Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [35 kolejka] Legia Warszawa - WISŁA Kraków, 31 maja, godz. 15:30 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=9474)

Babba 03.06.2015 00:06

Miśkiewiecz dopiero wraca do formy więc na stałe wróci do bramki w przyszłym sezonie. Buchalik to miernota.
Jak grał to niewiele meczy spieprzył,za to o wiele więcej wybronił. Po zeszłym sezonie był czołowym golkiperem jeśli chodzi o skuteczność w bronieniu.
Na minus na pewno mecz z Zagłębiem na wyjeździe i Podbeskidzie u siebie. Ubiegłoroczny remis w stolicy 2:2 zawdzięczamy między innymi jego świetnemu refleksowi.

Pytanie brzmi..co to za kontuzja się teraz wdała. Z kolei nóg chłopak już znacząco nie poprawi,to trzeba za młodu wyrobić.

63.5 Kg 03.06.2015 07:33

Cytat:

Pierwotnie napisane przez FraMat (Post 1402816)
Miśkiewicz równie tyle meczów nam schrzanił, że już dawno nie pamiętam równie słabego bramkarza.

Jak nie pamiętasz??
A Buchalik,Hugues,Trabalik,Piekutowski??

brylant17 03.06.2015 08:40

Cytat:

Pierwotnie napisane przez FraMat (Post 1402816)
Miśkiewicz równie tyle meczów nam schrzanił, że już dawno nie pamiętam równie słabego bramkarza.

Ale i ratował też nam dupę wiele razy razy.

TSWthedues 03.06.2015 08:54

Ja uważam, że naszym problem nie jest bramkarz, tylko skuteczność w ataku. Wyżywanie się na Buchaliku jest moim zdaniem nie na miejscu. W Warszawie miał przecież niezłe interwencje.

mitmichael 04.06.2015 10:54

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mitmichael (Post 1402095)
Czuje w kosciach, ze znowu zagramy dobry mecz z Legia a i tak sedzia swoje zrobi co jest ostatnio normą

I sie sprawdziło a to było 100% pewne

tedyy 04.06.2015 19:22

Cytat:

Pierwotnie napisane przez TSWthedues (Post 1402873)
Ja uważam, że naszym problem nie jest bramkarz, tylko skuteczność w ataku. Wyżywanie się na Buchaliku jest moim zdaniem nie na miejscu. W Warszawie miał przecież niezłe interwencje.

Obudź się:shock:

wolfu 07.06.2015 10:29

https://scontent-fra3-1.xx.fbcdn.net...2f&oe=55FDD8A0


to fotomontaż, prawda?

letischoo 07.06.2015 11:08

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfu (Post 1403441)

tak, fanowski projekt :P

https://twitter.com/CzarekArt/status/606898096346419200


a tutaj Wiślacka odpowiedź:

https://pbs.twimg.com/media/CG44oTxUAAAD5bE.png


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 07:48.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl