu refleksowi. Pytanie brzmi..co to za kontuzja się teraz wdała. Z kolei nóg chłopak już znacząco nie poprawi,to trzeba za młodu wyrobić. |
Cytat:
A Buchalik,Hugues,Trabalik,Piekutowski?? |
Cytat:
|
Ja uważam, że naszym problem nie jest bramkarz, tylko skuteczność w ataku. Wyżywanie się na Buchaliku jest moim zdaniem nie na miejscu. W Warszawie miał przecież niezłe interwencje.
|
Cytat:
|
Cytat:
|
|
Cytat:
https://twitter.com/CzarekArt/status/606898096346419200 a tutaj Wiślacka odpowiedź: https://pbs.twimg.com/media/CG44oTxUAAAD5bE.png |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 07:48. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl